Investicijska runda veća od svih do sada zajedno:

poruka: 41
|
čitano: 13.044
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Investicijska runda veća od svih do sada zajedno: ".
13 godina
offline
Investicijska runda veća od svih do sada zajedno:

Ne, on je samo Lud i zao 

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
Tvpronlem kaže...

ovaj tip iznad je stvarno na aparatima

diši brate

 Čekaj dok proradi ludilo. Sad ćemo po 11231023484239 puta iste gluposti čitati. Vjerujem da ima negdje sve bukmarkirano, u word dokumentima, vjerojatno u folderima "Lopov Rimac".

Nadglednik dina
12 godina
offline
Investicijska runda veća od svih do sada zajedno:

Na stranu sve, ad hominem Vam ne ide u prilog.

 

Kao što on ima možda bookmark "lopov Matan Krimac" tako vi imate "braniti Rimčeva sranja".

 

Prototip Muskovih fanova. Jbte jel jedan Lucijan Carić isto jalan ? 

 

P.S.

 

Niste mu odgovorili ni na jedno pitanje 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.6.2022 18:21 (DarthMarkus).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
Feudalac kaže...
Hcmaa:
Upravo zbog toga je kapitalizam uspješan na duge staze. Sve glupe ideje i nekompetetni ljudi propadaju. Za razliku od naše brodogradnje koja “hrani”“50.000” ljudi, pa je strateška grana, a subvencije su bile dovoljne za isplatiti plaće duplo većem broju ljudi, dakle ne samo da nisu donosili korist već štetu cijeloj državi

I ove brojke su još puno gore jer su u 50 hiljada uračunali i malu decu od kooperanata, bake, djedove, pse i što sve ne

Meni je ovo zadnje top što je Debeljak napravio. Otvorio firmu na Maršalovim otocima naručio dva broda od sebe, podigao kredit, država dala jamstva od brodova ništa, banke naplatile jasmtva 615 mil kuna od države. Rimac je mila majka naspram brodogradnje. 

7 godina
protjeran
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
DarthMarkus kaže...

Na stranu sve, ad hominem Vam ne ide u prilog.

 

Kao što on ima možda bookmark "lopov Matan Krimac" tako vi imate "braniti Rimčeva sranja".

 

Prototip Muskovih fanova. Jbte jel jedan Lucijan Carić isto jalan ? 

 

P.S.

 

Niste mu odgovorili ni na jedno pitanje 

 Gle ja sigurno nisam u timu koji brani matu rimca, bas suprotno puno toga on ima za objasniti, al kad vidim koliko je ovaj ludizao na aparatima, moram mu rec da dise, jel toliki trud bacat zbog hejta je ludo.

 

nego vratimo se mi na ovaj dio " jbte jel JEDAN Lucijan caric isto jalan"

zbog cega je ludcijan JEDAN, po cemu je on legitiman za spomenut ga u takvom kontekstu.

 

taj pretili licemjer je definitivno jalan. On isto treba disat (znam da je to malo teze pretilim ljudima) kad vidim koliko energije ulaze u svoje nehumoristicne memeove. Ili mozda ne ulaze nista kad vidim razinu humora- Igor Mešin humor 

 

p.s. Stvarno nemam problem njega vrijedat ad hominem s obzirom da je on sinonim za ad hominem 

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.6.2022 9:11 (Tvpronlem).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
veliki pero kaže...

Znaju li ovi putopisci na bugu ista napisati iz svojih gladnih usta, a da nije klikbejt. Samo objavljujete PR koji vam je proslijedio Rimac. 

Gdje su robotaxiji, i da li ce izaci prije Star Citizena? Trebao je od potpore EU Hrvatskoj da iskamci 200 miljuna eura na racun projekta. Da li je dobio pare i u kojoj je fazi projekt. 

 To je kriv novinar ne Rimac(k)

Rofl

14 godina
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
Koliko vidim u ovoj PR objavi nisu stavili da je novinar Financial Timesa krivo shvati neke stvari

https://www.novilist.hr/novosti/rimac-demantirao-financial-times/
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
Gajotres:

Kolega Wyks misli drugačije.
Ja rekoh
3 godine
neaktivan
offline
Investicijska runda veća od svih do sada zajedno:

Ne znam je li jadniji zivot ljudi koji seru po Rimcu ovdje na forumu ili na hredditu. Jbg kompleksi niskog samopouzdanja i manje vrijednosti jer u zivotu im je najveci uspjeh što su se registrirali na forum/reddit da mogu srati po svakom covjeku koji pokusava nesto stvorit u ovoj drzavi... 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.6.2022 2:09 (Kapulica).
 
2 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
Moderatori, jel možete ovoga odkartonirati da komentira homologaciju Nevere, pa ga opet kartonirajte 😂🤣
 
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Investicijska runda veća od svih do sada zajed
BlueMax kaže...
Moderatori, jel možete ovoga odkartonirati da komentira homologaciju Nevere, pa ga opet kartonirajte 😂🤣

Stvarno, taj ludizao je nevjerojatan tip. Kad god on nešto izvali ono sutra bude demantiran. Koja moć krivog predviđanja. Zadivljujuće.

42
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.6.2022 22:08 (markoBT).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice