eBay napušta PayPal kao primarni servis za plaćanj

poruka: 31
|
čitano: 12.377
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "eBay napušta PayPal kao primarni servis za plaćanj".
15 godina
offline
Re: eBay napušta PayPal kao primarni servis za pla
zdgrunf kaže...
Da kod amazona mi ide na živce što do kraja ne znaš jel bi poslao ili ipak ne bi. Support je ok, bolji od ebaya ali kad si u rh onda ih kontaktiraš putem forme. Ebay support je iskreno idiotarija koja šalje generičke mailove. Prvo te odj s nekim glupim mailom pa kad ih popljuvaš dobiješ drugog agenta i formular za ocjenu onog prvog. Riješe oni to ali brate moraš ih moliti. Primjer, kupim item, seller ko fol poslao i zalijepio neki falš tracking no. Nakon tjedan skužim da seller više ne postoji, ne šalje nikom. Ebay se pravi grbav i prca te da čekaš mjesec dana pa tek onda dispute... ili hakiran account nekog sellera, kupio platio. Otišli novci. Dobijem mail od ebaya da je taj account vjerojatno kompromitiran a korisnička služba mi šalje mail, na moj upit o povratu novca, da kliknem da nisam dobio item. Bem te glupa pa to mogu kliknuti tek kad prođe krajnji datum dostave. Uglavnom otkanto sam ebay nakon cca 13-14 godina

 Bome se makupilo gamadi na ebayu... od naručenih stvari sa ebay-a za više od trećine sam na kraju tražio (i dobio) refund jer nikada nisu stigle...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice