Iphone orginal vs iphone kopija

poruka: 178
|
čitano: 216.783
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

nema offtopica... netko nesto ide hvaliti uzdizati u nebesa bez iti jednog konkretnog dokaza bez iti jednog linka.. ecc ecc... za iphone imas miljun linkova te za bilo koji "original" mob...  miljun recenzija po youtubeu svega... nisam se bas nagledao hands on kopija video... ili recenzije kopija....

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija

Na YouTubeu i slicnim sajtovima ima videica koje prodavaci kopija stave gore. I odmah je jasno kojoj publici se obracaju - prvo pokaze kutiju, izvadi mobitel iz kutije, okrece ga na sve strane, ukljuci ga, otvori glavni izbornik, prosece glavnim izborniom (samo ono - gore-dolje, lijevo-desno - ne da bi nesto kliknuo ili detaljnije pokazao), nakon cega gasi mobitel i vadi druge stvari iz kutije - punjac, slusalice, USB kabel. "Vrlo informativno". Namigiva

16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija

Ljudi nemojte napadat čoeka tako bezveze.Jedino argumentima/dokazima.Ako netko nije koristio taj mobitel ne bi ni trebao spammati "kinesko smeće".Ja sam ga koristio i mobitel je za 400(200 kn je u trgovini škart mp4 player,a uz ovo dolazi i 8 gb kartica)izvrstan.Pogledajte malo kineske mobitele i njihovu inovativnost:oni su prvi uveli dual sim(masovno).Meni je osobno dovoljna nokia 1209,ali ako se neko pali na "geđete" i9+++ i slično uopće nije loše.Pogotvo oni sa tv-om(dvb-t) i wifijem koji se mogu dobiti za 500-600 kn.

16 godina
online
Iphone orginal vs iphone kopija

@Sum of all fears

Kako mozes reci da je to Ipod kopija, pa uopce ne lici na Ipod (ili su svi mp3 playeri odjednom ipod kopija). I valjda nakon 3 kvara na tim losim skartovima ti kupis jos jedan. mogao si kupi oriđiđi ipod i biti bez brige

I sta nije na drugoj slici samsungov logo

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2010 17:11 (wyks).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija

Samsungov je memorijski čip.MP4 player je "SWEETEX" mislim,takih imaš na ebayu za 80-100 kn.

16 godina
moderator
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
Loz kaže...

Ljudi nemojte napadat čoeka tako bezveze.Jedino argumentima/dokazima.Ako netko nije koristio taj mobitel ne bi ni trebao spammati "kinesko smeće".

Nije stvar o "tome mobitelu", nije stvar ni u tome sto nije napisao nikakve detalje vezane uz tu svoju navodno kvalitetnu kopiju (sve sto znamo je da on ne vidi nikakve razlike izmedju njega i iPhonea, te da ovaj njegov ima WiFi i GPS; iako, moram reci da je njegov mobitel poseban slucaj, posto koristi Windows Mobile, a ne neki nepoznati OS - koji OS koriste druge kopije?), nego je stvar u tome sto sve nesto nacelno prica bez konkretnih informacija - koji modeli su dobri i zbog cega, koji modeli su losi i zbog cega, ako su kopije smartphoneova, jesu li i sami smartphoneovi, koji OS imaju?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija

Hoce li meni neko reci o kojem mobitelu pricamo? Ja nigdje nisam vidio nista o tom navodnom mobitelu. Ili sam ja nesto propustio ;)

Sve sto sam vidio jeste prica o nekom mobitelu sa baterijom koja traje 160 dana i da bi nas morao pobiti ako  bi nam pokazao ;)

A ako kupimo pretpostavljam da bi nam u oci bacio kiselnu da ne saznamo tu vojnu tajnu ;)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
Loz kaže...

Ljudi nemojte napadat čoeka tako bezveze.Jedino argumentima/dokazima.Ako netko nije koristio taj mobitel ne bi ni trebao spammati "kinesko smeće".Ja sam ga koristio i mobitel je za 400(200 kn je u trgovini škart mp4 player,a uz ovo dolazi i 8 gb kartica)izvrstan.Pogledajte malo kineske mobitele i njihovu inovativnost:oni su prvi uveli dual sim(masovno).Meni je osobno dovoljna nokia 1209,ali ako se neko pali na "geđete" i9+++ i slično uopće nije loše.Pogotvo oni sa tv-om(dvb-t) i wifijem koji se mogu dobiti za 500-600 kn.

Aloooooooooooo

koji mobitel? Kako da ga napadamo dokazima kad niko nema pojma o cemu on uopste prica. Nigdje slike nigdje linka nigdje nista. Samo njegova prica ma ima sigurno ja vidio ;)

 

14 godina
protjeran
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Drago mi je sto ste na neki nacin uzivali u kritikama, posebno se zahvaljujem moderatoru :) koji je zasluzio jedno slanje email-a BUG-u. Uopce se ne pridrzava kodeksa foruma. Zamolio bi jos i moderatora da me ne reklamira jer ja naprotiv ovdje ne prodajem nista. Tema je jasna. Kopija VS. Iphone. (nije tema ''gdje kupiti kopiju")

 

Nazalost. Ja od pocetka drzim se nekih kriterija. Kad bi vam dao linkove videa odmah na pocetku ispalo bi kao indirektno reklamiranje. Naravno imate youtube i tamo imate najmanje milijun videa za svaki tip mobitela. Ako nepoznajete ni modele mobitela, ostavit cu vam ja i listu provjerenih mobitela pa da mozete provjeriti video.

 

Jos da podvucem. JA CIJELO VRIJEME PRICAM O PROIZVODIMA PROVJERENE KVALITETE. Kako da ja vama dam neki link koji to podkrepljuje kad niste bili samnom na kontroli kvalitete u Shenzhen distriktu (bezcarinskoj zoni). Forumi i jesi osmisljeni da vam iznesem svoja iskustva. Tako i vi imate pravo iznijeti svoja. Ja vas razumijem i da ima nezadovoljnih., isto toliko ima nezadovoljnih i sa domacim europskim brandovima samo oni nisu u ovoj temi na forumu.

 

A link koji vas je toliko pobudio u vezi '' najizdrzljivijih mobitela'' dobit ce te, naravno nakon sto ste ga trazili. http://www.qxmc.com/product/productview.asp?id=187
Neznam dali smijem ostavljati linkove pa cu riskirati jer mi se cini da imam najvise restrikcija. To nije jedini mobitel i ima ih jos. Ako ko zeli mogu mu poslati PDF katalog najtrazenijih CECT proizvoda.

 

I neka mi moderator stavi nick "CECT" ako mu smeta potpuno legalan dosadasnji. sliku cu ostaviti jer ona apsolutna nista ne govori.

 

Srdačan pozdrav svim surferima.

 

 

 

 

 

 

 

 
2 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
kupimob'net kaže...

A link koji vas je toliko pobudio u vezi '' najizdrzljivijih mobitela'' dobit ce te, naravno nakon sto ste ga trazili. http://www.qxmc.com/product/productview.asp?id=187

120 dana standby??? I netko bi trebao povjerovati u to?

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

bas toga kojeg si linkao mislim da je curinom bratu dionio stric sa broda.... jedina dobra stvar u vezi tog moba je to sta se uspio prodati za 500kn... ej... nemozes promijeniti zvuk poruke za zvuk zvona imas 10 polifonih melodija... softver necu komentirati kao sto rekoh softverski njoka 3310 je naprednija... dual sim 2 kartice stavis neradi niti jedna kako treba... jedna radi ok iako nisam vidio preko 3/4 signala nigdje na njemu... tv.... mozda jedina stvar koja radi a i to je diskutabilno... kvaliteta izrade ccc kada bi od 1-10 ocijenjivao islo bi sigurno u minus... onih par botunica u sklopu ekrana ... ej HB olovka i upiri... touch je blago receno katastrofa... mislim vidio sam svakakvih touchova ali ono ej...

ugl tema je IPHONE original VS IPHONE kopija... ti si totalno otisao u offtopic jer ne ono neka mizerna kopija nokijice... cak mislim da mu ozada pise nokija n99... ugl koristio sam kratko vrijeme i par IPHONE kopija... kopija je uvik kopija... mozda se donekle moze "kopirati" izgled... mozda... ali softver nikako... dzabe mu i tv i 2 kartice kada nista ne radi kako treba... to su azijatski mobiteli pravljeni za siromasno pucanstvo jer je opce poznato kolike su njima place tamo... a normalno da azijat koji ima finu placu nece kupiti kopiju... pitaj se zasto... a ovdje neki mogu sanjati o mobu sa tv-om i 2 kartice... tj mogu ga i imati ali sta ce ti takav mob kada je samo slanje poruka na njemu avantura..(kvaliteta i nacin tipkanja je nenadmasiv) .... ugl sve te kineske kopijice su samo priblizno kopijijce "vanjstine"....

ima li koja kopija da je symb, winmobile, osx ? android?....

 
5 0 hvala 5
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija

Pa covjek ti je lijepo rekao da je ON bio na kontroli kvalitete. Sjedio je kraj moba i cekao 120 dana da se ugasi ;)

I sta reci kad na zvanicnoj web stranici pise 12 MM thin ;)

Dobri neki inzenjeri tamo rade kad ne znaju ni mjerne jedinice napisati kako treba ;)

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2010 16:31 (logic).
14 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

prodajem iphone ... tj mijenjam iphone za kopiju uz moju nadoplatu od 2000 kn :) lol... najjaca stvar je sat mob od manje od inca ekrana ali ima handswriting... neznam kako tko pise ali taman mi jedno slovo stane...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija

I to malo slovo. Sumnjam da ti i, j ili l stane :)

14 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

hehe... :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija

 

@zovitemebuha

Ja baš imam jedan takav sat mobitel.

"Handwriting" pisanje poruka je lako i "ugodno" zbog rezolucije ekrana.Nema nikakvih problema sa pisanjem niti sa bilo kojom funkcijom.

14 godina
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
kupimob'net kaže...

Drago mi je sto ste na neki nacin uzivali u kritikama, posebno se zahvaljujem moderatoru :) koji je zasluzio jedno slanje email-a BUG-u. Uopce se ne pridrzava kodeksa foruma.

Hahaha...ovo je žestoko...

Poslao si mail njemu samome...

Vidiš ovo?:

Loz kaže...

 

@zovitemebuha

Ja baš imam jedan takav sat mobitel.

"Handwriting" pisanje poruka je lako i "ugodno" zbog rezolucije ekrana.Nema nikakvih problema sa pisanjem niti sa bilo kojom funkcijom.

 

LoL, kakve veze ima rezolucija ekrana sa ugodom pisanja, responzivnosti i preciznosti TS-a??

Pošaljite SMS sadržaja HAITI na 67677 i osigurajte mjesec dana pitke vode za jedno dijete na Haitiju!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2010 21:54 (DamageHigh).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija

Ocigledno cvjek ne cita bug pa ne  zna ko je mister baksa ;)

A i sto bi citao ;)

On ima informacije iz prve ruke o kineskim tajnim projektima i ucestvuje u zavrsnoj kontroli ;)

Ceka 160 dana da se mob ugasi ;)

15 godina
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

LOL, koji mozak, prijavio člana bug redakcije bugu...

Imao je moj frend kinesku kopiju, imala dual SIM, TV i ostale stvari i crkla za 2 mjeseca.

Toliko o kvaliteti kineskih shitova.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

mislim da ovom slikom govorim u ime svih....

 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
"LoL, kakve veze ima rezolucija ekrana sa ugodom pisanja"

Naravno da ima...Rezolucija ekrana je QVGA mislim i pisanje je relativno ugodno.Usporedi rad na eee pc-u npr. u višoj i nižoj rezoluciji na takvom ekrančiću

16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
logic kaže...

Ocigledno cvjek ne cita bug pa ne  zna ko je mister baksa ;)

A i sto bi citao ;)

On ima informacije iz prve ruke o kineskim tajnim projektima i ucestvuje u zavrsnoj kontroli ;)

Ceka 160 dana da se mob ugasi ;)

Dobro, kolega Logic, ovo što sada radiš (i u par prijašnjih postova) je bullying, ima i znakova sindroma čopora. Nije poterebno sarkastično se izrugivati nekome zbog njegovih uvjerenja, mišljenja i stavova, pa makar oni bili o kineskim kopijama.

Ovdje ste neki kolektivno napali drugog člana foruma, što osuđujem, bez obzira bio on u pravu ili ne, bez obzira na temu. Nemam drugog izbora nego te prijaviti moderatorima, iako se, načelno, slažem sa tvojim stavom oko kineskih kopija.

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
14 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

sumljam da je to sto je logic govorio i radio bulling u pravom smislu rijeci... buling je maltretidanje na fizicki ili psihicki nacin netkoga tko je slabiji od tebe te isticanje njegovih mana do krajnjih granica... ovdje nitko nije isticao nicije mane nego je jednostavno neke izjave jednostavno ponovio....(izjave koje se cinu slabo vjerojatne da su istinite) ... dakle ako je moje misljenje da iphone kopija nevalja i da fizicki nema sanse da baterija izdrzi 16 dana a kamoli 160 dana te da kazem da je to skrot i da sam jednu kopiju imao zar sam i ja bully?

 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
zovitemebuha kaže...

sumljam da je to sto je logic govorio i radio bulling u pravom smislu rijeci... buling je maltretidanje na fizicki ili psihicki nacin netkoga tko je slabiji od tebe te isticanje njegovih mana do krajnjih granica... ovdje nitko nije isticao nicije mane nego je jednostavno neke izjave jednostavno ponovio....(izjave koje se cinu slabo vjerojatne da su istinite) ... dakle ako je moje misljenje da iphone kopija nevalja i da fizicki nema sanse da baterija izdrzi 16 dana a kamoli 160 dana te da kazem da je to skrot i da sam jednu kopiju imao zar sam i ja bully?

Ako se izruguješ nekome zbog njegove neupućenosti/neznanja ili krivog mišljenja, da i ti si bully

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
14 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

nisam primjetio neko pretjerano izrugivanje ... vise sam primjetio par ljudi sa razlicitim stajalistima....

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
FlyBoy kaže...
logic kaže...

Ocigledno cvjek ne cita bug pa ne  zna ko je mister baksa ;)

A i sto bi citao ;)

On ima informacije iz prve ruke o kineskim tajnim projektima i ucestvuje u zavrsnoj kontroli ;)

Ceka 160 dana da se mob ugasi ;)

Dobro, kolega Logic, ovo što sada radiš (i u par prijašnjih postova) je bullying, ima i znakova sindroma čopora. Nije poterebno sarkastično se izrugivati nekome zbog njegovih uvjerenja, mišljenja i stavova, pa makar oni bili o kineskim kopijama.

Ovdje ste neki kolektivno napali drugog člana foruma, što osuđujem, bez obzira bio on u pravu ili ne, bez obzira na temu. Nemam drugog izbora nego te prijaviti moderatorima, iako se, načelno, slažem sa tvojim stavom oko kineskih kopija.

A gdje sam se ja izrugivao bilo kome licno? Ja ga nisam uvrijedio na licnoj, nacionalnoj, vjerskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi koja je protiv pravila i smao sam rekao da valja gluposti bez osnova i reklamira porizvode koje prodaje. Ako on ima pravo da iznese svoje misljenje zasto ja to nemam? Uostalom slobodno me prijavi pa ces cuti sta ce ti moderatori reci. Koje konkretno pravilo sam ja prekrsio? On spama grupu kilometarskim postvovima ciji je jedini cilj reklamiranje robe koju prodaje i za to je bio opomenut nekoliko puta. Pozivam te da me prijavis. I nema potrebe da me upozoravas na to. Samo radi ono sto ti mislis da treba ja nemam nista protiv.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
zovitemebuha kaže...

nisam primjetio neko pretjerano izrugivanje ... vise sam primjetio par ljudi sa razlicitim stajalistima....

Sad si mi za brigu. Prvo se slazes sa mnom a sad me cak i branis?

Sta je sledece ;) Kupices nokiju?

;););)

Ovo je sala naravno ;)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
xxxxx kaže...

LOL, koji mozak, prijavio člana bug redakcije bugu...

Imao je moj frend kinesku kopiju, imala dual SIM, TV i ostale stvari i crkla za 2 mjeseca.

Toliko o kvaliteti kineskih shitova.

sad se mister baksa lupa po glavi i dodjeljuje kartone a mozda se i protjerao sa foruma, ne javlja se vec odavno ;)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
logic kaže...
zovitemebuha kaže...

nisam primjetio neko pretjerano izrugivanje ... vise sam primjetio par ljudi sa razlicitim stajalistima....

Sad si mi za brigu. Prvo se slazes sa mnom a sad me cak i branis?

Sta je sledece ;) Kupices nokiju?

;););)

Ovo je sala naravno ;)

e kada vech pitas....  iphoner mi sluzi za vip... sada bi uzeja neki mob za 095... a vip mi pretplata istjece ... pa ako ti se da  baci oko na vipovu ponudu ... pa mi preporuci sta... gledao sam satio, hero, diamond, x1... a ti ako vidis koju finu njoku javi... mozes na PM...

pa sada te branim jer nema razloga da te zovu bully ... ti i ja smo imali svoje nesuglasice i iznosili smo nebuloze... ali te teme su neaktivne :)

takoder sada kup mob iznosi nebuloze oko kopija koje nama ne zvuce bash realno...

14 godina
protjeran
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
logic kaže...
FlyBoy kaže...
logic kaže...

Ocigledno cvjek ne cita bug pa ne  zna ko je mister baksa ;)

A i sto bi citao ;)

On ima informacije iz prve ruke o kineskim tajnim projektima i ucestvuje u zavrsnoj kontroli ;)

Ceka 160 dana da se mob ugasi ;)

Dobro, kolega Logic, ovo što sada radiš (i u par prijašnjih postova) je bullying, ima i znakova sindroma čopora. Nije poterebno sarkastično se izrugivati nekome zbog njegovih uvjerenja, mišljenja i stavova, pa makar oni bili o kineskim kopijama.

Ovdje ste neki kolektivno napali drugog člana foruma, što osuđujem, bez obzira bio on u pravu ili ne, bez obzira na temu. Nemam drugog izbora nego te prijaviti moderatorima, iako se, načelno, slažem sa tvojim stavom oko kineskih kopija.

A gdje sam se ja izrugivao bilo kome licno? Ja ga nisam uvrijedio na licnoj, nacionalnoj, vjerskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi koja je protiv pravila i smao sam rekao da valja gluposti bez osnova i reklamira porizvode koje prodaje. Ako on ima pravo da iznese svoje misljenje zasto ja to nemam? Uostalom slobodno me prijavi pa ces cuti sta ce ti moderatori reci. Koje konkretno pravilo sam ja prekrsio? On spama grupu kilometarskim postvovima ciji je jedini cilj reklamiranje robe koju prodaje i za to je bio opomenut nekoliko puta. Pozivam te da me prijavis. I nema potrebe da me upozoravas na to. Samo radi ono sto ti mislis da treba ja nemam nista protiv.

Logic ti si od pocetka izvan teme, osjecas neku krivnju zbog nedostatka znanja. Plus vrijedjas mi oca kojeg nemam.

Da si na mom forumu licno bi ti dosao na kucnu adresu.

 

Drugo, gore je negdje je postavljeno pitanje dali postoji neka ''kopija'' sa win mobile.. naravno da postoji, oni su nesto skuplji. I ima i sa android OS. I opet ponavljam, sve sto sam dosad pricao je bilo o mobitelima provjerene kvalitete. vidjeli ste da imam samo 8 moba u izboru... mogao sam ih staviti 150 da sam htio, ali zasto nezelim nezadovljne ili da me netko trazi.

 

I treca stvar ja sam vam dao svoja iskustva koja mogu nekom i koristiti... bilo kojem momku ili djevojki koji se zele baviti uvozom. Nemojte nista kupovati dok ne provjerite sta kupujete.. a za toga morate imati novca. Ja sam imao priliku i otisao.

Ostalo mislim da nema smisla ni komentirati niti odgovorati useru koji misli da sam cekao 160 dana da se mob ugasi, bar sam se dobro nasmijao. JBG. nije on kriv sto je takav kakav jest.

 

posto nesmijem pisati jedno za drugim odgovorit cu svima na pitanje. Ovaj sto mu je neko donio sa broda taj neki mobitel koji sam ja navodno linkao. Je dobio kopiju tog  CECT-a jer original nema TV,  ali nije on kriv sto nezna, ko da bi on to volio.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2010 21:55 (kupimob'net).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice