Ipak 3,5 inča dijagonale

poruka: 60
|
čitano: 6.542
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ipak 3,5 inča dijagonale".
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
@xZero

ivoleko ustvari ima pravo.
3.5" 4:3 ekran bi imao povrsinu 5.88in2, dok bi 16:9 ekran imao povrsinu 5.22in2.
You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running? /// Everyone has a dark side--you show me yours and I'll show you mine.
12 godina
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
logik kaže...
bobo rastur kaže...

Uzmu kučište starog mobitela, ubace novi hardware i OS, i evo ti ga novi iPhone

A košta debelo više!

Zapravo kosta isto. Vec nekoliko generacija.

12 godina
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
bobo rastur kaže...

Uzmu kučište starog mobitela, ubace novi hardware i OS, i evo ti ga novi iPhone

Pa ako je kuciste uspjesno, dakle do ljudi ne odlaze s iPhonea zbog kucista, zasto ga bas previse mijenjati. Mnogi Apple proizvodi vuku isti dizajn godinama. 2 godine za iPhone 3G(S) i vjerojatno 4(S) nije nista spektakularno, posebno kad su promjene ispod velike.

15 godina
neaktivan
offline
Ipak 3,5 inča dijagonale
Izvrsno! Nek samo zadrze slican dizajn, dodaju 4G, poboljsaju ostatak uredjaja i super. To je ono sto ja zelim i time cu biti sretan.
Ovdje sam dobio osjecaj da ljudi nisu koristili iPhone, a pljuju po njemu. To je zaista dobar uredjaj! Ostalo su geekovska, nezrela prepucavanja. Kupi si mob, prenesi dojmove i kraj price.
www.lan-wars.com
 
10 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ipak 3,5 inča dijagonale

@Amir - totalno se slažem s tobom, sve što si napisao, jedino ako ekran bude veći od 4" ja ga neću prvi uzeti, a sve do 4" je super, ali ipak mislim da će ostati isti ili da će ići MOŽDA NA 3,6" ili 3,7" i to je to što se tiče njih, i neka bateriju poboljšalju i to je to :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
Indestructible kaže...
alien kaže...

Dok god se prodaje s ovakvim ekranom Apple neče mjenjati veličinu. Sva sreča pa postoje drugi proizvođači, za nas ostale, koji vole -napredak.

znaci, napredak je veci display

 

Pa obzirom na jednu od funkcija modernog pametnog telefona (ručno računalo/dlanovnik) veći display JE napredak, međutim pod nekim uvjetima:

 

1. da prednja površina nije puno veća, tj. nije proporcionalno povećanju ekrana veća (veća iskoristivost, od ruba do ruba)

 

2. da malo povećanje površine bude dobro "nadoknađeno" bitnim smanjenjem debljine i težine

 

3. da ima novo pametno (glasovno?) sučelje koje na dovoljno dobar način po potrebi zamjenjuje "drugu ruku" u prilikama kada je na tako velikom ekranu potrebna a nije dostupna

 

 

Većina modernih pametnih telefona sa "jako velikim ekranima" nažalost ne poštuje niti prvi princip dovoljno dobro, pogotovo današnji uređaji sa velikim ekranima nisu bitno tanji i lakši od prijašnjih genracija onih sa manjim ekranima - dapače!!!, i ovo pod 3 još nitko nije adekvatno uspio, čak niti Appleova Siri u onoj svojoj "beta verziji" nije baš u potpunosti dorasla zadatku mada je blizu, najbliže od svih, i valjda će uskoro, "i prije izlaska iz bete", tome koliko-toliko dorasti.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2012 10:25 (Risko).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
77ari kaže...

Apple samo iste proizvode dava. To nemožeš vjerovati.Iphone 3 pa isti iphone3s s malom poboljšanjima isto tako i s iphone4 pa s peticom. IPad2 je isti kao i iPad3...

 mislim da si ti samo pokupio misljenje od drugih.Malo pogledaj pa ces vidjet da su samo S modeli isti kao njihovi prethodnici jer se oni ne mijenjaju u izgledu nego u brzini (zato imaju S-speed) a iphone 5 garant nece bit isti kao iphone 4

Ljubomorne duše mogu da mi puše
14 godina
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
xR4Z3R kaže...
77ari kaže...

Apple samo iste proizvode dava. To nemožeš vjerovati.Iphone 3 pa isti iphone3s s malom poboljšanjima isto tako i s iphone4 pa s peticom. IPad2 je isti kao i iPad3...

 mislim da si ti samo pokupio misljenje od drugih.Malo pogledaj pa ces vidjet da su samo S modeli isti kao njihovi prethodnici jer se oni ne mijenjaju u izgledu nego u brzini (zato imaju S-speed) a iphone 5 garant nece bit isti kao iphone 4

A to je točno napravljeno sinhronizirano s ugovorima(2 god). Ako uzmeš sad 4S preskočit ćeš iP6, ali ćeš dobiti 6S(znači ovaj speed update), ali ćeš jednu godinu biti bez najnovijih featuresa, a ako si uzeo 4 gubiš brzinu 4Sa ovu godinu, a dobivaš potpuno novu šesticu iduće godine.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
power_user kaže...
xR4Z3R kaže...
77ari kaže...

Apple samo iste proizvode dava. To nemožeš vjerovati.Iphone 3 pa isti iphone3s s malom poboljšanjima isto tako i s iphone4 pa s peticom. IPad2 je isti kao i iPad3...

 mislim da si ti samo pokupio misljenje od drugih.Malo pogledaj pa ces vidjet da su samo S modeli isti kao njihovi prethodnici jer se oni ne mijenjaju u izgledu nego u brzini (zato imaju S-speed) a iphone 5 garant nece bit isti kao iphone 4

A to je točno napravljeno sinhronizirano s ugovorima(2 god). Ako uzmeš sad 4S preskočit ćeš iP6, ali ćeš dobiti 6S(znači ovaj speed update), ali ćeš jednu godinu biti bez najnovijih featuresa, a ako si uzeo 4 gubiš brzinu 4Sa ovu godinu, a dobivaš potpuno novu šesticu iduće godine.

Ja tebe nisam nis skuzio...kak moze poslije četvorke izac šestica?

Ljubomorne duše mogu da mi puše
14 godina
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
xR4Z3R kaže...
power_user kaže...
xR4Z3R kaže...
77ari kaže...

Apple samo iste proizvode dava. To nemožeš vjerovati.Iphone 3 pa isti iphone3s s malom poboljšanjima isto tako i s iphone4 pa s peticom. IPad2 je isti kao i iPad3...

 mislim da si ti samo pokupio misljenje od drugih.Malo pogledaj pa ces vidjet da su samo S modeli isti kao njihovi prethodnici jer se oni ne mijenjaju u izgledu nego u brzini (zato imaju S-speed) a iphone 5 garant nece bit isti kao iphone 4

A to je točno napravljeno sinhronizirano s ugovorima(2 god). Ako uzmeš sad 4S preskočit ćeš iP6, ali ćeš dobiti 6S(znači ovaj speed update), ali ćeš jednu godinu biti bez najnovijih featuresa, a ako si uzeo 4 gubiš brzinu 4Sa ovu godinu, a dobivaš potpuno novu šesticu iduće godine.

Ja tebe nisam nis skuzio...kak moze poslije četvorke izac šestica?

iPhone je izašao prvi, iPhone 3G 2., iPhone 3Gs 3., iPhone 4 je bio 4., iPhone 4S 5.. Ne vidim zašto bi se 6. iPhone zvao 5? iPhone 4 je zato jer je bio 4., a S je oznaka za speed jer je jedino brži.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
neaktivan
offline
Ipak 3,5 inča dijagonale

ti prcki ce sad izgledati i smijesno uz samsungove perjanice.. {#}

xfact
Moj PC  
2 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
power_user kaže...
xR4Z3R kaže...
power_user kaže...
xR4Z3R kaže...
77ari kaže...

Apple samo iste proizvode dava. To nemožeš vjerovati.Iphone 3 pa isti iphone3s s malom poboljšanjima isto tako i s iphone4 pa s peticom. IPad2 je isti kao i iPad3...

 mislim da si ti samo pokupio misljenje od drugih.Malo pogledaj pa ces vidjet da su samo S modeli isti kao njihovi prethodnici jer se oni ne mijenjaju u izgledu nego u brzini (zato imaju S-speed) a iphone 5 garant nece bit isti kao iphone 4

A to je točno napravljeno sinhronizirano s ugovorima(2 god). Ako uzmeš sad 4S preskočit ćeš iP6, ali ćeš dobiti 6S(znači ovaj speed update), ali ćeš jednu godinu biti bez najnovijih featuresa, a ako si uzeo 4 gubiš brzinu 4Sa ovu godinu, a dobivaš potpuno novu šesticu iduće godine.

Ja tebe nisam nis skuzio...kak moze poslije četvorke izac šestica?

iPhone je izašao prvi, iPhone 3G 2., iPhone 3Gs 3., iPhone 4 je bio 4., iPhone 4S 5.. Ne vidim zašto bi se 6. iPhone zvao 5? iPhone 4 je zato jer je bio 4., a S je oznaka za speed jer je jedino brži.

A može li samo iPhone? Novi iPhone i gotovo? :D Čemu brojevi? Zna se kako izlazi (godišnje jednom) pa je dosta da se zove samo iPhone (izdanja te i te godine, ali koje se ne navodi u imenu nego samo u opisu uređaja, novi iPhone iz 20xx. godine, kao novi MacBook Air, novi Mercedes S klase itd., dovoljno jakom brendu ne treba brojčana numeracija u imenu, dosta je rečeno samo njegovo osnovno ime, a koje se tek kasnije pojasni "iz koje godine", dakle hoćeš li iPhone iz 2012. ili stari iz 2011., biraj, vjerojatno se po 2-3 zadnje generacije zajedno prodaju, kao što je i sada običaj).

 

Ne kažem da će iPad ostati na ovakvom načinu, niti da će iPhone uskoro na njega priječi, ali nakon ovoga što smo vidjeli tu nedavno, nema nas zašto iznenaditi niti na ljeto/jesen izlaskom novog iPhonea. Čak mi se čini da je to sada i vjerojatnije nego to 6, rekao bih ili će se zvati samo iPhone (privremeno reklamiran kao "The new iPhone") ili iPhone 5, neako mi taj broj 5 bolje sjeda u uho nego 6, ali budemo vidjeli. Vidite da to nije lako predvidjeti, lako iz čista mira iznenade imenom kao ovo sa iPad-om :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
Risko kaže...
power_user kaže...
xR4Z3R kaže...
power_user kaže...
xR4Z3R kaže...
77ari kaže...

Apple samo iste proizvode dava. To nemožeš vjerovati.Iphone 3 pa isti iphone3s s malom poboljšanjima isto tako i s iphone4 pa s peticom. IPad2 je isti kao i iPad3...

  mislim da si ti samo pokupio misljenje od drugih.Malo pogledaj pa ces vidjet da su samo  S modeli isti kao njihovi prethodnici jer se oni ne mijenjaju u izgledu nego u brzini (zato imaju S-speed) a iphone 5 garant nece bit isti kao iphone 4

A to je točno napravljeno sinhronizirano s ugovorima(2 god). Ako uzmeš sad 4S preskočit ćeš iP6, ali ćeš dobiti 6S(znači ovaj speed update), ali ćeš jednu godinu biti bez najnovijih featuresa, a ako si uzeo 4 gubiš brzinu 4Sa ovu godinu, a dobivaš potpuno novu šesticu iduće godine.

Ja tebe nisam nis skuzio...kak moze poslije četvorke izac šestica?

iPhone je izašao prvi, iPhone 3G 2., iPhone 3Gs 3., iPhone 4 je bio 4., iPhone 4S 5.. Ne vidim zašto bi se 6. iPhone zvao 5? iPhone 4 je zato jer je bio 4., a S je oznaka za speed jer je jedino brži.

A može li samo iPhone? Novi iPhone i gotovo? :D Čemu brojevi? Zna se kako izlazi (godišnje jednom) pa je dosta da se zove samo iPhone (izdanja te i te godine, ali koje se ne navodi u imenu nego samo u opisu uređaja, novi iPhone iz 20xx. godine, kao novi MacBook Air, novi Mercedes S klase itd., dovoljno jakom brendu ne treba brojčana numeracija u imenu, dosta je rečeno samo njegovo osnovno ime, a koje se tek kasnije pojasni "iz koje godine", dakle hoćeš li iPhone iz 2012. ili stari iz 2011., biraj, vjerojatno se po 2-3 zadnje generacije zajedno prodaju, kao što je i sada običaj).

 

Ne kažem da će iPad ostati na ovakvom načinu, niti da će iPhone uskoro na njega priječi, ali nakon ovoga što smo vidjeli tu nedavno, nema nas zašto iznenaditi niti na ljeto/jesen izlaskom novog iPhonea. Čak mi se čini da je to sada i vjerojatnije nego to 6, rekao bih ili će se zvati samo iPhone (privremeno reklamiran kao "The new iPhone") ili iPhone 5, neako mi taj broj 5 bolje sjeda u uho nego 6, ali budemo vidjeli. Vidite da to nije lako predvidjeti, lako iz čista mira iznenade imenom kao ovo sa iPad-om :D

  Al ti ne kupiš novi Mercedes S klase svake godine.

15 godina
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
Amir kaže...
Izvrsno! Nek samo zadrze slican dizajn, dodaju 4G, poboljsaju ostatak uredjaja i super. To je ono sto ja zelim i time cu biti sretan.
Ovdje sam dobio osjecaj da ljudi nisu koristili iPhone, a pljuju po njemu. To je zaista dobar uredjaj! Ostalo su geekovska, nezrela prepucavanja. Kupi si mob, prenesi dojmove i kraj price.

iPhoneu ne fali ništa. Svaka generacija iPhonea ima novu generaciju mreže.

 

iOSu fali.

(npr. nema customizacije, ograničenost)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2012 17:34 (Mitch).
15 godina
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
Mitch kaže...

 

iOSu fali.

(npr. nema customizacije, ograničenost)

Što bi ti točno htio "customizirati"? Meni je baš to prednost. To što ga NE MORAM "customizirati" da bi bio funkcionalan. Fakat, ne znam što bih mijenjao, osim načina skrolanja "screenova" (što se može, nakon jailbreaka).

K
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
Korky kaže...
Mitch kaže...

 

iOSu fali.

(npr. nema customizacije, ograničenost)

Što bi ti točno htio "customizirati"? Meni je baš to prednost. To što ga NE MORAM "customizirati" da bi bio funkcionalan. Fakat, ne znam što bih mijenjao, osim načina skrolanja "screenova" (što se može, nakon jailbreaka).

  Da ne napominjem da nakon jednostavnog postupka u narodu znanog kao  jailbreak MOŽEŠ uređivati što god ti srce poželi.

15 godina
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
Korky kaže...
Mitch kaže...

 

iOSu fali.

(npr. nema customizacije, ograničenost)

Što bi ti točno htio "customizirati"? Meni je baš to prednost. To što ga NE MORAM "customizirati" da bi bio funkcionalan. Fakat, ne znam što bih mijenjao, osim načina skrolanja "screenova" (što se može, nakon jailbreaka).

Evo opalio sam jedan SS sa svog Defy-a, pa mi reci kako da dobijem nešto ovakvo na iOSu?

Nikako.

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
Ipak 3,5 inča dijagonale

A gledajte to ovako, onaj tko hoće pod svaku cijenu da ima iPhone, on će ga uzeti bio on 3,5" , 4,0" ili 4,5".. bitno da je iPhone na stolu, u džepu i u ruci. ;)

Tony Soprano
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
8ax kaže...
@xZero

ivoleko ustvari ima pravo.
3.5" 4:3 ekran bi imao povrsinu 5.88in2, dok bi 16:9 ekran imao povrsinu 5.22in2.

Nisam rekao da nije u pravu, ali ova teme je o 3.5" na iPhoneu a ne o usporedbi povrsina ekrana iPhone vs Android i ostalim filozofijama vezanih za navedene, jer to je vec flamewar.

 

 

Svaki cigo svoga konja hvali....

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb:Hvalaili Thumb Up, nego pisati nepotrebni(spam) post sadrzaja Hvala
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
xZero kaže...
8ax kaže...
@xZero

ivoleko ustvari ima pravo.
3.5" 4:3 ekran bi imao povrsinu 5.88in2, dok bi 16:9 ekran imao povrsinu 5.22in2.

Nisam rekao da nije u pravu, ali ova teme je o 3.5" na iPhoneu a ne o usporedbi povrsina ekrana iPhone vs Android i ostalim filozofijama vezanih za navedene, jer to je vec flamewar.

 

 

Svaki cigo svoga konja hvali....

  Nikakvo filozofiranje. Čovjek samo kaže da ti je potreban ~3.7'' ekran omjera stranica 16:9 da bi dobio istu veličinu ekrana (površinu) kao 3.5'' ekran omjera stranica 4:3.

14 godina
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
Mitch kaže...
Korky kaže...
Mitch kaže...

 

iOSu fali.

(npr. nema customizacije, ograničenost)

Što bi ti točno htio "customizirati"? Meni je baš to prednost. To što ga NE MORAM "customizirati" da bi bio funkcionalan. Fakat, ne znam što bih mijenjao, osim načina skrolanja "screenova" (što se može, nakon jailbreaka).

Evo opalio sam jedan SS sa svog Defy-a, pa mi reci kako da dobijem nešto ovakvo na iOSu?

Nikako.

 

Hoces na lockscreenu ili homescreenu? Kad budem imao vremena mogu i tut napisati ako hoćeš :)

 

JBan iP naravno, ali i na Androidu je to lakše kad je rootan.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
Mitch kaže..

Evo opalio sam jedan SS sa svog Defy-a, pa mi reci kako da dobijem nešto ovakvo na iOSu?

Nikako.

 

Iskreno, pojma nemam kako da dobiješ baš to. Ja imam slično, na posve drugačiji način. Povučem dolje notification centar i to bi bilo to, plus još nešto pride.

K
16 godina
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
xZero kaže...
8ax kaže...
@xZero

ivoleko ustvari ima pravo.
3.5" 4:3 ekran bi imao povrsinu 5.88in2, dok bi 16:9 ekran imao povrsinu 5.22in2.

Nisam rekao da nije u pravu, ali ova teme je o 3.5" na iPhoneu a ne o usporedbi povrsina ekrana iPhone vs Android i ostalim filozofijama vezanih za navedene, jer to je vec flamewar.

 

 

Svaki cigo svoga konja hvali....

ako malo bolje pogledas ispravljao sam kolegu BMK koji je, kao jedan android user, objašnjavao kako je 3.5 "naprosto presmijesno" i usporedivao s dimenzijama ekrana uređaja temeljenih na androidu

a 3.5 na ajFonu i na Androidu nije isto...

 

sve što sam rekao su činjenice, radije trolaj nekog drugog

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
Korky kaže...
Mitch kaže..

Evo opalio sam jedan SS sa svog Defy-a, pa mi reci kako da dobijem nešto ovakvo na iOSu?

Nikako.

 

Iskreno, pojma nemam kako da dobiješ baš to. Ja imam slično, na posve drugačiji način. Povučem dolje notification centar i to bi bilo to, plus još nešto pride.

Još uvijek nema najbitnije stvari, notification togglesa.

 

 

14 godina
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
Dkc kaže...
Korky kaže...
Mitch kaže..

Evo opalio sam jedan SS sa svog Defy-a, pa mi reci kako da dobijem nešto ovakvo na iOSu?

Nikako.

 

Iskreno, pojma nemam kako da dobiješ baš to. Ja imam slično, na posve drugačiji način. Povučem dolje notification centar i to bi bilo to, plus još nešto pride.

Još uvijek nema najbitnije stvari, notification togglesa.

 

 

SBSettings, meni je to jedino što imam od JB, kad updateam na 5.1 ni neću JBati više.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
13 godina
neaktivan
offline
Ipak 3,5 inča dijagonale

Ja nisam ni wallpaper promijenio.Meni treba telefon koji ima sve na svom mjestu, a uljepsavanje ostavljam modnom macku i klincima.

We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2012 19:21 (no tengo dinero).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
no tengo dinero kaže...

Ja nisam ni wallpaper promijenio.Meni treba telefon koji ima sve na svom mjestu, a uljepsavanje ostavljam modnom macku i klincima.

Pa nisi ni mogao do prije godinu dvije. (iOS 4 je to donio)

:D

14 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
ivoleko kaže...
xZero kaže...
8ax kaže...
@xZero

ivoleko ustvari ima pravo.
3.5" 4:3 ekran bi imao povrsinu 5.88in2, dok bi 16:9 ekran imao povrsinu 5.22in2.

Nisam rekao da nije u pravu, ali ova teme je o 3.5" na iPhoneu a ne o usporedbi povrsina ekrana iPhone vs Android i ostalim filozofijama vezanih za navedene, jer to je vec flamewar.

 

 

Svaki cigo svoga konja hvali....

ako malo bolje pogledas ispravljao sam kolegu BMK koji je, kao jedan android user, objašnjavao kako je 3.5 "naprosto presmijesno" i usporedivao s dimenzijama ekrana uređaja temeljenih na androidu

a 3.5 na ajFonu i na Androidu nije isto...

 

sve što sam rekao su činjenice, radije trolaj nekog drugog

Pa isto je.

Neovisno o operativnom sustavu, dijagonala je 3.5", a ratio je 3:2 (kod nekih mobitela naravno).

Npr. Galaxy Ace

You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running? /// Everyone has a dark side--you show me yours and I'll show you mine.
12 godina
neaktivan
offline
Ipak 3,5 inča dijagonale

Ja jednostavno nevjerujem kakve su debile napravili od ljudi sa ovim smartphoneima.to se odnosi na sve vas koji se tu natežete ko zadnje seljačine.dje god dodes to svi samo nadrkavaju po tim drekfonima,ocjenjuju te kaki si čovjek po mobitelu,to se nose pederuše   i posebne torbice za nedonoščad od 3.5,4.0,4.6 itd,to se hoda uz rub zgrada daj wireles signal bude jači da možeš upload sliku ekipici od svoje zadnje kakice itd itd beskonačno kretenluka

 

čak i moji vršnjaci(cca 30g) koji do jucer nisu znali pokrenuti zmiju na 3310 imaju te gore navedene proizvode za teške zadaće dok su u pokretu tj dvije glavne.izvadit ga na stol(ne rođu već smartfon) sa kutijom cigara da svi vide i druga po glavnini je upload statusa ej ekipa ja sam na kavici na špici svi su tu i luka i borna dođi i ti(nemoj ak nemas smartfon da ljudi komenitraju kaki si ljakse i zaostal)

 

j_ebeno nevjerovatno

 

ako si i ti korisnik Nokia mobitela za zemlje trećeg svijeta gdje je bon skuplji od mobitela klikni TU ako si i ti jedan gore od opisanih klikni TD

 

NHF dečeci čika se samo šali {#}

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
power_user kaže...
Mitch kaže...
Korky kaže...
Mitch kaže...

 

iOSu fali.

(npr. nema customizacije, ograničenost)

Što bi ti točno htio "customizirati"? Meni je baš to prednost. To što ga NE MORAM "customizirati" da bi bio funkcionalan. Fakat, ne znam što bih mijenjao, osim načina skrolanja "screenova" (što se može, nakon jailbreaka).

Evo opalio sam jedan SS sa svog Defy-a, pa mi reci kako da dobijem nešto ovakvo na iOSu?

Nikako.

 

Hoces na lockscreenu ili homescreenu? Kad budem imao vremena mogu i tut napisati ako hoćeš :)

 

JBan iP naravno, ali i na Androidu je to lakše kad je rootan.

Znam ja dobro kako se to radi, kad sam imao iP4, a trenutno imam iPad 2.

Npr, uz JB se moze i ovo dobit : 

 

ali otom potom, kako bi to izgledalo na vecem ekranu, nemam pojma...

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice