Sindrom kroničnog umora nedvosmisleno je biološki

poruka: 3
|
čitano: 1.746
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sindrom kroničnog umora nedvosmisleno je biološki".
6 godina
offline
Sindrom kroničnog umora nedvosmisleno je biološki

Dobro znači to je nova bolest ali nije navedeno kako točno znati simptome, neće nas liječnici sigurno slati na skeniranje mozga radi toga. Ono što je navedeno za smanjen imunitet to svi imamo. Dok ovo smanjen maxVO2,  smanjen HR reserve, to kako starimo svima se smanjuje ali tko to osim sportaša i nas nekolicine rekreativaca mjeri. Stalno smo umorni pa mogli bi svi na bolovanje 😥

Eto samo kao neka referenca koju se može izmjeriti gotovo trenutno je varijabilnost pulsa koja opet varira o našoj fizičkoj i psihičkoj aktivnosti. 

 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Sindrom kroničnog umora nedvosmisleno je biolo
ajimerej kaže...

Dobro znači to je nova bolest

Ne znam baš može li se nešto što je službeno prepoznato još 1969. smatrati novom bolešću.

 

ajimerej kaže...

ali nije navedeno kako točno znati simptome, neće nas liječnici sigurno slati na skeniranje mozga radi toga.

https://www.cdc.gov/me-cfs/symptoms-diagnosis/symptoms.html

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Myalgic_encephalomyelitis/chronic_fatigue_syndrome

 

ajimerej kaže...

Ono što je navedeno za smanjen imunitet to svi imamo.

Ne.

 

ajimerej kaže...

Dok ovo smanjen maxVO2,  smanjen HR reserve, to kako starimo svima se smanjuje ali tko to osim sportaša i nas nekolicine rekreativaca mjeri. Stalno smo umorni pa mogli bi svi na bolovanje 😥

Ako si "stalno umoran" ne znači da patiš od sindroma kroničnog umora. Ne brini - da ga imaš, znao bi. 

2 godine
online
Sindrom kroničnog umora nedvosmisleno je biološki

Stavros je to najbolje opisao, umoran, umoran... umoran za popiydit.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice