Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastavljen

poruka: 65
|
čitano: 16.088
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastavljen".
12 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
ivanzu kaže...

Tko kaze da je moj auto? Auto je od prijatelja, Mazda 3 BM 2014. Na 100k km je auto izgledao kao groblje. 

 Govorio sam o novoj Mazdi 3 i cx 30 koje sam isprobao kad sam kupovao. Nisam ih kupio zbog motora koji malo živosti dobije tek na 4800 okretaja a ne pada mi na pamet tako voziti. Življi je VW 1.0 nego Mazda 2.0. Ne znam kako će joj unutrašnjost izgledati nakon 100 000 ali ne vjerujem da će gore od Golfa 7 kad izađe iz tvornice. Sad izgleda ko premium klasa.

12 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
overhaul kaže...
ivanzu kaže...

Tko kaze da je moj auto? Auto je od prijatelja, Mazda 3 BM 2014. Na 100k km je auto izgledao kao groblje. 

 Imam i ja prijatelja kojima auto iznutra izgleda očerupano kao kokošinjac, neovisno o starosti i modelu. 
Nego, badava mi tu filozofiramo, Murica je sa svojim dioničkim financijskim Wallstreet inžinjeringom uspjela pogurati Teslu (kompaniju) do vrijednosti koja premašuje Coca Colu, Toyotu, i... Disney.
https://www.unilad.co.uk/technology/tesla-is-now-worth-more-than-disney-coke-and-toyota/?source=tech

 Zbog ovoga bi temu trebalo prebaciti u "Što se događa s našim društvom".

3 godine
neaktivan
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
Q-Tip kaže...

Teslu prodaje kompletan driver experience koji je drastično izmijenjen u odnosu na klasične automobile i ono na što smo donedavno navikli. 

 

Daj ne lupaj gluposti.

 

BlueMax kaže...

 Lada je govno. 

 

 

Lada je odlicno terensko vozilo.

 

I da, trosi puno, ali vecina ih ima ugradjen plin.

 

wyks kaže...

2. Tu je i taj fanbojizam kojeg spominjes, jer je Tesla, kao automobil koji je agresivno reklamiran bas kao tehnolosko cudo i gadget, a tek zadnje kao automobil, postao privlacan masi Amerikanaca koji nisu htjeli automobil iz raznih razloga (broj mladih osoba sa vozackom dozvolom se smanjuje u USA). MKBHD je do sada recenzirao i reklamirao Teslu, doduse imao je i neuspjesan pokusaj lanisranja auto-serijala, a tek je nedavno placeno reklamirao Buick. On, i ostali YouTuberi Teslu bas vide kao gadget, zato nitko ne spominje nikakve druge marke ni njihovi tehnologiju (iako svi sustizu Teslu, i to ne u segemntu prdeza i kamina i Netflixa, vec u driver assistance). 

 

Vec smo gledali slicnu stvar, kad su svi u USA kupovali Priuse...

 

Ali to je bilo dok se internet nije jos koristio u ovoj mjeri kao danas, nije bilo toliko drustvenih mreza i platformi, tako da je ovo s Teslom dosta vece i sire, a uz to je i USA proizvod, a naravno da ce netko iz USA tko ima love za to podrzati domacu proizvodnju...

 

Sto se samih elektricnih vozila tice, to jos uvijek nije to, imaju iste probleme koje imaju oduvijek, domet i brzina punjenja... Ja nisam protiv EV-ova, kada rijese domet, recimo 1000 km i punjenje u 5 minuta, uz cijenu koja nije 100.000 EUR, to bi mogao biti jedan auto u obitelji... Ovako za sada, od ovih nesto pristupacnijih EV-ova, to je auto za grad i to je vise manje to. PHEV vec moze proci kao alternativa, iako svi koji se vise voze i dalje kupuju dizel.

 

Kad smo vec kod struje i goriva, zamislimo da nekom magijom nema vise vozila na benzin, dizel i plin, odjednom svi voze EV, sve je rijeseno, dovoljno struje za opskrbu, domet, punjenje...

 

U ovom trenu drzavi ide vise od 60% cijene goriva.

 

Da li postoji netko tko misli da ce se drzava samo tako odreci takve zarade? Mislite da nece biti novih davanja i poreza na struju?

 

Ovo je zapravo kao kad diler daje besplatnu drogu.. Ajmo sada poticaji, besplatna struja.


Kad se ovce navuku, onda ide struja + trosarina + ceste + zeljeznica + smisli sto vec + naknada za el. otpad + reciklaza + eko porez za dio el. energije iz fosilnih goriva i sve ostalo sto mogu smisliti...

3 godine
neaktivan
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
dd.inc kaže...

Kakva plata, takva vrata

 

Ovog se samo stariji sjecaju :)

12 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
Pero007 kaže...
Q-Tip kaže...

Teslu prodaje kompletan driver experience koji je drastično izmijenjen u odnosu na klasične automobile i ono na što smo donedavno navikli. 

 

Daj ne lupaj gluposti.

 

 

Nemoj toliko argumenata davati, uništio si me. 

 

Devet dana na forumu i već prodaje pamet, što će biti za koji mjesec?

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice