YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju i j

poruka: 91
|
čitano: 25.598
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju i j".
13 godina
offline
YouTube ulaže 5 milijardi dolara u toleranciju i j

Matija sunce ti žareno,nije mala razlika između milijardi i milijuna 

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
YouTube ulaže 5 milijardi dolara u toleranciju i j

Tolerancija i jednakost ali samo kako (((njima))) odgovara :D

Ne znam da li sam to samo ja, ali kad se sjetim Interneta prije desetak godina i dana, pa razlika je nebo i zemlja. Možda zato jer nije svaka šuša bila "gore", ali bilo je to sve puno slobodnije i otvorenije, puno manje cenzure, loših i lažnih vijesti i članaka. Ne znam, možda sam samo sit svega, ali meni se uopće ne sviđa današnje stanje Interneta.

Moj PC  
19 0 hvala 1
15 godina
offline
YouTube ulaže 5 milijardi dolara u toleranciju i j

i juga je ulagala u bratstvo i jedinstvo pa nekak nije baš ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube ulaže 5 milijardi dolara u toleranciju
Sjeti se što je bilo devedesetih, kad je prestalo forsiranje bratstva i jedinstva. Ljudi su uglavnom budale, a budale treba nekako držati na uzdi.

Desničarima se povraća od tih 'hipi' fora, a onda odu u crkvu, gdje im pop govori Isusove poruke o ljubljenju bližnjega i to im nije hipi, jer pop doda da se ne odnosi baš na sve (pedere, Srbe, Židove). Na kraju, naravno, rade po svome, a ako i osjete krivnju, to je eventualno strah od boga, ne i suosjećanje prema bližnjem.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
8 godina
protjeran
offline
YouTube ulaže 5 milijardi dolara u toleranciju i j

YouTube ulaže 5 milijuna dolara

 

Tema:

 

YouTube ulaže 5 milijardi dolara

 

 

Vjerujem da je ovo greska google translatora?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju
Baš me zanima dali se govori kako se ophode prema ženama u arapski zemljama ili gdje vlada šerijadski zakon. Ova "diskriminacija" s kojom se susreću na zapadu je ništa napram gadosti koje žene proživljavaju u tim zemljama ('-_-)
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
16 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju i j

money well spent :D

Win 10 Pro Gorstak edition = https://mega.nz/#!z8JUSZpK!WIpjKCDbQabWcZ5Sllqm882jLTHadGkJjoot7aw_T24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: YouTube ulaže 5 milijardi dolara u toleranciju
Crljo kaže...

Tolerancija i jednakost ali samo kako (((njima))) odgovara :D

Ne znam da li sam to samo ja, ali kad se sjetim Interneta prije desetak godina i dana, pa razlika je nebo i zemlja. Možda zato jer nije svaka šuša bila "gore", ali bilo je to sve puno slobodnije i otvorenije, puno manje cenzure, loših i lažnih vijesti i članaka. Ne znam, možda sam samo sit svega, ali meni se uopće ne sviđa današnje stanje Interneta.

Točno, inače google je guba licemjerna, pratim malo kako demonetiziraju kreatore na temelju ničega, al ono NIČEGA. 

 

Nabijem na onu stvar toleranciju i jednakost po mjerilima današnjeg mainstreama.

 

 

jaska jaska jaskaja
15 godina
neaktivan
offline
YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju i j

Youtube trola na najjače, od kako su građani Londona izabrali na izborima trenutnog gradonačelnika, stopa zločina porasla u prosjeku 10,4 %, tako je recimo i stari britanski pozdrav kiselinom u lice također dobio na učestalosti korištenja.  

Why so serious?
 
10 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju
Ne razumijem, Youtube je privatna kompanija. Što bi vi sad uvodili nekakav staljinizam u kojem se privatnim kompanijama određuje kakvu će poslovnu politiku voditi i kome će davati svoj novac?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
9 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju
Visak kaže...
Ne razumijem, Youtube je privatna kompanija. Što bi vi sad uvodili nekakav staljinizam u kojem se privatnim kompanijama određuje kakvu će poslovnu politiku voditi i kome će davati svoj novac?

Nikakav Staljinizam, nek daju novac kome hoće. No zašto onda lažu da su za jednakost i toleranciju kad im poslovna praksa dokazuje upravo suprotno? Licemjerni cenzori. I da 500 milijardi uložite, opet će te biti licemjerni cenzori.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jaska jaska jaskaja
15 godina
offline
Re: YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju
Visak kaže...
Ne razumijem, Youtube je privatna kompanija. Što bi vi sad uvodili nekakav staljinizam u kojem se privatnim kompanijama određuje kakvu će poslovnu politiku voditi i kome će davati svoj novac?

Tako to kreće, malo po malo i ne budeš mogao zucnuti a da te netko ne prijavi za uvrijedu ili seksizam. Youtube sve više pogoduje određenim skupinama i nadam se da će uskoro doći neka alternativa.

8 godina
protjeran
offline
YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju i j

I ja se nadam, prije je Yahoo ako se dobro sjecam govorio kako ce konkurirati youtubeu, ali nista...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube ulaže 5 milijardi dolara u toleranciju
Visak kaže...
Sjeti se što je bilo devedesetih, kad je prestalo forsiranje bratstva i jedinstva. Ljudi su uglavnom budale, a budale treba nekako držati na uzdi.

Ako moraš forsirat "bratstvo i jedinstvo" bratstva i jedinstva nema, isto tako ako moraš forsirat ljubav ljubavi nema... tj. ljubav ne "odgovara" na silu.

Visak kaže...
Desničarima se povraća od tih 'hipi' fora, a onda odu u crkvu, gdje im pop govori Isusove poruke o ljubljenju bližnjega i to im nije hipi, jer pop doda da se ne odnosi baš na sve (pedere, Srbe, Židove). Na kraju, naravno, rade po svome, a ako i osjete krivnju, to je eventualno strah od boga, ne i suosjećanje prema bližnjem.

Ne želim ti branit da tumačiš Isusovo lik i djelo, ali možda ne bi bilo loše da odustaneš od toga jer ti ne ide dobro. Prvo - nisu svi desničari vjernici, drugo -  Isus nije nikoga forsirao na ljubav prema bližnjima kao što su se svi, tobože, voljeli u Šugoslaviji.

16 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju
Bratstvo i jedinstvo forsiraš, kao i 'ne ubij', 'ne ukradi'. Nekim ljudima ne možeš objasniti zašto su mržnja, ubijanje i krađa loši, pa im moraš nametati. Postoje ljudi koji ne mrze Srbe (ili Hrvate), ne ubijaju i ne kradu i bez da im se to nameće. Ako osjećaš da je tebi to nametnuto očito nisi među takvima i s dobrim razlogom ti se nameće.

Isto je s nametanjem prava LGBTa, ako ti se čini da ti se nameću, znači da im nisi spreman priznati ta prava, što znači da ti to i treba mametnuti.
Kome stvarno ne smetaju, taj ni ne osjeća nametanje.

Ove gluposti da imaju više prava su smiješne.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
10 godina
offline
YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju i j

Oh super, sad ce bit jos vise cenzure i materijala za podjelu društva, te guranja propagande u oci svakoj osobi koja gleda youtube. Nekoc sam gledo videe kerova, sad ce me uvjeravat da sam rasist. Nekako očekivano....

Btw. ja nemam apsolutno ništa protiv LGBT i iceg, al' kad mi se bilo šta gura pod nos mračim. Volim i grafičke kartice, al kad su svuda oko mene reklame za grafičke upalim adblocker. Također ako je netko toliko protiv LGBT ili bilo cega, nece mu bog isus promjenit stajalište - pogotovo ne netko ko mu govori u facu da je to i to jer je takav i takav. Samo ce pogoršat situaciju.

Podjela društva ništa novo, niste od jucer. Podjele rade pažnju, no ne pažnju u smislu pozitivne promjene vec novca i drame, vec ovih par postova su dokaz da funkcionira, hocete li ikom promjenit mišljenje? Necete.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 14:49 (D3lBoy).
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju
Mišljenje je teško promijeniti, pokušava se prije svega promijeniti ponašanje. Ako je netko gad, ali to ne pokazuje, meni je to bolje nego da je gad i to pokazuje.
S druge strane prikazivanje neprihvatljivog ponašanja smanjuje inhibiciju i potiče druge na takvo ponašanje (stvara se novo normalno).

Nekoć su rasno miješani brakovi bili nezamislivi, danas su normalni. Što misliš kako je do toga došlo, samo od sebe ili trudom onih koji su smatrali da je to u redu? Istospolni brakovi su prošli isti put.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
neaktivan
offline
YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju i j

U Googlu bi možda trebali uložit u jedan riječnik. Nisam baš siguran da znaju što te riječi znače. Jer to što oni rade na youtubu je suprotno toleranciji i jednakosti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju i j

A tko ti gura LGBT majke ti. Do sad sam pogledao 0,00005% yt videa na tu tematiku.

 

Više je idiota koji svaki dan kukaju da su KAO ugroženi, zato što se određena skupina bori negdje za svoja prava. 

 

Na 1 sjwa,  dolazi 1000 frustriranih koji nisu vidjeli dalje od svog dvorišta.


Apsolutna podrška za ovo, premda će sad još više bit whinera kako im se oduzimaju prava, a zapravo neće moći propagirati govor mržnje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 15:20 (DarthMarkus).
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube ulaže 5 milijardi dolara u toleranciju
kruskar kaže...

Matija sunce ti žareno,nije mala razlika između milijardi i milijuna 

 -tolerancija! :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju
Cesc kaže...

Youtube trola na najjače, od kako su građani Londona izabrali na izborima trenutnog gradonačelnika, stopa zločina porasla u prosjeku 10,4 %, tako je recimo i stari britanski pozdrav kiselinom u lice također dobio na učestalosti korištenja.  

 Vidim da neke očito na forumu smetaju činjenice, pa su oni koji ih iznose suspendirani. Sloboda izražavanja u punom sjaju, moderatori, svaka vam dala 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 16:31 (JozoBozo121).
12 godina
offline
YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju i j

Faking istina. 

 

Isto kao kod nas. Od kad je Bandić gradonačelnik stopa uhljebljivanja ljudi bez osnovne škole ili sa eminentnim diplomama iz Prnjavora je porasla za nekih 3000 0000% u 15. godina.

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju i j

Ništa se ne brinite, navodno Ž. Markić već sprema tužbu protiv YouTubea i ostalih Masona koji žele nametnuti jednakost i toleranciju

Demokracija bi prestala postojati kada bi se počela tolerirati netolerancija.

Google je slično tako ISILovce preusmjeravao na edukativne videje protiv terorizma.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 21:13 (DragonShit).
 
2 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju
Visak kaže...
Ne razumijem, Youtube je privatna kompanija. Što bi vi sad uvodili nekakav staljinizam u kojem se privatnim kompanijama određuje kakvu će poslovnu politiku voditi i kome će davati svoj novac?

 Nije problem da oni spriječe govor koji smatraju neprikladnim, problem je što to žele prodati kao toleranciju i jednakost, a ne kao ono što je - da cenzuriraju određena mišljenja. Tu lažu ili u najmanju ruku ne prikazuju stvari kakve jesu i tu je problem. Da otovreno kažu što rade, moglo netko bi mogao ukazati na to i pokušati vidjeti što točno mogu a što ne, ovako svakog trenutka kako im se prohtje mogu reči da je netko rasista, homofob... možda i je, a možda smo drugačije ima gledište o određenim stvarima. pogle što se desilo liku koji je u googleu rekao da žene zbog određenih stvari nisu sklone da rade u stem poslovima i kako može da im se posao učini privlačnijim, dobio nogu 

Kao što je kolega rekao to licjemerstvo je problem, sve pet za ovu inicijativu, al fokusiraju se na sitnice a ne na prave probleme 

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
6 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju
Visak kaže...
Bratstvo i jedinstvo forsiraš, kao i 'ne ubij', 'ne ukradi'. Nekim ljudima ne možeš objasniti zašto su mržnja, ubijanje i krađa loši, pa im moraš nametati.

 Ne možeš čovjeka prisiliti da bude bratski nastrojen prema vlastitom bratu, a kako ćeš prisliti nekoga da bude bratski nastojen prema bilo kome drugome? Nisam retardiran, krađa i ubojstvo se mogu objektivno utvrditi, postoji žrtva i postoji počinitelj, kako ćeš utvrditi "mržnju" kad svatko može tvrditi da je žrtva "mržnje" kad ga netko krivo pogleda? 

Visak kaže...
Postoje ljudi koji ne mrze Srbe (ili Hrvate), ne ubijaju i ne kradu i bez da im se to nameće. Ako osjećaš da je tebi to nametnuto očito nisi među takvima i s dobrim razlogom ti se nameće. 

Isto je s nametanjem prava LGBTa, ako ti se čini da ti se nameću, znači da im nisi spreman priznati ta prava, što znači da ti to i treba mametnuti. 
Kome stvarno ne smetaju, taj ni ne osjeća nametanje. 

Ove gluposti da imaju više prava su smiješne.

Dobra stvar kod "desničara" (čitaj: svi koji nisu tzv. progresivci) je što razumiju razliku između karaktera neke osobe i skupine koje pripada... za tebe kao i u nacizmu i komunizmu postoje "loši" i "dobri" i dok se "loši" ne pobiju ili ušutkaju svijet neće imati mira. Kršćani barem donekle razumiju da se borba između "dobra" i "zla" odvija unutar svakog pojedinca i svako bije svoj boj takoreći. Za tebe su određene skupine "do-gooderi" bez obzira kakvi su karakterno. Ako ubiješ homoseksualca to nije loše zato što si ubio homoseksualca, nego zato što si ubio čovjeka s njegovim pravima na život, ako mu braniš bilo što ne narušava tuđa prava narušavaš njegovu slobodu itd. Nitko nema posebna prava i privilegije zato što je pripadnik neke skupine, koja su to dodatna prava koje ima neka LGBT osoba?

 

Je l' se itko sjeća 2008. kada smo se sprdali s kršćanskim fundamentalistima? Ti su bili male bebe za "progresivce".

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju
ivan262 kaže...
Visak kaže...
Ne razumijem, Youtube je privatna kompanija. Što bi vi sad uvodili nekakav staljinizam u kojem se privatnim kompanijama određuje kakvu će poslovnu politiku voditi i kome će davati svoj novac?

 Nije problem da oni spriječe govor koji smatraju neprikladnim, problem je što to žele prodati kao toleranciju i jednakost, a ne kao ono što je - da cenzuriraju određena mišljenja. Tu lažu ili u najmanju ruku ne prikazuju stvari kakve jesu i tu je problem. Da otovreno kažu što rade, moglo netko bi mogao ukazati na to i pokušati vidjeti što točno mogu a što ne, ovako svakog trenutka kako im se prohtje mogu reči da je netko rasista, homofob... možda i je, a možda smo drugačije ima gledište o određenim stvarima. pogle što se desilo liku koji je u googleu rekao da žene zbog određenih stvari nisu sklone da rade u stem poslovima i kako može da im se posao učini privlačnijim, dobio nogu 

Kao što je kolega rekao to licjemerstvo je problem, sve pet za ovu inicijativu, al fokusiraju se na sitnice a ne na prave probleme 

 Jesi li uopće pročitao članak? Ne radi se o sprečavanju ničega, nego o financiranju youtube kanala koji potiču teleranciju.

Između ostalog i onih koji se bave položajem žena u islamskim državama, što si pitao u prvom postu 

 

Klasična pogreška u raspravi je ukazivati na druge probleme, kako bi se nešto omalovažilo. Zašto Samsung i Apple rade mobitele, kad nije još nađen lijek za rak? Zašto ti pišeš po forumu, a neka baka u tvom gradu gladuje i smrzava se?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju
Visak kaže...

 Jesi li uopće pročitao članak? Ne radi se o sprečavanju ničega, nego o financiranju youtube kanala koji potiču teleranciju.

Između ostalog i onih koji se bave položajem žena u islamskim državama, što si pitao u prvom postu 

 

Klasična pogreška u raspravi je ukazivati na druge probleme, kako bi se nešto omalovažilo. Zašto Samsung i Apple rade mobitele, kad nije još nađen lijek za rak? Zašto ti pišeš po forumu, a neka baka u tvom gradu gladuje i smrzava se?

Pročitao sam članak, al hvala na pitanju.

 

 Hvala na videu i sa večinom stvari u njemu se slažem sa ženama što su rekle, one stvarno imaju problema i prijetnje koje bi trebalo da se sankcijoniraju. U indiji je problem "patrijahalni" sustav, i koliko sam pričao sa ljudima iz Indije ide prema bolje iako je to još uvjek daleko od idealnog i njima treba svaka pomoč da se popravi situacija. I te gadove treba u zatvor ili robiju koji prijete bilo kome, pa nisu normalni, neka si nađu život 

 

Samo prijetnje i pračenja treba rješavati na individualnoj razini, ne cijelu platformu cenzurirati jer če onda svi biti zakinuti zbog par njih. Gadova če uvjek biti, i od malena treba učiti da treba imati poštovanje za druge kako kao osobe tako i za njihova mišljenja koliko god nakaradna i poglrešna bila (naravno ako ne ugrožavaju fizički druge). 

 

A što ako su ti problemi povezani? Na zadnja pitanja mislim da je povezano ako pričamo o toleranciji da se prita što točno obuhvača ta tolerancija a što ne, i iz subjektivnog ledišta da se da određeno pojašnjenje, sorry ako sam otišao previše široko, u ovakvim temama volim pričati o idejama i konceprima, ne toliko o ljudima i događajima (iako i o njima nešto kažem).

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
16 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju
ficfiric kaže...

 Ne možeš čovjeka prisiliti da bude bratski nastrojen prema vlastitom bratu, a kako ćeš prisliti nekoga da bude bratski nastojen prema bilo kome drugome? Nisam retardiran, krađa i ubojstvo se mogu objektivno utvrditi, postoji žrtva i postoji počinitelj, kako ćeš utvrditi "mržnju" kad svatko može tvrditi da je žrtva "mržnje" kad ga netko krivo pogleda? 

 

 Gore sam to objasnio

Mišljenje je teško promijeniti, pokušava se prije svega promijeniti ponašanje. 

ficfiric kaže...

Dobra stvar kod "desničara" (čitaj: svi koji nisu tzv. progresivci) je što razumiju razliku između karaktera neke osobe i skupine koje pripada... za tebe kao i u nacizmu i komunizmu postoje "loši" i "dobri" i dok se "loši" ne pobiju ili ušutkaju svijet neće imati mira. Kršćani barem donekle razumiju da se borba između "dobra" i "zla" odvija unutar svakog pojedinca i svako bije svoj boj takoreći. Za tebe su određene skupine "do-gooderi" bez obzira kakvi su karakterno. Ako ubiješ homoseksualca to nije loše zato što si ubio homoseksualca, nego zato što si ubio čovjeka s njegovim pravima na život, ako mu braniš bilo što ne narušava tuđa prava narušavaš njegovu slobodu itd. Nitko nema posebna prava i privilegije zato što je pripadnik neke skupine, koja su to dodatna prava koje ima neka LGBT osoba?

 

Je l' se itko sjeća 2008. kada smo se sprdali s kršćanskim fundamentalistima? Ti su bili male bebe za "progresivce".

 

Suprotno od progresivnog bi bilo konzervativno.

Kroz povijest progresivci su se borili da se ukine kamenovanje preljubnica, spaljivanje vještica, da se crncima i ženama da pravo glasa i školovanja. Svemu tome su se konzervativci suprotstavljali, želeći zadržati 'tradicionalne vrijednosti'.

Ljudsko društvo je kroz stoljeća enormno napredovalo, da smo slušali konzervativce još bi bili u pećini.

 

Ne znam odakle ti ovo da sam za ubijanje, ali naravno da postoje loši i dobri. 

ficfiric kaže...

 Nitko nema posebna prava i privilegije zato što je pripadnik neke skupine, koja su to dodatna prava koje ima neka LGBT osoba?

Pa oni ne traže posebna prava. Traže ista prava koje imaju ostali. Ako ti možeš poljubiti svoju partnericu na cesti, zašto ne bi mogli i oni?

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
7 godina
online
YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju i j

Hmmmmmm...

Konačno tema koja me zanima, tj. pitanjce jedno: ukoliko se deklariram kao muška lezba i poljubim žensku lezbu nasred ulice hoće li prisutni članovi LGBT zajednice smatrati to ispravnim i tolerirati taj postupak?

 

(hipotetski)

 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 23:10 (fer-de-lance).
 
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube ulaže 5 milijuna dolara u toleranciju
fer-de-lance kaže...

Hmmmmmm...

Konačno tema koja me zanima, tj. pitanjce jedno: ukoliko se deklariram kao muška lezba i poljubim žensku lezbu nasred ulice hoće li prisutni članovi LGBT zajednice smatrati to ispravnim i tolerirati taj postupak?

 

(hipotetski)

 Pretpostavljam da hoće ako je ova suglasna.

 

Mislim da shvaćam na što ciljaš, i među njima ima licemjerja i drugih negativnih stvari, ali to je opet pogrešan argument. Oni nisu bolji, pošteniji ili pravedniji, ali imaju pravo biti jednako tretirani i to je cijela priča. Meni isto ta propaganda ide pomalo na jetra, ali za to ne krivim njih, nego homofobe. Kada ostvare ravnopravnost možemo s time prekinuti, kao što više nitko ne tupi da žene trebaju imajti pravo glasa ili da crnce ne treba bičevati.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice