40 godina slijetanja na Mjesec zaključana tema

poruka: 1.052
|
čitano: 142.360
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "40 godina slijetanja na Mjesec".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: 40 godina slijetanja na Mjesec (II dio)
14 godina
neaktivan
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec
dwezzel kaže...

 Ima li netko kakav prijedlog kako se trgnut i nešto napravit?Ja nemam pojma kako. A to što se tiče toga takva situacija se proteže kroz cijelu povijest...ja i ti ko pojedinci ne moremo niš. Treba nekako izać van šablone koja desi skoro svakoga tko se rodi:škola ,rad do smrti za mizernu plaću, penzija (čitaj čekanje smrti u teškim uvjetima) ako ne umreš prije nje.Sustav ti je preodredio kako ćeš živjet...znači treba ga zaobić...ali to nema veze s temom iako si spomenuo mjesecBelji se.

Rimljani su imali senat,imaju ga i amerikanci,imaju i porotu dok se u našoj državi sudi onako kako se sudac osječa to jutro.

Trebala bi postojati svjetska vlada sastavljena od naroda.Trebali bi postojati isti zakoni za sve.Nisam anarhista i vjerujem u zakone koji nam određuju zaštitu od zlih ljudi ali današnji zakoni manipuliraju za materijalnu korist političara.

 

Da znam da je off topic ali tema može promatrat isto tako i cijelokupni naš razvoj od čovijekove največe pobijede.Zapravo ova tema obuhvača sve što se zbilo u posljednjih 40 god

15 godina
neaktivan
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec
hrx kaže...

Ne, ovdje govorim baš o određivanju mjere, etalona mjerne jedinice.

Upravo govoriš o određivanju kolika je neka mjera, a ne kako se ona određuje. Pa upravo tako, baždarenje ili kalibracija, odnosno uspoređivanje nekog uzorka s etalonom.

Naime, tešto da su prilikom konstrukcije prvih sunčanih satova ljudi znali za stanja atoma cezija 133, ali su vidjeli svijet oko sebe, pa su donjeli mjere po svojoj okolini. Ove mjere koje ti spominješ, samo su razrađene varijente s referencama, mjera koje postoje stoljećima. I podjela na manje dijelove. Ali, malo smo offtopic, a zapravo je pitanje bilo da je čovjek izmislio vrijeme i tvrdnja da su te mjere tipa godina, sat, naše izmišljotine.

14 godina
neaktivan
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec
bed kaže...

 a zapravo je pitanje bilo da je čovjek izmislio vrijeme i tvrdnja da su te mjere tipa godina, sat, naše izmišljotine.

Pa nismo izmislili vrijeme več ga uhvatili za rep,kad imaš 60 onda je jasno da je vrijeme van naše kontrole i da je stvarno.Izmjerili smo ga da možemo reči:"mali moj u moje vrime je bilo drugačije"

Isto tako da bi žene koje imaju prekonekoliko god znale smanjiti broj a da ne lažu

15 godina
neaktivan
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec
dwezzel kaže...
Džimba kaže...
vjeko kaže...
Džimba kaže...

Mene zanima,zašto nekolicina mjerodavnih misli da svijetu treba sudit po njihovim načelima,njih ima milion a nas 6milijarda

Na što točno misliš?

Ma na to što tu piše,Na današnju svijetsku politiku budala.Svodi se na to da nam neka druga ljudska biča koja nisu ništa vrijednija od mene i tebe upravljaju životom.

Putujemo na mjesec a još se nismo makli od feudalnog doba,dopuštamo da nas gazi nečija pohlepa i taština.

Kad čemo se trgnuti i shvatiti da nas pljačkaju i naplačuju zrak koji dišemo.Kad čemo razmišljat svojom glavom.

 

off topic ali naslov teme sugerira jako široko polje diskusija pa tako može bit i političkog aspekta.

 Ima li netko kakav prijedlog kako se trgnut i nešto napravit?Ja nemam pojma kako. A to što se tiče toga takva situacija se proteže kroz cijelu povijest...ja i ti ko pojedinci ne moremo niš. Treba nekako izać van šablone koja desi skoro svakoga tko se rodi:škola ,rad do smrti za mizernu plaću, penzija (čitaj čekanje smrti u teškim uvjetima) ako ne umreš prije nje.Sustav ti je preodredio kako ćeš živjet...znači treba ga zaobić...ali to nema veze s temom iako si spomenuo mjesecBelji se.

 Ja imam, ako nešto želimo promijeniti to možemo učiniti samo na jedan način - bojkotom.

Ja sam npr. danas bio u Radničkoj i stornirao American Express karticu jer mi ne treba i ne želim ovisiti o njoj.

Radim na tome da ne moram niti ovisiti o poslu, da nađem neke druge alternativne pravce. Tko želi nešto promijeniti neka slijedi moj primjer.

s.t.a.l.k.e.r. AC177-D9
15 godina
neaktivan
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec

 

 Ja imam, ako nešto želimo promijeniti to možemo učiniti samo na jedan način - bojkotom.

Ja sam npr. danas bio u Radničkoj i stornirao American Express karticu jer mi ne treba i ne želim ovisiti o njoj.

Radim na tome da ne moram niti ovisiti o poslu, da nađem neke druge alternativne pravce. Tko želi nešto promijeniti neka slijedi moj primjer.

 Svaka čast i podržavam svakoga što se tiče tih kartica. Banke lijepo u mramoru i zlatu a sirotinja guta kraj s krajem...a taj mramor smo mi platili.Posao daje novac bez kojeg se danas praktički ne može. Što se tiče tog bojkota on bi morao bit masivno izveden i tada bi se osjetile prave posljedice i poremetio taj sistem koji radi protiv nas...Sve mi to malo smrdi na zeitgeist, a?:) Tamo je bilo govora o nekom napredku tehnologije i da nas u tome sprečava sadašnja situacij šta se tiče i novca i svega. Najviše mi se svidila ta ideja o ulaganju u znanje i tehnologiju jer bi onda dakako bilo izvedivo i putovanje u svemir i baze na mjesecu, gradovi itd, jer mislim da je naša tehnologija već i sad dovoljno zrela za takve pohvate ali nasa nema dosta para i tako to...e pa dok je takva situacija teško da ćemo Išta napravit na mjesecu kad je 99% svijeta u posjedu maje od 1% stanovništva kojih boli štanga za navedeno.

Oglas: kvalitetno i uvjerljivo lažem na sudu.
14 godina
neaktivan
offline
40 godina slijetanja na Mjesec

Problem je kao što sam rekao da se nas milijarde boje nekolicine njih koji nam daju papir koji nam služi za naše male sne dok oni osiguravaju par generacija unaprijed koristeči se nama.pa ,eba im ,as ,ater što su njihova djeca bolja od naše djece.

Ni ja ne koristim te kartice.

Jednom čemo se osvijestiti pa čemo imati napokon pravu slobodu jer trenutno više slobode ima bilo koja druga životinja na planetu od nas.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2009 18:16 (Džimba).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec
dwezzel kaže...

 Ja imam, ako nešto želimo promijeniti to možemo učiniti samo na jedan način - bojkotom.

Ja sam npr. danas bio u Radničkoj i stornirao American Express karticu jer mi ne treba i ne želim ovisiti o njoj.

Radim na tome da ne moram niti ovisiti o poslu, da nađem neke druge alternativne pravce. Tko želi nešto promijeniti neka slijedi moj primjer.

 Svaka čast i podržavam svakoga što se tiče tih kartica. Banke lijepo u mramoru i zlatu a sirotinja guta kraj s krajem...a taj mramor smo mi platili.Posao daje novac bez kojeg se danas praktički ne može. Što se tiče tog bojkota on bi morao bit masivno izveden i tada bi se osjetile prave posljedice i poremetio taj sistem koji radi protiv nas...Sve mi to malo smrdi na zeitgeist, a?:) Tamo je bilo govora o nekom napredku tehnologije i da nas u tome sprečava sadašnja situacij šta se tiče i novca i svega. Najviše mi se svidila ta ideja o ulaganju u znanje i tehnologiju jer bi onda dakako bilo izvedivo i putovanje u svemir i baze na mjesecu, gradovi itd, jer mislim da je naša tehnologija već i sad dovoljno zrela za takve pohvate ali nasa nema dosta para i tako to...e pa dok je takva situacija teško da ćemo Išta napravit na mjesecu kad je 99% svijeta u posjedu maje od 1% stanovništva kojih boli štanga za navedeno.

NASA je neka politička glupost, sve što je dobro za vladu SAD-a za to imaju novce, za ostalo ne.

15 godina
neaktivan
offline
40 godina slijetanja na Mjesec

Samo kažem da se nedovoljno ulaže u tehnologiju...Ipak je najbitniji RAT i NAFTA.

Oglas: kvalitetno i uvjerljivo lažem na sudu.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec
netko,netkovic kaže...

NASA je neka politička glupost, sve što je dobro za vladu SAD-a za to imaju novce, za ostalo ne.

 

NASA je veoma inteligentna organizacija, no krajnje zapostavljena od strane pseudoznanstveno/deznanstveno nastrojene vlade SADa. Koliko god da novaca ona dobije, to je krajnje beznačajno u usporedbi s glupostima koje SAD financira.

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
14 godina
neaktivan
offline
40 godina slijetanja na Mjesec

Jel tko od vas čuo za Philadelfiski događaj kad je američka vojska experimentirala sa nekim Teslinim izumima.

Nekakav uređaj je stavljen na brod,htjeli su postiči da brod bude nevidljiv za radare al se dogodila slučajna spontana teleportacija broda,brod se teleportirao u drugoj luci oko 100km daleko

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec
itf4n kaže...
netko,netkovic kaže...

NASA je neka politička glupost, sve što je dobro za vladu SAD-a za to imaju novce, za ostalo ne.

 

NASA je veoma inteligentna organizacija, no krajnje zapostavljena od strane pseudoznanstveno/deznanstveno nastrojene vlade SADa. Koliko god da novaca ona dobije, to je krajnje beznačajno u usporedbi s glupostima koje SAD financira.

Tocno to,neznam dali ste citali novosti ali prije neki tjedan dana,u atmosferi je explodirao komet od 10 metara,a pazite,nisu znali za njega,jer nemaju dovoljno teleskopa na planeti koi mogu promatrati toliki broj kometa,razlog nemaju novaca,a mamicu8 im hebem za sve te silne ratove imaju koji kostaju puno vise nego nekoliko teleskopa,zalosnoMršti se

CHE
14 godina
protjeran
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec
Džimba kaže...

Jel tko od vas čuo za Philadelfiski događaj kad je američka vojska experimentirala sa nekim Teslinim izumima.

Nekakav uređaj je stavljen na brod,htjeli su postiči da brod bude nevidljiv za radare al se dogodila slučajna spontana teleportacija broda,brod se teleportirao u drugoj luci oko 100km daleko

I ljudi su izgorjeli, cuo sam.To je bilo nesto zbog magnetizacije ili sto.

Neka dva magneta su se brzo vrtjela.

Mislim da ce uskoro uz pomoć metamaterijala napravit da nesto bude nevidljivo, jako su blizu tome.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2009 22:10 (netko,netkovic).
14 godina
neaktivan
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec
netko,netkovic kaže...

I ljudi su izgorjeli, cuo sam.To je bilo nesto zbog magnetizacije ili sto.

Neka dva magneta su se brzo vrtjela.

Mislim da ce uskoro uz pomoć metamaterijala napravit da nesto bude nevidljivo, jako su blizu tome.

 

ja sam čuo da su bili stopljeni s trupom broda

14 godina
protjeran
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec
Džimba kaže...
netko,netkovic kaže...

I ljudi su izgorjeli, cuo sam.To je bilo nesto zbog magnetizacije ili sto.

Neka dva magneta su se brzo vrtjela.

Mislim da ce uskoro uz pomoć metamaterijala napravit da nesto bude nevidljivo, jako su blizu tome.

 

ja sam čuo da su bili stopljeni s trupom broda

Ili to, tocnije ja sam cuo da su mnogi bili i raskomadani.

 

16 godina
neaktivan
offline
40 godina slijetanja na Mjesec

Upitao sam jednog fizičara (koji se intenzivno bavio Teslinim radom) za objašnjenje događaja, citiram dijelove odgovora:

 

 

Uglavnom, taj eksperiment se ne spominje nigdje "službeno", ali, neki novinari su kopali i vidjeli da je postojao jedan eskperiment koji je vezao Tesline pronalaske i "nevidljivost broda". Tu je nastao problem! Jer ljudima kada kažeš "nevidljivi broj" oni misle da je nevidljiv golom oku, a vojnim inženjerima kada kažeš isti pojam, znati će da se odnosi na nevidljivost za radar. Uglavnom, jaki elektromagnet (trivijalno govoreći, jer ne znam o kojoj je tehnologiji točno riječ) bi trebao stvoriti jako elektromagnetsko polje koje bi možda moglo učiniti brod nevidljivim za radar itd.

Očito da je nešto pošlo po zlu, jer kažu da je bilo žrtava. Ali jedino što se moglo desiti je da nekoga sprži radijacija ili ubije struje. To je to.

Nije bilo nikakve teleportacije! To je sve nastalo na osnovu priče jednog (ili dvoje) mornara, koji su kasnije napisali nekakvu knjigu o tome (ili niz feljtona, ne sjećam se sada) i mlatili novac na tome

Tesla, u nijednom svom djelu, nije dao naslutiti niti da je maštao o teleportaciji, a kamoli da je eksperimentirao.  A i ono o čemu je govorio, uzmi sa rezervom, jer je to bilo tako vrijeme: morao si privući nekako financijere, a najbolji način da ih privučeš je da uvališ neku bombastičnu priču (tj. pretjeraš). Tako je osoblju u hotelu New Yorker spominjao da u kutiji u sobi drži napravu koja bi mogla uništiti svijet. Nakon što je umro, nitko nije smio taknuti tu kutiju, dok nije došao agent CIAe (ili FBI?), otvorio kutiju i vidio da je unutra obični osciloskop (ako se ne varam)

 

 

:)

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2009 17:27 (itf4n).
 
2 1 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec
itf4n kaže...

 Tako je osoblju u hotelu New Yorker spominjao da u kutiji u sobi drži napravu koja bi mogla uništiti svijet. Nakon što je umro, nitko nije smio taknuti tu kutiju, dok nije došao agent CIAe (ili FBI?), otvorio kutiju i vidio da je unutra obični osciloskop (ako se ne varam)

 

 

:)

Svasta, al cini mi se da neko zeli diskreditirat Teslu, a jos se i u prici spominje CIA (FBI), tak da se zna kolko je

to vjerodostojna prica.

 

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
14 godina
neaktivan
offline
40 godina slijetanja na Mjesec

Meni je draža verzija da se brod teleportirao mada i ja mislim da su za to vrlo male mogučnosti

 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec
itf4n kaže...

Upitao sam jednog fizičara (koji se intenzivno bavio Teslinim radom) za objašnjenje događaja, citiram dijelove odgovora:

 

 

Uglavnom, taj eksperiment se ne spominje nigdje "službeno", ali, neki novinari su kopali i vidjeli da je postojao jedan eskperiment koji je vezao Tesline pronalaske i "nevidljivost broda". Tu je nastao problem! Jer ljudima kada kažeš "nevidljivi broj" oni misle da je nevidljiv golom oku, a vojnim inženjerima kada kažeš isti pojam, znati će da se odnosi na nevidljivost za radar. Uglavnom, jaki elektromagnet (trivijalno govoreći, jer ne znam o kojoj je tehnologiji točno riječ) bi trebao stvoriti jako elektromagnetsko polje koje bi možda moglo učiniti brod nevidljivim za radar itd.

 

:)

Tu se slazem da se radilo o nevidljivosti za radar (stealth mode), a ne optickoj.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
14 godina
neaktivan
offline
40 godina slijetanja na Mjesec

Onda,izgleda da na mjesecu ima vode.To otvara mnoga zanimljiva pitanja.

Što se mene tiče to je korak bliže rješavanju pitanja o životu van zemlje

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
40 godina slijetanja na Mjesec

Zašto? Pa za život nije potrebna voda; možda čak niti tekućina... puki je slučaj što smo se mi razvili baš od ovih elemenata...

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
40 godina slijetanja na Mjesec

Mi smo posljedica nečijeg eksperimenta. Objelodanit će da postoji život i na drugim mjestima kada će ti drugi doslovce ovdje na zemlji iskakati iz pašteta.

s.t.a.l.k.e.r. AC177-D9
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec
itf4n kaže...

Zašto? Pa za život nije potrebna voda; možda čak niti tekućina... puki je slučaj što smo se mi razvili baš od ovih elemenata...

Za život kakav smo mi je potrebna voda,slažem se da mogu postojati i drugi oblici života.

Moguče da život postoji čak i u koroni sunca,to bi bila nekakva plazmatska biča.Ali mi nismo još na tom nivou da možemo to znati.

Ali ovo otkriče vode može značiti da drugdje u svemiru postoje oblici veoma slični ovim na zemlji

14 godina
neaktivan
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec
stalker kaže...

Mi smo posljedica nečijeg eksperimenta. Objelodanit će da postoji život i na drugim mjestima kada će ti drugi doslovce ovdje na zemlji iskakati iz pašteta.

i vikati:al sam gladan,al sam gladan mmm njam njam njam

15 godina
neaktivan
offline
40 godina slijetanja na Mjesec

Prava nepravda što je jedna ovakva tema zapostavljena i to u ovoj godini a već je sredina - ček da pogledam, da, sredina četvrtog mjeseca. Dakle, ja ću biti taj koji će prvi probuditi ovu temu iz stanja hibernacije i za to molim da me uredništvo BUG-a kontaktira kako bi mi mogli čestitati i kao nagradu poslati BUG-ovu majicu City EX-om, dakako da znam reći hvala za to pa se ovim putem i unaprijed zahvaljujem.

 

Dakle, vratimo se mi našem satelitu i svima onima koji su u ovoj temi iščekivali navodno neki povratak na mjesec - ček malo, pa kada smo mi to uopće i bili na mjesecu a kamoli još da mu se vraćamo osim ne u nekim naučnim i znanstveno fantastičnim pričama i odisejama bez kraja?? I skakutali po njemu i zabijali nekakve šarene štapove ili zastave?? Pa tko će se toga još sve i sjećati kada je to bilo tako - tako davno. Nikad!

No dobro, i tako neki tip koji je kao bio na mjesecu navodno a koji se zove Armstrong se ljuti na Obamu iz razloga što je ovaj otkazao put na mjesec?? Obama?? WTF??? U jednim od prošlih postova sam rekao pa ću ponoviti. Mjesec je neosvojiva tvrđava - nemoguća misija kako danas pa tako i prije 40 godina ili kada smo to već kao bili pod navodnicima. I to ne radi nas samih već radih nekih stvari i otkrića kojih se široj javnosti prešućuje i ne obznanjuje. I sada odjednom kada su već skoro maltene ne startali svu tu mašineriju povratka na mjesec oni se odjednom odlučuju na program preskakivanja konja sa mjeseca na crveni planet. Prave razloge u potpunosti nikada nećemo saznati mada postoji nada da netko od onih koji su bili upoznati sa time ne otvori svoje srce jer je ipak on dobra duša - čovjek i to na samrtnoj postelji u zadnjim sekundama života te javno ne prizna - sry folks! its all fake!

Prava je istina da niti dan danas ne mogu nastupiti na mjeseca već samo žele dobiti na vremenu ili do onog trenutka da li to bilo za 10 ili 20 godina - ne znam iz kojih opet razloga ali sada smo se zaista odlučili za put na mjesec

Cheers!

 

Opširnije - click here

s.t.a.l.k.e.r. AC177-D9
 
1 7 hvala 0
16 godina
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec

još da si nekaj pametno napisao u "oživljavanju teme", ja bi bio za to da ti uz majicu pošalju i šiltericu.

i neku knjigu iz povijesti 20.st

 

ništa osobno Smijeh fulao si ceo fudbal (kak bi naši susjedi rekli)

15 godina
neaktivan
offline
40 godina slijetanja na Mjesec

Očigledno je kronično...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
40 godina slijetanja na Mjesec

stalkeru, kako bi ti rekao jedan ovdje: "aj ne pisdekaj" - ili "melješ gluposti".

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
40 godina slijetanja na Mjesec

Dobro je, već imamo 5 (slovima pet) posta ostvarenih u par sati od nove godine. Bwahaha-haha-haha Belji se

 

Nije da ... ali napredujemo Smijeh

 

Edit:

Vidi se da kad hoćete da možete, može zamjena?

Ja naime idem postavljati zvjezdastu topologiju na Marsu.

s.t.a.l.k.e.r. AC177-D9
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.4.2010 19:03 (stalker).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec
stalker kaže...

Prava nepravda što je jedna ovakva tema zapostavljena i to u ovoj godini a već je sredina - ček da pogledam, da, sredina četvrtog mjeseca. Dakle, ja ću biti taj koji će prvi probuditi ovu temu iz stanja hibernacije i za to molim da me uredništvo BUG-a kontaktira kako bi mi mogli čestitati i kao nagradu poslati BUG-ovu majicu City EX-om, dakako da znam reći hvala za to pa se ovim putem i unaprijed zahvaljujem.

 

Dakle, vratimo se mi našem satelitu i svima onima koji su u ovoj temi iščekivali navodno neki povratak na mjesec - ček malo, pa kada smo mi to uopće i bili na mjesecu a kamoli još da mu se vraćamo osim ne u nekim naučnim i znanstveno fantastičnim pričama i odisejama bez kraja?? I skakutali po njemu i zabijali nekakve šarene štapove ili zastave?? Pa tko će se toga još sve i sjećati kada je to bilo tako - tako davno. Nikad!

No dobro, i tako neki tip koji je kao bio na mjesecu navodno a koji se zove Armstrong se ljuti na Obamu iz razloga što je ovaj otkazao put na mjesec?? Obama?? WTF??? U jednim od prošlih postova sam rekao pa ću ponoviti. Mjesec je neosvojiva tvrđava - nemoguća misija kako danas pa tako i prije 40 godina ili kada smo to već kao bili pod navodnicima. I to ne radi nas samih već radih nekih stvari i otkrića kojih se široj javnosti prešućuje i ne obznanjuje. I sada odjednom kada su već skoro maltene ne startali svu tu mašineriju povratka na mjesec oni se odjednom odlučuju na program preskakivanja konja sa mjeseca na crveni planet. Prave razloge u potpunosti nikada nećemo saznati mada postoji nada da netko od onih koji su bili upoznati sa time ne otvori svoje srce jer je ipak on dobra duša - čovjek i to na samrtnoj postelji u zadnjim sekundama života te javno ne prizna - sry folks! its all fake!

Prava je istina da niti dan danas ne mogu nastupiti na mjeseca već samo žele dobiti na vremenu ili do onog trenutka da li to bilo za 10 ili 20 godina - ne znam iz kojih opet razloga ali sada smo se zaista odlučili za put na mjesec

Cheers!

 

Opširnije - click here

 Ja se potpuno "slažem" sa svim rečenim, što nemora značit da ja u to vjerujem ili nevjerjem, svatko ima pravo na svoje mišljenje. Možda tim svojim tekstom zeli ili je želio biti prisutan orginalnom događaju, a nije bio u mogucnosti (nije rođen tada ili drugo). Mozda mu je zao sto u sadašnjosti toga nema, a proslo je mnogo godina. Ako su tada bili na mjesecu, zato sada nemogu, zato jer nemaju novaca, a tada su imali?  Eto toliko od mene...

Mafia 2 - world best game
15 godina
odjavljen
offline
40 godina slijetanja na Mjesec

Gospodo, pa zar opet ispočetka? Hoće se netko od nadležnih smilovati i zaključati ovo?

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: 40 godina slijetanja na Mjesec (II dio)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice