SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

poruka: 52
|
čitano: 18.310
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj".
14 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
JackIsBack kaže...
Meni ne nude ovaj popust za 3€. Probao i na tv-u 5.99€ i na tabletu 44.99kn. Je li treba kakav kod upisati?

 Ako si napravio račun i onda ti odmah ponudi plačanje a ti ne uneseš podatke za plačanje nego recimo odeš "švrljat po accountu" onda ti više neda po defaultu tu cijenu sa 50%.

Smatra da si uzeo trial period i nakon njega nema u 50% pretplata.

Ali pošto nema trial pretplate , možeš dvije stvari.

 

Platiš tih 5,99 eura i onda njima reklamiraš i oni ti vrate pola od tog iznosa i pretplata ti je dalje 3 eura.

 

Ili.

Napraviš novi account sa novim mailom i po defaultu te šalje na podatke za plačanje i plačaš 2,99 eura..

 

Tako je bilo meni , i tako sam našao linkna FAQ nakon chatanja sa botom.

 

Samo kaj sam ja odustao dok ne vidim kaj bu sa Samsung Tv ima, neću koristiti chromecast makar mi je doma besposlen, čisto iz principa pošto sam u petak se izuo krvave novce za novi Samsung, ali to je moj problem jbga.

 

lp 

3 godine
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
Nazire se igdje kraj svim tim silnim tv servisima? Još malo trebat cemo za svaku seriju po jedan😬i to treba ukinuti pod hitno🤔
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.12.2022 9:17 (Boris grozni).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

Na prvu ovaj servis mi je bezveze. Koristim Android TV - aplikacija nije baš nešto, imaš filmove, serije, pretragu. To je to! Da dođeš do kategorija, npr. pronaći dokumentarce moraš se naklikati.

Izbor filmova i serija je onako, slabašan. Titlovi, postoje, na novijim sadržajima, čim je neki stariji film, nema. Sve u svemu, mislim da neće to kod mene izdržati više od 1 mjeseca.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
zdgrunf kaže...

Na prvu ovaj servis mi je bezveze. Koristim Android TV - aplikacija nije baš nešto, imaš filmove, serije, pretragu. To je to! Da dođeš do kategorija, npr. pronaći dokumentarce moraš se naklikati.

Izbor filmova i serija je onako, slabašan. Titlovi, postoje, na novijim sadržajima, čim je neki stariji film, nema. Sve u svemu, mislim da neće to kod mene izdržati više od 1 mjeseca.

 To nisam ni spominjao. Aplikacija je kao digitron. 4 operacije i to je to...

Kraj netflixa i HBOmaxa ovo nema sta traziti.... Definitivni cancel nakon isteka mjeseca....

3 godine
offline
SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

I meni ovo ide na "cancel" je ne vrijedi ni 3 eura , koristim Android app na Sony Tv-u i evo neke osnovne stvari koje me dosta smetaju -

- aplikacija je tako basic kao da je za windows 95 napravljena
- nema HR titlova na starijim filmovima
- titlovi se ne mogu urediti ( veličina , boja , pozicija ) makar na Android app-u
- uvijek će ući na zadnji profil iako se izađe iz aplikacija , nema odabira profila prije gledanja
- kategorije i pretraživanja dosta loše napravljeno
- nema bas previše sadržaja i dosta istog materijala kao na Hbo Max-u.
- kvaliteta slike nije bajna , nema 5.1 zvuka, ni HDRa.

 

E da i ne radi mi na Xiaomi MiBox-u (iako piše da je podržan ) čim nesta pokrenem da gledam samo se vrti crveni krug i onda me izbaci pa ako netko ima Mibox neka proba jer moguće da je do mene problem.


Uglavnom dosta loše prije novce uložiti u neki VPN- pa otključati regije na Netflixu i instalirati Tubi TV za tonu "besplatnog" starijeg sadržaja.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

C/P

 

https://www.skyshowtime.com/hr/help/article/what-features-does-skyshowtime-offer


Evo nekoliko korisnih savjeta o tome kako prepoznati slušate li sadržaj kompatibilan s programom Dolby Digital 5.1 i kako omogućiti surround zvuk na podržanim uređajima budući da naša aplikacija SkyShotime trenutačno nema ugrađene postavke zvuka.

 

Svi naši naslovi dostupni su u HD razlučivosti. Prebacujemo sadržaj u 4k razlučivost pa ga uskoro možete očekivati

 

Izgleda da trenutno app ne podrzava 5.1 DD kao i 4k što je gore kolega postao....

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.12.2022 12:01 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
Imam ja mibox, kod mene uredno radi. Mdz16ab, ilitiga trojka
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
Traži me 45,00 kn a nisam ništa uokolo pritiskao..
Ne kužim.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
pastorrr kaže...
Traži me 45,00 kn a nisam ništa uokolo pritiskao..
Ne kužim.

 

Ubaci ovaj kod preko mobilnoga app-a HRHPFL2022 

14 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
Hvala ti!
10 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
Jel radi kome amazon tj google tv app, konstantno mi na firesticku izbacuje da se ne moze spojiti na servere i da pokusam kasnije
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
Koji app si skinu za firestick?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
Direktno sa amazon appstora a drugu sa apkpure, obje isto.

Showtime za android tv
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2022 8:39 (jaZey).
13 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
Showtime i SkyShowtime nije isto,na Amazonu nisam našao app za SkyShowtime,
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
Koji sam ja telac, totalno previdio da je sky, hvala
16 godina
offline
SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

Preporuka par serija:

 

Tulsa King, The Ofer, The Calling, Yellowjackets i A friend of the family

Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
offline
SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

Opaca, Frasier svih 11 sezona. Čak su i hrvatski titlovi gore. Iskoristio ovaj promo kod, tri eura mjesečno potrošim na puno veće gluposti.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
Da li je na kraju netko instalirao na Fire TV stick i da radi?

Našao sam ovo
https://www.skyshowtime.com/hr/help/article/skyshowtime-supported-devices?

Stvarno ih treba zaobići. Totalno ograničeni broj platformi. Mislio uzeti staroj da ima dodatnih sadržaja i da gleda preko Fire TV.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2022 0:57 (CroDexter).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
Ja sam instalirao i radi
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

Da li je netko možda isprobao kako radi aplikacija na EON box-u?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

Par opaski: Na LG TVu aplikacija radi bez problema. Na laptopu također. Na Xiaomi TV Sticku (1080p) bi mogla bolje. Što to znači? Malo sporo responda na daljinski, i font na titlovima je uzak + drugi red titlova je malo odrezan s donje strane (manje su čitljivi nego na LGu i laptopu). I slika trzucka dok se radi s daljinskim tokom gledanja (npr. traženje titla). Tak da bih rekao da app nije baš najbolje optimizirana, pošto na Netflixu na istom sticku nema problema s takvim stvarima. Sad sam vidio da se uz kemiju može instalirati na Firesticku, moram u to probati, pa javim. Što se sadržaja tiče, ima fora stvari koje su meni interesantne. Ali recimo Hawaii 5-0 imaju od šeste do zadnje sezone. Elementary mislim da isto nemaju sve sezone. Šteta da nemaju sve kompletno.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
sale03 kaže...
Ja sam instalirao i radi

 

Može link s kojeg sajta skinuti apk? Ne sviđaju mi se ti short linkovi i ne znam koji apk sajt je provjeren.

 

EDIT. Na kraju sam skinuo sam APK pure ali je xapk file. Vidio sam da ima installera za xakp ali ne volim bezveze instalirati aplikacije. koji je najbolji način za instalaciju xpak?

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2023 18:45 (CroDexter).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice