[=BSOD=] BF:BC2 klan

poruka: 83
|
čitano: 14.911
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
[=BSOD=] klan - BF:BC2

Odlučio sam pokrenuti svoj klan za BF:BC2. Zvati će se BSOD (Blue Squad Of Death) {#}

Primam igrače od levela 10 na dalje, te moraju imati 14+ godina. Također trebaju imati 24 sata igre.

Nakon pridruživanja moraju staviti clan tag [=BSOD=].

Server - za sada ćemo igrati na Bugovom,a kasnije ću naći neki prazan server da započnemo jer nema se baš para za zakupljivanje servera.

Ovdje oni koji se žele pridružiti neka napišu svoje ingame ime.

 

Clan News:

  • Web stranica - trebamo nekoga tko će je izraditi - kontaktirajte me na PP za ponude
  • sknk666HR zapovijeda klanom dok me nema
  • Logo - trebamo nekoga tko će ga izraditi - kontaktirajte me na PP za ponude
  • Pozivanje članova na war protiv MC klana.

 

Lista članova:

lzgr

{GnR}drz_nedaj

Plahy

Dorjan_CRO

sknk666HR

HR_Teo

Ige_HR

marino708

pasko1971

Sapko

Sharpness

gamer-065

Aerokan

 

 

Squad za war:

lzgr

Sapko

gamer-065

sknk666

 

 

 

SPREMNI SMO ZA WAR!

 

 

 

Dakle, koristit ćemo mumble (ja neću dok ne kupim novi headset) za TS. Evo tu je tema pa podesite sve: http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/bug-online-mumble-voice-server/84742.aspx

 

Pridružite se XFire stranici: http://www.xfire.com/communities/bsodclan/

ššššš... znate ovaj zvuk? zvuk surfanja internetom! ------- eXtreme_pWna preko mene daje TD
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2011 18:43 (lzgr).
 
3 0 hvala 3
13 godina
protjeran
offline
RE: [=BSOD=] klan - BF:BC2
lzgr kaže...

Odlučio sam pokrenuti svoj klan za BF:BC2. Zvati će se BSOD (Blue Squad Of Death) [{#}].

Primam igrače od levela 10 na dalje, te moraju imati 14+ godina. Također trebaju imati 24 sata igre.

Nakon pridruživanja moraju staviti clan tag [=BSOD=].

Server - za sada ćemo igrati na Bugovom,a kasnije ću naći neki prazan server da započnemo jer nema se baš para za zakupljivanje servera.

Ovdje oni koji se žele pridružiti neka napišu svoje ingame ime.

 

Lista članova:

lzgr

{GnR}drz_nedaj

To je ime ostalo od lika od kojeg sam kupio,oko 70h imam. 23lvl(kupio na 13).

 

eto slike da sam promjenio.

 

stavljajte nickove da vas mogu pododavat,lzgr dodao sam te

dodajte me na skype:gmailovac
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.2.2011 22:12 (Gmailovac).
15 godina
neaktivan
offline
RE: [=BSOD=] klan - BF:BC2
Gmailovac kaže...
lzgr kaže...

Odlučio sam pokrenuti svoj klan za BF:BC2. Zvati će se BSOD (Blue Squad Of Death) [{#}].

Primam igrače od levela 10 na dalje, te moraju imati 14+ godina. Također trebaju imati 24 sata igre.

Nakon pridruživanja moraju staviti clan tag [=BSOD=].

Server - za sada ćemo igrati na Bugovom,a kasnije ću naći neki prazan server da započnemo jer nema se baš para za zakupljivanje servera.

Ovdje oni koji se žele pridružiti neka napišu svoje ingame ime.

 

Lista članova:

lzgr

{GnR}drz_nedaj

To je ime ostalo od lika od kojeg sam kupio,oko 70h imam. 23lvl(kupio na 13).

Dodaj [=BSOD=] u clan tag,primljen si

ššššš... znate ovaj zvuk? zvuk surfanja internetom! ------- eXtreme_pWna preko mene daje TD
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.2.2011 22:06 (lzgr).
14 godina
neaktivan
offline
[=BSOD=] klan

Izgr uključi pp.... ja bih se pridružio...

14+ sam

26 lvl sam

i imam na trenutnom vojniku oko 50 sati igre.

In vino veritas, in rakia pizdaria__(Ako svijetli zeleno, ne znači da sam tu)--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: [=BSOD=] klan
Plahi kaže...

Izgr uključi pp.... ja bih se pridružio...

14+ sam

26 lvl sam

i imam na trenutnom vojniku oko 50 sati igre.

Ingame ime?

Ok gmailovac.

ššššš... znate ovaj zvuk? zvuk surfanja internetom! ------- eXtreme_pWna preko mene daje TD
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.2.2011 22:10 (lzgr).
14 godina
neaktivan
offline
[=BSOD| BC:BF2 klan

nick mi je Plahy. Od sad stavljam [=BSOD=] u clan tag {#}

In vino veritas, in rakia pizdaria__(Ako svijetli zeleno, ne znači da sam tu)--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
[=BSOD| BC:BF2 klan

Evo i ja sam zaintersiran...

 

Imam 15 godina, 155 sati igre

Aktivno igram vikendom, preko tjedna rijeđe jer sam u školi, ali sam na xfireu ili steamu

Nick mi je Dorjan_CRO

 

O meni detaljnije

I'm just sayin'
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
[=BSOD| BC:BF2 klan

hehe... i ja bi s vama ako nema nikakvih obaveza prema klanu... tj treniranja i ostalih gluposti (nemam vremena ni ne zelim ). mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li?

 

svidja mi se ime ;) a i mato 

 

 

zaboravio napisat :; imam pun k sati igre mislim oko 600 , kenjam imam oko 400 sati. lvl 50

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2011 13:26 (skank666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
[=BSOD| BC:BF2 klan

Nebih htio biti kritičan i zvučati bahato, ali klan nije samo "Ej dečki prijavite se i primljeni ste."

 

Što tvoj klan predstavlja? Tko su osnovni članovi koji će se potruditi da to uspije? Imate li VoIP server? Web stranicu?

 

Da bi klan mogao održavati trebat će ti puno više truda od teme na forumu. Pogledaj koliko je klanova, od kad je foruma, osnovano. Kolko ih je aktivno? 0.

 

U krajnjem slučaju, što će ti klan? Skupi se s ekipom na mumbleu, igraj i uživaj. Klanovi su tako "out".

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
6 1 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
[=BSOD| BC:BF2 klan
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: [=BSOD| BC:BF2 klan
Danny_HR kaže...

Nebih htio biti kritičan i zvučati bahato, ali klan nije samo "Ej dečki prijavite se i primljeni ste."

 

Što tvoj klan predstavlja? Tko su osnovni članovi koji će se potruditi da to uspije? Imate li VoIP server? Web stranicu?

 

Da bi klan mogao održavati trebat će ti puno više truda od teme na forumu. Pogledaj koliko je klanova, od kad je foruma, osnovano. Kolko ih je aktivno? 0.

 

U krajnjem slučaju, što će ti klan? Skupi se s ekipom na mumbleu, igraj i uživaj. Klanovi su tako "out".

Nemoj odmah ubiti čovjeka u pojam...

 

Meni se sviđa ideja jer bih htio biti u Squadu sa ljudima koje znam, a ne naletiti na nekog n00ba koji cijelo vrijeme kempa sa sniperom na Rush mapi.

 

Možda bi u počecima bili lošije organizirani, ali s vremenom bi iskustvo raslo, a i samim time "skill".

 

Btw, i ti si Danny izjavio da voliš na serveru igrati u squadu sa ljudima koje znaš i zaključati squad.

I'm just sayin'
16 godina
offline
RE: [=BSOD| BC:BF2 klan
Apsolutno.
Al dečki, imate mumble koji je otvoren baš s tom svrhom. :)
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
15 godina
neaktivan
offline
RE: [=BSOD| BC:BF2 klan
Dodinho kaže...

Evo i ja sam zaintersiran...

 

Imam 15 godina, 155 sati igre

Aktivno igram vikendom, preko tjedna rijeđe jer sam u školi, ali sam na xfireu ili steamu

Nick mi je Dorjan_CRO

 

O meni detaljnije

Ok,vidio sam te jučer na serveru,dobro igraš.

skank666 kaže...

hehe... i ja bi s vama ako nema nikakvih obaveza prema klanu... tj treniranja i ostalih gluposti (nemam vremena ni ne zelim ). mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li? mogu li?

 

svidja mi se ime ;) a i mato 

 

 

zaboravio napisat :; imam pun k sati igre mislim oko 600 , kenjam imam oko 400 sati. lvl 50

Da, ne brini za treniranje. Jedino se moramo dogovarati taktiku da ne bude svak na svojoj strani. Ti odlično igraš{#}

Danny_HR kaže...

Nebih htio biti kritičan i zvučati bahato, ali klan nije samo "Ej dečki prijavite se i primljeni ste."

 

Što tvoj klan predstavlja? Tko su osnovni članovi koji će se potruditi da to uspije? Imate li VoIP server? Web stranicu?

 

Da bi klan mogao održavati trebat će ti puno više truda od teme na forumu. Pogledaj koliko je klanova, od kad je foruma, osnovano. Kolko ih je aktivno? 0.

 

U krajnjem slučaju, što će ti klan? Skupi se s ekipom na mumbleu, igraj i uživaj. Klanovi su tako "out".

Čekaj,web stranica je u planu,voip nemamo. Oko članova koji će se potruditi ćemo vidjeti nakon par dana tko je ok igrač i redovan je. Uostalom po meni klanovi nisu out, taktika i takve stvari. Želimo se dogovoriti oko team playa, inače je svaki na svojoj strani.

ššššš... znate ovaj zvuk? zvuk surfanja internetom! ------- eXtreme_pWna preko mene daje TD
15 godina
odjavljen
offline
[=BSOD=] BC:BF2 klan

ja vam bas i ne volim voip... zbunjuje me. neko kaze nekom pazi lijevo i ja se okrecem ko budala :/ 

jel smijem onda puknut klan tag?

 

ingame je sknk666HR

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2011 14:48 (skank666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: [=BSOD=] BC:BF2 klan
skank666 kaže...

ja vam bas i ne volim voip... zbunjuje me. neko kaze nekom pazi lijevo i ja se okrecem ko budala :/ 

jel smijem onda puknut klan tag?

 

ingame je sknk666HR

Pukni.

 

e znao sam ja da nije isti nick

ššššš... znate ovaj zvuk? zvuk surfanja internetom! ------- eXtreme_pWna preko mene daje TD
16 godina
offline
[=BSOD=] BC:BF2 klan

Možda bi bilo dobro da netko napravi grupu na xfire ili steamu da se lakše organiziramo. Ja bih radije na xfireu jer nemaju svi Steam.

I'm just sayin'
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: [=BSOD=] BC:BF2 klan
Dodinho kaže...

Možda bi bilo dobro da netko napravi grupu na xfire ili steamu da se lakše organiziramo. Ja bih radije na xfireu jer nemaju svi Steam.

Evo ja upravo radim.

ššššš... znate ovaj zvuk? zvuk surfanja internetom! ------- eXtreme_pWna preko mene daje TD
14 godina
offline
RE: [=BSOD| BC:BF2 klan
Danny_HR kaže...

Nebih htio biti kritičan i zvučati bahato, ali klan nije samo "Ej dečki prijavite se i primljeni ste."

 

Što tvoj klan predstavlja? Tko su osnovni članovi koji će se potruditi da to uspije? Imate li VoIP server? Web stranicu?

 

Da bi klan mogao održavati trebat će ti puno više truda od teme na forumu. Pogledaj koliko je klanova, od kad je foruma, osnovano. Kolko ih je aktivno? 0.

 

U krajnjem slučaju, što će ti klan? Skupi se s ekipom na mumbleu, igraj i uživaj. Klanovi su tako "out".

Ajde ajde, ako se malo popraviš, možda i tebe prime {#}

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
15 godina
neaktivan
offline
RE: [=BSOD| BC:BF2 klan
Diablo86 kaže...
Danny_HR kaže...

Nebih htio biti kritičan i zvučati bahato, ali klan nije samo "Ej dečki prijavite se i primljeni ste."

 

Što tvoj klan predstavlja? Tko su osnovni članovi koji će se potruditi da to uspije? Imate li VoIP server? Web stranicu?

 

Da bi klan mogao održavati trebat će ti puno više truda od teme na forumu. Pogledaj koliko je klanova, od kad je foruma, osnovano. Kolko ih je aktivno? 0.

 

U krajnjem slučaju, što će ti klan? Skupi se s ekipom na mumbleu, igraj i uživaj. Klanovi su tako "out".

Ajde ajde, ako se malo popraviš, možda i tebe prime {#}

Tak je! {#}

 

 

http://www.xfire.com/communities/bsodclan/

 

How do you like the logo?

ššššš... znate ovaj zvuk? zvuk surfanja internetom! ------- eXtreme_pWna preko mene daje TD
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2011 15:35 (lzgr).
14 godina
offline
RE: [=BSOD| BC:BF2 klan

Izgleda kamperski {#}

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
15 godina
neaktivan
offline
RE: [=BSOD| BC:BF2 klan
Diablo86 kaže...

Izgleda kamperski {#}

Logo ili klan?

 

 

Ljudi kad dođe još ljudi organizirati ćemo squadove.

ššššš... znate ovaj zvuk? zvuk surfanja internetom! ------- eXtreme_pWna preko mene daje TD
14 godina
offline
[=BSOD=] BC:BF2 klan

ak mi neko kupi igru napravim vam web xD

 

 

ffs. kad hocu kupiti BFBC2 onda dolazi vietnam uskoro pa ne kupim

 

dodje vietnam i zelim kupit i onda opet dolazi BF3 pa odustajem

 

 

pa dokle viseee

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2011 17:01 (dmanz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: [=BSOD=] BC:BF2 klan
dmanz kaže...

ak mi neko kupi igru napravim vam web xD

Ne,hvala. Ja ću pokušati nešto sklepati.

ššššš... znate ovaj zvuk? zvuk surfanja internetom! ------- eXtreme_pWna preko mene daje TD
16 godina
offline
[=BSOD=] BC:BF2 klan

Evo i ja sam nešto složio, samo nisam znao kako da poplavim onog žutog smjalića.

I'm just sayin'
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: [=BSOD=] BC:BF2 klan
dmanz kaže...

ak mi neko kupi igru napravim vam web xD

 

 

ffs. kad hocu kupiti BFBC2 onda dolazi vietnam uskoro pa ne kupim

 

Za VIetnam ti treba običan BC2. Kontaš?

ššššš... znate ovaj zvuk? zvuk surfanja internetom! ------- eXtreme_pWna preko mene daje TD
15 godina
neaktivan
offline
RE: [=BSOD=] BC:BF2 klan
Dodinho kaže...

Evo i ja sam nešto složio, samo nisam znao kako da poplavim onog žutog smjalića.

SAd ću ja.

ššššš... znate ovaj zvuk? zvuk surfanja internetom! ------- eXtreme_pWna preko mene daje TD
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2011 17:06 (lzgr).
15 godina
moderator
offline
RE: [=BSOD=] BC:BF2 klan
dmanz kaže...

dodje vietnam i zelim kupit i onda opet dolazi BF3 pa odustajem

 

pa dokle viseee

Još ima jako puno do BF3.

سمندری ڈاکو
14 godina
offline
RE: [=BSOD=] BC:BF2 klan
lzgr kaže...
dmanz kaže...

ak mi neko kupi igru napravim vam web xD

 

 

ffs. kad hocu kupiti BFBC2 onda dolazi vietnam uskoro pa ne kupim

 

Za VIetnam ti treba običan BC2. Kontaš?

pa kontam treba mi obadvoje - 250kn

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
15 godina
neaktivan
offline
[=BSOD=] BC:BF2 klan

Klanovci!

Danas na Bugovom serveru predstavljanje klana. Oko 8 da zauzmemo mjesta.

I idemo svi u jedan squad. VJerojatno neće doć mato.

ššššš... znate ovaj zvuk? zvuk surfanja internetom! ------- eXtreme_pWna preko mene daje TD
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
[=BSOD=] BC:BF2 klan

Logo bi bio dobar da se stavi znak od 50. lvla(i oboja u plavo) i da iznad ili ispod piše Blue Squad Of Death

In vino veritas, in rakia pizdaria__(Ako svijetli zeleno, ne znači da sam tu)--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice