Amazon o prodaji Kindlea

poruka: 39
|
čitano: 10.606
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazon o prodaji Kindlea".
16 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
civicar kaže...

@bocic - lijepo te cepnulo. :(

Neznam jel bi ustedio stogod da je islo u dva paketa u par dana razlike...

Napravio sam neku recenziju i napisao neke info oko Kindla, pa bacite pogled na temu ->

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/kindle-recenzijainfo/74514.aspx

Sljedeći put ću tražiti od hebenog Overseasa da to proslijede u carinsku poštu oisjek pa ću si uštedjeti para. Vrlo jednostavno. Da su zasebno rješavali dva paketa dvaput bi mi naplatili uslugu, tako da je ovo bolje.

Recenzija ti je odlična, nadobacit ću i ja koju riječ ovih dana nakon što malo isprobam. Naime, stigao je, evo ga kraj mene na stolu, ali ga ne otvaram pošto je to ipak poklon za moju hanumu, pa će ona otvoriti kad dođe sa šljake...

Čvarci su bomboni od svinje
13 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea

Da, ti "kuriri" su stvarno lopine malo zesce izgleda. Uvijek su mi stvari dolazile preko poste, i sve super.

 

Zadnja dva tri paketica preko UPSa i DHLa i uvijek neki dodatni troskovi.

 

Hvala za pozitivan komentar oko recenzije, nabaci svakako koju rijec kad se uspijes poigrat s uredjajem ( ako ti hanuma dopusti :D ).

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
civicar kaže...
Hvala za pozitivan komentar oko recenzije, nabaci svakako koju rijec kad se uspijes poigrat s uredjajem ( ako ti hanuma dopusti :D ).

Mislim da ona još nije ni svjesna kakvu krasnu igračku je dobila, sve dok joj ne padne u ruke. Ja sam isto bio pomalo indeferentan prema Kindleu dok ga nedavno nisam prvi put držao u rukama.

Sad će si moći sve svoje radove i skripte po kojima radi prebaciti u pdf i lagano listati po e-papiru. Valjda će se sad gomila papirologije smanjiti i osloboditi drugi radni stol... {#}

Čvarci su bomboni od svinje
13 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea

Ako se uspije naviknuti na Kindle sumnjam da ce ga odbaciti, a olaksat ce joj zivot maksimalno, i smanjiti kolicinu papirologije definitivno.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
civicar kaže...
Hvala za pozitivan komentar oko recenzije, nabaci svakako koju rijec kad se uspijes poigrat s uredjajem ( ako ti hanuma dopusti :D ).

Zasad sam vrlo zadovoljan i nevjerojatno je koliko ima besplatnih naslova na Amazonu. Malo je nezgodno čitati određene pdf-ove, posebno se to odnosi na magazine koje uspijevam nabaviti ženi (Science, Nature...), ali ionako ju ne zanima sve pa će si povećavati samo ono što je iz njenog faha.

Uglavnom, napravio sam kratku recenziju za svoju radijsku emisiju, što znači da je to, ipak, općenito i za one koji nisu dosad puno toga čuli i pročitali o Kindleu. Postat ću ovdje link, pa tko želi pročitati ili poslušati...

Odoh sad na šljaku... {#}

Čvarci su bomboni od svinje
16 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
civicar kaže...
Hvala za pozitivan komentar oko recenzije, nabaci svakako koju rijec kad se uspijes poigrat s uredjajem.

Malo sam bio u gužvi zadnjih dana pa nisam našao vremena ni link postati. Uglavnom: http://www.gradski.net/emisije/48-radio-link/682-rl-325.html

Možeš čitati, a možeš i slušati sve skupa... ;)

Čvarci su bomboni od svinje
16 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
rooswelt1991 kaže...
Uglavnom imam dosta knjiga u pdf-u i doc-fileovim pa me zanima dali će oni to pregledavati, ipak ne mislim kupovati knjige preko amazaona, nisam u mogučnsti...

Dakle, sve sam isprobao i čita pdf normalno, samo se malo mučiš sa zoomiranjem. No, zato je tu programčić koji može konvertirati u odgovarajući format. Zove se Moby Pocket Creator. Odi ovdje: http://www.mobipocket.com/en/downloadsoft/productdetailscreator.asp

Kad instaliraš instaliraj si napredni mode, inače nećeš moći konvertirati pdf-ove. Doc nemoj izravno prebacivati jer ti neke dijakritičke znakove neće prikazivati. Prebaci doc prvo u pdf, pa onda u mobi format...

Čvarci su bomboni od svinje
16 godina
neaktivan
offline
Amazon o prodaji Kindlea

Iako smo malo zamrli tu, evo jednog pitanja za one koji nalete na ovu temu:

 

Da je Amazon Kindle dostupan u Hrvatskoj po cijeni sličnoj onoj u SAD-u (tamo je 139 dolara, ovdje npr. 150 eura), biste li ga kupili?

7 DA
1 NE
Čvarci su bomboni od svinje
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon o prodaji Kindlea
upio sam ga po nasoj razlika od 300 - 350 kn nije nista strasno... bar meni...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice