Lumia 800 dobiva nadogradnju

poruka: 14
|
čitano: 4.135
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lumia 800 dobiva nadogradnju".
13 godina
neaktivan
offline
Lumia 800 dobiva nadogradnju

Jbt, i sve je to moguće popraviti novim softwerom.

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Lumia 800 dobiva nadogradnju

Uf.... kak je meni taj mob preheben!

 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lumia 800 dobiva nadogradnju

Lumia 800 je kopija Nokije N9 (na prvi pogled djeluju isto) ali je malo lošija i ima WP7.

Prednosti Nokije N9 u odnosu na Lumiu 800:

  • duplo više RAMa
  • NFC (Near-field-communication allows wireless transactions like payments)
  • podržava USB mass storage (transfer files, music, photos via USB, no need to install additional software)
  • malo lakši
  • malo veći ekran ♥
  • malo veća rezolucija
  • ima prednju kameru
  • intuitivni MeeGo OS

Mane Nokije N9 u odnosu na Lumiu 800:

MeeGo OS je odbačen jer Nokia surađuje sa Microsoftom. Previsoka cijena Nokie N9 da nebi konkurirala mobitelima sa Microsoftovim WP7.

Is it weird that this gave me an orgasm?
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2011 18:51 (DragonShit).
 
3 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 800 dobiva nadogradnju

Meni se više sviđa Lumia 800 nego N9 samo zbog operativnog sustava WP7. Mislim da će se na WP7 još mnogo i dugo raditi i unaprijeđivati.

 

Samo me zanima kad će doći kod nas i kolika će biti cijena...

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2011 19:07 (Cicko).
15 godina
offline
Lumia 800 dobiva nadogradnju

Imao sam mobitel u rukama prošli tjedan dok sam bio u Njemačkoj. Tamo se prodaje u svim trgovinama.

Izgleda odlično u crnoj boji. Win7 sam prvi puta vidio, ne izgleda loše ali će sigurno trebati određeni period privikavanja.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lumia 800 dobiva nadogradnju

Još da gore puknu Android gdje bi im bio kraj...

 
1 12 hvala 0
12 godina
offline
Lumia 800 dobiva nadogradnju

dosadni ste sa androidom, pa svi imaju anroid, pa to dosadi, samsung, htc, sony, motorola,  lg, + oni lijevi, svi su na androidu. ne znam sta bi to android dobra donio, zar nije bolje razlikovati se od nekoga

 

a to da nokia lumia 800 da je kopija n9 nije istina, razlikuju se po os, u, hardveru, velicini displaya, ne znam ti jos sta, samo im je kuciste slicno

Had a dream I was king, I woke up still king
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2011 19:58 (Indestructible).
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 800 dobiva nadogradnju
Mikeyy kaže...

Imao sam mobitel u rukama prošli tjedan dok sam bio u Njemačkoj. Tamo se prodaje u svim trgovinama.

Izgleda odlično u crnoj boji. Win7 sam prvi puta vidio, ne izgleda loše ali će sigurno trebati određeni period privikavanja.

Vjerujem da je crni najljepši s obzirom da imaju AMOLED ekran na kojem je crna potpuno crna pa se ekran stopi sa ostatkom mobitela.

Još jedna zgodna prednost Nokije N9 u odnosu na WP7 mobitele je to da su sat i obavijesti stalno prikazani (crna boja ne troši energiju zahvaljujući OLED ekranu). Microsoft to nije napravio za WP7 jer neće svi WP7 mobiteli imati OLED ekrane.

Is it weird that this gave me an orgasm?
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2011 20:07 (DragonShit).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 800 dobiva nadogradnju

mogla bi to nokia zasebno ubacit

kao sleeping screen na symbianu (jos jedan od onih sitnih razloga zasto ne mrdan sa symbiana)

null
16 godina
offline
Lumia 800 dobiva nadogradnju

Odmah počne antikampanja... ali meni je i dalje oooodličan!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lumia 800 dobiva nadogradnju

Ako koga zanima, ovdje možete probati WP7. Čini mi se intuitivniji od Androida ali nije prirodan za korištenje kao MeeGo na N9. Volim kada je OS pojednostavljen (ne poglupljen nego kada se ista stvar može npraviti u što manje koraka, bez potrebe za vračanjem na početni zaslon i bez navigacijskih tipki).

Is it weird that this gave me an orgasm?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Lumia 800 dobiva nadogradnju
Tom69 kaže...

Još da gore puknu Android gdje bi im bio kraj...

Jos da ostave gore meego...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Lumia 800 dobiva nadogradnju
DragonShit kaže...
Mikeyy kaže...

Imao sam mobitel u rukama prošli tjedan dok sam bio u Njemačkoj. Tamo se prodaje u svim trgovinama.

Izgleda odlično u crnoj boji. Win7 sam prvi puta vidio, ne izgleda loše ali će sigurno trebati određeni period privikavanja.

Vjerujem da je crni najljepši s obzirom da imaju AMOLED ekran na kojem je crna potpuno crna pa se ekran stopi sa ostatkom mobitela.

Još jedna zgodna prednost Nokije N9 u odnosu na WP7 mobitele je to da su sat i obavijesti stalno prikazani (crna boja ne troši energiju zahvaljujući OLED ekranu). Microsoft to nije napravio za WP7 jer neće svi WP7 mobiteli imati OLED ekrane.

Omnia ima jako fini S AMOLED :-)

16 godina
offline
Re: Lumia 800 dobiva nadogradnju
DragonShit kaže...

Ako koga zanima, ovdje možete probati WP7. Čini mi se intuitivniji od Androida ali nije prirodan za korištenje kao MeeGo na N9. Volim kada je OS pojednostavljen (ne poglupljen nego kada se ista stvar može npraviti u što manje koraka, bez potrebe za vračanjem na početni zaslon i bez navigacijskih tipki).

Več dosta vremena koristim wp7 i moram reč da je najjednostavniji OS što ga možeš naći. Sve u par klika.  I sve brzo dostupno... A da ne pričam kako sve glatko i brzo radi...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice