Google odbio Bijelu kuću

poruka: 173
|
čitano: 17.256
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google odbio Bijelu kuću".
16 godina
neaktivan
offline
Google odbio Bijelu kuću

Pa ko bi i pratio sve kaj se uploada na tube....pa toga se na dan uploada pun kufer.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google odbio Bijelu kuću

Don't be evil. Svaka cast!

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google odbio Bijelu kuću
Arxi kaže...

Don't be evil. Svaka cast!

slijede napadi na google i bojkot androida u islamskim zemljama ... i onda google povlači film i ispričava se svim uvrijeđenim musimanima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2012 12:05 (grzzi).
12 godina
neaktivan
offline
Google odbio Bijelu kuću

Vijest sutra - "Bombaš samoubica ispred Googleove zgrade u hahihutu©".

 
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google odbio Bijelu kuću

Kako su ti Arapi zatucani, neki kreten iz SAD-a objavi neki glupi šrot film koji vrijeđa islam i zbog se cijeli Bliski Istok digne na noge. To je kao da svi krščani na zapadu pošize kada netko objavi šaljivu karikaturu o Isusu.

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
 
26 3 hvala 0
14 godina
offline
Google odbio Bijelu kuću

Jel' 'ko gled'o taj film? Trailer je na razini polaznika (losih) Pervanove skole glume. Mozda su se izvrijedjali zbog toga? Mislim, da je bio Brad Pitt, mozda i nebi?! {#}

 
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Google odbio Bijelu kuću

to je samo izlika za nemire, dole je ionako sve napeto, pa je i najmanja stavr iskra koja sve zapali...

ali kada se povuce crta ginu nevini ljudi...pa sad..

mi smo pored bosne, podrzavamo amarikance, prisutni smo u afganistanu... zasto mislite da ne bi uskoro i kod nas moglo biti veselo...

uostalom, neukusno je izrugivanje sa tuđom vjerom...

 

pozz
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google odbio Bijelu kuću
markantz kaže...
ma treba podici zid oko njih pa neka jedu jedni druge da ih ne gledamo

trebalo bi na neki nacin skupiti ekstremiste svih vrsta od muslimanskih, krscanskih, atesistickih, raznih rasista, psihopata, etc. i sve zajedno ih lijepo lansirati na mars, no s druge strane steta tako lijep planet zagaditi takvim otpadom pa mozda je bolja ideja samo ih lansirati u otvoreni svemir sto dalje od suncevog sustava? da konacno mi normalni zivimo na miru bez budala..

 
11 0 hvala 0
16 godina
offline
Google odbio Bijelu kuću

Ako su "Muhammad's followers are portrayed as "savage killers hungry for wealth and bent on killing women and children." (wikipedia), onda film nije "saljiva karikatura", vec je anti-muslimanska propaganda i poziva na mrznju prema muslimanima.

Ono sto je nekada bila nacisticka anti-zidovska propaganda, sada su ovakve stvari.

Naravno, ova reakcija i nasilje su svakako glupi i neispravni, jer stradavaju nevini, a same demonstracije ne postizu nista (osim sto su napravile izvrsnu reklamu za to trecerazredno smece).

 

Upravo Google je trebao to smece ukloniti kao govor mrznje, a ne ostaviti kao toboznju slobodu govora. Ali mozda se film svidio gospon Sergeju.

 
10 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Google odbio Bijelu kuću
knight kaže...

Ako su "Muhammad's followers are portrayed as "savage killers hungry for wealth and bent on killing women and children." (wikipedia), onda film nije "saljiva karikatura", vec je anti-muslimanska propaganda i poziva na mrznju prema muslimanima.

Ono sto je nekada bila nacisticka anti-zidovska propaganda, sada su ovakve stvari.

Naravno, ova reakcija i nasilje su svakako glupi i neispravni, jer stradavaju nevini, a same demonstracije ne postizu nista (osim sto su napravile izvrsnu reklamu za to trecerazredno smece).

 

Upravo Google je trebao to smece ukloniti kao govor mrznje, a ne ostaviti kao toboznju slobodu govora. Ali mozda se film svidio gospon Sergeju.

 slazem se

ali sranja koja se sada dole desevaju su odlicna izlika za vojne akcije... tiraju vodu na svoj mlin.

pozz
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google odbio Bijelu kuću
knight kaže...

Ako su "Muhammad's followers are portrayed as "savage killers hungry for wealth and bent on killing women and children." (wikipedia), onda film nije "saljiva karikatura", vec je anti-muslimanska propaganda i poziva na mrznju prema muslimanima.

Ono sto je nekada bila nacisticka anti-zidovska propaganda, sada su ovakve stvari.

Naravno, ova reakcija i nasilje su svakako glupi i neispravni, jer stradavaju nevini, a same demonstracije ne postizu nista (osim sto su napravile izvrsnu reklamu za to trecerazredno smece).

 

Upravo Google je trebao to smece ukloniti kao govor mrznje, a ne ostaviti kao toboznju slobodu govora. Ali mozda se film svidio gospon Sergeju.

ako zelis pronadem ti stvari kao sto su Isus u obliku vibratora, pa filmovi gdje je Isus prikazan kao poganski Bog sunca, pa razne knjige gdje ga se naziva najgorim nazivima, etc.. da ne nabrajam ima puno toga... dali vidis negdje krscane kako nekoga napadaju zbog toga ili traze cenzuru interneta? I ja mogu reci da je to takoder anti-krscanska propaganda.. Stvar je u tome da se ne smije popustiti pred glupim ekstremistima i radi njih cenzurirati internet tocka. Na svijetu postoji miljarda i nesto muslimana pa ne vidis svih miljardu i nesto da rade piz*arije nego se u svakoj zemlji gdje su prosvjedi okupilo par tisuca ili par stotina ekstremnih budala koje rade sr*nja.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2012 12:54 (Makavelii).
16 godina
offline
Re: Google odbio Bijelu kuću
Makavelii kaže...
ako zelis pronadem ti stvari kao sto su Isus u obliku vibratora, pa filmovi gdje je Isus prikazan kao poganski Bog sunca, pa razne knjige gdje ga se naziva najgorim nazivima, etc.. da ne nabrajam ima puno toga... dali vidis negdje krscane kako nekoga napadaju zbog toga ili traze cenzuru interneta? I ja mogu reci da je to takoder anti-krscanska propaganda.. Stvar je u tome da se ne smije popustiti pred glupim ekstremistima i radi njih cenzurirati internet tocka. Na svijetu postoji miljarda i nesto muslimana pa ne vidis svih miljardu i nesto da rade piz*arije nego se u svakoj zemlji gdje su prosvjedi okupilo par tisuca ili par stotina ekstremnih budala koje rade sr*nja.

 

Jesi li ti to za APSOLUTNU slobodu interneta? Procitaj malo bolje moj post. Rijec je o govoru koji izaziva mrznju prema muslimanima (nevezano za ove reakcije).  Govorim o slobodi koja u konacnici na duge staze rezultira ovakvom "slobodom izrazavanja i pisane rijeci" (i daje apsolutno opravdanje za to):

 

http://sabbah.biz/mt/wp-content/uploads/2006/07/192642682_2fea4cce66_o.jpg

 

Nisam rekao da taj snimak treba ukloniti zbog tih "ekstremista" vec zbog samog snimka.

 

(I mada to ne doprinosi temi, uvjeren sam da neces naci vrijedjanje Isusa u muslimanskim zemljama.)

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2012 13:11 (knight).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Google odbio Bijelu kuću
knight kaže...
...

 

(I mada to ne doprinosi temi, uvjeren sam da neces naci vrijedjanje Isusa u muslimanskim zemljama.)

Normalno da nece kad je Isus prorok u Kuranu :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2012 13:21 (cutshade).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google odbio Bijelu kuću
"Sad cu te ubiti jer si rekao da sam ubojica.", to je otprilike u razini ekstremista.
15 godina
offline
Google odbio Bijelu kuću

Ispoljavanje tolerancije prema ljudima koji je sami nemaju je pogrešno. Sa ovakvim ekstremistima treba ektremno i postupati, znači samo gola sila. Drago mi je da google nije skinuo trailer filma i nadam se da će ovakvih filmova biti više, vrijeme je da se i arapi susretnu sa kritikom islama i drugačijim načinom razmišljanja od religijskih dogmi. Po mom mišljenju zapad je se i razvio zahvaljujući činjenici da su uticaj religije na svakodnevni život sveli na minimum.

:)
 
4 5 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google odbio Bijelu kuću

Google je 200% u pravu... ovo je film trailer... skinu li ovo, mogu slobodno skinuti bilo koji trailer, jel u vecini ima nasilja.

 

Ako ce zabranit ovo u svojim zemljama nek zabranjuju, meni nema nikoje razlike ubija musliman krcanina,amerikanac rusa ili mila jovovich 2000 zombija...

Tribaju malo oladit..

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google odbio Bijelu kuću
Zatucani kreteni koje o vjeri uce isti taki kreteni..... Ja zbog sebe idem u crkvu i zbog sebe vjerujem i nepada mi napamet da skocim na nesta ako neko drugi skace.....a oni jedva cekaju da se skupe i odma pale zastave ovo ono.......pa je...i mater onom ko je snimio film a ne odma cjeloj drzavi nie ga drzava snimila....... Mislim nasli se uvrijedeni oni koi zene drze ko robove,bolje je psima neg zenama u takvim zemljama....... Zamisli..... I nemislim vamo na sve nego samo na kretene koi se drze vjere tako sljepo a tu krse prvi temelj svih velikih vjera....nemrzi nikoga....taki su mi najjaci bez obzira koje vjere bili.....
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google odbio Bijelu kuću
knight kaže...
Makavelii kaže...
ako zelis pronadem ti stvari kao sto su Isus u obliku vibratora, pa filmovi gdje je Isus prikazan kao poganski Bog sunca, pa razne knjige gdje ga se naziva najgorim nazivima, etc.. da ne nabrajam ima puno toga... dali vidis negdje krscane kako nekoga napadaju zbog toga ili traze cenzuru interneta? I ja mogu reci da je to takoder anti-krscanska propaganda.. Stvar je u tome da se ne smije popustiti pred glupim ekstremistima i radi njih cenzurirati internet tocka. Na svijetu postoji miljarda i nesto muslimana pa ne vidis svih miljardu i nesto da rade piz*arije nego se u svakoj zemlji gdje su prosvjedi okupilo par tisuca ili par stotina ekstremnih budala koje rade sr*nja.

 

Jesi li ti to za APSOLUTNU slobodu interneta? Procitaj malo bolje moj post. Rijec je o govoru koji izaziva mrznju prema muslimanima (nevezano za ove reakcije).  Govorim o slobodi koja u konacnici na duge staze rezultira ovakvom "slobodom izrazavanja i pisane rijeci" (i daje apsolutno opravdanje za to):

 

http://sabbah.biz/mt/wp-content/uploads/2006/07/192642682_2fea4cce66_o.jpg

 

Nisam rekao da taj snimak treba ukloniti zbog tih "ekstremista" vec zbog samog snimka.

 

(I mada to ne doprinosi temi, uvjeren sam da neces naci vrijedjanje Isusa u muslimanskim zemljama.)

Recimo da sam vrlo blizu tome da sam za apsolutnu slobodu interneta, uz par iznimaka. Recimo za to sam da se blokiraju pedofilski site-vi i slicno.

 

Promasio si poantu. Nije stvar dali je vrijedanje Isusa nastalo u muslimanskim zemljama ili ne. Internet nema granica, stvar je da je sadrzaj gdje se vrijeda Isus, gdje se vrijedaju krscani slobodno dostupan na internetu i nitko ne radi zbog toga pizd*rije. Ako se dopusta vrijedanje Isusa i krscana na internetu zasto bi onda muslimani bili iznimka? Svi trebaju biti jednaki bez obzira na vjeru, rasu, nacionalnost.

 

S druge strane imam pitanje za tebe (kolko sam shvatio musliman si?) u Islamu su svi proroci (dakle u to spada i Isus) jednaki. svi su isto vrijedi jer su prenosili svi istu Bozju objavu, tocno? Cak sam citao tvrdnje nekih muslimana da je Isus uz Muhameda u Islamu "najvrijedniji" ili najpostovaniji ne znam kako da se najbolje izrazim.

 

Zasto muslimani ne prosvjeduju zbog vrijedanja Isusa a postoji vrlo veliki broj materijala na internetu putem kojih se to cini? Nije li to malo licemjerno?

13 godina
neaktivan
offline
Google odbio Bijelu kuću

Sve religije treba iskorjeniti,one ustvari postoje samo kao nada da jednog dana kad umres to nece biti kraj tvoje svijesti(to je jedini i glavni razlog zasto postje religije i zasto ljudi vjeruju).

 

A od ove bagre koja redi nerede 99% nije pogledalo film,doslovno ubijaju na rekla-kazala.

Moj PC  
7 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google odbio Bijelu kuću
Pogledajte na YouTube kanalu ovaj dokumentarni film dolje...

"Obsession - Radical Islam's War Against The West"

...pačemo da komentarišemo k'o ljudi.
Kada bi pametni uvijek popuštali, svijetom bi vladale budale.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Google odbio Bijelu kuću
Zodiak kaže...

Sve religije treba iskorjeniti,one ustvari postoje samo kao nada da jednog dana kad umres to nece biti kraj tvoje svijesti(to je jedini i glavni razlog zasto postje religije i zasto ljudi vjeruju).

 

 

Ne, jedini razlog zasto ljudi vjeruju jer su tako odgojeni. A neke religije ko npr. krscanstvo je tak veliko danas jer su prije neznam kolko godina ljudi imali 2 izbora, smrt ili krscantsvo.

16 godina
offline
Google odbio Bijelu kuću

Nisam promasio poentu, rekao sam da to o Isusu nema veze s temom, pomenuo sam to usput.

 

Ti si fulao moju poentu, a to je da sam ovo uporedio sa nacistickom propagandom, koja je uzrokovala holokaust. I tu nema razlike. 

 

"Cak sam citao tvrdnje nekih muslimana da je Isus uz Muhameda u Islamu "najvrijedniji" ili najpostovaniji ne znam kako da se najbolje izrazim."

 

Otprilike je takav status Isusa u Islamu, i mozda si i u pravu donekle za izostanak reakcije na zapadnjacko vrijedjanje Isusa (ne znam dali je to to mozda zbog sveopste rasirenosti toga), ali svakako u muslimanskim zemljama to ne bi bilo dozvoljeno. I kao sto si mogao vidjeti da ja ne podrzavam ni ovakve demonstracije. 

 

Medjutim, ja se opet vracam na to da je u pitanju fasisticka propaganda i sirenje mrznje, ne poentiram na vrijedjanju ovog ili onog poslanika (proroka), jer mislim da su oni daleko izvan dosega idiota kao autor ovog filma.

 

Ovim bolesnim, nasilno nastrojenim anti-teistima nemam vremena odgovarati. 

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google odbio Bijelu kuću
Zodiak kaže...

Sve religije treba iskorjeniti,one ustvari postoje samo kao nada da jednog dana kad umres to nece biti kraj tvoje svijesti(to je jedini i glavni razlog zasto postje religije i zasto ljudi vjeruju).

 

A od ove bagre koja redi nerede 99% nije pogledalo film,doslovno ubijaju na rekla-kazala.

Religije su više od toga, služe kao sustav širenja morala i reda, barem im je to bila funkcija u prošlosti. Religija će uvijek postojati u ovom ili onom obliku. Mnogi oblici filozofije su se razvili u religije(budizam) i bilo koje strogo življenje prema nekim načelima bi se moglo prozvati religijom.

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
12 godina
offline
Google odbio Bijelu kuću

Evo ovdje sam ja opisao sta je religija, nadam se da mi nece zapaliti kucu. http://www.darkblackproduction.tumblr.com/

Darko
 
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google odbio Bijelu kuću
Ma poserem se ja na demokraciju i na to da ovi tam dole sandmonkeys zde na sve zivo.
Probal sam pogledat film al tolko je stupidan da ga se posalje na trash film festival ne bi se kvalificirao. Sutra bude skocila nafta i onda se budu opravdavali divljanjem na bliskom istoku. Fakin camel jockeys.
12 godina
offline
Google odbio Bijelu kuću

Vjera je nastala ISKLJUCIVO radi straha od smrti te kako bi   se objasnili nerazumljivi događaji, a kasnije se prosirila odgojem i dogmatskim prihvacanjima. Kada su pojedinci vidjeli da to prolazi kod ljudi, odlucili su vjeru nazvati religijom i osnovati vlastite (kroz povijest vise ili manje uspjesne) institucije. Naravno, iskljucivo iz vlastite koristi. Crkva je dan danas najbogatija svijetska institucija. Naravno, ima tu pojedinaca koji vjeruju i dijeluju u ime visih ciljeva i takvima svaka cast, ali oni bi to radili bez obzira u ime Lijevog, Desnog ili Tronoznog. Ono sto je meni zao da se niti u Europi nije uspjela uspjesno provesti sekularizacija te razne religijske institucije imaju poprilican utjecaj, a narocito kod nas.

 

I za kraj na cijelu ovu posast koja je nastala imam samo reci:

 

"Ako je necija vjera vrijedna ubojstva - kreni od sebe"

Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Google odbio Bijelu kuću
NecroKnight kaže...
Zodiak kaže...

Sve religije treba iskorjeniti,one ustvari postoje samo kao nada da jednog dana kad umres to nece biti kraj tvoje svijesti(to je jedini i glavni razlog zasto postje religije i zasto ljudi vjeruju).

 

A od ove bagre koja redi nerede 99% nije pogledalo film,doslovno ubijaju na rekla-kazala.

Religije su više od toga, služe kao sustav širenja morala i reda, barem im je to bila funkcija u prošlosti. Religija će uvijek postojati u ovom ili onom obliku. Mnogi oblici filozofije su se razvili u religije(budizam) i bilo koje strogo življenje prema nekim načelima bi se moglo prozvati religijom.

  Da, i oružje služi za lov (koji je dozvoljen samo neautomatskim puškama), a opet je 99.9% oružja proizvedenog u USA 2011. godine potpuno automatsko ili poluatomatsko.

 

I kažeš religija je širenje morala?

 

Prvo pravilo u većini je "Nevjernik je nečovjek".

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2012 14:55 (Onjegin).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google odbio Bijelu kuću
Prejak ti blog. Onaj drugi post o klinkama ludilo. pogotovo kraj. :D
Kada bi pametni uvijek popuštali, svijetom bi vladale budale.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google odbio Bijelu kuću
knight kaže...

 

Nisam promasio poentu, rekao sam da to o Isusu nema veze s temom, pomenuo sam to usput.

 

Ti si fulao moju poentu, a to je da sam ovo uporedio sa nacistickom propagandom, koja je uzrokovala holokaust. I tu nema razlike. 

 

"Cak sam citao tvrdnje nekih muslimana da je Isus uz Muhameda u Islamu "najvrijedniji" ili najpostovaniji ne znam kako da se najbolje izrazim."

 

Otprilike je takav status Isusa u Islamu, i mozda si i u pravu donekle za izostanak reakcije na zapadnjacko vrijedjanje Isusa (ne znam dali je to to mozda zbog sveopste rasirenosti toga), ali svakako u muslimanskim zemljama to ne bi bilo dozvoljeno. I kao sto si mogao vidjeti da ja ne podrzavam ni ovakve demonstracije. 

 

Medjutim, ja se opet vracam na to da je u pitanju fasisticka propaganda i sirenje mrznje, ne poentiram na vrijedjanju ovog ili onog poslanika (proroka), jer mislim da su oni daleko izvan dosega idiota kao autor ovog filma.

 

Ovim bolesnim, nasilno nastrojenim anti-teistima nemam vremena odgovarati. 

 

Nebi ovo usporedio sa nacistickom propagandom jer su ovakvi filmici o Islamu ili Muhamedu iznimka. I u pravilu su uvijek radeni od pod a) budala koje nemaju pametnijeg posla u zivotu ili pod b) istih blesavih ekstremista samo ovaj put sa krscanske (ili koje god) strane. Dok je u slucaju holokausta propaganda bila sustavna i radena i financirana od strane drzava/e.

 

I da znam da u muslimanskim drzavama ovakav filmic nebi bio dopusten no na zapadu nisu "krscanske" drzave nego su sekularne drzave. Dakle religija/vjera je odvojena od drzave i predstavlja osobni izbor svakog pojedinca a ne nacin upravljanja drzavom i zivotima ljudi.

 

Da dio muslimana nije reagirao ovako kako jesu 99.9% ljudi nebi nikada saznalo za taj video objavljen na youtube-u jer je filmic smece kao i hrpa drugih koji se svakodnevno uploadaju na internet. I muslimani bi trebali shvatiti da i oni ljudi koji imaju pozitivan ili neutralan stav prema Islamu kada vide ovakve prosvjede i ubojstva zbog gluposti nakon toga ce imati negativan stav prema toj vjeri.

 

Dakle da zakljucim sto zelim reci.

 

a) Internet nema granica i kao takav sasvim je nevazno gdje je film nastao.

b) Muslimani ako vec zele biti dosljedni sami sebi onda bi trebali raditi prosvjede i zbog vrijedanja svojeg proroka Isusa ovako to ispada pomalo licemjerno.

c) Svi bi trebali biti jednaki bez obzira na nacionalnost, vjeru i rasu pa ako se nesto dopusta prema jednoj skupini ljudi npr. prema krscanima onda se isto to treba dopustati i prema svim ostalim skupinama ljudi ukljucujuci i muslimane.

d) Zadnje i mozda i najvaznije. Ako usporedis stetu koju je prouzrocio ovaj film i stetu koju su prouzrocili sami muslimani svojom reakcijom na taj film za Islam kao vjeru onda valjda mozes zakljuciti da je reakcija ekstremista koji su napali ambasade i ubili NEVINE ljude koji nisu imali apsolutno nista s objavom tog filma daleko, daleko i neusporedivo veca od stete koja je ikada mogla nastati tim istim filmom. Da ne spominjem da su ti isti ekstremisti koji su kao veliki vjernici a cini mi se da je kao krscanin poznajem Islam bolje od njih pa znam i za onu Islamsku da ako ubijes jednog covjeka kao da si ubio cijeli svijet i ako spasis jednog covjeka kao da si spasio cijeli svijet. (Ne znam tocan citat, ne zamjeri)

15 godina
neaktivan
offline
Google odbio Bijelu kuću

Zasto oni uopce koriste internet?

Zasto ne unajmu strucnjake iz kine i naprave jedan veliki firewall?

 

Internet je previse moderan za bliski istok... zapadnjacka tehnologija koja kvari njihovu djecu... {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2012 15:19 (Abomb).
Moj PC  
11 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice