Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note10+

poruka: 32
|
čitano: 7.288
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note10+".
16 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note
frki16 kaže...

kako stoji na testovima?

hoće biti brži od iphone 8?

Benchmarci su bili in kad su Androidi imali bolji rezultat, otkako iz A-čipovi jedu za doručak više "nije bitna sirova snaga, nego bolji user experience"  

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note
Grozni_Zabac kaže...

He he, imam Note 9 i mozda radi toga ovako agresivno reagiram kad vidim da na toliki mobitel nisu mogli staviti 3.5mm. Kao nema mjesta... Gluposti.

 

A sa Note 9 sam prezadovoljan. Dugo sam se premisljao dal da uzmem tako skupi mob, ali kad sam ga uzeo skuzio sam da vrijedi te novce.

Note 9 izvrstan uređaj i osobno mi je ponajljepši uređaj na tržištu i ne vidim nikakav razlog zašto bi ga netko mijenjao radi ovog što je izašlo, osim ako baš nemaš toliko viška novaca. Gledao sam malo recenzije po webu i razloga za update baš i nema previše i većina ih ne preporučuje. 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice