Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

poruka: 1.608
|
čitano: 690.400
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni".
13 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Sorry, ali i dalje ne kužim, što vam se to ne da, ubaciti karticu u uređaj i utipkati 4 broja? Jasno ti je da to moraš napraviti samo prvi put, a nakon toga ćeš ju moći koristiti beskontaktno (mada ćeš i tada morati utipkavati pin svaki put kad se radi o većem iznosu pa nikakve drastične razlike neće biti)? Kako onda uopće misliš plaćati tom karticom ako ti je tlaka uopće ju koristiti? Bez uvrede, ali da ga jebeš ne kužim u čemu je problem?
I, pin uvijek možeš vidjeti u aplikaciji.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2022 19:17 (kipo).
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
bed-boy11 kaže...

Pin za ulazak u aplikaciju nije nikako povezan s pinom kartice. Pin kartice možeš vidjeti u aplikaciji i možeš ga čak promijeniti na bankomatu. 

 Zapravo, mene je nedavno tražilo da unesem novi PIN, i za novu karticu je to stavio taj PIN. Maloprije sam napokon to aktivirao, sad staru mogu potrgati.

 

kipo kaže...
Sorry, ali i dalje ne kužim, što vam se to ne da, ubaciti karticu u uređaj i utipkati 4 broja? Jasno ti je da to moraš napraviti samo prvi put, a nakon toga ćeš ju moći koristiti beskontaktno (mada ćeš i tada morati utipkavati pin svaki put kad se radi o većem iznosu pa nikakve drastične razlike neće biti)? Kako onda uopće misliš plaćati tom karticom ako ti je tlaka uopće ju koristiti? Bez uvrede, ali da ga jebeš ne kužim u čemu je problem?
I, pin uvijek možeš vidjeti u aplikaciji.

 Ma pametujemo oko ničega tj. gluposti kao što kažeš. Ovo je usputni small talk oko totalno nebitne stvari, doslovno ništa više.

10 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Ako bas zanima ja nikada iz sigurnosti ne drzim vise od 100kn na toj kartici, jedino ako nesto bas planiram kupiti (uvijek na internetu) onda tog trena dodam novce. A kupovina u trgovini su mi do sada uvijek bile vise od 100kn pa nikako da potrefim nesto sitno i manje od 100kn. Nije mi hitno jer mi virtualna radi i njome se koristim.

5 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Ljudi jel moguće da sam ušao u minus na revolutu? Jučer sam platio večeru u restoranu uvjeren da sam tokom jučerašnjeg dana nadopunio revolut ali nisam. Sad gledam u minusu sam 436kn na revolutu. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
bumbumzvonko kaže...

Ljudi jel moguće da sam ušao u minus na revolutu? Jučer sam platio večeru u restoranu uvjeren da sam tokom jučerašnjeg dana nadopunio revolut ali nisam. Sad gledam u minusu sam 436kn na revolutu. 

 OK, ovo prvi put vidim!

Nisam znao da je moguće.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
10alex kaže...

Ako bas zanima ja nikada iz sigurnosti ne drzim vise od 100kn na toj kartici, jedino ako nesto bas planiram kupiti (uvijek na internetu) onda tog trena dodam novce. A kupovina u trgovini su mi do sada uvijek bile vise od 100kn pa nikako da potrefim nesto sitno i manje od 100kn. Nije mi hitno jer mi virtualna radi i njome se koristim.

Možeš blokirati internet transakcije.

Možeš blokirati lokaciju (ako ti mobitel nije u blizini POS-a).

Možeš blokirati magnetnu traku na kartici.

Možeš blokirati bankomate.

Možeđ blokirati beskontaktno plaćanje.

Možeš odrediti beskontaktni limit.

Koja sigurnost te brine da ne bi imao više od 100 kn? Ja nikad nisam imao manje od 1000 i koristim za sve živo.

12 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Pretpostavljam da želi reći da u sam Revolut nema baš 100% povjerenja. Bilo je slučajeva gdje su ljudima blokirali račune i onemogućili pristup novcu koji imaju na revolutu.
15 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
darkborg kaže...
Pretpostavljam da želi reći da u sam Revolut nema baš 100% povjerenja. Bilo je slučajeva gdje su ljudima blokirali račune i onemogućili pristup novcu koji imaju na revolutu.

 I meni su blokirali račun kad sam stavio veliki iznos i morao sam poslati dokaze. Razmjena emalova je bila brza i brzo smo odblokirali.

Samo to su prisiljeni zakonima. To je po meni dobra stvar, znači da sustav radi to što treba. Em zbog pranja novca, em zbog krađe.

Nisam svjestan drugih problema, a koristim revolut od 2019 od kad ih ima u Hrvatskoj mislim.

Jednom mi je odbijena kartica u dućanu, ništo nije radilo. A svaki put plaćam mobitelom, google pay vezan na revolutovu karticu. Jednom u skoro tri godine.

Svejedno meni tko hoće nek koristi, ja ne dobivam ništa. Samo su mi smiješni razlozi. Ljudi se nečeg boje, a ne znaju čega.

12 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Mandor kaže...
darkborg kaže...
Pretpostavljam da želi reći da u sam Revolut nema baš 100% povjerenja. Bilo je slučajeva gdje su ljudima blokirali račune i onemogućili pristup novcu koji imaju na revolutu.

 Ljudi se nečeg boje, a ne znaju čega.

 Kako ne znaju čega, boje se toga navedenog gore. Nekome se možda neda natezati sa službom za korisnike da bi došao do svojih novaca. Btw, na koji točno email si im pisao?

Anyway, disklejmer: I ja koristim revolut otkad su došli u RH, super su mi i nisam nikada imao nekih problema.

15 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
darkborg kaže...
Mandor kaže...
darkborg kaže...
Pretpostavljam da želi reći da u sam Revolut nema baš 100% povjerenja. Bilo je slučajeva gdje su ljudima blokirali račune i onemogućili pristup novcu koji imaju na revolutu.

 Ljudi se nečeg boje, a ne znaju čega.

 Kako ne znaju čega, boje se toga navedenog gore. Nekome se možda neda natezati sa službom za korisnike da bi došao do svojih novaca. Btw, na koji točno email si im pisao?

Anyway, disklejmer: I ja koristim revolut otkad su došli u RH, super su mi i nisam nikada imao nekih problema.

 Kad razmislim možda sam uploadao i u njihov chat dokumente (osobna, platna lista...)

Okej boje se da ne mogu do svog novca, ali zašto je taj strah opravdaniji nego kod bilo koje druge banke.

Ovo gore je kad sam umjesto 3000 kn uplatio 150000 kn na račun umjesto iz Hrvatske iz jedne bliskoistočne zemlje.

Sasvim je očekivano da su me blokirali i mogu ih samo pohvaliti za to.

Edit:

Još da dodam, odmah sam proslijedio veći dio na drugi revolut račun. Ako to nije sumnjivo, ne znam što je.

Inače najveći problem sam imao kad nekoliko mjeseci nisam mogo uplatiti novac NA revolut jer eto 3dsecure od moje banke se nije pojavljivao u aplikaciji na jednom mobitelu. Od onda radi i na tom istom mobitelu kad su konačno riješili.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2022 13:54 (Mandor).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
bumbumzvonko kaže...

Ljudi jel moguće da sam ušao u minus na revolutu? Jučer sam platio večeru u restoranu uvjeren da sam tokom jučerašnjeg dana nadopunio revolut ali nisam. Sad gledam u minusu sam 436kn na revolutu. 

 Teško i nikako. Moguće da ti taj iznos stoji kao rezerviran, ali će nakon nekog vremena transakcija biti stornirana osim ako u međuvremenu ne "napuniš" revolut račun pa će se restoran ponovno naplatiti.

 

darkborg kaže...
Pretpostavljam da želi reći da u sam Revolut nema baš 100% povjerenja. Bilo je slučajeva gdje su ljudima blokirali račune i onemogućili pristup novcu koji imaju na revolutu.

 Teško je povjerovati da blokiraju račune iz zezancije, a ljudi (korisnici) vole muljati i dizati galamu po internetu. Revolut je koliko znam regulirana ustanova i kao takav podliježe određenim propisima, isto će ti napraviti i klasična banka jer oni moraju kontrolirati uplate i isplate i kad je nešto sumnjivo će tražiti obrazloženje. Nedavno sam platio nešto skuplje karticom sa tekućeg u RH banci i sutradan mi je sve bilo blokirano, morao sam obaviti razgovor i objasniti da to ja trošim svoj novac, a ne netko deseti kako bi me odblokirali. Iskreno iritirajuće iskustvo jer da sam bio negdje na putu *ebao bi im sve po spisku, ali kužim da je to radi zaštite. Isto je i kad ti sjedne nekakva veća uplata, moraš objasniti njeno porijeklo.

13 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Pozdrav. Nov sam u Revolutu. Može mi netko ukratko pojasniti koje su mi prednosti korištenja Revoluta u inozemstvu u odnosu na recimo Visu od moje banke?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

R ti mijena po srednjem tečaju, nekada i povoljnije od srednjeg, dok je kod banke to prodajni. To vrijedi pon-čet. Pet-ned ti R bude tečaj isto kao banka ili 0,01 različit.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
display name ivo kaže...

Pozdrav. Nov sam u Revolutu. Može mi netko ukratko pojasniti koje su mi prednosti korištenja Revoluta u inozemstvu u odnosu na recimo Visu od moje banke?

 Uz ovo što ti je kolega napisao kod Revoluta imaš daleko bolju kontrolu preko aplikacije, možeš postavljati limite kako ti odgovara, možeš koristiti jednokratne virtualne kartice... uglavnom veliki korak naprijed u odnosu na klasičnu bankarsku karticu.

13 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
A da li trebam prvo kupiti eure na revolutu da mogu plaćati u eurima ili pretvorba valute ide automatski ako imam kuna na Revolutu a plaćam eurima?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
display name ivo kaže...
A da li trebam prvo kupiti eure na revolutu da mogu plaćati u eurima ili pretvorba valute ide automatski ako imam kuna na Revolutu a plaćam eurima?

 Pretvorba ide automatski i preko tjedna ti je "svejedno", ali ako ćeš koristiti karticu između petka i nedjelje onda bolje radnim danom napravi konverziju koliko misliš preko vikenda potrošiti da odradiš to po povoljnijem tečaju.

12 godina
neaktivan
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Pozdrav, uzeo bih Revolut pa imam nekoliko pitanja ako može netko odgovorit.Imam mali online shop (nešto kao Ebay), e sad oni koriste onsite payment na paypal, a offsite mogu aktivirat uplate na IBAN.Mjesečno imam nekih 20tak uplata iz Eu i trećih zemlja u visini od 10-50 EUR. Koristi bih Revolut da skidam na njega sredstva s paypala jer paypal ima užas konverziju, a ako može aktivirao bih Revolut za direktnu uplatu.

1.Dal se mogu na Revolut primat uplate kupaca iz drugih banka (Eu i treće zemlje) ili kupci moraju biti Revolut korisnici?

2.Ako može ovo pod 1, dal ja plaćam naknadu Revolutu za svaku uplatu kao primatelj(kao na Paypalu)?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
geci kaže...

Pozdrav, uzeo bih Revolut pa imam nekoliko pitanja ako može netko odgovorit.Imam mali online shop (nešto kao Ebay), e sad oni koriste onsite payment na paypal, a offsite mogu aktivirat uplate na IBAN.Mjesečno imam nekih 20tak uplata iz Eu i trećih zemlja u visini od 10-50 EUR. Koristi bih Revolut da skidam na njega sredstva s paypala jer paypal ima užas konverziju, a ako može aktivirao bih Revolut za direktnu uplatu.

1.Dal se mogu na Revolut primat uplate kupaca iz drugih banka (Eu i treće zemlje) ili kupci moraju biti Revolut korisnici?

2.Ako može ovo pod 1, dal ja plaćam naknadu Revolutu za svaku uplatu kao primatelj(kao na Paypalu)?

Mislim da ti je najjednostavnije zamjeniti PayPal PG sa Revolut PGom. Na taj način ti uplate sjedaju direktno na Revolut račun i nema konverzija.

 

https://www.revolut.com/en-HR/business/online-payments

 

Uplate na Revolut možeš primati iz bilo koje države i sa bilo koje banke, na gore navedeni način ti plaćaju karticom kao što sad imaš preko paypala, a mogu ti plaćati i direktno bankovnom doznakom na tvoj IBAN koji dobiješ od Revoluta, ali tada su mogući dodatni troškovi za svaku transakciju.

 

Naknadu plaćaš Revolutu, imaš sve na linku koji sam stavio, za EU kartice iznosi 1% + 1.70kn, a za ostale 2.8% + 1.70kn. Ukoliko ti plaćaju direktno na IBAN onda to ovisi o puno faktora.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Stvar je u tome da portal na kojem imam shop koristi onsitepayment-paypal i stripe.Taj onsite samo povežem automatski na Paypal i direktno kupac plača proizvod na tom portalu a novci sjednu na paypal.Tako oni na tom portalu odmah znaju da je plačena roba i da ja moram poslati tu robu.

 

Ovako piše kod njih na Help Desku za offsite:

Here is a brief explanation of the types of services:

  • Online payment services - transfer money between accounts. This requires both the seller and buyer to have an account with that service. Many of them accept credit card payments to fund accounts.
  • Online money order services - mail a money order to the seller. Many of them allow credit cards to purchase the money order.
  • Credit cards - accepted directly by the seller. This means you will have to give the seller your card number so they may complete the transaction.
  • Mailed payments - are expected to be received before your order is shipped.
  • COD (Cash on Delivery) - is the only method of payment accepted after the product is shipped.

 

Pa pretpostavljam da bi mogao Revolut koristiti kao jedno od ovog boldanog?Sorrz kaj gnjavim al malo sam noob za ovakve stvari.

15 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Lonely Boy kaže...

Ja zbog gore navedenog razloga nisam uplacivao vecu svotu novaca na revolut.
bilo je u pocetku problema gdje su ljudima blokirali racune zbog uplata od 1000kn.
mos mislit kak bi da perem lovu bile cifre od 1000kn.

Ja doduse zasad nisam imao problema sa revolutom izuzev jednog
gdje me pri svakom ulasku app traze da potvrdim svoj identitet
polako mi to stvarno vec na zivce ide. Ne znam da li netko drugi ima
slicnih problema, ali meni je to vec polako suludo.

 

Edit: evo ga nisu dugo. 

 Pa pošalji upit na korisničku službu. To nije normalno da ti svaki put traži potvrdu identiteta. Meni je to tražilo prvi put kada sam se registrirao i još jednom kada se nešto promijenilo u uvijetima poslovanja.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
10alex kaže...

Dobio sam novu zamjensku VISA Revolut karticu i sad mi trazi aktivaciju placanjem sa PINom.

Znam da sam prvu (jos davno) aktivirao na bankomatu da trazim ispis stanja i tada je radilo, ali kod ove to ne prolazi.

Ima li tko iskustva da je se moze aktivirati nekako drugacije nego kupovinom na POS-u sa PINom?

Iskreno receno ne sjecam se kad sam zadnji put isao ista fizicki platiti tom karticom, pa mi je to bas "pain in the..." opcija. 

 Na kojem si bankomatu pokušavao? Nisu ni tu svi ravnopravni :) na HPB bankomatima mi stara mastercard Revolut kartica radi sve, i provjeru stanja i dizanje i promjeni PIN-a, a sa novom VISA Revolut karticom mi nudi samo dizanje novaca, a za provjeru stanja izbacuje grešku. A na PBZ bankomatima nudi sve opcija i za Mastercard i za VISA Revolut. Ostale bankomate nisam probao da me ne gledaju ko luđaka "vidi ide od bankomata do bankomata i gleda oće mu koji dat novce na blef" što ima ljudi koji stvarno tako pokušavaju dići... :)

15 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Htio bi koristiti kao revolut za zajednički račun. Koristio bi ga za elektronsko plačanje u trgovinama. Mogu li uzeti npr. karticu da bude kod cure, a sebi aktivirati plačanje revolutom preko mobitela ? 

Lp

#fsb
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Lonely Boy kaže...

Ja zbog gore navedenog razloga nisam uplacivao vecu svotu novaca na revolut.
bilo je u pocetku problema gdje su ljudima blokirali racune zbog uplata od 1000kn.
mos mislit kak bi da perem lovu bile cifre od 1000kn.

Ja doduse zasad nisam imao problema sa revolutom izuzev jednog
gdje me pri svakom ulasku app traze da potvrdim svoj identitet
polako mi to stvarno vec na zivce ide. Ne znam da li netko drugi ima
slicnih problema, ali meni je to vec polako suludo.

 

Edit: evo ga nisu dugo. 

Jesi li siguran da te traže tvoj autoportret? Da nije možda u pitanju slika računa (struja, plin, voda...) gdje se vide tvoji podaci i adresa?

 

sveupitni kaže...

Htio bi koristiti kao revolut za zajednički račun. Koristio bi ga za elektronsko plačanje u trgovinama. Mogu li uzeti npr. karticu da bude kod cure, a sebi aktivirati plačanje revolutom preko mobitela ? 

Lp

Možeš kako ti je kolega napisao, a možeš i naručiti dvije kartice, jednu imaš kod sebe, drugu daš curi. Prednost je što možeš za svaku karticu podesiti različite uvjete i limite. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
geci kaže...

Stvar je u tome da portal na kojem imam shop koristi onsitepayment-paypal i stripe.Taj onsite samo povežem automatski na Paypal i direktno kupac plača proizvod na tom portalu a novci sjednu na paypal.Tako oni na tom portalu odmah znaju da je plačena roba i da ja moram poslati tu robu.

 

Ovako piše kod njih na Help Desku za offsite:

Here is a brief explanation of the types of services:

  • Online payment services - transfer money between accounts. This requires both the seller and buyer to have an account with that service. Many of them accept credit card payments to fund accounts.
  • Online money order services - mail a money order to the seller. Many of them allow credit cards to purchase the money order.
  • Credit cards - accepted directly by the seller. This means you will have to give the seller your card number so they may complete the transaction.
  • Mailed payments - are expected to be received before your order is shipped.
  • COD (Cash on Delivery) - is the only method of payment accepted after the product is shipped.

 

Pa pretpostavljam da bi mogao Revolut koristiti kao jedno od ovog boldanog?Sorrz kaj gnjavim al malo sam noob za ovakve stvari.

Teško je odgovoriti na ovo pitanje bez da se detaljno ne pogleda koju platformu koristiš i koje su mogućnosti integracije trećih servisa ili imaju li već integriranu podršku za Revolut. Najbolje ti je njih direktno kontaktirati, njihov si korisnik, pošalji im upit.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Oni podrzavaju paypal i stripe,za sve ostalo ih treba kontaktirati da odobre.
Mislim da bi mi ovo s revolut pgom proslo.i jeftinije je od paypala,pogotovo za europske transfere di je 1% plus fiksna.Sad mi na paypalu sve radi automatski.Kolko sam citao na revolutu bi im morao poslati zahtjev za dogovorenu cijenu preko linka,posto revolut nije integritani kao paypal?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Lonely Boy kaže...
mzopg kaže...
Lonely Boy kaže...

Ja zbog gore navedenog razloga nisam uplacivao vecu svotu novaca na revolut.
bilo je u pocetku problema gdje su ljudima blokirali racune zbog uplata od 1000kn.
mos mislit kak bi da perem lovu bile cifre od 1000kn.

Ja doduse zasad nisam imao problema sa revolutom izuzev jednog
gdje me pri svakom ulasku app traze da potvrdim svoj identitet
polako mi to stvarno vec na zivce ide. Ne znam da li netko drugi ima
slicnih problema, ali meni je to vec polako suludo.

 

Edit: evo ga nisu dugo. 

Jesi li siguran da te traže tvoj autoportret? Da nije možda u pitanju slika računa (struja, plin, voda...) gdje se vide tvoji podaci i adresa?

 Na prvu sam pomislio da me trollaš kolega. 
 Ne, uvijek je isto preslika osobne sa obje strane
 i selfie kojih ponavljam revolut ima više nego
 moja bolja polovica. 

 haha, nije mi to bio cilj, znam da su me negdje tražili sliku računa voda/struja... za verifikaciju adrese, pa sam mislio da je to možda bio Revolut. Više se ne sjećam davno je to bilo. Mene su samo u startu to tražili i od tada više niti jednom.

Kod Binanca ili tako negdje sam bio dio osobne zabijelio, mislim potpis ili tako nešto i onda mi se dešavalo to što i tebi, svaki put bi me ponovno tražio kad bi se prijavio u app dok nisam pustio cijelu čistu osobnu, možda je i kod tebe sličan problem? illi slika nije dovoljno čista... najbolje im je poslati mail.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Lonely Boy kaže...
mzopg kaže...
Lonely Boy kaže...
mzopg kaže...
Lonely Boy kaže...

Ja zbog gore navedenog razloga nisam uplacivao vecu svotu novaca na revolut.
bilo je u pocetku problema gdje su ljudima blokirali racune zbog uplata od 1000kn.
mos mislit kak bi da perem lovu bile cifre od 1000kn.

Ja doduse zasad nisam imao problema sa revolutom izuzev jednog
gdje me pri svakom ulasku app traze da potvrdim svoj identitet
polako mi to stvarno vec na zivce ide. Ne znam da li netko drugi ima
slicnih problema, ali meni je to vec polako suludo.

 

Edit: evo ga nisu dugo. 

Jesi li siguran da te traže tvoj autoportret? Da nije možda u pitanju slika računa (struja, plin, voda...) gdje se vide tvoji podaci i adresa?

 Na prvu sam pomislio da me trollaš kolega. 
 Ne, uvijek je isto preslika osobne sa obje strane
 i selfie kojih ponavljam revolut ima više nego
 moja bolja polovica. 

 haha, nije mi to bio cilj, znam da su me negdje tražili sliku računa voda/struja... za verifikaciju adrese, pa sam mislio da je to možda bio Revolut. Više se ne sjećam davno je to bilo. Mene su samo u startu to tražili i od tada više niti jednom.

Kod Binanca ili tako negdje sam bio dio osobne zabijelio, mislim potpis ili tako nešto i onda mi se dešavalo to što i tebi, svaki put bi me ponovno tražio kad bi se prijavio u app dok nisam pustio cijelu čistu osobnu, možda je i kod tebe sličan problem? illi slika nije dovoljno čista... najbolje im je poslati mail.

 Ne znam šta bi ti rekao, neovisno o telefonu stalno bi mi se to dešavalo.
 Promijenio sam već par telefona od kad imam revolut sa boljim i lošijim prednjim
 kamerama i baš da sam na svakoj bio "nejasan" ili da se osobna nije vidjela nebih rekao.
 Budem kontaktirao službu za korisnike pa javim šta mi kažu jer je blago smiješno polako.
 Traže me u jednu ruku da potvrdim identitet, a u drugu ruku mi dozvoljavaju da 
 koristim revolut i izvršavam transakcije iako nisu sigurni da sam to ja. 

 kad ne ličiš sam na sebe :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
mzopg kaže...
display name ivo kaže...

Pozdrav. Nov sam u Revolutu. Može mi netko ukratko pojasniti koje su mi prednosti korištenja Revoluta u inozemstvu u odnosu na recimo Visu od moje banke?

 Uz ovo što ti je kolega napisao kod Revoluta imaš daleko bolju kontrolu preko aplikacije, možeš postavljati limite kako ti odgovara, možeš koristiti jednokratne virtualne kartice... uglavnom veliki korak naprijed u odnosu na klasičnu bankarsku karticu.

 Aplikacije kod naših banaka su isto napredovale, tako da ti npr. m-zaba za novu Visu isto omogućava postavljanje raznih limita.

Prednost kod Revoluta mi je za sad cijena (0 kn :-)), virtualne kartice i povoljniji tečaj.

15 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Pozdrav,

 

jel netko od vas ima problem kod uplate na Revolut sa zaba kartica? Prvo mi odbije nekoliko uplata, kaže da 3DS security nije dobro posložen, i onda nakon nekoliko pokušaja uplata prođe.

Ne znam kako i zašto imam problem.

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Poslao si upravo link za plaćanje i uplatio normalno Visom tekućeg Zaba. Prekjučer dodao novce direktnom uplatom preko GPaya na koji mi je ta kartica spojena, bez problema sve.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice