Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windowsa

poruka: 52
|
čitano: 8.533
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windowsa ".
12 godina
odjavljen
offline
Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windowsa

Bolest... lol

 
12 2 hvala 0
12 godina
offline
Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windowsa

odmah podijeliti otkaze svima koji su sudjelovali u nastanku XP-a, da se nebi ponovilo

Moj PC  
19 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windowsa

Evo,ja sam sada na Windowsu 7,a Microsoft mi još nije poslao e-mail da me obavjesti da sam dobio tih 100$.

Luka Grbešić
Moj PC  
0 17 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windowsa

tako je, drugovi! zatrite XP-u pleme i koljeno a računala preorite i posolite! dolje XP i njegovi sluge iz inozemstva i domaći izdajnici! bolje grob nego rob! zašto biste upotrebljavali nešto dobro kad možete smeće? 

 

sjetite se one Johna pl. Rabbita iz N.Š. Zrinskog:

 

U boj, u boj!
lovu iz toka, braćo,
nek XP zna kako mremo mi!


Računalo naše već gori,
stiže do nas već žar:
rik njegov ori,
bijesan je njegov jar!


K'o požar taj grudi naše plamte,
utiša rik mača naših zvek!


K'o bratac brata
Windows 8.x poljub'te svi!
Za njim na vrata,
vjerni junaci vi!

 

(znate, jednostavnije nam je dočepati se vaših privatnih podataka iz W8.x pa ih prodati, nego iz gomile mahom nelegalnih XP-a)

 

{#}

Moj PC  
9 7 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windo
Tehno-Istraživač kaže...

Evo,ja sam sada na Windowsu 7,a Microsoft mi još nije poslao e-mail da me obavjesti da sam dobio tih 100$.

{#}

15 godina
offline
Re: Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windo
Tehno-Istraživač kaže...

Evo,ja sam sada na Windowsu 7,a Microsoft mi još nije poslao e-mail da me obavjesti da sam dobio tih 100$.

Takodje ponuda je ograničena samo na korisnike iz SAD...Tako da ne vidim kako je ta vijest relevantna za ovo područje a da je pisac o tome malo razmislio ne bi bilo ovih proljev komentara...

10 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windo

Ma znam da mi neće dati tih 100$,samo sam se šalio,ali smatram da nije tako katastrofalno ako ostanemo na XP-u.Microsoft upozorava da je puno sigurnije koristiti Win 7 nego XP zbog virusa i ostalih sličnih stvari,ali ja smatram da to nije tako,jer i na XP mogu instalirati kvalitetan antivirus koji će jednako dobro braniti računalo kao i na Win 7.Osim toga,na Internetu postoji hrpa softvera i dodataka koji XP-u mogu dati barem neke funkcionalnosti kakve ima Win 7.

Luka Grbešić
14 godina
offline
Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windowsa

Haha Bolesno LoL {#}{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windowsa

Kada su izlazili svim silama su se trudili nametnuti ih kao najbolje Winse ikada napravljene i uspjeli su u tome.

Sada kada treba ljudima uvaliti novi proizvod onda dajete $ samo da ih se ljudi odreknu? Pa imajte malo postovanja prema ljudima koji imaju slobodnu volju i zele koristiti 12 godina star OS! Bio on superioran ili inferioran prema danasnjoj konkurenciji. {#}

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windowsa

@Ajar - Vidim da tu netko vježba za rubriku u Bugu {#}

 

Ontopic: Potrošena tema. Interesantno da nas još zatupljuju s tim marketinškim reklamama umjesto da učimo nešto korisno, pa ovo je užas! Zato i jesmo takav jadan narod. :( Umjesto da znamo razliku između EFI i UEFI-ja i zašto  da se ne svađamo oko Win7 a ne Win 8.1 bolje da trošimo vrijeme na korisno. Ovo je skretanje teme. Tuga i očaj.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windo

Sve i da hocu nebi mogao instalirati xp na svoj pc.

Zarada klikanjem, http://wattbux.com/ref/inoxzg , http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.3.2014 10:21 (x18x05x).
15 godina
offline
Re: Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windo
marin_sagovac kaže...

@Ajar - Vidim da tu netko vježba za rubriku u Bugu {#}

 

 

imaš ti pravo. nije se s time za zaj... m-da. mi koji povremeno upotrebljavamo te na zahtjev instaliramo i još uvijek održavamo sustave na XP-u onih tvrdoglavih i konzervativnih kočitelja svakog napretka i reakcionarnih snaga, koje ne zanimaju Žmukljošuftovi profiti i monade, morat ćemo se pritajiti u ilegali softverskog podzemlja i potajice razarati sustav iznutra, drhteći od straha da nas ne ukeba Žmukljošuftova policija (vojska?; toliko su bezobrazni, bahati i puni love kupaca pojednostavljena uma da me ne bi čudilo). lepo je rekel moj pokojni deda kad je videl XP: "još bu se za to v rešt išlo". brrrrrrrrr... {#}

13 godina
offline
Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windowsa

Dao bi i ja najradije 100$, samo da me pusti na miru, svakome tko me danas još uvijek proba užicati da mu instaliram xp, ili da uopće pogledam mašinu sa manje od 2Gb RAM-a.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
6 9 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windo
nine kaže...

Dao bi i ja najradije 100$, samo da me pusti na miru, svakome tko me danas još uvijek proba užicati da mu instaliram xp, ili da uopće pogledam mašinu sa manje od 2Gb RAM-a.

 

Ja sam prije nekog vremena instalirao na neki prastari athlon sa 256 mega... UBOJSTVO!

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windowsa

Bilo bi dobro da M$ zadnji dan izda Windows XP final edition koji će sadržavati sve updateove i service packove da ljudima oklakšaju instalacije ubuduće {#}

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windo
Friday kaže...

Ja sam prije nekog vremena instalirao na neki prastari athlon sa 256 mega... UBOJSTVO!

 

Je da i onda te taj netko pita zakaj mu sporo radi, a web browser mu sa par tabova pojede 3 ukupna kapaciteta rama dok si rekao keks, a di su još windozeri {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
neaktivan
offline
Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windowsa

Ja ne znam zašto se toliko trude, pa neka puste ljude na tom XP-u bez zakrpa, sami se izlažu riziku i to nije više njihov problem. Za kućnu uporabu i laptop 8.1 radi vrhunski, sad za poslovne ne znam kako bi to funkcioniralo ne zbog samih Windowsa nego zbog starijih ljudi koji jedva znaju i na XP/7.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.3.2014 10:08 (PlayMaker10).
 
1 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windo
nine kaže...
Friday kaže...

Ja sam prije nekog vremena instalirao na neki prastari athlon sa 256 mega... UBOJSTVO!

 

Je da i onda te taj netko pita zakaj mu sporo radi, a web browser mu sa par tabova pojede 3 ukupna kapaciteta rama dok si rekao keks, a di su još windozeri {#}

 

Upravo to - uz konstataciju da je do prije par godina radio dobro. Užas...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windo
MatkoBB kaže...

Bilo bi dobro da M$ zadnji dan izda Windows XP final edition koji će sadržavati sve updateove i service packove da ljudima oklakšaju instalacije ubuduće {#}

 -može ako si the banka (za odgovarajuću cifru).

 

-kao da je MS veći protivnik Windoza nego alternativni windows killer koji to već 20tak godine nikako ne uspjeva. Kad MS proširi ovu ponudu izvan granica svoje bare, može se očekivati 'konačno rješenje'. Novac na kraju pojeđuje.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windo
Koji kreteni rade u tom Microsoftu pa to nije istina.
Nek daju Windoze po 29,90 ili 19,90 i prodavali se budu ko kifle, ali ne oni se drze svoje stupidne cijene i koje kakvim stupidnim akcijama se muce pridobit kupce.
14 godina
offline
Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windowsa

A nemogu oni spustit cijene windowsa onda Bill nebi ima milijarde koje moze davat dubrotvorne svrhe i to razglasit na sva zvona.

 
3 5 hvala 0
16 godina
online
Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windowsa

Prelazak s Windowsa XP na nešto novije obično znači i nadogradnju računala. A uz činjenicu da dobro radi, mnogima se baš i ne nadograđuje.

 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windo
PaleRider kaže...

Prelazak s Windowsa XP na nešto novije obično znači i nadogradnju računala. A uz činjenicu da dobro radi, mnogima se baš i ne nadograđuje.

 

Sedmica radi posve solidno na računalima starima 6-7 pa i više godina. Onaj tko nema stroj za pokrenuti sedmicu ima nekakvu staru furdu koja samo što nije crkla. To je posve sigurno! Njemu nadogradnja ne gine nikako...

Freak Show Inc.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windo
Friday kaže...
PaleRider kaže...

Prelazak s Windowsa XP na nešto novije obično znači i nadogradnju računala. A uz činjenicu da dobro radi, mnogima se baš i ne nadograđuje.

 

Sedmica radi posve solidno na računalima starima 6-7 pa i više godina. Onaj tko nema stroj za pokrenuti sedmicu ima nekakvu staru furdu koja samo što nije crkla. To je posve sigurno! Njemu nadogradnja ne gine nikako...

Pričaš gluposti i nasjedaš na marketinške trikove.

XP plus neki stari Pentium je i danas odličan komp, a o dualcima da ne pričam. Ubaciš kvalitetno napajanje i zašto bi išta crklo?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windo
yeo kaže...
Friday kaže...
PaleRider kaže...

Prelazak s Windowsa XP na nešto novije obično znači i nadogradnju računala. A uz činjenicu da dobro radi, mnogima se baš i ne nadograđuje.

 

Sedmica radi posve solidno na računalima starima 6-7 pa i više godina. Onaj tko nema stroj za pokrenuti sedmicu ima nekakvu staru furdu koja samo što nije crkla. To je posve sigurno! Njemu nadogradnja ne gine nikako...

Pričaš gluposti i nasjedaš na marketinške trikove.

XP plus neki stari Pentium je i danas odličan komp, a o dualcima da ne pričam. Ubaciš kvalitetno napajanje i zašto bi išta crklo?

 

Pa isti taj stari pentium (a pogotovo dualac) tjera i sedmicu bez greške, o tome i pričam. Čitaj malo prije nego što se pokenjaš...

 

EDIT:

Računalima sam se bavio ohoho prije nego si se ti rodio - ti ćeš mi pričati o marketinškim glupostima? Smiri doživljaj i idi pisati zadaću!

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.3.2014 15:27 (Friday).
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windowsa

Gdje se zapravo spominje odricanje? Microsoft samo traži da mu korisnik pri kupnji novog računala pokaže staro sa XP-om, i korisnik je potom slobodan ne samo nastaviti koristiti staro računalo i stari OS, nego i instalirati ga na još računala.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windowsa

zapravo se iz naslova može zaključiti kako će USD 100 dobiti svatko tko (napokon) prijeđe na, primjerice, Linux ili MacOS {#}

Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windowsa

Možda samo žele pomoći siromašnijim ljudima, koji si nisu mogli priuštiti novije windowse.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windowsa

Tragikomično. Lekcija za buduće developere: pazite dobro da ne napravite suviše trajan proizvod. Nešto što će se raspadati na sve strane nakon 2-3 godine je više nego poželjno :D

 

Na kraju krajeva proizvođači kućanskih uređaja su već naučili tu lekciju...

 

Oldy bude zadovoljan :)

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.3.2014 23:41 (rustweaver).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft vam daje 100$ ako se odreknete Windo
stirko55 kaže...

A nemogu oni spustit cijene windowsa onda Bill nebi ima milijarde koje moze davat dubrotvorne svrhe i to razglasit na sva zvona.

Ipak ima još proljev komentara...A zamisli da taj Bill ne da ni dinara u dobrotvorne svrhe, da i sve i novcic od tih milijardi potrosi u gluposti. Činjenica jeste da je Windows bio skup ali nije Microsoft samo Bill Gates već i hiljade drugih dioničara. Ako tebi smeta filantropija jednog čovjeka onda imaš poremećen sistem vrijednosti. Uostalom sasvim legitimna akcija MS-a, kad izbijes tih 100 dolara taman dobijes novi Windows po niskoj cijeni. Steta je samo sto to se ne odnosi i na prcvarnicu od Balkana.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice