HD slika za Vip SAT TV korisnike

poruka: 11
|
čitano: 7.392
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HD slika za Vip SAT TV korisnike".
15 godina
offline
HD slika za Vip SAT TV korisnike
Lijepa reklamica :) Iako i dalje mislim da je dobra IPTV usluga s HD-om puno bolji izbor Npr. Time-shift je nevjerojatna stvar
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HD slika za Vip SAT TV korisnike
Mitch kaže...
Lijepa reklamica :) Iako i dalje mislim da je dobra IPTV usluga s HD-om puno bolji izbor Npr. Time-shift je nevjerojatna stvar

je samo kaj ako si udaljen više od 5 km od centrale kao ja recimo?

ja ne mogu dobit ni maxtv, a kamoli HD sliku....

14 godina
offline
Re: HD slika za Vip SAT TV korisnike
Darky kaže...
Mitch kaže...
Lijepa reklamica :) Iako i dalje mislim da je dobra IPTV usluga s HD-om puno bolji izbor Npr. Time-shift je nevjerojatna stvar

je samo kaj ako si udaljen više od 5 km od centrale kao ja recimo?

ja ne mogu dobit ni maxtv, a kamoli HD sliku....

 Moraš malo čitati text prije komentiranja :)

Ne ide signal bakrenom paricom već putem satelita. Znači moraš nakačiti satelitsku na kuću/stan i staviti LNB za prijem Eutelsat-a. Tako da ćeš onda imati HD signal. Ja samo pratim HD programe preko satelita. Naše smeće od signala niti ne pokušavam "loviti".

14 godina
protjeran
offline
Re: HD slika za Vip SAT TV korisnike

Žalosna ponuda HD programa. Platim CS 75 kn mjesečno imam SKY njemački, engleski i talijanski. I Bezbroj HD programa.

B-A-R-C-A
16 godina
neaktivan
offline
Re: HD slika za Vip SAT TV korisnike
izzy007 kaže...
Darky kaže...
Mitch kaže...
Lijepa reklamica :) Iako i dalje mislim da je dobra IPTV usluga s HD-om puno bolji izbor Npr. Time-shift je nevjerojatna stvar

je samo kaj ako si udaljen više od 5 km od centrale kao ja recimo?

ja ne mogu dobit ni maxtv, a kamoli HD sliku....

 Moraš malo čitati text prije komentiranja :)

Ne ide signal bakrenom paricom već putem satelita. Znači moraš nakačiti satelitsku na kuću/stan i staviti LNB za prijem Eutelsat-a. Tako da ćeš onda imati HD signal. Ja samo pratim HD programe preko satelita. Naše smeće od signala niti ne pokušavam "loviti".

Moras malo citati text prije komentiranja :)
:D
Darky je odgovarao Mitchu, koji je spomenuo IPTV.

 

iNo_bhf kaže...

Žalosna ponuda HD programa. Platim CS 75 kn mjesečno imam SKY njemački, engleski i talijanski. I Bezbroj HD programa.

A jos je zalosnije uspredjivati CS i legalnu uslugu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2013 23:49 (Shen).
14 godina
protjeran
offline
Re: HD slika za Vip SAT TV korisnike
Shen kaže...
iNo_bhf kaže...

Žalosna ponuda HD programa. Platim CS 75 kn mjesečno imam SKY njemački, engleski i talijanski. I Bezbroj HD programa.

A jos je zalosnije uspredjivati CS i legalnu uslugu.

Možda tebi.

B-A-R-C-A
16 godina
neaktivan
offline
HD slika za Vip SAT TV korisnike

Zovu me iz VIPa i kažu da mi moraju zamijeniti prijemnik i antenu. Ima li netko ideju zašto bi trebalo mijenjti antenu (sadašnja je 90-100cm) kod prelaska na drugi satelit? Antena je u vikendici na moru (a prijemnik je tu kod mene) i ne da mi se ići dolje ako nije nužno. Zapravo ne da mi se ići ni u tom slučaju. {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HD slika za Vip SAT TV korisnike

Koliko god IPTV i satelit bili primamljivi kablovska je još uvijek bolji izbor što se tice cijene i kvalitete.

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: HD slika za Vip SAT TV korisnike
Visak kaže...

Zovu me iz VIPa i kažu da mi moraju zamijeniti prijemnik i antenu. Ima li netko ideju zašto bi trebalo mijenjti antenu (sadašnja je 90-100cm) kod prelaska na drugi satelit? Antena je u vikendici na moru (a prijemnik je tu kod mene) i ne da mi se ići dolje ako nije nužno. Zapravo ne da mi se ići ni u tom slučaju. {#}

vjerojatno misle na promjenu LNBa ne na tanjur i na prijemnik, možda ne trebaju mijenjati već samo podesiti na novi satelit i novu elevaciju (a ovi koji zovu u pravilu pojma nemaju)

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.10.2013 17:30 (Darky).
16 godina
neaktivan
offline
Re: HD slika za Vip SAT TV korisnike
Darky kaže...
Visak kaže...

Zovu me iz VIPa i kažu da mi moraju zamijeniti prijemnik i antenu. Ima li netko ideju zašto bi trebalo mijenjti antenu (sadašnja je 90-100cm) kod prelaska na drugi satelit? Antena je u vikendici na moru (a prijemnik je tu kod mene) i ne da mi se ići dolje ako nije nužno. Zapravo ne da mi se ići ni u tom slučaju. {#}

vjerojatno misle na promjenu LNBa ne na tanjur i na prijemnik, možda ne trebaju mijenjati već samo podesiti na novi satelit i novu elevaciju (a ovi koji zovu u pravilu pojma nemaju)

Zove cura kojoj su rekli da treba i tanjur zamijeniti i što god ja rekao njoj to ništa ne znači jer su joj tako rekli. Tanjur sam montirao sam (jer je bilo neizvedivo da njihov čovjek dođe dok sam ja dole), pa nije problem da ga sam i repozicioniram.

12 godina
neaktivan
offline
Re: HD slika za Vip SAT TV korisnike
Darky kaže...
Mitch kaže...
Lijepa reklamica :) Iako i dalje mislim da je dobra IPTV usluga s HD-om puno bolji izbor Npr. Time-shift je nevjerojatna stvar

je samo kaj ako si udaljen više od 5 km od centrale kao ja recimo?

ja ne mogu dobit ni maxtv, a kamoli HD sliku....

 

Do sad sam bio korisnik IPTV, a zbog preseljenja i udaljenosti od centrale morao sam preci na satelitsku. IPTV je puno bolja stvar od satelita (bolji prijemnik, recording, time shift itd.), ali kad nemas izbora onda je i sat tv OK. U svakom slucaju kad bih birao izmedju VIPa i Tcoma odabrao bih Tcom jer ima Arene za istu cijenu kao i VIP i to u HD-u.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice