Nevera više nije rekorder staze u Goodwoodu, novi

poruka: 3
|
čitano: 2.974
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nevera više nije rekorder staze u Goodwoodu, novi ".
8 godina
offline
Nevera više nije rekorder staze u Goodwoodu, novi

Novi vladar brzine i svih auta trenutno Koenigsegg Jesko 

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Nevera više nije rekorder staze u Goodwoodu, novi

pogledam Goodwood svake godine bar nakratko, pošto streamaju na Youtubeu live sva 3-4 dana - uvijek je zanimljivo za pogledati, pogotovo zbog nekih automobila koji se ne vide svakodnevno + prototipovi i custom buildovi, a uvijek ima i zanimljivih intervjua i side priloga o slavnim vozačima/automobilima - komentatori su dosta stručni pa se da i nešto naučiti...

 

mišljenja sam da bi Nevera opet uzela ovaj rekord da je daju u ruke nekom F1 vozaču pošto razlika u ova dva rekorda i nije prevelika

Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Nevera više nije rekorder staze u Goodwoodu, n
60nine kaže...

pogledam Goodwood svake godine bar nakratko, pošto streamaju na Youtubeu live sva 3-4 dana - uvijek je zanimljivo za pogledati, pogotovo zbog nekih automobila koji se ne vide svakodnevno + prototipovi i custom buildovi, a uvijek ima i zanimljivih intervjua i side priloga o slavnim vozačima/automobilima - komentatori su dosta stručni pa se da i nešto naučiti...

 

mišljenja sam da bi Nevera opet uzela ovaj rekord da je daju u ruke nekom F1 vozaču pošto razlika u ova dva rekorda i nije prevelika

 Osim toga, koliko vidim, ovo je jednosjed. Neusporedivo sa, jelte, tom Neverom koja je ipak luksuzni coupe (i) za normalne vozače i njihove suvozače. Ne kažem da je nevera normalna, ali nije isključivo nehomologirani motor sa kotačima za pilota koji bi obarao kojekakve brzine po tim pistama. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice