Hotmail je od sada Outlook.com

poruka: 75
|
čitano: 26.857
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hotmail je od sada Outlook.com".
11 godina
protjeran
offline
Re: Hotmail je od sada Outlook.com
lovac82 kaže...
KISS kaže...

zašto se nije moguće prebaciti na outlook?

Ja sam morao promijeniti jezik da mi bude na Outlook-u, kada otvorim novi hotmail account onda mi bude onaj prastari i ne mogu promijeniti izgled..... ne znam zasto.

kad se prijavim na hotmail, imam onaj stari izgled, a kad idem na postavke onda mi se prebaci na novi izgled...bug?{#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Hotmail je od sada Outlook.com
KISS kaže...
lovac82 kaže...
KISS kaže...

zašto se nije moguće prebaciti na outlook?

Ja sam morao promijeniti jezik da mi bude na Outlook-u, kada otvorim novi hotmail account onda mi bude onaj prastari i ne mogu promijeniti izgled..... ne znam zasto.

kad se prijavim na hotmail, imam onaj stari izgled, a kad idem na postavke onda mi se prebaci na novi izgled...bug?{#}

To mi je oduvijek bio najdraži feature Microsofta. Samo napišu "Niste u mogućnosti napraviti to i to. Error #25988" i gotovo. Pa si ti misli što je.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hotmail je od sada Outlook.com
zoki.zlikowski kaže...

To mi je oduvijek bio najdraži feature Microsofta. Samo napišu "Niste u mogućnosti napraviti to i to. Error #25988" i gotovo. Pa si ti misli što je.

I onda lijepo ukucaš errorcode u google i dobiješ odgovor.

0xBADC0DE
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hotmail je od sada Outlook.com
rustweaver kaže...
zoki.zlikowski kaže...

To mi je oduvijek bio najdraži feature Microsofta. Samo napišu "Niste u mogućnosti napraviti to i to. Error #25988" i gotovo. Pa si ti misli što je.

I onda lijepo ukucaš errorcode u google i dobiješ odgovor.

 

I tebi je to sasvim OK?
14 godina
offline
Hotmail je od sada Outlook.com

Meni radi ok!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hotmail je od sada Outlook.com
zoki.zlikowski kaže...
I tebi je to sasvim OK?

A "Stack overflow" ili "Invalid page fault" bi ti bilo posve razumljivo? Postoje poruke sa greškom za koje se očekuje da bi ih korisnik mogao razumjeti (i poduzeti nešto s njima), i postoje poruke s greškom koje običnom korisniku predstavljaju skup hijeroglifa (a čak i ako mu ne predstavljaju ne koriste mu nikako jer ne može zasukati rukave pokrenuti debugger i na koncu popraviti aplikaciju).

0xBADC0DE
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hotmail je od sada Outlook.com
rustweaver kaže...
zoki.zlikowski kaže...
I tebi je to sasvim OK?

A "Stack overflow" ili "Invalid page fault" bi ti bilo posve razumljivo? Postoje poruke sa greškom za koje se očekuje da bi ih korisnik mogao razumjeti (i poduzeti nešto s njima), i postoje poruke s greškom koje običnom korisniku predstavljaju skup hijeroglifa (a čak i ako mu ne predstavljaju ne koriste mu nikako jer ne može zasukati rukave pokrenuti debugger i na koncu popraviti aplikaciju).

Ne, nije mi to OK. Zašto bih ja kao korisnik uopće vidio poruku Invalid page fault, šta to meni uopće znači?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hotmail je od sada Outlook.com
zoki.zlikowski kaže...

Ne, nije mi to OK. Zašto bih ja kao korisnik uopće vidio poruku Invalid page fault, šta to meni uopće znači?

E pa dok netko ne poradi na umjetnoj inteligenciji koja će ti reći:

"Zorane, Skype se iznenada srušio zbog nepodudarnosti u verzijama C runtime biblioteke koju komunikacijski protokol koristi, a koju je FarCry 2 zamijenio svojom verzijom. Molim te reinstaliraj C runtime biblioteku kako bi otklonio pogrešku."

ili:

"Zorane, grafički driver se srušio i sa sobom povukao ostatak sistema jer se grafički procesor prebacio u stanje koje developer drivera nije pokrio, pa je zbog toga driver dereferencirao nepostojeći blok memorije i izazvao page fault u kernelu pri previsokom IRQL-u. Provjeri je li izdana nadogradnja za drivere, a ako nije pošalji bijesni mail proizvođaću."

 

Morat ćeš se zadovoljiti sa error kodovima.

0xBADC0DE
15 godina
neaktivan
offline
Hotmail je od sada Outlook.com

Jel se ikome ruši Firefox na Outlook.com-u?

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hotmail je od sada Outlook.com

Meni ne.

 

btw od danas i kalendar ima modern UI

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Hotmail je od sada Outlook.com

Ja sam si otvorio novi account sa novim izgledom, kad se vec nece prebaciti sa hotmaila na outlook.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Hotmail je od sada Outlook.com

http://prntscr.com/178rd0

Moze mala pomoc...Danas mi se ovo pojavilo !

Mrachni
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hotmail je od sada Outlook.com
Skrcem s teme ali imam problem,
Kako se logirati na Outlook 2003? Koji server type odabrati? Odabrao sam HTTP i sve normalno upisem mail i password i stalno mi javlja da je hotmail server offline. A mogu se logirati preko browsera..
Kako to rijesiti?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hotmail je od sada Outlook.com
If it ain't broken, you're not working hard enough ...
6 godina
neaktivan
offline
Re: Hotmail je od sada Outlook.com

Sviđa mi se hotmail, ali i dalje mislim da je Gmail najbolji
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice