Google Glass - sadržaj kutije

poruka: 49
|
čitano: 9.977
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Glass - sadržaj kutije".
12 godina
neaktivan
offline
Google Glass - sadržaj kutije

Bone Conduction Transducer   STA JE To  kakovi je to zvucnik na glasu ??? jel je to zvucnik uopce?

 

 

Audio

  • Bone Conduction Transducer    {#}

Teško je naći svjetlo, ako ni ne znaš da živiš u mraku
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2013 14:38 (mali ivica86).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Google Glass - sadržaj kutije
malina22 kaže..

uzmimo primjer djece u skoli, danas ih 99% posto ne zna sabrati, oduzeti, pomnoziti ili podijeliti dva broja rucno...ajde one manje i nekako ali one vece nikkako.

 

Moje djete je dosta izlozeno tehnici. Povremeno dobije privilegiju igranja s ipadom, iphoneom, galaxyem, crtamo u paintu, odigramo koju turu sonica ili Raymana na PS3 ...

Osim hrvatskog, razumije dosta njemackog i engleskog, kako glasovno tako i citanjem. S obzirom na godine - dosta dobro i pise vecinu slova, broji do 20 na sva 3 jezika.

Bit ce mu 4 godine sredinom  kolovoza.

 

Glupa djeca u skoli su jedino odraz roditelja koji si nisu odvojili vremena za svoju djecu, a ako si ti 7 godina masio svoje zadace, ne mozes ocekivati neku uciteljicu da medju 20-ero djece od malog tukca napravi Einsteina ...

 

Sada malo ontopic s naocalama ...

 

Masu puta sam kao inzinjer navodio tehnicare koji su bili on-site kod stranke gdje je internet veza riknula ili trebala biti svjeze implementirana. Da su kojim slucajem moji tehnicari imali te naocale da vidim kako izgleda patch panel, kako izgleda router/modem i sto na konzoli ispljucne nas offline cisco router - stvari bi bile daleko jednostavnije. Takodjer s hrpom overlay-a se ovo moze koristiti u arhitekturi, gradjevini, osiguranju, ... Aplikacija ovako necega je neogranicena. Lijep pomak unaprijed - sada cekamo odgovor konkurencije.

Bit ce zanimljivo!

Ovaj nas Bug forum sadrzi trust mozgova koji imaju rjesenje za sve svjetske krize, znaju ono o cemu Thompson Reuters moze sanjati i mogu se ukostac uhvatiti s bilo kojim problemom danasnjice.
15 godina
offline
Re: Google Glass - sadržaj kutije
ukay1000 kaže...

@Mitch. Divim se tvojoj hrabrosti :D

Više glupost nego hrabrost, kao i preorderanje bilo čega.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Google Glass - sadržaj kutije
Agent Rico kaže...

Nego hoće li se vrtiti reklame na tome?

Neće direktno na ekranu, dok počne šira upotreba bit će Google AdBrain i direktan stream u mozak.

16 godina
neaktivan
offline
Google Glass - sadržaj kutije

bez velike filozofije...po viđenom ovo je opaka stvar i kad mi cijenom budu dostupne, svakako ću ih kupiti...trenutnih 1500$ mi je previše...

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google Glass - sadržaj kutije
Zelis izgledat kao debil? Kupi Google Glass!  {#}
Iskopcajte me iz ove matrice ne zelim ovo vise gledati.  {#}
fade kaže...
malina22 kaže...

...na kraju cemo se dovesti u situaciju kao u filmu.

 

Ili mozda kao u ovome?   http://www.imdb.com/title/tt0387808/

 

  Tome, tome  {#}

13 godina
offline
Re: Google Glass - sadržaj kutije
hogar strašni kaže...

bez velike filozofije...po viđenom ovo je opaka stvar i kad mi cijenom budu dostupne, svakako ću ih kupiti...trenutnih 1500$ mi je previše...

Točno to.

Konačno ću imati razloga dati velike novce za naočalo koje nisu dioptrijske.

A ne za sunčane dati hrpu novaca jer su markirane

Ovako će barem biti kvalitetne i korisne

robimarko@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Google Glass - sadržaj kutije

kvalitetne i korisne, ja još mislim da od ovoga nema ništa, dok ne vidim kako radi u RL ništa od toga. 

to što oni rade one reklame, i marketing, za sada se može samo nagađati kako to radi.

Još samo treba da počenomo svi pričati sa naočalama. 

Đuro#2155,
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
online
Re: Google Glass - sadržaj kutije
Franjo15 kaže...

Još samo treba da počenomo svi pričati sa naočalama. 

Više od pola čovječanstva priča s nebom pa ih ne zovemo luđacima, ne vidim zašto su naočale koje actually nešto naprave sad tako veliki problem.

WordPress ❤
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2013 22:04 (OriginalEXE).
11 godina
neaktivan
offline
Google Glass - sadržaj kutije

Ja bi ih kupio, pa sve ide naprijed, zasto nebi i naocale.

 

Zalosno je samo sto nam neprodaju zadnju tehnologiju nego polako uvode i zaraduju milijarde na izbacivanju "novih" proizvoda.

Sve to vec imaju spremno godinama ali zarada im nebi bila dobra da odmah daju zadnju stvar koju su napravili.

 

Inace, dobra stvar, zanima me sta ce biti za 20 godina. 

 

EDIT: Svi bi mi htjeli najnoviji mobitel, najbolji auto, najbolju pametnu kucu, najbolju zenu, najbolji kompjuter i najjacu graficku karticu.

 

Jedino sto si neki nemogu pomoci pa trolaju a u biti nemaju novaca da kupe zadnju tehnologiju.

Nemam ni ja novaca za to, ali netrolam i neserendam da je to glupost, dapace, odlicno je sto napredujemo u svemu, osim u razmisljanju pojedinaca.

Što hladnije to bolje :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2013 22:11 (Praedator).
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google Glass - sadržaj kutije
Mitch kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...
Mitch kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

koliko koštaju ????

Napravio sam preorder u ožujku za 1500$, Explorer edition u NYC

sve super sve 5 ali 1500 $ ?!?! mislim da je ovo prenapuhano jer za te pare si kupiš i vrhunski mob i vrhunski tablet i još ti ostane para da si kupiš dvoje ray banica ako baš želiš naočale {#}

Mozda je prenapuhano, ali Glass dio moze ici na bilo koje naocale, smatram futuristickim, a vrhunski tablet i mobitel (Nexus 4 i 7) već imam po niskoj cijeni (349$ i 249$).

 

Znao sam da ću ih kupiti kad tad čim sam ih vidio, odustao sam od GoPro 3, a ovo mi dođe kao izvrstan gadget/remainder.

Ne znam od kud tebi tolki novci.Kupuješ dosta stvari za jednog učenika.

13 godina
offline
Re: Google Glass - sadržaj kutije
rossoneros kaže...
Mitch kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...
Mitch kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

koliko koštaju ????

Napravio sam preorder u ožujku za 1500$, Explorer edition u NYC

Ne znam od kud tebi tolki novci.Kupuješ dosta stvari za jednog učenika.

Priznaj gdje je tiskara eura i dolara

robimarko@gmail.com
14 godina
odjavljen
offline
Re: Google Glass - sadržaj kutije
rossoneros kaže...

Ne znam od kud tebi tolki novci.Kupuješ dosta stvari za jednog učenika.

 

A šta to tebe boli briga? Jel ideš po ulici pa pitaš ljude koji imaju skupe mobitele ili aute čika otkud vam novac?

 

Gledaj svoja posla.

Svi smo mi Mentalist.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Google Glass - sadržaj kutije
rossoneros kaže...
Mitch kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...
Mitch kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

koliko koštaju ????

Napravio sam preorder u ožujku za 1500$, Explorer edition u NYC

sve super sve 5 ali 1500 $ ?!?! mislim da je ovo prenapuhano jer za te pare si kupiš i vrhunski mob i vrhunski tablet i još ti ostane para da si kupiš dvoje ray banica ako baš želiš naočale {#}

Mozda je prenapuhano, ali Glass dio moze ici na bilo koje naocale, smatram futuristickim, a vrhunski tablet i mobitel (Nexus 4 i 7) već imam po niskoj cijeni (349$ i 249$).

 

Znao sam da ću ih kupiti kad tad čim sam ih vidio, odustao sam od GoPro 3, a ovo mi dođe kao izvrstan gadget/remainder.

Ne znam od kud tebi tolki novci.Kupuješ dosta stvari za jednog učenika.

Citam i nevjerujem. Sta to tebe boli k... odakle mu?!

 

Uzas. {#}

Što hladnije to bolje :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Google Glass - sadržaj kutije

Mora da radiš u poreznoj upravi {#}

 -- || http://youtu.be/FGBhQbmPwH8 \o/
15 godina
offline
Google Glass - sadržaj kutije

Neki si za 16-ti i 18-ti rođendan kupuju vozački, auto itd., a ja očito ne :D

Naravno da ću napravit review, već sam pronašao vodootporan case, a kako se bavim nekim vodenim sportovima, bit će zanimljivih videa (zbog ove činjenice sam i htio uzimat Go Pro :)

 

 

Inače je općenito glupo pitati nekog od kud mu novci, kol'ku ima plaću i slično. Opsesivan nekim kamerama jesam, bavim se već dugo fotografijom, a ne može bolje od neograničene platforme povezane s vrhunskim smartphonom uz solidnu point'n'shoot kameru.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Glass - sadržaj kutije
Mitch kaže...

Neki si za 16-ti i 18-ti rođendan kupuju vozački, auto itd., a ja očito ne :D

Naravno da ću napravit review, već sam pronašao vodootporan case, a kako se bavim nekim vodenim sportovima, bit će zanimljivih videa (zbog ove činjenice sam i htio uzimat Go Pro :)

 

 

Inače je općenito glupo pitati nekog od kud mu novci, kol'ku ima plaću i slično. Opsesivan nekim kamerama jesam, bavim se već dugo fotografijom, a ne može bolje od neograničene platforme povezane s vrhunskim smartphonom uz solidnu point'n'shoot kameru.

Stvar je u tome da to možeš kupiti i nakon par review-a kada izađe, a ovako praktički kupuješ mačka u vreći, znam da je jako velika vjerojatnost da google neće razočarati niti želim osuđivati na što daješ pare, ali kada daješ pare na nešto barem ti saznaj na što ih daješ, uz to preorder ti nedaje praktički nikakvu prednost nad kupovanjem proizvoda nakon što si siguran da ga želiš, možda ćeš ga dobiti 2-3 dana prije ali isplati li se riskirati novac radi toga?

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google Glass - sadržaj kutije
Pa nije ovo preorder, ovo je Explorer, nešto kao beta. Cilj ovoga je da sad programeri naprave par korisnih aplikacija i nađu još neke primjene.
Mada i ja se slažem da dok ne prenesu ovo na traku za masovnu proizvodnju ne isplati se kupovat.
15 godina
offline
Re: Google Glass - sadržaj kutije
Vec imam par kupaca koji bi dali iste novce koje sam ja ulozio, tako da se ne zaletavam.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice