I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki za

poruka: 80
|
čitano: 22.451
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki za ".
11 mjeseci
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
CroDexter kaže...
millennial kaže...
CroDexter kaže...
Do sada su ljudi imali više servisa i međusobno sherali pa su imali pristup do svega. Sada kreće otkazivanje i povremo uzimanje. Svi studiji/kompanije su umislili kako je njihov sadržaj najbolji i baš će se njih koristiti. Kako da ne. Netflix smo brat i ja prekrižili. Za sada imamo Fox i HBO. Staroj ću povremeno uzeti slabiji paket. Na svakom se nađe ponešto ali nijedan nije ultimativni servis kojeg vrijedi imati cijelo vrijeme. I tko ima vremena za više od jednog servisa. Pitat ću ih za zdravlje za godinu, dvije.

 ne znam odakle je krenula ta fama o pohlepi. gotovo svi osim Netflixa i HULU rade trenutno bez profita i stvaraju samo gubitke, to je tako od početka i oni tek računaju da će postati profitabilni. neki se nadaju da će to biti ove godine. kako se ovdje piše ispada da oni zarađuju milijarde i uz to podižu cijene. pa oni su u startu krenuli sa niskim cijenama da bi privukli pretplatnike, sa računicom da će kasnije podizati cijene i uvoditi nove naplatne usluge kako bi počeli zarađivati.

 

Netflix and Hulu are the only two major streaming services that made a profit by the end of 2022. By contrast, Peacock, Disney+, Max (formerly HBO Max), and Paramount+ reported billions of dollars in losses in EBITDA

 

https://movieweb.com/is-streaming-actually-profitable/

 

 

 

 

Citiraš me i pišeš o pohlepi i profitu što uopće nisma napisao. Napisao sam da svaki studio (čitaj: CEO i vlasnici) misli kako baš oni imaju super sadržaj koji je dovoljan da imaju profitabilan streaming servis. I onda su napravili tešku segmentaciju tržišta u kojoj se bore s ekskluzivnim sadržajem na kojeg troše nerezonski milijarde preplaćujući scenarije, filmska prava, franšize i slično smatrajući da će to biti dovoljno da privuku korisnike servisa. Nije ni čudo da nisu profitabilni. Svako od njih misli da je stručnjak za internet i ekonomiju 21 stoljeća. Neće oni svoje blago dati nekome drugome na prikazivanje jer je to samo njihovo blago. Pogledaj seriju o Spotifayu. I sad zamisli kako bi izgledali glazbeni servisi da svaka od izdavačkih kuća želi imati svoj glazbeni servis. E to ti se zove pohlepa. I nije ni čudo da svaki od tih losera nije u stanju napraviti normalnu aplikaciju za dovoljan broj TV i streaming uređaja.  User experiance im je banana. HBO proces aktivacije je pain in the ass. Uzmi kao primjer SkyShowTime za koji moram sidelodati app na Firestick jer idioti imaju neke neke idiotske paranodine fantazije/strahove i ne žele app na otvorenim uređajima. Nisu bolje ni zaslužili nego da im se piratizira sadržaje dok god se to može. A to ti govori osoba koja je zadnji film skinula prije X godina. Upalio sam NAS na kojem imam par filmova nakon mislim 3 godine da vidim što uopće imam.

 ma krivo sam citirao, netko drugi je spominjao pohlepu na više mjesta, ništa osobno.

 

pogledao seriju o spotifyu i to je netflix produkcija po kojem opet svi seru da ništa ne valja i nema ništa za pogledati. ne slažem se s tim. cijena pretplate je tolika da ne možeš jednom mjesečno otići u kino pogledati film. a dok su se rentale kazete cijena je bila u rangu 10-15kn, što ti je opet mjesečno 3-4 filma, a ovdje ih imaš na stotine. ali ja ne znam što ekipa želi? novu seriju svaki dan? i da je top. opet ne pišem tebi nego onako za raju.

 

ovo sa HBO ne znam što ti je bio problem, meni radi sve ok, a za skyshow mislim da je problem u Amazonu i firesticku, čini mi se da namjerno limitiraju konkurenciju. ja sam i hbo max morao sideloadati jer ga nema u shopu.

15 godina
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
CroDexter kaže...
millennial kaže...
CroDexter kaže...
Do sada su ljudi imali više servisa i međusobno sherali pa su imali pristup do svega. Sada kreće otkazivanje i povremo uzimanje. Svi studiji/kompanije su umislili kako je njihov sadržaj najbolji i baš će se njih koristiti. Kako da ne. Netflix smo brat i ja prekrižili. Za sada imamo Fox i HBO. Staroj ću povremeno uzeti slabiji paket. Na svakom se nađe ponešto ali nijedan nije ultimativni servis kojeg vrijedi imati cijelo vrijeme. I tko ima vremena za više od jednog servisa. Pitat ću ih za zdravlje za godinu, dvije.

 ne znam odakle je krenula ta fama o pohlepi. gotovo svi osim Netflixa i HULU rade trenutno bez profita i stvaraju samo gubitke, to je tako od početka i oni tek računaju da će postati profitabilni. neki se nadaju da će to biti ove godine. kako se ovdje piše ispada da oni zarađuju milijarde i uz to podižu cijene. pa oni su u startu krenuli sa niskim cijenama da bi privukli pretplatnike, sa računicom da će kasnije podizati cijene i uvoditi nove naplatne usluge kako bi počeli zarađivati.

 

Netflix and Hulu are the only two major streaming services that made a profit by the end of 2022. By contrast, Peacock, Disney+, Max (formerly HBO Max), and Paramount+ reported billions of dollars in losses in EBITDA

 

https://movieweb.com/is-streaming-actually-profitable/

 

 

 

 

Citiraš me i pišeš o pohlepi i profitu što uopće nisma napisao. Napisao sam da svaki studio (čitaj: CEO i vlasnici) misli kako baš oni imaju super sadržaj koji je dovoljan da imaju profitabilan streaming servis. I onda su napravili tešku segmentaciju tržišta u kojoj se bore s ekskluzivnim sadržajem na kojeg troše nerezonski milijarde preplaćujući scenarije, filmska prava, franšize i slično smatrajući da će to biti dovoljno da privuku korisnike servisa. Nije ni čudo da nisu profitabilni. Svako od njih misli da je stručnjak za internet i ekonomiju 21 stoljeća. Neće oni svoje blago dati nekome drugome na prikazivanje jer je to samo njihovo blago. Pogledaj seriju o Spotifayu. I sad zamisli kako bi izgledali glazbeni servisi da svaka od izdavačkih kuća želi imati svoj glazbeni servis. E to ti se zove pohlepa. I nije ni čudo da svaki od tih losera nije u stanju napraviti normalnu aplikaciju za dovoljan broj TV i streaming uređaja.  User experiance im je banana. HBO proces aktivacije je pain in the ass. Uzmi kao primjer SkyShowTime za koji moram sidelodati app na Firestick jer idioti imaju neke neke idiotske paranodine fantazije/strahove i ne žele app na otvorenim uređajima. Nisu bolje ni zaslužili nego da im se piratizira sadržaje dok god se to može. A to ti govori osoba koja je zadnji film skinula prije X godina. Upalio sam NAS na kojem imam par filmova nakon mislim 3 godine da vidim što uopće imam.

 

Ne kužim.

Ako izađe neki film od Disneya znam da ću ga moći pogledati na Disney+. Ako ne idem u kino, platim disney+ na mjesec dana (skoro pa je i jeftinije od kina) i pogledam taj film i možda još nešto... canceliram odmah.

Cijena je prihvatljiva.

Isto tako i za Sky Showtime, Prime i sl.

 

Ono što mi jedino fali je neka univerzalna tražilica koja će mi reći gdje što mogu iz HR pogledati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki za

Oni naplacaju jer mogu, Hrvati kradu jer mogu! 

 

Pošteno!

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
offline
I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki za

Dobro se kolega dotakao VHS kazeta i kasnije DVD-a.... sjećam se da sm vikendom znao uzeti 3,4 filma, kroz tjedan još 3-4.... tako da bi mjesečno sigurno uzeo 30-tak naslova....

po nekoj cijeni od 10-tak kuna to je 300-tinjak kuna mjesečno ili 40 Eura.... za te novce se ima sve OTT servise sa filmovima i serijama koji su na našem tržištu....

 

 
5 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
Od svih njih Netflix je najveći i najobiljniji. Kod njih su mi najbolji upravo dokumentarci. Ali ni to mi nije dovoljan razlog da im plaćam cijelo vrijeme 10 eur za 4K i to za jedan jedini uređaj koji mi treba.
Nije problem plaćati ni 15 eur da je manja fragmentacija ali je problem plaćati 3-4 servisa odjednom 50-60 eur. Jasno je da nije bogom dano da se sve ima odjednom ali zato i mislim da ne mogu svi imati isti rast ograničavajući sheranje. Ja sam protiv piratizacije ali opet povlačim paralelu s glazbenom industrijom u kojoj većinu sadržaja imaš na bilo kojem servisu. I tu se vidi ta pohlepa i nerazumnost. Problem je vjerovatno i to što je Netflix postavio cjenovnu letvicu nisko s obzirom da je bio start-up pa je pržio novce ne gledajući profitabilnost dugi niz godina. Da se pita Disney ili Paramount oni bi najradije naplaćivali pay per view u vrijednosti kino ulaznice.
 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
Ulica Ulice kaže...

Ma slažem se ja da je ovo pohlepa vlasnika tih servisa ali isto tako je i benzin sve skuplji i skuplji pa nitko ne zaziva javno da natankamo auto do vrha i odemo bez plaćanja...

Ako nam nešto ne odgovara ( cijenovno ili sadržajno ) nemojmo koristiti.... ako to napravi većina ili barem veliki broj, servisi će ili morati spustiti cijene ili promijeniti politiku ili se na kraju pogasiti...

Ti ne kontaš da mi koji "skidamo" ne tankamo razrijeđeni benzin već originalni, s 95 ili 100 oktana... 

 

Filmove ne skidamo BluRay 4K HDR ISO od 150 GB, već od 4,5 GB i to nije piratstvo, već pogledamo dio, te ako mi/nam se svidi odemo u kino.

Kapiraš ?

 

A i naš nekadašnji precjednik josipović se je podizanjem cijena diskova, stickova, Cd, DVD, blue Ray itd medija pobrinuo da autori dobiju naknadu protiv gusara.

Pitaj gospodina @ihush ako ne znaš, on će ti sve to potanko, ukratko objasniti.

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
4 godine
offline
I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki za

Možeš ti to nazvati i upakirati kako hoćeš....znamo kako se to zove u dobrom dijelu svijeta kojem stremimo pripadati....

Ponavljam, probaj taj film skinuti u Njemačkoj ili SAD-u pa im objasni da je to ono što ti kažeš da je....

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
SW sam napisao Loki jedino radi glavnog glumca ok serija ostalo kitopsima.

Simpsoni i FG lagaju tako da je tu torrent opcija kod nas ako hoćeš biti u trendu.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.8.2023 1:53 (Gajotres).
2 godine
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
Ulica Ulice kaže...

Možeš ti to nazvati i upakirati kako hoćeš....znamo kako se to zove u dobrom dijelu svijeta kojem stremimo pripadati....

Ponavljam, probaj taj film skinuti u Njemačkoj ili SAD-u pa im objasni da je to ono što ti kažeš da je....

EU nema unisonu sudsku praksu oko korištenja autorskih prava. 

Kod nas je zakonski dozvoljeno sluašti glazbu, gledati filmove, skinute s interneta, no ne smiješ ih dijeliti, ne smiješ ih puštati u kafiću, ako ne platiš ZAMP-u mjesečnu ili godišnju naknadu.

Dakle, da me i prati MUP, SMIJEM u Hrvatskoj zakonski skinuti video clip, film, glazbu s you tube servisa npr. i ako koristim samo za sebe, nisam prekršio zakon.

 

U Njemačkoj, U.S.A i dosta svjetskih država nemaju to riješeno kao kod nas, pa pecaju ljude koji su jako slabo informatički potkovani.

 

Današnji VPN servisi postaju sve kvalitetniji, brži, s boljom zaštitom.

 

Član sam nekoliko velikih siteova za preuzimanje sadržaja p2p protokolom i što misiš da ih ne koriste Nijemci i Američani ?

Njih i Rusa je najviše. 

Hrvata, Bosanaca, Srbijanaca je najmanje i baš vasceo svet briga za šačicu djelitelja odn preuzimatelja s balkanskih prostora.

 

Dakle, odem u Njemačku i bez problema skinem film koji hoću, kao i ostali fini Nijemci.

 

Die Polizei kann mich vergessen ! 

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.8.2023 10:02 (Zaporožac).
4 godine
offline
I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki za

Svi koji koriste torrente, prilikom skidanja sadržaja ( dozvoljeno za osobne potrebe ) ujedno i dijele s drugima ( e tu se javlja problem i to nije dozvoljeno niti po našem zakonu ).

Razlika je u tome što se kod nas, za sada!, to ne sankcionira....

Imamo neku sivu zonu gdje operateri ne daju podatke oko toga tko je što skidao ( ne žele se time baviti i gubiti korisnike ) ali kad dođe ( a doći će ) takav zakon, tada ćemo imati slučaj kao i u Njemačkoj, Italiji, Češkoj.... gdje ljudi radi jednog skinutog filma mogu platiti i 1000 Eura kazne....

 
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
Nema to veze s operaterima već sa primjenom zakona
4 godine
offline
I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki za

Ima veze ako ga zakon ne obavezuje na upit dati tražene podatke....

Koliko se sjećam, davno je A1 i slao svojim korisnicima neke dopise oko torrentiranja....

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
Bitanga kaže...

Ja baš uzeo mjesec dana Disney+ da ko čovjek pogledam Mandaloriana i Guardians of the Galaxy 3.

Već podnosim zahtjev za osobni bankrot, ne znam šta će djeca jesti do kraja mjeseca.

 Neupučen+rasipaš lovu bezveze, bolje da preusmjeriš lovu u neku pučku kuhinju ili društvo za zaštitu životinja itd.

 

https://zoechip.cc/tv/the-mandalorian-32386

 

Eto ja bum ti dal pozivnicu za Watch Online For Free stranku.Imaš sreče dok traje akcija, još za badave dobiš i ove kaj letaju po svemiru. 

 

 

https://zoechip.cc/watch-tv/star-trek-strange-new-worlds-79759.9798451

AMD,........is that Epyc or what?
15 godina
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
rambox kaže...
Bitanga kaže...

Ja baš uzeo mjesec dana Disney+ da ko čovjek pogledam Mandaloriana i Guardians of the Galaxy 3.

Već podnosim zahtjev za osobni bankrot, ne znam šta će djeca jesti do kraja mjeseca.

 Neupučen+rasipaš lovu bezveze, bolje da preusmjeriš lovu u neku pučku kuhinju ili društvo za zaštitu životinja itd.

 

https://zoechip.cc/tv/the-mandalorian-32386

 

Eto ja bum ti dal pozivnicu za Watch Online For Free stranku.Imaš sreče dok traje akcija, još za badave dobiš i ove kaj letaju po svemiru. 

 

 

https://zoechip.cc/watch-tv/star-trek-strange-new-worlds-79759.9798451

 

Brini se ti za svoju lovu, a moju ostavi na miru. Ugasi internet, bezveze trošiš lovu, a možeš pomoći djeci u Africi.

I piše se "neupućen" i "sreće".

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.8.2023 19:50 (Bitanga).
15 godina
protjeran
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki za
PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 mjeseci
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
CroDexter kaže...

 to je normalno, tako filmska industrija funkcionira. na veći broj promašaja njima je dovoljan jedan hit koji će pokriti sve gubitke koje su stvorili promašaji i još donijeti zaradu. ukoliko ne pogode u pravo vrijeme ide bankrot ili taj studio pojede veća riba. mnogi filmski studiji su se spasili u zadnji tren.

 

preporučio bi svima pogledati The Movies That Made Us

https://www.imdb.com/title/tt10681222/

kroz ovaj dokumentarac se odlično vidi koliko je sve krhko i koliko često se hoda po rubu. nisu sad toliko bitni izabrani filmovi koliko cijela procedura izrade i izdavanja filma, problemi na koje nailaze, financiranje, casting... nama kao gledaocima sve izgleda idilično, ali mnogi hitovi su prošli Golgotu dok su objavljeni. jedan Back to the Future je prošao torturu da bi na kraju imali sve vremenski hit.

15 godina
protjeran
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
Sve to stoji i sve to je poznato ali streaming nije kino. Zato sam i napisao da bi oni najviše voljeli naplaćivati pay per view i zadržati stari kino model u kojem na pojedinom filmu ostvare veliku zaradu. Problem je što je to prošlo svršeno vrijeme. Netflix je nametnuo hiperprodukciju sadržaja. Na kraju dođeš do toga da ako nema sheranja onda svakih mjesec ili dva promjeniš servis i pogledaš ono što te zanima. Po meni zero sum game.
2 godine
offline
I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki za

Što će na to reći stari Walt kad ga odmrznu?

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 mjeseci
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
CroDexter kaže...
Sve to stoji i sve to je poznato ali streaming nije kino. Zato sam i napisao da bi oni najviše voljeli naplaćivati pay per view i zadržati stari kino model u kojem na pojedinom filmu ostvare veliku zaradu. Problem je što je to prošlo svršeno vrijeme. Netflix je nametnuo hiperprodukciju sadržaja. Na kraju dođeš do toga da ako nema sheranja onda svakih mjesec ili dva promjeniš servis i pogledaš ono što te zanima. Po meni zero sum game.

 pa normalno, svima je cilj zaraditi novce, profit. da mogu oni bi naplatili i svako pokretanje aplikacije. zato je konkurencija dobra stvar jer ih tjera pružiti maksimalno i naplatiti minimalno. svi oni konstantno traže razne naplatne opcije, uvođenje reklama... netflix ima politiku kvantiteta prije kvalitete. ne znači to da tamo nema kvalitetnog sadržaja, ali često je zatrpan hrpom smeća.

 

ovo oko mjenjenja servisa, da slažem se, zato i postoji opcija mjesečne pretplate. pali gasi kako ti odgovara. meni osobno tih 20-30 eura nije previše bitno pa radije držim stalno aktivnu pretplatu jer su mi te odjave i ponovne aktivacije trošenje vremena, ali tko bolje pazi od mene na svoje eure ima opciju pali-gasi.

11 mjeseci
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
notloB kaže...

Što će na to reći stari Walt kad ga odmrznu?

 brrrrr ?

15 godina
protjeran
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
millennial kaže...
CroDexter kaže...
Sve to stoji i sve to je poznato ali streaming nije kino. Zato sam i napisao da bi oni najviše voljeli naplaćivati pay per view i zadržati stari kino model u kojem na pojedinom filmu ostvare veliku zaradu. Problem je što je to prošlo svršeno vrijeme. Netflix je nametnuo hiperprodukciju sadržaja. Na kraju dođeš do toga da ako nema sheranja onda svakih mjesec ili dva promjeniš servis i pogledaš ono što te zanima. Po meni zero sum game.

 pa normalno, svima je cilj zaraditi novce, profit. da mogu oni bi naplatili i svako pokretanje aplikacije. zato je konkurencija dobra stvar jer ih tjera pružiti maksimalno i naplatiti minimalno. svi oni konstantno traže razne naplatne opcije, uvođenje reklama... netflix ima politiku kvantiteta prije kvalitete. ne znači to da tamo nema kvalitetnog sadržaja, ali često je zatrpan hrpom smeća.

 

ovo oko mjenjenja servisa, da slažem se, zato i postoji opcija mjesečne pretplate. pali gasi kako ti odgovara. meni osobno tih 20-30 eura nije previše bitno pa radije držim stalno aktivnu pretplatu jer su mi te odjave i ponovne aktivacije trošenje vremena, ali tko bolje pazi od mene na svoje eure ima opciju pali-gasi.

 

Generalno slažem se oko toga da 20-30 eura nije drama ako čovjek ima vremena sve to gledati pogotovo kada se radi o obitelji u kojoj 3-4 gleda sadržaje. Ja tako malo gledam da mi je i jedan servis skoro viška. Za mene bi trebali imati opciju naplate po prometu  :-)

11 mjeseci
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
CroDexter kaže...
millennial kaže...
CroDexter kaže...
Sve to stoji i sve to je poznato ali streaming nije kino. Zato sam i napisao da bi oni najviše voljeli naplaćivati pay per view i zadržati stari kino model u kojem na pojedinom filmu ostvare veliku zaradu. Problem je što je to prošlo svršeno vrijeme. Netflix je nametnuo hiperprodukciju sadržaja. Na kraju dođeš do toga da ako nema sheranja onda svakih mjesec ili dva promjeniš servis i pogledaš ono što te zanima. Po meni zero sum game.

 pa normalno, svima je cilj zaraditi novce, profit. da mogu oni bi naplatili i svako pokretanje aplikacije. zato je konkurencija dobra stvar jer ih tjera pružiti maksimalno i naplatiti minimalno. svi oni konstantno traže razne naplatne opcije, uvođenje reklama... netflix ima politiku kvantiteta prije kvalitete. ne znači to da tamo nema kvalitetnog sadržaja, ali često je zatrpan hrpom smeća.

 

ovo oko mjenjenja servisa, da slažem se, zato i postoji opcija mjesečne pretplate. pali gasi kako ti odgovara. meni osobno tih 20-30 eura nije previše bitno pa radije držim stalno aktivnu pretplatu jer su mi te odjave i ponovne aktivacije trošenje vremena, ali tko bolje pazi od mene na svoje eure ima opciju pali-gasi.

 

Generalno slažem se oko toga da 20-30 eura nije drama ako čovjek ima vremena sve to gledati pogotovo kada se radi o obitelji u kojoj 3-4 gleda sadržaje. Ja tako malo gledam da mi je i jedan servis skoro viška. Za mene bi trebali imati opciju naplate po prometu  :-)

 kod nas tv gori od jutra do mraka, bez obzira gleda li ga itko. za popizdit. 

15 godina
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
millennial kaže...

 kod nas tv gori od jutra do mraka, bez obzira gleda li ga itko. za popizdit. 

 

Tak je i kod mene. TV je zamijenio ono što je radio nekad bio u našem djetinjstvu :-)

Radi samo radi pozadinske buke uglavnom, da ne bude tišina.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
2 godine
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
Bitanga kaže...

Tak je i kod mene. TV je zamijenio ono što je radio nekad bio u našem djetinjstvu :-)

Radi samo radi pozadinske buke uglavnom, da ne bude tišina.

 Možda bi zbog potrošnje ipak bilo bolje ponovno upaliti radio a ugasiti tv?

Čak i kao šum radio je primjerenije slušati a tv gledati.

11 mjeseci
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
notloB kaže...
Bitanga kaže...

Tak je i kod mene. TV je zamijenio ono što je radio nekad bio u našem djetinjstvu :-)

Radi samo radi pozadinske buke uglavnom, da ne bude tišina.

 Možda bi zbog potrošnje ipak bilo bolje ponovno upaliti radio a ugasiti tv?

Čak i kao šum radio je primjerenije slušati a tv gledati.

 bi sigurno, ali tu bitku sam izgubio.

15 godina
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
notloB kaže...

 Možda bi zbog potrošnje ipak bilo bolje ponovno upaliti radio a ugasiti tv?

Čak i kao šum radio je primjerenije slušati a tv gledati.

 

Ne brini se ništa, ok nam je ovako. Nekad ja nešt pogledam, nekad žena, nekad klinci, nekad streamam mjuzu na receiver.

Taman posla da razmišljam o paljenju i gašenju TVa svakih pol sata da uštedim 5€ mjesečno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 mjeseci
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
Bitanga kaže...
notloB kaže...

 Možda bi zbog potrošnje ipak bilo bolje ponovno upaliti radio a ugasiti tv?

Čak i kao šum radio je primjerenije slušati a tv gledati.

 

Ne brini se ništa, ok nam je ovako. Nekad ja nešt pogledam, nekad žena, nekad klinci, nekad streamam mjuzu na receiver.

Taman posla da razmišljam o paljenju i gašenju TVa svakih pol sata da uštedim 5€ mjesečno.

 nemoj tako vidiš da ekipa kosu čupa radi poskupljenja od eur dva 

4 godine
offline
I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki za

Na najavu poskupljenja na Disney+ uzeo sam godišnju pretplatu pa mi je slijedećih 12 mjeseci isti po 6,60 Eura...

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2023 18:06 (Ulica Ulice).
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki za

KODI + Real Debrid  i vozi miško. 

 
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice