Kome treba iPhone 5S?

poruka: 112
|
čitano: 32.249
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kome treba iPhone 5S?".
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?

Ja imam četvorku pa i dalje ne vidim neki bitan razlog prelaska na 5S. Jedino me ovaj fingerprint sensor malo privlači... ;)

 -- || \o/
15 godina
offline
Kome treba iPhone 5S?

ista stvar i kad je s4 nasljedia s3 ništa inovatino nije doneseno tako i ode kod appela, sasvim

realan članak, prodaja će mu kao i uvik bit odlična, al da je prijeko potrebno prijeći s 4s ili 5 na 5s nije!

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
ZdravkoZ kaže...
slažem se s tekstom.netko tko ima "peticu"stvarno nema razloga da prelazi na 5S.Jedino oni koji;imaju novaca i prvi puta žele iphone onda kad već isti kupuju mogu ići na najnoviji model.Nije mi jasno kako će unatoč svemu Apple ostvariti "rekordnu prodaju"

a jasno ti je kako je Galaxy S4 ostvario rekordnu promjenu?

 

12 godina
neaktivan
offline
14 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
Agent Rico kaže...

Ja imam četvorku pa i dalje ne vidim neki bitan razlog prelaska na 5S. Jedino me ovaj fingerprint sensor malo privlači... ;)

 

To je beskorisno ako spališ jagodice.
Potpis!
12 godina
neaktivan
offline
Kome treba iPhone 5S?
Iphone se dobro prodaje jer vecina ljudi koja ga koristi ne zeli dodatne gluposti i opcije vec da brzo i jednostavno obavlja ono sto traze od njega.Naravno tu je i dizajn koji je dodatan plus.
Ljubomorne duše mogu da mi puše
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
Ezio kaže...
Agent Rico kaže...

Ja imam četvorku pa i dalje ne vidim neki bitan razlog prelaska na 5S. Jedino me ovaj fingerprint sensor malo privlači... ;)

 

To je beskorisno ako spališ jagodice.

Ili ako nemaš prste.

Mislim stvarno... 

Swedish latin super funk.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
BlueMax kaže...
DarthRisbo kaže...
jumboY kaže...

Petric je opcenito smijesan lik. iP5s i iP5c ce po njemu biti totalni fail. Naime, vjerojatno nece imati quad proc kao i Nokia. Samim time = fail.

Pa nisam doživio da je u članku napisao da će prozvod biti fail. Napisao je da će imat malo promjena, ali da će i dalje vjerojatno imati ogroman uspjeh, s čime se slažem. Općenito ne vidim neke velike razlike između različitih mobitela i tableta danas, hardwerski su manje više svi isti, nabrijavanje rezolucija i kamera i ostaloga je došlo do nekoga limita. Prepucavanja oko toga koji je OS bolji su mi postala smiješna. Tako da se postavlja dobro pitanje, dokada ćemo kupovati jednu te istu stvar za ogromne novce zato što nam je to marketing uspio podvalit kao nešto revolucionarno.

S ovim boldanim se bas i ne slazem. Razlike u OS-u i jesu jedine bitne razlike. Ja stvarno ne znam sto bi me moglo natjerati natrag na iOS a WP mi nikad nije legao.

Da slažem se s tobom da to i jesu jedine bitne razlike, ali meni osobno su ta prepucavanja smiješna, mislim svaka osoba kao funkcionalna individua može skužiti koji mu OS odgovara u tipa pola sata. A svaki OS ima svoje prednosti i mane Tvrdnja da je jedan bolji može vrijediti samo za osobu koja tu tvrdnju izrazi. A i nove verzije OS donose više kozmetičke preinake nego nešto revolucionarno,ali glavno da ih ne možeš pokrenuti na starijem uređaju, pa eto moraš natrag u trgovinu iskeširat hrpu para. 

12 godina
odjavljen
offline
13 godina
protjeran
offline
Kome treba iPhone 5S?

Gdje se može gledati live event?

Ne dajem kolegama forumašima TU i TD.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?

kad će se moć instalirat ios7?

12 godina
odjavljen
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
gin.tonic kaže...

Gdje se može gledati live event?

Možda na ovom linku?

 

http://live.theverge.com/apple-iphone-5s-liveblog/

13 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
Smooth Operator kaže...

Ovaj Petric je tipičan primjer nekonzistentnosti, mjenjanja mišljenja preko dana, fanbojizma, manjka integriteta, itd.

 

Npr. ima 2 mj u recenziji Lumie 920, kaže da joj je najveća mana što nema 4 jezgre. Međutim, već danas ne trebaju dodatne jezgre, čak i glupo jer njegov ajfončić nema osam jezgri.

 

Bljuva mi se od ovoga. {#}

Slazem se s tobom kolega.  Taj petric samo gleda na sebe. Ono sto se njemu svida to je zakon i nema boljeg od toga ( best buy bez prigovora ), a ono sto mu se ne svida, to je smece, bezvezna kupovina itd...cisti primjer boldanog itd itd...

1969 Dodge Charger R/T
12 godina
neaktivan
offline
Kome treba iPhone 5S?

S4 u odnosu na S3 ipak je donio više promjena nego što će 5S vjerojatno od 5ice. Jer nova kamera, proc i softver se ne mogu mjerit s dual LED flashom i senzorom za prst. Slažem se da ni jedno ni drugo nisu radikalne promjene al ona samsungova je ipak nekakva godišnja evolucijska dok (ako bude prema predviđanjima) je ovo stvarno debilana. Nadam se da će nas ugodno iznenaditi s još nekim poboljšanjima!

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Moj PC  
1 8 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
Stolnik kaže...
Smooth Operator kaže...

Ovaj Petric je tipičan primjer nekonzistentnosti, mjenjanja mišljenja preko dana, fanbojizma, manjka integriteta, itd.

 

Npr. ima 2 mj u recenziji Lumie 920, kaže da joj je najveća mana što nema 4 jezgre. Međutim, već danas ne trebaju dodatne jezgre, čak i glupo jer njegov ajfončić nema osam jezgri.

 

Bljuva mi se od ovoga. {#}

Slazem se s tobom kolega.  Taj petric samo gleda na sebe. Ono sto se njemu svida to je zakon i nema boljeg od toga ( best buy bez prigovora ), a ono sto mu se ne svida, to je smece, bezvezna kupovina itd...cisti primjer boldanog itd itd...

I onda se ljudi čude zašto su bugovi forumaši takvi (čast iznimkama).

Ne dajem kolegama forumašima TU i TD.
14 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?

meni ne

13 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
kizo2703 kaže...

Petric je samo dobar provokator ,ništa više. {#}

Je li dovoljno dobar da dobije titulu Mučki?

 

Mislim da će ovaj tekst moći reciklirati i za slijedeće generacije novih aparata kod drugih proizvođača. Brzina kojom su uvođene inovacije i poboljšanja kod novih mobilnih uređaja će se usporiti jer se došlo do toga kome to treba i tko to može iskoristiti. Dok baterije jedva izdrže dan. Slijedi nam generacija energetski učinkovitijih mobitela. Narodski rečeno dolazi vrijeme "Tehničara".

Stručnjak za odmaganje...
13 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
gin.tonic kaže...
Stolnik kaže...
Smooth Operator kaže...

Ovaj Petric je tipičan primjer nekonzistentnosti, mjenjanja mišljenja preko dana, fanbojizma, manjka integriteta, itd.

 

Npr. ima 2 mj u recenziji Lumie 920, kaže da joj je najveća mana što nema 4 jezgre. Međutim, već danas ne trebaju dodatne jezgre, čak i glupo jer njegov ajfončić nema osam jezgri.

 

Bljuva mi se od ovoga. {#}

Slazem se s tobom kolega.  Taj petric samo gleda na sebe. Ono sto se njemu svida to je zakon i nema boljeg od toga ( best buy bez prigovora ), a ono sto mu se ne svida, to je smece, bezvezna kupovina itd...cisti primjer boldanog itd itd...

I onda se ljudi čude zašto su bugovi forumaši takvi (čast iznimkama).

Tako je, na ovom forumu ima najvise onih "ono sto imam ja je najjace i najbolje, nema teorije da netko ima bolje itd, a kad onda kupi drugi mob npr s Androida na Apple ili obrnito, onda je pak njegov novi telefon najbolji itd...

Vidim petric je jedan od takvih...na PC Expertu nema takvih...

1969 Dodge Charger R/T
15 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
Stolnik kaže...

na PC Expertu nema takvih...

 

LOL {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
dakle promjene nisu pozeljne i potrebne
al imam dojam, da je bilo veceg odmaka od petice, i to bi bilo pozeljno i potrebno
uglavnom text vam govori da ste ovce
14 godina
protjeran
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
logik kaže...

S4 u odnosu na S3 ipak je donio više promjena nego što će 5S vjerojatno od 5ice. Jer nova kamera, proc i softver se ne mogu mjerit s dual LED flashom i senzorom za prst. Slažem se da ni jedno ni drugo nisu radikalne promjene al ona samsungova je ipak nekakva godišnja evolucijska dok (ako bude prema predviđanjima) je ovo stvarno debilana. Nadam se da će nas ugodno iznenaditi s još nekim poboljšanjima

 

5S isto dobija novu kameru, proc i software + ovo dvoje sta si rekao. Dakle ipak 5S donosi vise u odnosu na 5 nego sta je S4 u odnosu na S3.

 

 

Clanak u centar paznje stavlja 5S jer danas izlazi, ali jednako vrijedi za svaki novi smartphone...

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
logik kaže...

S4 u odnosu na S3 ipak je donio više promjena nego što će 5S vjerojatno od 5ice. Jer nova kamera, proc i softver se ne mogu mjerit s dual LED flashom i senzorom za prst. Slažem se da ni jedno ni drugo nisu radikalne promjene al ona samsungova je ipak nekakva godišnja evolucijska dok (ako bude prema predviđanjima) je ovo stvarno debilana. Nadam se da će nas ugodno iznenaditi s još nekim poboljšanjima!

 

Mene bas zanima jer ljudi citaju kad svoja sranja koja pisu na ovom forumu, post pun nelogicnosti, bez argumenata i dobrih zakljucka.

 

Ako vec kazes da je samsung napravio evolucijsku promijenu sa S4 (lol) onda bar navedi sto to donosi evolucijsku promijenu, sigurno nova verzija touch wiza.

http://isvijet.com.hr
13 godina
protjeran
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
Stolnik kaže...
gin.tonic kaže...
Stolnik kaže...
Smooth Operator kaže...

Ovaj Petric je tipičan primjer nekonzistentnosti, mjenjanja mišljenja preko dana, fanbojizma, manjka integriteta, itd.

 

Npr. ima 2 mj u recenziji Lumie 920, kaže da joj je najveća mana što nema 4 jezgre. Međutim, već danas ne trebaju dodatne jezgre, čak i glupo jer njegov ajfončić nema osam jezgri.

 

Bljuva mi se od ovoga. {#}

Slazem se s tobom kolega.  Taj petric samo gleda na sebe. Ono sto se njemu svida to je zakon i nema boljeg od toga ( best buy bez prigovora ), a ono sto mu se ne svida, to je smece, bezvezna kupovina itd...cisti primjer boldanog itd itd...

I onda se ljudi čude zašto su bugovi forumaši takvi (čast iznimkama).

Tako je, na ovom forumu ima najvise onih "ono sto imam ja je najjace i najbolje, nema teorije da netko ima bolje itd, a kad onda kupi drugi mob npr s Androida na Apple ili obrnito, onda je pak njegov novi telefon najbolji itd...

Vidim petric je jedan od takvih...na PC Expertu nema takvih...

Ajmo reći da svaki forum ima svoju publiku, na pcekspertu su najčešće ljudi koji ima 25+ godina a na bug idu 16+ ili oni koji se tek upoznavaju s informatikom.

Ne dajem kolegama forumašima TU i TD.
12 godina
offline
Kome treba iPhone 5S?

Fap fap fap fap fap fap fap fap :)

ja
 
0 4 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Kome treba iPhone 5S?

Pa jednu je stvar dobro napisao: hardver više nema smisla (Androidu ne pomaže, očito) i softver je ono što će biti najvažnije neko vrijeme.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
Tonči kaže...

Pa jednu je stvar dobro napisao: hardver više nema smisla (Androidu ne pomaže, očito) i softver je ono što će biti najvažnije neko vrijeme.

Kako ne pomaže kad -Quad core i -2gb RAM-a sve štima (butter smooth,bez lag-a)

 

Tako barem većina tvrdi.

Ne dajem kolegama forumašima TU i TD.
12 godina
neaktivan
offline
Kome treba iPhone 5S?

Uvod je brutalno precizan i točan: "U dvije stvari možemo biti sigurni kada je riječ o večerašnjem predstavljanju novog Appleovog flagshipa, po svoj prilici nazvanog iPhone 5S. Prvo, svi će biti razočarani razinom unaprjeđenja koju donosi u odnosu na iPhone 5. Drugo - naizgled paradoksalno - usprkos razočarenju i ova će iteracija iPhonea ostvariti rekordnu, nikad bolju prodaju."

 

Inače skroz okej članak i komentar. To što ste nabrijani na čovjeka u zadnje vrijeme govori nešto o vama ako nemožete objektivno pročitat članak nekoga ko vam nije drag.

Live and let live.
Moj PC  
9 1 hvala 0
12 godina
offline
Kome treba iPhone 5S?

Nevjerojatno je kako je veca dijagonala velik napredak, a napredniji procesor nije :D

 

Vrlo brzo ce se dogodit sto i s osobnim racunalima. Tamo je s frekvencije zamjene od cca 2 godine u 90im i 2000im sad to preslo na to da ti je racunalo od prije 4-5 godina sasvim dovoljno.

 

Vrlo vrlo brzo to slijedi i mobitelima. Neki su to prepoznali. Apple i eto nedavno Motorola sa Moto X.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2013 13:32 (F10EXX).
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Kome treba iPhone 5S?
De dosta više te gluposti o "potpunoj fluidnosti".
"Potpuna fluidnost" je miljama daleko od običnog glatkog skrolanja koje vi imate na umu- sama po sebi značila bi da se sve aplikacije otvaraju trenutno a radnje odvijaju bez stotinke čekanja.
A nadam se da stvarno ne moram objašnjavati i ilustrirati koliko smo još daleko od tako nečega.
Nadalje, GPU je sastavni dio SoC-a, štoviše njegov najkompleksniji i najzahtijevniji dio..a pogledajte samo kako brzo rastu grafički zahtijevi u "AAA" igrama za iOS i Android, te koliko mobilni "gaming" dobiva na značaju i profitabilnosti.
Dakle procesorska snaga će se itekako trebati unaprjeđivati i dalje.

A iznad svega, zbog nadolazećeg razloga - jeftinih touchscreen modula koji će se moći bežično spajati na mobitel, davajući nam tablet/laptop bez potrebe za kupnjom puno skupljeg i nepraktičnijeg zasebnog uređaja.
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
logik kaže...

S4 u odnosu na S3 ipak je donio više promjena nego što će 5S vjerojatno od 5ice. Jer nova kamera, proc i softver se ne mogu mjerit s dual LED flashom i senzorom za prst. Slažem se da ni jedno ni drugo nisu radikalne promjene al ona samsungova je ipak nekakva godišnja evolucijska dok (ako bude prema predviđanjima) je ovo stvarno debilana. Nadam se da će nas ugodno iznenaditi s još nekim poboljšanjima!

 I ovdje će bit nova kamera, procesor, grafika, modem i tako redom. Uglavnom, nebitno. A nije da im to treba jer S4 u 3d marku od petice bježi za 100 bodova; 2%... tako da. Naprosto treba vidjeti da su pametni telefoni u ovom obliku dostigli maksimum upotrebljivosti i polako postaju roba široke potrošnje gdje se gleda kvaliteta izrade, jamstvo, cijena, a mogućnosti su kod svih jednake za 99% potrošača. Kinez od 100 kuna obavlja isti posao kao i S4 od 5000 kuna (naravno da postoji razlika u kvaliteti slike i slično, ali obavlja posao baš kao što twingo vozi od mjesta A do mjesta B poput 911-ice) Većina zapadnih tržišta je zasićena, ostaju još Kina, Indija i slično.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice