Najavljena nova pravila za električne romobile

poruka: 45
|
čitano: 30.414
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najavljena nova pravila za električne romobile".
12 godina
offline
Re: Najavljena nova pravila za električne romobile
A tek kad pozvoniš nekome pa pobjegneš. Ili nazoveš nekoga u osam i pitaš ga koliko je sati. On kaže osam a ti na kurcu te nosam.
Nema bolje stvari. Ili možda ipak ima?
Pa jel ti prelaziš cestu da dođeš na drugu stranu ili da bi nekoga iznervirao? Mislio sam da su za to babe zadužene.
3 godine
protjeran
offline
Re: Najavljena nova pravila za električne romobile
BlueMax kaže...
A tek kad pozvoniš nekome pa pobjegneš. Ili nazoveš nekoga u osam i pitaš ga koliko je sati. On kaže osam a ti na kurcu te nosam.
Nema bolje stvari. Ili možda ipak ima?
Pa jel ti prelaziš cestu da dođeš na drugu stranu ili da bi nekoga iznervirao? Mislio sam da su za to babe zadužene.

ne znam za tebe, ali ja nisam besposlen pa da radim takve stvari.. predem cestu kad moram, sto nije jasno?

12 godina
offline
Re: Najavljena nova pravila za električne romobile
Nije mi jasno kako nekome pričinjava zadovoljstvo to što netko mora stati s autom. Kad si bio mali i kad su te pitali što bi volio biti kad odrasteš ti si odgovorio "semafor"?
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Najavljena nova pravila za električne romobile

Kad budem prolazio preko zebre, morat ces mi zakociti :) zivio!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najavljena nova pravila za električne romobile
Inače stanjem pješacima na zebri. Jedan pješak više ili manje, ne vidim problem. Ako to tebi daje nekakav osjećaj nadmoći, uživaj. Strah me je pomisliti čime je takvo ponašanje izazvano.
3 godine
protjeran
offline
Re: Najavljena nova pravila za električne romobile
BlueMax kaže...
Inače stanjem pješacima na zebri. Jedan pješak više ili manje, ne vidim problem. Ako to tebi daje nekakav osjećaj nadmoći, uživaj. Strah me je pomisliti čime je takvo ponašanje izazvano.

 Svaka cast! Malo je takvih

11 godina
offline
Re: Najavljena nova pravila za električne romobile
BlueMax kaže...
Maro0612 kaže...
Najveći je problem prometna nepismenost ogromnog broja sudionika u prometu. Problem su biciklisti koji projure preko svake zebre misleći da smiju (a ne smiju, osim na onim zebrama uz koje je označena biciklistička staza), problem su vozači automobila koji se smatraju bogovima na cesti i sve manje od automobila smatraju smetnjom i manje vrijednim, a prednost prolaska uvjetuju veličinom, snagom i brendom vozila. Problem su svi vozači i pješaci koji prometne znakove smatraju ukrasom, preporukom, smetnjom i ne mare za ono što znakovi poručuju. Problem su pješaci koji se klate cijelim nogostupom, kad je nogostup podijeljen na pješački i biciklistički dio, kad puštaju pse da skakuću gdje i kako žele, a kad ih i vode na povodcu, to je rijetko uz nogu pa se drugi pješaci i biciklisti sapliću o špagu. Problem su slušalice u ušima koje svakog korisnika pretvore u muhu bez glave, nesvjesne situacije oko njih.

 Ključna riječ je koji projure. Jednaka ti opasnost prijeti (tj. njemu, a ti da si kriv za to) kad ti biciklist projuri preko pješačkog ili kad ti dijete pretrči. Ne vidim ni najmanji problem u tome ako ću oprezno doći na biciklu do pješačkog i onda polako na biciklu priječi taj pješački jednakom brzinom kao da hodam ili kad sam siguran ubrzati tako da i vozač koji stoji prije može krenuti dalje. To moje kršenje pravila utječe na vozača jednako ko što na mene utječe to što on nije vezan - nimalo. Kad sam pješak i vidim da na preglednom pravcu nema nikoga iz oba smjera neću pritisnuti dugme i čekati zeleno nego ću priječi na crveno. Ne zato jer se meni negdje žuri nego da ne usporavam promet. Milijun puta sam vidio kako pješak pritisne dugme, onda kad vidi da nema nikoga prijeđe. Crveno se vozačima upali nakon nekog vremena i onda oni stoje i čekaju iako na pješačkom nema nikoga. 

 Nedavno je bilo suđenje za prometnu nesreću u centru grada s dva mrtva pješaka. Pitanje vještaku prometne struke bilo je da li je pritisak na to dugme na semaforu moglo utjecati na pojavu crvenog svjetla na semaforu. Odgovor je bio NE. (Lik je autom projurio oko 100 km/h kroz najuži centar grada (noću) i pomeo 2 čovjeka koji sj prelazili cestu)

12 godina
offline
Re: Najavljena nova pravila za električne romobile
Puno ljudi misli da ako udare pješaka dok je njemu crveno a tebi zeleno nisu krivi. Kriv si i ako si vozio po ograničenju a kamoli kad voziš 100. U gradu je pješak svetinja.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najavljena nova pravila za električne romobile

Nigdje ne kažu jeli tih 600W nazivna ili vršna snaga....

#fsb
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najavljena nova pravila za električne romobile
telefon 2 kaže...

 Nedavno je bilo suđenje za prometnu nesreću u centru grada s dva mrtva pješaka. Pitanje vještaku prometne struke bilo je da li je pritisak na to dugme na semaforu moglo utjecati na pojavu crvenog svjetla na semaforu. Odgovor je bio NE. (Lik je autom projurio oko 100 km/h kroz najuži centar grada (noću) i pomeo 2 čovjeka koji sj prelazili cestu)

 Nisam shvatio, kako misliš nije moglo utjecati? Možda je stvar u datom trenutku jer je taman istekao raniji period zelenog za pješake pa ima period u kojem se ne može ponovo upaliti. Koja bi bila svrha te dugmadi ako ne utječu na izmjenu svjetla? Konkretno, na semaforu kojeg svaki dan pješke prolazim (semafor ispred pješačkog na pravcu, ne na križanju), kad pritisneš dugme za par sekundi se pali žuto pa crveno za vozače. Kad istekne zeleno za pješake možeš ti pritiskati koliko hoćeš 2-3 minute se sigurno neće upaliti. Nakon toga se opet pali crveno za vozače, zeleno za pješake. Ako ne pritisneš, neće se nikad upaliti.

Druga je stvar semafor na križanju koji periodički propušta vozila iz različitih smjerova. Tada pritisak dugmeta nema veze s izmjenom svjetla za vozače nego samo za pješake. Vozačka svjetla se izmjenjuju periodički po proračunu za najbrže odvijanje prometa (glavnoj cesti ili cesti s više prometa zeleno traje duže).

11 godina
offline
Re: Najavljena nova pravila za električne romobile

Ne mogu pronaći taj tekst gdje sam to pročitala. Radi se o prijelazu na pravcu, ne na križanju, dvije trake u jednom smjeru u samom centru grada pored pješačke zone. Moguće je da pritisak na dugme ne tom semaforu ne utječe na pojavu crvenog za vozače jer je mjesto i pješački i prometno frekventno.

12 godina
offline
Re: Najavljena nova pravila za električne romobile

Koja je funkcija gumba?

Na što onda utječe pritisak?

Ako je gumb van funkcije ili pokvaren onda je to druga stvar ali to je specifičan slučaj. 

Normalna funkcija gumba na pješačkom koji nije na križanju je da se crveno vozačima ne pali ako na pješačkom nema nikoga. 

11 godina
offline
Re: Najavljena nova pravila za električne romobile

A valjda kao kutija za zvučni signal. Dugme je tamo jer valjda nema modela bez njega.

14 godina
offline
Re: Najavljena nova pravila za električne romobile
BlueMax kaže...
dagoberhr kaže...

Najvise sto mrzim kad mi se iza ledja prisulja nesto takvo a jos vise sto mrzim od svega kada uz te silne romobile se prikljuce biciklisti te stanu raditi slalom, prelaziti pjesacki prijelaz bez silaska sa istig prometala .. to treba regulirati, nemaju sto raditi ta prometala medju pjesacima, moraju imati ili svoje trake ili se voziti uz desni rub ceste tamo gdje je to tehnicki nemoguce ostvariti. Neznam koja budala iz Prometnog djela ne kuzi da takvo prometalo pri brzini od 25 km/h sa tuljanom u glavi i 100 kila zive vage moze izazvati ozbiljne ozljede bilo kojem pjesaku ali i samima sebi a time i tonu tuzbi poslije toga.

 

Dajte vise pocnite misliti prije pisanja zakona o svim relevantnim cinjenicama i pitajte gradjanje velikih gradova sto misle o istome problemu a ne se ravnati po nekoj selendri gdje prodju 4 auta, 3 motocikla i 22 traktora po cesti.

 

andr3j kaže...
dagoberhr kaže...

Najvise sto mrzim kad mi se iza ledja prisulja nesto takvo a jos vise sto mrzim od svega kada uz te silne romobile se prikljuce biciklisti te stanu raditi slalom, prelaziti pjesacki prijelaz bez silaska sa istig prometala

 Najvise sto mrzim  je  kada se pjesaci  krecu po biciklistickoj stazi ,  pa  moras slalom voziti  između njih . I još se  bune. A preglupi su da shvate  da se krecu  po  biciklistickoj stazi. Normalno  klaznu  od  policije  nece  dobiti.

 

A ja najviše mrzim bahate i neodgojene ljude u prometu (ne mislim na vas dvojicu), nebitno jesu li u autu, na biciklu, romobilu ili pješice. Prvenstveno tu mislim na one licemjere koji bi glumili policajce. Šta nekome smeta to što prelazim pješački na biciklu ako ga time ne ugrožavam. I onda me budala ide zgazit jer ja eto, po zakonu, moram sići s bicikla. A da ja njemu zabijem ciglu u šajbu kad vozi 55 tamo gdje je ograničenje 50? Ili biciklistička stoka koja se namjerno zabija u tebe ako si malo ugazio u biciklističku stazu. Da ja njega oborim s bicikla kad ga vidim van te staze? Zakoni u prometu (da ljudi nisu debili zakoni ne bi trebali ni postojati nego samo pravila) i ljudi bi ih se trebali pridržavati kako ne bi ugrožavali sebe i druge a ne kako bi frustriranim ljudima davali alibi za psovanje i fizičke obračune. Svi mi koji sudjelujemo u prometu na bilo koji način svakodnevno činimo jako puno prekršaja i umjesto da poradimo na sebi mi pljujemo po drugima kad rade to isto. Niti ću kao pješak paziti da ne ugazim na biciklističku stazu ili šetati 100m do pješačkog ako na cesti nema žive duše, niti ću kao biciklist silaziti s bicikla na pješačkom ili nositi prsluk (imam svjetla i bljeskalicu koja se vidi iz svemira), niti ću usporavati promet autima jer svi voze 60 a ograničenje je 50 ili voziti 30 kad neki bauštelac ostavi znak preko vikenda.
U 30 godina vožnje auta i motora, 40 godina bicikliranja, 25 godina vožnje glisera i jet-skija nikad nisam izazvao nikakvu pizdariju u prometu osim jednog mrtvog psa kojeg mi je žao ali sam je kriv. Zadnju opomenu u autu dobio sam 2007 (za preparkirati 30m nisam vezao pojas). Ne poštujem slijepo prometna pravila. Nekad gdje je ograničenje 50 vozim 65 a nekad ne preko 40, sve ovisi o trenutnom stanju u prometu.

Poanta ovog mog piskaranja je da smo u prometu svi zajedno i da moramo poštovati jedni druge a ne trubiti o svojim pravima zanemarujući svoje obveze. Redovito se vozim s ljudima koji kad vide da biciklist nije uz sam rub ceste psuju mu mater i oca i trube, a ako je biciklist slučajno uz rub kolnika onda ga pretiču gdje stignu, čak i ako s druge strane dolazi auto. Isto tako kad sam ja na biciklu ako je pregledan pravac pomaknut ću se uz rub ali ako nije neću, jer sam puno puta doživio da me budala u autu zamalo ubije.

Sve sto si napisao je ispravno jer govoris iz osobnog iskustva kao sto i sam govorim iz osobnog iskustva jer sam prosao sve od bicikla pa do automobila te se uvijek trudim razmisljati kao i svi ostali sudionici u prometu te nisam 'trkac' ali ni 'puzavac' na cesti. Kultura u prometu ne postoji i ona je u principu strucno receno mrtvo slovo na papiru zadnjih 30 godina. Koji razlog je tome, neznam ali pretpostavljam da su ljudi frustrirani situacijama na poslu, kuci, okolini te isto reflektiraju kroz svoje vozacko umijece bilo kojeg prometala pa cak i vlastitih nogu.

 

Kada sam govorio o biciklistima i djelomicno pjesacima sam govorio jer koriste isti prijelaz - zebru te razlog silaska sa prometala je upravo radi samih pjesaka koji isto prelaze na toliko kao meni vozacu jer kad stojim i cekam da prijedju nebitno mi je osim kada se na semaforu za pjesake pojavi crveno a kreten na biciklu u superbrzini ili pjesak krene pretrcavat. Sto tada dodje u zelju da izreces tim likovima ovdje nije za napisati jer bi bilo izrazito nekulturno, no vise sam se pokusavao referirati na te situacije ali ocito da sam se krivo izrazio.

veni vidi didici
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2022 9:49 (dagoberhr).
11 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice