Za napad na iranskog generala navodno su korištene

poruka: 76
|
čitano: 10.722
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Za napad na iranskog generala navodno su korištene".
11 godina
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
segregator kaže...
markoBT kaže...

Sad sam malo zbunjen. Ameri u zraku, a general na kopnu skupa ratuju. A sad ga Ameri makli. Istina znaju oni tako, al' isto mi malo nelogično.

 

Htio je reći "Rusi u zraku" pa se zabunio

Ne znam s kim je on ratova i protiv koga, ali valjda Iranski narod zna najbolje. Ja bi se najviše pouzda u njihove procjene.  

42
16 godina
offline
Za napad na iranskog generala navodno su korištene

Bit će nama svima svejedno koje koga i sa čime kad nafta rokne na 200$.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
Nefil kaže...

Bit će nama svima svejedno koje koga i sa čime kad nafta rokne na 200$.

 kupi si teslu pa ces se smijati vecini....

16 godina
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
bill_jobs kaže...

.

 Možeš ti nastaviti gdje hoćeš, i dalje će to tvoje biti samo nagađanje, jer ne znaš koje se oružje gdje koristi, niti to možeš znati, bez obzira šta ti tu piskarao po forumu.

 Samo da ti kažem da je Miro bi najbliži, ali je fali slovo verzije.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
6 godina
offline
Za napad na iranskog generala navodno su korištene

a razvoj je započeo još u doba vlasti Baracka Obame

The Nobel Peace Prize for 2009 goes to Bush...Black Bush

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
HCMAA kaže...

a razvoj je započeo još u doba vlasti Baracka Obame

The Nobel Peace Prize for 2009 goes to Bush...Black Bush

 Govorimo o oružju koje minimizira kolateralne žrtve.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
4 godine
protjeran
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
Koga briga čime je skenjan? Ovaj tip i njegova ekipa iz Hezbollaha (Ali Fayadi, Ramiz Mehdi, Jannati, Mohammad Reza Naqdi, Saeed Ghasemi itd.) se hvalio kako je 93 i 94 bio u BiH da štiti muslimane i ubija nevjernike. Točnije od 5.11.1992! Tada kada je trebalo odsjecati glave Hrvatima izvrsno se slagao Hezbollah s koljačima iz Saudijske Arabije i ostalim sunitima. A naše "najveće prijatelje" kako kaže Kolinda bolila je ona stvar za Hrvatima kao što ih boli i danas. Dakle, ovo nije naš rat nek se j**u!
 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
LudaRajcica kaže...
Nefil kaže...

Bit će nama svima svejedno koje koga i sa čime kad nafta rokne na 200$.

 kupi si teslu pa ces se smijati vecini....

 Koliko Tesla košta, i struja na njihovim i tuđim superchargerima, nafta od 200 dolara je obična kifla.

 

 

 

Ja rekoh
16 godina
neaktivan
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
bugovac222 kaže...
Koga briga čime je skenjan? Ovaj tip i njegova ekipa iz Hezbollaha (Ali Fayadi, Ramiz Mehdi, Jannati, Mohammad Reza Naqdi, Saeed Ghasemi itd.) se hvalio kako je 93 i 94 bio u BiH da štiti muslimane i ubija nevjernike. Točnije od 5.11.1992! Tada kada je trebalo odsjecati glave Hrvatima izvrsno se slagao Hezbollah s koljačima iz Saudijske Arabije i ostalim sunitima. A naše "najveće prijatelje" kako kaže Kolinda bolila je ona stvar za Hrvatima kao što ih boli i danas. Dakle, ovo nije naš rat nek se j**u!

 Lega, svi ti muđahedini su, NAŽALOST, preko Hrvatske došli u BiH. Uz pomoć Manolićevog SZUP-a. Velike su se tada stvari odvijale iza kulisa, a koje još uvijek nisu poznate. 

Što nam rade loše sluge loših gospodara.
15 godina
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
markoBT kaže...

Sad sam malo zbunjen. Ameri u zraku, a general na kopnu skupa ratuju. A sad ga Ameri makli. Istina znaju oni tako, al' isto mi malo nelogično.

 

Ne nisam pogriješio. Rusi su vojno ušli u Siriju tek u 9 mj 2015. 

 

Neprijatelj mojeg neprijatelja je moj prijatelj, sve dok mi ne prijeti opasnost od istoga.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
15 godina
offline
Za napad na iranskog generala navodno su korištene

mislim, ti ratovi ... to uopće nije nešto lijepo. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.1.2020 14:10 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
Feudalac kaže...
LudaRajcica kaže...
Nefil kaže...

Bit će nama svima svejedno koje koga i sa čime kad nafta rokne na 200$.

 kupi si teslu pa ces se smijati vecini....

 Koliko Tesla košta, i struja na njihovim i tuđim superchargerima, nafta od 200 dolara je obična kifla.

 

 

 

 kifle su pune nezdravih kalorija, organska hrana je korektna odluka....

8 godina
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
LudaRajcica kaže...
Feudalac kaže...
LudaRajcica kaže...
Nefil kaže...

Bit će nama svima svejedno koje koga i sa čime kad nafta rokne na 200$.

 kupi si teslu pa ces se smijati vecini....

 Koliko Tesla košta, i struja na njihovim i tuđim superchargerima, nafta od 200 dolara je obična kifla.

 

 

 

 kifle su pune nezdravih kalorija, organska hrana je korektna odluka....

 To ti je skupo ka tesla, nije za svakoga

Ja rekoh
16 godina
neaktivan
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
Jura iz druge galaksije kaže...

 Lega, svi ti muđahedini su, NAŽALOST, preko Hrvatske došli u BiH. Uz pomoć Manolićevog SZUP-a. Velike su se tada stvari odvijale iza kulisa, a koje još uvijek nisu poznate. 

 Manolića si morao spomenuti da se ljudi ne bi sjetili kako je tada komunistički komesar Tuđman o svemu odlučivao?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
4 godine
protjeran
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
Ne bi ni Manolić ni Tuđman mogli ništa napraviti da oni nisu našli plodno tlo kod muslimanske vrhuške na čelu sa Šefikom Džaferovićem koji im je davao državljanstva a danas je bošnjački član predsjedništva. Što je najsmiješnije taj islamski fanatik, zločinac i daleko veći mrzitelj Hrvata od Slobodana Miloševića je bio nedavno na sastanku europske pučke stranke u Zagrebu, gdje je čak kritiziro Hrvatsku, Srbiju pa i EU i njihov odnos prema islamu i muslimanima! Ako su neki i došli preko Hrvatske, nisu svi. A ni Hrvatska u ratnom kaosu nije baš sve kontrolirala, kao što ni sada ne kontrolira. Nije Hrvatska baš toliko moćna i velika, budimo iskreni, tu su se umiješali puno jači igrači i razne zračne i kopnene rute.
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2020 16:07 (bugovac222).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
Visak kaže...
 Manolića si morao spomenuti da se ljudi ne bi sjetili kako je tada komunistički komesar Tuđman o svemu odlučivao?

 Mora se jedino umrijeti. A oba spomenuta su proizašla iz istog zločinačkog, komunjarskog, šinjela. 

Što nam rade loše sluge loših gospodara.
14 godina
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš

a jebi ga kad "Pravi Rvati" nisu sposobni ni dvije nacrtane ovce čuvati, pa eto, komunjare moraju voditi...

 

ispravka: mora se plaćati i porez, osobito zemlji koju se tako nesebično voli, ali "Pravi Rvati" imaju dvije domovine, pa iz one druge (bih, ne bih piškio i kakio) sole pamet "malim hrvatekima" poput mene o svom instant rvactvu...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.1.2020 12:50 (Stric_Jura).
14 godina
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš

a jebaj ga bugovac222, istina boli, lakše je kad imaš "rezervnu" domovinu (Mamić, Kokin pajdo/švaler)....

 

no dobro je, ti napreduješ, veliš da nećeš za KGK glasati, dakle idemo naprijed, brzinom retardiranog, drogiranog puža, ali naprijed (na čelu s Titom - nisam mogao odoljeti :-))

Ju je je? Je ju je!
4 godine
protjeran
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
Koji jazavac moraš biti pa pričati o Mamiću na temi o likvidaciji iranskog generala.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
bugovac222 kaže...
Ne bi ni Manolić ni Tuđman mogli ništa napraviti da oni nisu našli plodno tlo kod muslimanske vrhuške na čelu sa Šefikom Džaferovićem koji im je davao državljanstva a danas je bošnjački član predsjedništva. 

 Tvrdnja ti je potpuno besmislena. Kao prvo, ne radi se uopće o Manoliću, nego Miroslavu Tuđmanu, koji je bio šef tajnih službi. Dakle Tuđman mlađi i Tuđman stariji su dozvolili prolaz mudžahedinima do BiH. To da oni ne bi njih pustili da ih Džaferović nije želio na ama baš nikakav način ne mijenja njihovu odgovornost. Njih dvojica su pustili mudžahedine koji su poslije klali Hrvate i Srbe. Kraj priče.

 

bugovac222 kaže...
Ako su neki i došli preko Hrvatske, nisu svi. A ni Hrvatska u ratnom kaosu nije baš sve kontrolirala, kao što ni sada ne kontrolira. Nije Hrvatska baš toliko moćna i velika, budimo iskreni, tu su se umiješali puno jači igrači i razne zračne i kopnene rute.

 Opet jadni pokušaj relativiziranja. Činjenica je da su neki prešli preko Hrvatske i to s hrvatskim dokumentima, znači kontrolirano. Ako je netko prošao mimo, to ni na koji način ne mijenja činjenicu da su Tuđman i Tuđman propustili koljače Hrvata. 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
4 godine
protjeran
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
OK ako su ih oni pustili onda su napravili veliku grešku (kao uostalom i s Daytonom gdje su HDZ i Mate Granić iz izvrsne pozicije napravili sra*e za Hrvatsku geostrategiju). Imaš neke dokaze tko je sve od njih dobio HR dokumente? Jer se zna da je Džaferović dao BH državljanstvo najtraženijim teroristima, pa i članovima Al-Qa'ide koji su izvršili napade na New York.
4 godine
protjeran
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
U tom slučaju su petrodolari završili u nečijem džepu kao i kod Daytonskih pregovora, Stipe Mesića i sličnih izdajica!
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
bugovac222 kaže...
Koji jazavac moraš biti pa pričati o Mamiću na temi o likvidaciji iranskog generala.

 Ne, to je samo naleglo na tvoje politikarenje na tu temu...

Ju je je? Je ju je!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
bugovac222 kaže...
 Imaš neke dokaze tko je sve od njih dobio HR dokumente? Jer se zna da je Džaferović dao BH državljanstvo najtraženijim teroristima, pa i članovima Al-Qa'ide koji su izvršili napade na New York.

 Pa kao što 'se zna' za Džaferovića, tako 'se zna' i za Tuđmana.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
4 godine
protjeran
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
Politika koju ja govorim ima veze sa skenjanom osobom, jer je on osobno bio u BH. A ti odi sisaj Mamiću jazavac, u kućicu.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.1.2020 15:18 (bugovac222).
 
0 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
Ne za Džaferovića se zna jer BH vlast to priznala!
4 godine
protjeran
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
Pa zna se da su neki od tih tipova prošli kroz Hrvatsku kao 'humanitarci'. Dakle službeno.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
Ima Hrvatska svoj spisak terorista, a zove se popis gostiju na predsjedničinoj inauguraciji.

****
Poruka podrške Julienne Bušić objavljena je na službenoj internetskoj stranici predsjedničke kandidatkinje Kolinde Grabar-Kitarović.

Julienne Bušić sudjelovala je u otmici američkog putničkog zrakoplova 1976., zbog čega je bila osuđena na doživotni zatvor. Puštena je iz zatvora 1989. nakon 13 godina provedenih u zatvoru.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
4 godine
protjeran
offline
Re: Za napad na iranskog generala navodno su koriš
Pa to znam, bio je i prijatelj jedne poznate osobe iz Sudana 'humanitarac' koga je sponzorirao Saudijski Komesarijat. Rekao si da su prešli s HR dokumentima pa sam mislio da ima neki sličan spisak. E sada neki su prolazili i kao UN, humanitarci, neki su letili, a ukoliko su neki puštani sa HR dokumentima onda je jasno da je netko dobio $$$ za to kao Sanader za INAu.
 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice