Objavljene performanse Radeona 6800?

poruka: 27
|
čitano: 3.981
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Objavljene performanse Radeona 6800?".
15 godina
offline
Objavljene performanse Radeona 6800?

Oce sad konacno pasti cijena postojecih Radeona ili ce ova samo sjesti kao najskuplja kartica a ostale ni mrd?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Objavljene performanse Radeona 6800?
JosephBullet kaže...

Oce sad konacno pasti cijena postojecih Radeona ili ce ova samo sjesti kao najskuplja kartica a ostale ni mrd?

prije bih rekao da ce biti ovo drugo

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
odjavljen
offline
Objavljene performanse Radeona 6800?

Kad smo mi to znali,ima vec 5 danaSmijeh

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OPF Fan
Moj PC  
16 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Objavljene performanse Radeona 6800?

HD 4850 je približna HD 3870 X2

HD 5850 Je približna HD 4870 X2

Baš me zanima hoće li HD 6850 biti približna 5870 X2 (HD 5970)

IRebic
Moj PC  
0 14 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Objavljene performanse Radeona 6800?
IRebic kaže...

HD 4850 je približna HD 3870 X2

HD 5850 Je približna HD 4870 X2

 

3870x2 = 4870

4870x2 = 5870

 

14 godina
neaktivan
offline
Objavljene performanse Radeona 6800?

pa da , otprilike bi 6870 trebala bit snage kao 5970.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Objavljene performanse Radeona 6800?

jedva cekam novu seriju... pohvale Ati-ju (AMD)!

rapidshare premium and warez-bb user
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Objavljene performanse Radeona 6800?

Grafa izlazi sredinom jedanaestog mjeseca, a ja radim generalku sredinom prvog. Ova če taman fino sijesti na novu Platformu.

 

ATI I"m COMING BACK TO YOU

 

 

 

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2010 11:44 (microman).
Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Objavljene performanse Radeona 6800?
microman kaže...

Grafa izlazi sredinom jedanaestog mjeseca, a ja radim generalku sredinom prvog. Ova če taman fino sijesti na novu Platformu.

 

ATI I COMING BACK TO YOU

 

 

 

I'm :P

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
16 godina
odjavljen
offline
RE: Objavljene performanse Radeona 6800?
microman kaže...

Grafa izlazi sredinom jedanaestog mjeseca, a ja radim generalku sredinom prvog. Ova če taman fino sijesti na novu Platformu.

 

ATI I"m COMING BACK TO YOU

 

 

 

ti mjenjaš grafičke ko čarape

šta ćeš mijenjat cijelu konfiguraciju?

15 godina
offline
RE: Objavljene performanse Radeona 6800?
M4X kaže...
microman kaže...

Grafa izlazi sredinom jedanaestog mjeseca, a ja radim generalku sredinom prvog. Ova če taman fino sijesti na novu Platformu.

 

ATI I"m COMING BACK TO YOU

 

 

 

ti mjenjaš grafičke ko čarape

šta ćeš mijenjat cijelu konfiguraciju?

Valjda mu je I7 prespor. A nisu bas brze ni GTX 460 u SLI. Sta sad, nece koristit jednu graficku vise od 2-3 mjeseca.

 

Sala. Mislim da graficke mjenja samo da napravi review. Znaci tjedan, dva i onda je proda ili sta vec.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Objavljene performanse Radeona 6800?
M4X kaže...
microman kaže...

Grafa izlazi sredinom jedanaestog mjeseca, a ja radim generalku sredinom prvog. Ova če taman fino sijesti na novu Platformu.

 

ATI I"m COMING BACK TO YOU

 

 

 

ti mjenjaš grafičke ko čarape

šta ćeš mijenjat cijelu konfiguraciju?

Inače čarape mjenjam svaki dan, a grafe svak šest mjeseci do godinu. Zadnju grafu(poslje ovih GTX460) koje sam kupio je bila prva HD5870(LINKS 12 mjesec prošle godine), ovo sve ostalo je preko kompenzacije.

ShadoW kaže...

Valjda mu je I7 prespor. A nisu bas brze ni GTX 460 u SLI. Sta sad, nece koristit jednu graficku vise od 2-3 mjeseca.

 

Sala. Mislim da graficke mjenja samo da napravi review. Znaci tjedan, dva i onda je proda ili sta vec.

i7 ne koriistim za igranje, a za ono što ja trebam on je prespor, GTX460 su dovoljno brze, al danas dolazi MSI-evka HD5770 pa sam se riješio ovih dva komada.

I'll be back
15 godina
offline
RE: Objavljene performanse Radeona 6800?

i7 ne koriistim za igranje, a za ono što ja trebam on je prespor, GTX460 su dovoljno brze, al danas dolazi MSI-evka HD5770 pa sam se riješio ovih dva komada.

A na sta ces onda preci? Na neku platformu sa vise procesora (Xeon ili slicno) ili mislis da ce ti ova nova generacija biti dovoljno brza?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Objavljene performanse Radeona 6800?
ShadoW kaže...

i7 ne koriistim za igranje, a za ono što ja trebam on je prespor, GTX460 su dovoljno brze, al danas dolazi MSI-evka HD5770 pa sam se riješio ovih dva komada.

A na sta ces onda preci? Na neku platformu sa vise procesora (Xeon ili slicno) ili mislis da ce ti ova nova generacija biti dovoljno brza?

Več dugo razmišljam o i7 980X. Tako da vijerojatno njega. Neda mi se čekati Sandy Bridge, onda treba još čekati poštenu matičnu, pa onda još duže pošteni High End zračni cooler. Uglavnom previše čekanja.

I'll be back
16 godina
odjavljen
offline
RE: Objavljene performanse Radeona 6800?
microman kaže...
ShadoW kaže...

i7 ne koriistim za igranje, a za ono što ja trebam on je prespor, GTX460 su dovoljno brze, al danas dolazi MSI-evka HD5770 pa sam se riješio ovih dva komada.

A na sta ces onda preci? Na neku platformu sa vise procesora (Xeon ili slicno) ili mislis da ce ti ova nova generacija biti dovoljno brza?

Več dugo razmišljam o i7 980X. Tako da vijerojatno njega. Neda mi se čekati Sandy Bridge, onda treba još čekati poštenu matičnu, pa onda još duže pošteni High End zračni cooler. Uglavnom previše čekanja.

poštenu matičnu? 

koliko znam na sandy bridge idu postojeći kuleri koji su sposobni hladit i sandy bridge procesore, pogotovo true,X i noctue

15 godina
neaktivan
offline
Objavljene performanse Radeona 6800?
Za šansa bridge(x68) ide novi socket,a to vijerojatno znaci i drugačiji raspored rupa za montazu coolera.
A poznato je da su prve maticna uvijek pune bugova.
I'll be back
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
RE: Objavljene performanse Radeona 6800?
microman kaže...
Za šansa bridge(x68) ide novi socket,a to vijerojatno znaci i drugačiji raspored rupa za montazu coolera.
A poznato je da su prve maticna uvijek pune bugova.

prema ovom ne

http://en.wikipedia.org/wiki/LGA_2011

 

matične su bugovite prije svega zbog biosa a ne zato šta su loše

 

 

 

14 godina
offline
Objavljene performanse Radeona 6800?

Ovi iz Nvidije budu popiz**** :-D

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Objavljene performanse Radeona 6800?

Jedva cekam da izadje...da ove trenutne pojeftine.

Nisu normalni s ovim cijenama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
RE: Objavljene performanse Radeona 6800?
Nautilus kaže...

Jedva cekam da izadje...da ove trenutne pojeftine.

Nisu normalni s ovim cijenama.

teško da će pojeftinit,joć će povećat cijene

14 godina
offline
RE: Objavljene performanse Radeona 6800?
ShadoW kaže...
M4X kaže...
microman kaže...

Grafa izlazi sredinom jedanaestog mjeseca, a ja radim generalku sredinom prvog. Ova če taman fino sijesti na novu Platformu.

 

ATI I"m COMING BACK TO YOU

 

 

 

ti mjenjaš grafičke ko čarape

šta ćeš mijenjat cijelu konfiguraciju?

Valjda mu je I7 prespor. A nisu bas brze ni GTX 460 u SLI. Sta sad, nece koristit jednu graficku vise od 2-3 mjeseca.

 

Sala. Mislim da graficke mjenja samo da napravi review. Znaci tjedan, dva i onda je proda ili sta vec.

Ma grafičke se mijenjaju iz zabave.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
16 godina
offline
Objavljene performanse Radeona 6800?

mene zanima čime se vi ljudi bavite, kakava vrsta posla, vjerovatno jako dobro plačen ako se tako mogu mjenjat naj jače grafe 6-12mj

a opet, treba onda imat i vremena za igre itd.

Ili je poso-pc-poso, a život normalni nemate?

 

ja isto kontam da svoje 2 komada 3870 zamjenim sa neko 6870 1 komad, al pitanje je kakva bude cijena.. ako bude preko 2000 kn, garant ništa od toga

a i kanta je več lagano oldskul proc E6750 koji je na defaultnih 2.66 Ghz, 4GB ddr2 i ausus matična

pa se pitam dal uopšte se isplati stavljat u ovo jaču grafu ili bude trebalo i neki jači cpu da sve to dalje tip top gura?

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Objavljene performanse Radeona 6800?
dadoremix kaže...

mene zanima čime se vi ljudi bavite, kakava vrsta posla, vjerovatno jako dobro plačen ako se tako mogu mjenjat naj jače grafe 6-12mj

a opet, treba onda imat i vremena za igre itd.

Ili je poso-pc-poso, a život normalni nemate?

 

ja isto kontam da svoje 2 komada 3870 zamjenim sa neko 6870 1 komad, al pitanje je kakva bude cijena.. ako bude preko 2000 kn, garant ništa od toga

a i kanta je več lagano oldskul proc E6750 koji je na defaultnih 2.66 Ghz, 4GB ddr2 i ausus matična

pa se pitam dal uopšte se isplati stavljat u ovo jaču grafu ili bude trebalo i neki jači cpu da sve to dalje tip top gura?

koliko ja znam microman ima dosta veza, pa može nabavit jeftinije, ali većina ovdje mijenjaju svke dvije godine gpu

 

Ako ćeš promijenit cpu, onda definitivno HD 5850 ili HD 6850, jer nema šanse da HD 6870 bude 2k.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
13 godina
neaktivan
offline
RE: Objavljene performanse Radeona 6800?
microman kaže...

Grafa izlazi sredinom jedanaestog mjeseca, a ja radim generalku sredinom prvog. Ova če taman fino sijesti na novu Platformu.

 

ATI I"m COMING BACK TO YOU

 

 

 

Hoće li grafa u nas doći u isto vrijeme kao u Americi ili..?

15 godina
neaktivan
offline
Objavljene performanse Radeona 6800?
Ne trebat će čekati nekih dva do tri tijedna
I'll be back
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Objavljene performanse Radeona 6800?
microman kaže...

Grafa izlazi sredinom jedanaestog mjeseca, a ja radim generalku sredinom prvog. Ova če taman fino sijesti na novu Platformu.

 

AMD I"m COMING BACK TO YOU

 

 

 

Misliš ovo?

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Objavljene performanse Radeona 6800?
microman kaže...
Več dugo razmišljam o i7 980X. Tako da vijerojatno njega. Neda mi se čekati Sandy Bridge, onda treba još čekati poštenu matičnu, pa onda još duže pošteni High End zračni cooler. Uglavnom previše čekanja.

microman, I want your job!!!! :D

igrorama.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice