Honda CR-V e:HEV Elegance: Jedan od najimpresivnij

poruka: 8
|
čitano: 6.812
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Honda CR-V e:HEV Elegance: Jedan od najimpresivnij".
13 godina
offline
Honda CR-V e:HEV Elegance: Jedan od najimpresivnij

Znaci, 

 

Mazda CX 60 3,3 Diesel je puno boja kupnja. 

vicious
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Honda CR-V e:HEV Elegance: Jedan od najimpresivnij

I ta Honda ce dugo da traje, onako Neee Ubijanje motora u visoke okretaje da bi povukao nemalih 1.8 tona, jos dva sistema unutra ovi u servisu trljaju ruke! Cijenu za ovako nesto da ne spominjem Dizel s 2.0 i 150ks je jedno 10x isplativija kupnja
Dakle BMw 2 coupe i 3 su jedno 20000€ jeftiniji od ovoga onako wtf

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.7.2024 18:35 (Boris grozni).
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
online
Re: Honda CR-V e:HEV Elegance: Jedan od najimpresi
Jasno mi je zašto je kolega spomeno cx60 ali mi uopće nije jasno zašto ti spominješ bmw2 coupe (grand coupe?) sa ovime? Niđe veze.
A kaj se tiče kvalitete te Honde, ne smunjam da će u bilo kojoj kombinaciji trajat dulje nego bembara. Znaš to i sam.
Moj PC  
3 0 hvala 1
3 godine
offline
Re: Honda CR-V e:HEV Elegance: Jedan od najimpresi
dax-lax kaže...
Jasno mi je zašto je kolega spomeno cx60 ali mi uopće nije jasno zašto ti spominješ bmw2 coupe (grand coupe?) sa ovime? Niđe veze.
A kaj se tiče kvalitete te Honde, ne smunjam da će u bilo kojoj kombinaciji trajat dulje nego bembara. Znaš to i sam.

 Daj koja kvaliteta molim te pa nisu vise 2000! 15 motora u njoj s 17km zica samo cekaju da se pokvari! Tko bi normalan to kupio pored odlicnog Bmw za 20000€ manje, neznam cime se vi ljudi bodete nakon korone

13 godina
online
Re: Honda CR-V e:HEV Elegance: Jedan od najimpresi
Kaj ti ispod kamena živiš. Godinama japanci vode u kvaliteti sklopova i izostansku kvarova. To kaj se ti pališ na nešto zvano "premium" je druga stvar. Realno, ako već i gledaš bembare, pa nećeš onda ić na ništa ispod trice. Čak i to je diskutabililno.
Gledaj si bolje lexusa ako tražiš nekaj da traje.

Ček malo, pa daj onda bembaru u klasi veličine tog crv-a
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.7.2024 19:10 (dax-lax).
Moj PC  
2 0 hvala 1
3 godine
offline
Honda CR-V e:HEV Elegance: Jedan od najimpresivnij

Super ti uzmi tu super Hondu za pola milijarde eura a ja cu jeftinu bembaru i 20000e cu si ostaviti u đepu i super! Jel ti shvacas uopce poantu ili ti treba crtati?

Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
online
Honda CR-V e:HEV Elegance: Jedan od najimpresivnij

Pa al nemres tak usporedjivat. Ne kuzim to inacenje po forumu koje ali bas nikakvog smisla nema.

Evo, uzmes onda CLS star 10-15 god sa 250k km za 10k eura i usparal si kaj, 40k € u odnosu na NOVU hondu ili 10k na tvoj vjerujem rabljeni bmw2?

 

Dakle, usporedjivanje Honde CR-V sa BMW2 ili BMW3 nema ali apsolutno nikakvog smisla.

Postavis parametre, kaj ti treba,kaj trazis i onda ides po tome usporedjivat.

 

Dakle, Honda CR-V je slicna kojim automobilima iz BMW grupe, X1, X3?

Ovo sam recimo usporedjival/gledal da su neki SUV i imaju bar 500l prtljaznik npr.

 

Kuzim ja Borise da ti mozda nemas za novi auto i to je u redu, ali ako trazis auto do 20k eura, a  da je slican BMW 2 Coupe onda nadji hondu koja je slicna tom autu, al recimo kad vec usporedjujemo kruske i narance, zasto uzet BMW 2 Coupe kad mozes uzeti Fordu C-Max pa ne vidim razloga zakaj davat bilo kakve € za BMW kad mozes dati recimo 10-15k za Fordeka (ne novog, nemam pojma koja im je cijena)?

 

Uglavnom, to usporedjivanje i nabacivanje i uletavanje u temu sa takvim boze me sacuvaj usporedbama...neznam ja gdi je to sve otislo. Bas ono, ko da vam je cilj izazivat neke svadje, moj tata je jaci od tvojeg.

 

Mi kad smo kupovali auto postavili smo parametre i prema njemu gledali slicne automobile, npr, 3 iso-fix sjedala u drugom redu, minimalno full hybrid i sto veci bunker pa sam u tom slucaju i mogel usporedjivat recimo Q7 sa S-Max ili C4 Grand Picasso cini mi se...

 

 

Aha sad vidim da si napisal BMW 2 COUPE...majko mila vec samo kriterij trpanja 4 ili 5 osoba u taj auto je teski fail a o trpanju 4 velika kofera u bunker da ne pricam...cirkus, cirkus u kaj se to sve pretvara...

Dax-lax ce na more ko covjek sa 4-5 osoba i 4 ogromna kofera dok ce tvoji 2 kolege/clanovi obitelji i njihova 2 kofera gledat kak Boris ide bez njih.

 

BMW 2 Coupe +55.000 chf -> novo vozilo po konfiguratoru

BMW 2 Gran Coupe +46.000 chf -> novo vozilo po konfiguratoru

 

Kak tocno ti mislis usparat 20k €? Ali kak..

Moj PC  
2 1 hvala 2
13 godina
online
Re: Honda CR-V e:HEV Elegance: Jedan od najimpresi
Stevica, kao i obično, ima problema s logikom.
Ako želi usporediti neki bmw s ovom hondom, onda mora uzeti x3 u hibridnoj verziji. Problem je što mu onda cijena za skoro 20k€ premašuje hondu.
Da li je to toliko bolji auto, sumnjam.

Da se mene pita, suv vozila ne bi nikad bila na tržištu, barem ne na brzim cestama. Više mi se dopada klasa a6 varijant, superb karavan, v90 i takvi. Stane hrpa stvari a izgleda kao normalno vozilo.
Moj PC  
3 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice