IPhone X - [Rasprava] izdvojena tema

poruka: 1.313
|
čitano: 419.812
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Romano kaže...
Feudalac kaže...

 Ma da.

Razvoj nije koštao ni lipe,

softver je pao s marsa,

trgovci nemaju marže,

reklama je besplatna,

servisiranje u jamstvu ih ne košta ništa.

 

Te stavke će pokriti iz čega točno?

 Evo ugrubo 3/17 - 52 milijarde prihoda, poslije oporezivanja, razvoja i svega ostalog ostane im 20%, gross margin je trenutno na 37-38 posto. I to uz činjenicu da je u ovih 52 milijarde i 8 milijardi prihoda na uslugama na kojima su troškovi vjerojatno par stotina miliona, odnosno praktično zanemarivi. Da spomenem sve moguće trikove za smanjenje poreza koji također podižu ove brojke? Daleko od toga da nisu brutalno profitabilni, bez premca u povijesti; ali njihove margine se ne mogu usporediti s MS-om, Adobeom, Oracleom i sličnim tvrtkama.

 Kakav razvoj?! Ekrane kupuju od samsunga,baterija je od samsunga,memorija od samsunga,maticna je od flextronica,jedino sto je njihovo je A11 cip i taj famozni senzor autentikacije koji kosta 30$

Da stvarno, a tko je onda platio marketing ?! 

 

Vjerojatno onda Samsung isto ?! 

ATJ Lučko
8 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Romano kaže...
Feudalac kaže...

 Ma da. Razvoj nije koštao ni lipe, softver je pao s marsa, trgovci nemaju marže, reklama je besplatna, servisiranje u jamstvu ih ne košta ništa. Te stavke će pokriti iz čega točno?

 Evo ugrubo 3/17 - 52 milijarde prihoda, poslije oporezivanja, razvoja i svega ostalog ostane im 20%, gross margin je trenutno na 37-38 posto. I to uz činjenicu da je u ovih 52 milijarde i 8 milijardi prihoda na uslugama na kojima su troškovi vjerojatno par stotina miliona, odnosno praktično zanemarivi. Da spomenem sve moguće trikove za smanjenje poreza koji također podižu ove brojke? Daleko od toga da nisu brutalno profitabilni, bez premca u povijesti; ali njihove margine se ne mogu usporediti s MS-om, Adobeom, Oracleom i sličnim tvrtkama.

 Kakav razvoj?! Ekrane kupuju od samsunga,baterija je od samsunga,memorija od samsunga,maticna je od flextronica,jedino sto je njihovo je A11 cip i taj famozni senzor autentikacije koji kosta 30$

 Naravno. Iphone ti je lego, kupiš standardne dijelove i eto ga. nego, memorija je SK Hynix, FLASH je toshiba itd itb. Taj famozni senzor je plod kupnje firme PrimeSense za 350 miliona nakon čega je trebalo još 4 godine razvoja da dođu do komponenti koje mogu stati u mobitel i raditi na baterije.

btw, zgodna demonstracija FaceID sustava u akciji, snimljeno IR kamerom:

, premotaj na 5:50

Ja rekoh
9 godina
neaktivan
offline
IPhone X - [Rasprava]

Boze ovo nije normalno. Danas kupio iPhone X, nije mi bio u rukama 10 min. Cijela desna strana propada i cuje se pucketanje. Kako ide garancija makar je uredaj kupljen u VIP-u, da li prvo moram njima nositi ili slobodno mogu predati u iStyle u Arena Centar Zagreb. Samo da ne moram nositi u Agram ili negdje dalje.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
helix24 kaže...

Boze ovo nije normalno. Danas kupio iPhone X, nije mi bio u rukama 10 min. Cijela desna strana propada i cuje se pucketanje. Kako ide garancija makar je uredaj kupljen u VIP-u, da li prvo moram njima nositi ili slobodno mogu predati u iStyle u Arena Centar Zagreb. Samo da ne moram nositi u Agram ili negdje dalje.

 Moras stvarno imati "srece" da ti se to desi. Dobio si neispravan proizvod tako da mislim da bi ga trebali odmah zamjeniti, nisam siguran sto zakon kaze. Ali ako bude trebao na servis ici ce u agram pa negdje van na servis jer agram ne servisira apple

9 godina
neaktivan
offline
IPhone X - [Rasprava]

Znam da u Zagrebu ima iStyle oni su ovlasteni. Samo ne znam da li priznaju kupljene u VIP-u. Boze me sacuvaj das 10 000kn, a ono prvih 10 min pucekta ekran.

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
IPhone X - [Rasprava]

upravo sam narucio jos jednu maskicu za iPhone X, volim imati koju rezernu.

 

u pitanju je Nomad Leather Case

 

PS. it still looks sexy after day 100 :P

 

sto vi mislite? meni je prelijepa maskica i naravno podrzava wireless charging sto je super. 

IG : _itsmoriarty
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
IPhone X - [Rasprava]

S ovom maskicom mu bezeli jos 7 puta gore izgledaju

 

Rade nadi nesto manje, da zadrzis izgled mobitela

 
3 0 hvala 1
9 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
MARKOZD15 kaže...

S ovom maskicom mu bezeli jos 7 puta gore izgledaju

 

Rade nadi nesto manje, da zadrzis izgled mobitela

 narucene su vec dvije prije ove, jedna thin maskica i jedna ringke. ali mene ne smeta, bitno mi je da mi se ne osteti telefon :) 

IG : _itsmoriarty
8 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Nosi u VIP, prvih 8 dana su dužni dati drugi uređaj bez puno pitanja, neovisno o jamstvu i tko servisira. Dobra je stvar naručivati preko telefona ili interneta jer onda imaš pravo u prvih 15 dana odustati bez obrazlozenja
Ja rekoh
9 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]

Nadam se da je tako, samo da nesalju na servis. Jer ovi u Agramu su mesari.

13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
helix24 kaže...

Nadam se da je tako, samo da nesalju na servis. Jer ovi u Agramu su mesari.

U prvih 8 dana cak i ako posalju na servis, vrijedi ti zakon za DOA(dead on arrival) uredaje. Provjerit ce jeli tvoja ili tvornicka greska i dat ce ti novi uredaj bez ikakvog popravka. To traje 2 dana u prosjeku (govorim iz vlastitog iskustva). Iako mislim da bi ti trebali odma dati novi uredaj

9 godina
neaktivan
offline
IPhone X - [Rasprava]

Ujutro odmah idem u Vip, pa zatim istyl. Dodje mi da ga prasnem u zid. Ja vam ne mogu opisat kako ekran pucketa, pa to je kao da stiscem plistiku u plastiku. Jos se razmisljam da li da uzmem note 8 i onda uzmem famozni X. E ja budala prodam S8.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
IPhone X - [Rasprava]

Da li je uzimao tko kakav screen protector za proporuku? Vidio sam da ima za cijeli ekran (pokrije i senzore gornje) a i da ima onaj obicni koji ne ide skroz do rubova. Više mi se sviđa ovaj što je preko cijelog ekrana jer se sjećam da sam na starom iphoneu imao izrez oko touchID-a pa svaki put kad stavis prst osjetis i screen protector sa strane pa se bojim da nebi opet bila ista stvar kad se radi swipe odozdo.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
zanima me dali su vec dobili screen protectore za desetku u tcentrima? u rijeci prije tjedan dana nisu imali i nisu znali kad ce doc
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
IPhone X - [Rasprava]

Da nastavim priču oko moga slučaja. Otišao sam u VIP, oni hoće slati u Agram također bio iStyle gdje sam dobio odgovor da bi se uređaj slao u van u neki Apple store. Ovo je lakrdija.znam ako odnesem u Agram oni će ga raskopusati kao i prije godinu pol moj s7 edge. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
helix24 kaže...

Da nastavim priču oko moga slučaja. Otišao sam u VIP, oni hoće slati u Agram također bio iStyle gdje sam dobio odgovor da bi se uređaj slao u van u neki Apple store. Ovo je lakrdija.znam ako odnesem u Agram oni će ga raskopusati kao i prije godinu pol moj s7 edge. 

Jeli vidis sto sam gore napisao? Zakon je da se mobitel koji je vracen u roku od 8 dana nakon kupnje svejedno salje u servis, ali se salje kao DOA (dead on arrival), oni ti taj uredaj nece popravljati nego ce uvidjeti jeli uredaj dosao tvornicki neispravan ili ste ga vi pokvarili. Onda oni daju zeleni znak ducanu u kojem je kupljen i dobijate novi uredaj

9 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]

Nadam se da će tako biti. Sutra oko 16h idem ponovno u VIP, jer nije bilo voditelja poslovnice. Pa ću ga odnijeti u agram

9 godina
odjavljen
offline
IPhone X - [Rasprava]

znam da nije isti problem kao sto ima kolega Felix, ali da si barem negdje gdje imas AppleStore kod vas, zakazes termin i odes oni samo 5 min pogledaju telefon i daju ti drugi, ja sam imao tako problem, otisao sam kod njih u Apple Store jer sam imao problema sa kamerom na iPhone 6 je to jos bilo, upalim kameru ono crno sve, 

telefon mi nikad nije ispao i slicno, i bio je star dosta, i kao sto rekoh na licu mjesta lik otisao iza u prostoriju i donio mi nov nov iPhone 6. sigurno ces dobiti novi uredjaj samo steta sto nisi negdje gdje imas taj Store da direkt odes kod njih. kod nas je malo drugacije, npr das telefon kod kog si operatera i onda moras cekati 2 tjedna jer oni salju postom njima i tako. 

 

ali kako je kolega Mili rekao da ces dobiti prije onda bi trebalo tako biti valjda. ali svejedno nemoj se sekirati sto se tice apple proizvoda, sve ce se to sredit. 

IG : _itsmoriarty
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

Zbog ovakvih situaciju uvijek uzimam online ovakve uredjaje.

 

Ako sto bude, fino odradis povrat i narucis ponovo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.11.2017 15:50 (assassin.st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]

Ma odnesem ja osobno u Agram servis. Da li uz novi uređaj dobijem novu kutiju, ili samo novi uređaj. U slučaju prodaje istog kako ljudima objasniti ako imaš kutiju na kojem se ne poklapa imei uređaja

9 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
helix24 kaže...

Ma odnesem ja osobno u Agram servis. Da li uz novi uređaj dobijem novu kutiju, ili samo novi uređaj. U slučaju prodaje istog kako ljudima objasniti ako imaš kutiju na kojem se ne poklapa imei uređaja

 e to se ne sjecam, ali mislim da dobijes samo uredjaj, i to iste boje ne daju ti npr druge boje. 

IG : _itsmoriarty
13 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
helix24 kaže...

Boze ovo nije normalno. Danas kupio iPhone X, nije mi bio u rukama 10 min. Cijela desna strana propada i cuje se pucketanje. Kako ide garancija makar je uredaj kupljen u VIP-u, da li prvo moram njima nositi ili slobodno mogu predati u iStyle u Arena Centar Zagreb. Samo da ne moram nositi u Agram ili negdje dalje.

Otkada uzimam mobitele, nisam naišao na takav problem, i po mojem skromnom subjektivnom razmišljanju, tko god da ga je prodao morao bi ti umjesto "rastavljenog" bez pogovora dati drugi, novi neraspakiran 

ProTeinZ kaže...
zanima me dali su vec dobili screen protectore za desetku u tcentrima? u rijeci prije tjedan dana nisu imali i nisu znali kad ce doc

Isto tako, otkako imam mobitele nisam nikada stavljao screen protector-e, a kada su mi i padali u nekoliko navrata, imao sam sreće pa mi se niti jedan nije "tako" razbio, pa niti kada se jedna cura na biciklu zabila u mene, a SONY Z1 se razletio tamo kod zgrade HP-a, kako kakav Batman u najmanju ruku 

 

U slučaju pojave zelene linije, vidio sam takvo nešto jednom dva puta, ali osobno nisam nikada doživio, a kada bih doživio, ne vjerujem da bih prihvatio popravak sa refurbished primjerkom, nisam pametan što kazati kako se u takvoj situaciji ponašati! 

ATJ Lučko
9 godina
neaktivan
offline
IPhone X - [Rasprava]

Ja se nadam da će to riješiti sutra. Znaci nakon S8, ovo me izluđuje koliko je telefon glup. Pokušavam skidati GarageBand 1.6gb, kaže ne može preko 4G mreže jer je preko 150mb. Žena pored mene sa S8 skida neke ringtonove, kaže Marko ajd probaj na svom da čujem kako se čuje na dual speaker. Naravno ja skinem Zedge, pokušavam u kafiću izbaci treba mi iTunes. Pa joj poludio sam. Sve u svemu, lijep uređaj ne zamjeram cijenu. Mislio sam ipak da su ga malo vise otvorili nakon 4s, normalno da nisu. Tako da Note 8 moj uređaj koji sada ganjam. Previše je zatvoren, nema ni 2 posto opcija šta meni trebaju. Animacije kao i samo tipkanje odrađujemo vrhunski

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
helix24 kaže...

Ja se nadam da će to riješiti sutra. Znaci nakon S8, ovo me izluđuje koliko je telefon glup. Pokušavam skidati GarageBand 1.6gb, kaže ne može preko 4G mreže jer je preko 150mb. Žena pored mene sa S8 skida neke ringtonove, kaže Marko ajd probaj na svom da čujem kako se čuje na dual speaker. Naravno ja skinem Zedge, pokušavam u kafiću izbaci treba mi iTunes. Pa joj poludio sam. Sve u svemu, lijep uređaj ne zamjeram cijenu. Mislio sam ipak da su ga malo vise otvorili nakon 4s, normalno da nisu. Tako da Note 8 moj uređaj koji sada ganjam. Previše je zatvoren, nema ni 2 posto opcija šta meni trebaju. Animacije kao i samo tipkanje odrađujemo vrhunski

 

A i ti si brate nasao tu serendrati ,da prostiš. Drobiš o iOS i zatvorenosti ,nema ove opcije,nema one opcije,klima ti se ekran,cvrči ti nešto,ne skida ti ovaj program,ne radi ti ovaj program,WTF i na kraju ganjas Note 8. Fino brate odzuji na forum o Note 8 i tamo njih tlači sa glupostima. Citav zivot koristis Samsung drloge i android OS,jucer presao na iPhone X i nakon 15 minuta koristenja covjek nasao 200000 mana.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.11.2017 22:01 (Romano).
9 godina
neaktivan
offline
IPhone X - [Rasprava]

Sine tko ti trese kavez. Sto si se napalio, k’o klinka pred maturalac. To šta ću ja napisati možeš slobodno zaobici. Pišem svoje iskustvo, možda nekome pomogne, možda ne. Dok su pola ljudi gurali sybmian, posjedovao sam 2G. Tako da o prošlosti mojih uređaja mogu pisati Bibliju. Stvarno mi nisu jasni zagriženi fanboysi, da li te Apple plaća ili sta?

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
helix24 kaže...

Ja se nadam da će to riješiti sutra. Znaci nakon S8, ovo me izluđuje koliko je telefon glup. Pokušavam skidati GarageBand 1.6gb, kaže ne može preko 4G mreže jer je preko 150mb. Žena pored mene sa S8 skida neke ringtonove, kaže Marko ajd probaj na svom da čujem kako se čuje na dual speaker. Naravno ja skinem Zedge, pokušavam u kafiću izbaci treba mi iTunes. Pa joj poludio sam. Sve u svemu, lijep uređaj ne zamjeram cijenu. Mislio sam ipak da su ga malo vise otvorili nakon 4s, normalno da nisu. Tako da Note 8 moj uređaj koji sada ganjam. Previše je zatvoren, nema ni 2 posto opcija šta meni trebaju. Animacije kao i samo tipkanje odrađujemo vrhunski

helix24 kaže...

Sine tko ti trese kavez. Sto si se napalio, k’o klinka pred maturalac. To šta ću ja napisati možeš slobodno zaobici. Pišem svoje iskustvo, možda nekome pomogne, možda ne. Dok su pola ljudi gurali sybmian, posjedovao sam 2G. Tako da o prošlosti mojih uređaja mogu pisati Bibliju. Stvarno mi nisu jasni zagriženi fanboysi, da li te Apple plaća ili sta?

Apropos prvog posta, kolega, vidi se da ste NOVI na ovom terenu, ali i to da ste propustili uraditi domaći uradak, sjedni jedan! 

Apropos drugog posta, bez obzira na staž na forumu, koliko ste evidentno neinformirani o sadržaju i temi, toliko više ste poprilično bahati i oholi, nije da vam nešto služi na čast, niti da će vam i malo pomoći u riješavanju vaših problema! 

 

Apple, kao i iOS, koliko god su zatvoreni sustav, toliko su fenomenalni, SAMO KADA IM POSVETITE NEŠTO SVOJEG VREMENA! 

U vašem slučaju, da ste bili fer pa pitali ekipu, priznali da nemate pojma o principu funkcioniranja iOS-a, ne vidim razloga da vam netko nebi kazao sve ono o čemu ima pojma, što zna iz vlastitog iskustva, pa i sa ZEDGE aplikacijom, i iTunes-ima! 

 

Nije poanta da se vi ovdje hvalite "što sam ja nekada imao", poanta je da pokažete dobru volju da nešto i naučite, jer evidentno neznate. 

Osobno, jesam zagrižen sam pobornik IT gadgeta, donekle i fanboy, ali samo vrhunskih komada gadgeta, ali me nikada i nitko nebi mogao platiti mi da nešto "propagiram" ako se meni osobno to ne dopada, kako po dizajnu tako i po specifikacijama! 

 

Kažete, "nema niti dva posto opcija koje meni trebaju", pa stoga, samo naprijed, slobodno prema onom drugom taboru, dok se ne sjetite upitati, ima li netko dobre volje nešto vam kazati o Apple brendu, iOS-u, iTunes-ima i iPhone kao ultimativnom smartphone gadgetu, lijep pozdrav kolega 

ATJ Lučko
9 godina
neaktivan
offline
IPhone X - [Rasprava]

Slažem se. Znaci po tvome, ili vašem ja sam trebao uletiti u Galaxy temu i pricati o modelu X. Moja namjera je bila, tj. dojam “nada” da se vrstim korijenima samoga iOS-a. Nekada je taj uređaj bio fantazija, ali pominjem samo u jailbreak. Kada sam vidio da su napokon otvorili CC i da mogu imati same mobilne podatke. Srce mi je zatreperilo. Naravno uvijek se nadje NETKO ovdje poput Dr. Šmekera Mob.hr, kome se ne smije dirati Apple tema. Šta će vama neprijatelj, vi ste sami sebi u glavi neprijatelji.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
helix24 kaže...

Slažem se. Znaci po tvome, ili vašem ja sam trebao uletiti u Galaxy temu i pricati o modelu X. Moja namjera je bila, tj. dojam “nada” da se vrstim korijenima samoga iOS-a. Nekada je taj uređaj bio fantazija, ali pominjem samo u jailbreak. Kada sam vidio da su napokon otvorili CC i da mogu imati same mobilne podatke. Srce mi je zatreperilo. Naravno uvijek se nadje NETKO ovdje poput Dr. Šmekera Mob.hr, kome se ne smije dirati Apple tema. Šta će vama neprijatelj, vi ste sami sebi u glavi neprijatelji.

 Uopće nije problem da ti se pomogne. Ali sa svojom spikom prodao s8 da kupim X, ... a on nema ni 2% opcija kao android, ispadaš budaletina koja je bacila 10.000 kuna na stvar za koju uopće nema pojma da li će mu koristiti ili u boljem slučaju kvazi metro faca kaj se bahati gedžetima. Ne služimo ovdje da ti ispunjavamo želje, ako trebaš pomoć budi pristojan a ako misliš da nas impresionira kaj si imao 2g a nemaš pojma piškiti ili kaliti - sam si se pokakio po svojoj slici koju bildaš u ovim natuknicama. Imaš li uopće x ili samo kakiš?

Ja rekoh
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
helix24 kaže...

Ma odnesem ja osobno u Agram servis. Da li uz novi uređaj dobijem novu kutiju, ili samo novi uređaj. U slučaju prodaje istog kako ljudima objasniti ako imaš kutiju na kojem se ne poklapa imei uređaja

Poslusaj me kad ti kazem, ne nosi direktno u agram nego tamo di je kupljen. Oni salju u servis i onda kad servis odobri ducan ti da novi uredaj. Ovako ako ides direktno u agram, agramservis direktnk ispod pulta da neki mobitel, za koji pojma nemas odakle je (moze biti popravljen neki). Moja preporuka nosi u ducan koji je kupljen, pricekaj par dana i ducan ce ti dati novi uredaj na zeleni signal od servisa

12 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Feudalac kaže...
Nosi u VIP, prvih 8 dana su dužni dati drugi uređaj bez puno pitanja, neovisno o jamstvu i tko servisira. Dobra je stvar naručivati preko telefona ili interneta jer onda imaš pravo u prvih 15 dana odustati bez obrazlozenja

 Nisu oni ništa dužni...samo su online dužni.

 

Vip ti neće dat odmah novi mob., nego če ga poslat na servis. Ako servis odobri, novi mob stiže. Frend dobio S8 novi zapakirani nakon 2 tjedna ali samo zato jer je ovlašteni to odobrio (on je imao konkretan problem - nisu mu radili mobilni podaci)

helix24 kaže...

Da nastavim priču oko moga slučaja. Otišao sam u VIP, oni hoće slati u Agram također bio iStyle gdje sam dobio odgovor da bi se uređaj slao u van u neki Apple store. Ovo je lakrdija.znam ako odnesem u Agram oni će ga raskopusati kao i prije godinu pol moj s7 edge. 

 Dobro jutro. Šta si ti očekivao da će biti : "Dobro jutro, mob mi pucketa. Vip: Evo vam novi mob." Pa ne živiš u Katru.

MARKOZD15 kaže...
helix24 kaže...

Da nastavim priču oko moga slučaja. Otišao sam u VIP, oni hoće slati u Agram također bio iStyle gdje sam dobio odgovor da bi se uređaj slao u van u neki Apple store. Ovo je lakrdija.znam ako odnesem u Agram oni će ga raskopusati kao i prije godinu pol moj s7 edge. 

Jeli vidis sto sam gore napisao? Zakon je da se mobitel koji je vracen u roku od 8 dana nakon kupnje svejedno salje u servis, ali se salje kao DOA (dead on arrival), oni ti taj uredaj nece popravljati nego ce uvidjeti jeli uredaj dosao tvornicki neispravan ili ste ga vi pokvarili. Onda oni daju zeleni znak ducanu u kojem je kupljen i dobijate novi uredaj

 Tako je.

assassin.st kaže...

Zbog ovakvih situaciju uvijek uzimam online ovakve uredjaje.

 

Ako sto bude, fino odradis povrat i narucis ponovo.

 I ja također. U 2 tjedna možeš se predomislit ako je već s mobom sve uredu,

Romano kaže...
helix24 kaže...

Ja se nadam da će to riješiti sutra. Znaci nakon S8, ovo me izluđuje koliko je telefon glup. Pokušavam skidati GarageBand 1.6gb, kaže ne može preko 4G mreže jer je preko 150mb. Žena pored mene sa S8 skida neke ringtonove, kaže Marko ajd probaj na svom da čujem kako se čuje na dual speaker. Naravno ja skinem Zedge, pokušavam u kafiću izbaci treba mi iTunes. Pa joj poludio sam. Sve u svemu, lijep uređaj ne zamjeram cijenu. Mislio sam ipak da su ga malo vise otvorili nakon 4s, normalno da nisu. Tako da Note 8 moj uređaj koji sada ganjam. Previše je zatvoren, nema ni 2 posto opcija šta meni trebaju. Animacije kao i samo tipkanje odrađujemo vrhunski

 

A i ti si brate nasao tu serendrati ,da prostiš. Drobiš o iOS i zatvorenosti ,nema ove opcije,nema one opcije,klima ti se ekran,cvrči ti nešto,ne skida ti ovaj program,ne radi ti ovaj program,WTF i na kraju ganjas Note 8. Fino brate odzuji na forum o Note 8 i tamo njih tlači sa glupostima. Citav zivot koristis Samsung drloge i android OS,jucer presao na iPhone X i nakon 15 minuta koristenja covjek nasao 200000 mana.

 Lik da 10000kn za mob i sav isfrustriran što ne može ringtonove skinut i sl. Pa ptice na grani znaju kako IOS funkcionira.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice