IPhone 6S - Rasprava izdvojena tema

poruka: 1.068
|
čitano: 227.168
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
mile59 kaže...
I iPhone 6s i 7 ces za te novce dobiti samo polovne stare barem godinu dana, 6s i godinu i pol, dvije a tu ti je baterija vec lagano gecrkt ovisno koliko je cesto punjen.. rastegni se jos malo i potrazi 7 sto mladjeg jer on ionako ima bolju bateriju od 6s.. za stekanje se ne moras brinuti, to kod iPhonea ne postoji

Ja imam iPhone 8 Plus i na najnovijem iOS-u steka tu i tamo, fluidniji mi je bio Xiaomi Mi Note 3. Stekao mi je i iPhone 7 i sestica i 5s. Doduse da se ispravim, to nije ono stekanje zbog kojeg ga nebi kupio, nego tu i tamo zastajkivanje. Normalna pojava na svakom OS-u

12 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava

da rezimiramo, da će mu se brejkati neće, ili, jako, jako rijetko.. ono što hoće da će možda povremeno, kako ja velim, trzuckati, koliko on ima pažljivo oko pa će to primjećivati je drugi par rukava.. imam 5s koji je na ios 10 počeo trzati zadnjih 3 mjeseca i trzuckao je dok nije došao ios 11.2. tu se malo primirio.. nedavno sam nabavio iPhone 7 koji radi ko pjesma

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2018 0:26 (mile59).
11 godina
protjeran
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
mile59 kaže...
I iPhone 6s i 7 ces za te novce dobiti samo polovne stare barem godinu dana, 6s i godinu i pol, dvije a tu ti je baterija vec lagano gecrkt ovisno koliko je cesto punjen.. rastegni se jos malo i potrazi 7 sto mladjeg jer on ionako ima bolju bateriju od 6s.. za stekanje se ne moras brinuti, to kod iPhonea ne postoji

 Haha.Čak je Sony stabilniji sa upitnom verzijom androida.

Nedavno sam imao Galaxy s8, imam xperiu XA  (službenu), iPhone 7 Plus (

Prodajem 6s nekorišten, i 6 plus korišten), i Lenovo P70-A kojem idu skoro 3 godine starorsti. 

Daleko najzahvalniji mobitel, solidna kamera, preživi nuklearni udar, baterija uz normalno korištenje traje oko 5 dana, uz mrcvarenje 2 dana, a koristim ga za SW: GoH i Hearthstone uz pozive i normalno korištenje.

Od svega nabrojenog iPhone mi je zadnji na ljesvtvici po pitanju pouzdanosti, baterije i općenito zadovoljstva mobitelom.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
12 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Da si dalje procitao postove znao bi sta sam mislio, imam 5s star dvije godine koji se cijelo to vrijeme zbrejkao 0 puta, da softver nije nuzno ispeglan kao nekada, nije, daleko od toga.. ali da to pravi neke probleme u koristenju, ne

Sto se tice baterije i dan danas moze pregurati dan i pol slabijeg koristenja.. kad ga koristis normalno kombinirano 3G / wi-fi dan moze uvijek izdurati

I evo ti screen baterije nove sedmice, pa mi reci da je losa.. imam problema sa SIM-om i operaterom trenutno pa je sve napravljeno doma na wi-fi mrezi, samo surfanjem.. da je bilo poziva i chatanja trajala bi mozda sat, sat i pol manje.. ne drobite o cemu ne znate
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
E da zaboravio sam, baterija je dobra s obzirom na kapacitet.. tak da nemojte tu upadati sa vasim kinezima sa nuklearnim baterijama od 4000+ mAh
 
0 1 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
mile59 kaže...
Da si dalje procitao postove znao bi sta sam mislio, imam 5s star dvije godine koji se cijelo to vrijeme zbrejkao 0 puta, da softver nije nuzno ispeglan kao nekada, nije, daleko od toga.. ali da to pravi neke probleme u koristenju, ne

Sto se tice baterije i dan danas moze pregurati dan i pol slabijeg koristenja.. kad ga koristis normalno kombinirano 3G / wi-fi dan moze uvijek izdurati

I evo ti screen baterije nove sedmice, pa mi reci da je losa.. imam problema sa SIM-om i operaterom trenutno pa je sve napravljeno doma na wi-fi mrezi, samo surfanjem.. da je bilo poziva i chatanja trajala bi mozda sat, sat i pol manje.. ne drobite o cemu ne znate

Po cemu ti znas a mi neznamo? Imao sam sedmicu jos kad je tek izasla, punio ga minimalno 2x dnevno. Sada imam 8+ koji ima jedno 2x bolju bateriju minimalno

12 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Pa ak si ju imao dnevno preko 10 h u rukama, onda sigurno.. eno ti screen pa gledaj, sta si ti sve imao ukljuceno na mobitelu potrebno i nepotrebno ja ne znam.. svima koje ja znam da imaju sedmicu je baterija solidna, da je netko rekao da je losa il da je puni dvaput dnevno nije
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
mile59 kaže...
Pa ak si ju imao dnevno preko 10 h u rukama, onda sigurno.. eno ti screen pa gledaj, sta si ti sve imao ukljuceno na mobitelu potrebno i nepotrebno ja ne znam.. svima koje ja znam da imaju sedmicu je baterija solidna, da je netko rekao da je losa il da je puni dvaput dnevno nije

Ovisi od osobe do osobe, znam neke ljude koji ga pune jednom dnevno, znam neke koji ga pune i vise puta dnevno. Ne koriste svi mobitel jednako. Neko ima instaliran FB/Wh/Viber/Inst/2 maila i ima sve ukljuceno, dok neko gasi sve nepotrebno. Kod mene nijedan mob osim Mi Note 3 i iP8 Plus nisu trajali cijeli dan

14 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Nez, nebi android ponovno zbog trenutno lošeg iskustva (galaxy a5 2016) Znam da nije flagship i da je sad dosta star mobitel ali dvije godine bi trebao izdržati,dok me ovaj moj izdao već nakon godinu dana +užasno je težak i staklen :S

 

4.7" mi je najbolje i bitno mi je da baterija izdrži cijeli dan i da ne šteka.... + da ima dovoljno pohrane

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Ja sam nasao sedmicu staru dva mjeseca ali skoro nekoristenu za 3200 kn sto je dzabe, ne znam odakle si ali jedan cetiri mjeseca 6s je bio oglasen na njuskalu za smijesnih 2400 kn, jedna zalagaonica iz zg prodavala.. dok neki toliko traze za godinu-dvije stare uredjaje, nadje se svega, samo budi strpljiv i biti ces zadovoljan
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
nul-3 kaže...

Nez, nebi android ponovno zbog trenutno lošeg iskustva (galaxy a5 2016) Znam da nije flagship i da je sad dosta star mobitel ali dvije godine bi trebao izdržati,dok me ovaj moj izdao već nakon godinu dana +užasno je težak i staklen :S

 

4.7" mi je najbolje i bitno mi je da baterija izdrži cijeli dan i da ne šteka.... + da ima dovoljno pohrane

Koliko ti je budget?

12 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Ne znam kako editirati na mobitelu, cetiri mjeseca star 6s.. bio je kupljen negdje 9. mjesec 2017.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
MARKOZD15 kaže...
nul-3 kaže...

Nez, nebi android ponovno zbog trenutno lošeg iskustva (galaxy a5 2016) Znam da nije flagship i da je sad dosta star mobitel ali dvije godine bi trebao izdržati,dok me ovaj moj izdao već nakon godinu dana +užasno je težak i staklen :S

 

4.7" mi je najbolje i bitno mi je da baterija izdrži cijeli dan i da ne šteka.... + da ima dovoljno pohrane

Koliko ti je budget?

 Napisao sam negdje gore. Nije striktno određeno, ali sam planirao oko 2000kn no vidim da se za 500kn više može uzeti  iphone 7 pa sam vas pitao da mi pomognete... dosta je onih fora po netu da si mogu sam napraviti sedmicu od 6s tako da nešto naguram u headphone jack pa mi zato treba savjet od ljudi koji su koristili te uređaje.

 

Prodao bi  taj galaxy, računao sam 500kn za njega i onda 1500 dodati (to je onda iphone 6s 64gb)

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
13 godina
odjavljen
offline
IPhone 6s - Rasprava

Ako ne inzistiras da je iPhone, onda za te novce imas novi Xiaomi Mi Note 3, po meni je to vrhunski mobitel. Imao sam ga prije 8 Plus i same rijeci hvale imam, jednostavno sam bio odusevljen sto dobijem za te novce. Moze polovno Galaxy S7 ili HTC 10.

 

A ako mora biti iPhone, preporucam ti da uzmes sedmicu jer je po mom misljenju dosta bolja od 6s

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

Ako ne inzistiras da je iPhone, onda za te novce imas novi Xiaomi Mi Note 3, po meni je to vrhunski mobitel. Imao sam ga prije 8 Plus i same rijeci hvale imam, jednostavno sam bio odusevljen sto dobijem za te novce. Moze polovno Galaxy S7 ili HTC 10.

 

A ako mora biti iPhone, preporucam ti da uzmes sedmicu jer je po mom misljenju dosta bolja od 6s

 Note mi ne odgovara jer nebih baš toliko velik mob... Od xiaomia sam gledao A1 (5.5") i on je novi sa 64GB manje od 2000kn sa 2 god garancije ali se jos uvijek dvoumim.

 

EDIT: sad vidim da je note 3 isto 5.5" O.o 

 

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2018 15:52 (nul-3).
13 godina
odjavljen
offline
IPhone 6s - Rasprava

Ja ti kazem moj dojam, Mi Note 3 je bomba mobitel za te novce. Cak mi je malo fluidniji od iPhone 8 Plus kojeg trenutno koristim. Za 2000kn dobijes:

-Odlican IPS ekran

-Stereo zvucnike i odlican izlazni zvuk

-Odlicnu zadnju kameru (nesto izmedu iP7 i iP8)

-Odlicnu prednju kameru

-Vrhunsku bateriju

-Jedan od najbrzih senzora za otisak prsta

-Lijep dizajn i dobra kvaliteta izrade

 

Kupovati A1 pored njega stvarno nema smisla. Da napomenem ima 6GB RAM-a uz sve ovo, definitivno best buy

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

Ja ti kazem moj dojam, Mi Note 3 je bomba mobitel za te novce. Cak mi je malo fluidniji od iPhone 8 Plus kojeg trenutno koristim. Za 2000kn dobijes:

-Odlican IPS ekran

-Stereo zvucnike i odlican izlazni zvuk

-Odlicnu zadnju kameru (nesto izmedu iP7 i iP8)

-Odlicnu prednju kameru

-Vrhunsku bateriju

-Jedan od najbrzih senzora za otisak prsta

-Lijep dizajn i dobra kvaliteta izrade

 

Kupovati A1 pored njega stvarno nema smisla. Da napomenem ima 6GB RAM-a uz sve ovo, definitivno best buy

 Jos gledam i huawei P10. Ubiti ako iphone onda svakako 7?

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
13 godina
odjavljen
offline
IPhone 6s - Rasprava

Ako ces iPhone sigurno sedmica, vise se isplati. 

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

A da, kupi najnoviji što možeš.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Ljudi  ima tko iskustva sa ovim prodavacem/proizvodom? Naime baterija mi je pocela biti u zescoj banani sad po zimi znaci padne mi sa cca 15-20% na 1% i tak drzi neko vrijeme dok ne crkne. A i opcenito postotak pada kao lud.  Telefon je star cca 15 mjeseci.

 

ako imate iskustva sa nekim baterijama molio bi link.

 

Look what I found on AliExpress
http://s.aliexpress.com/2ueIFfAz

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 13:58 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Imaš recenzije tih baterija na yt. ja sam kupio na ebayu originalnu novu za 100kn. Ako kome treba ekran za 6s ima jeftinih a odlicnih.ugradio. ugradio sam ih vec dosta i svi su dobri. 100% Tested LCD for iPhone 6s Display with Digitizer Replacement Quality Shenchao
http://s.aliexpress.com/Y7FzQf26?fromSns=Copy to Clipboard
svi ekrani od firme timeway su odlicni. imaju u ponudi za sve iphone.
13 godina
protjeran
offline
IPhone 6s - Rasprava

Pozdrav ljudi, ima ko da prodaje 6s ili 6-icu mozda? Bilo bi dobro da je baterija zamijenjena nedavno. Velicina 16 ili 64 GB svejedno. Ili na njuskalu kaj da pazim najvise kad gledam oglase?

U obzir dolazi i SE pitam tu posto nema zasebne teme za njega.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.2.2018 22:25 (ibosilj).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Pozdrav, jel ima netko iskustva s Appeven aplikacijom ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
M3d0 kaže...
Imaš recenzije tih baterija na yt. ja sam kupio na ebayu originalnu novu za 100kn. Ako kome treba ekran za 6s ima jeftinih a odlicnih.ugradio. ugradio sam ih vec dosta i svi su dobri. 100% Tested LCD for iPhone 6s Display with Digitizer Replacement Quality Shenchao
http://s.aliexpress.com/Y7FzQf26?fromSns=Copy to Clipboard
svi ekrani od firme timeway su odlicni. imaju u ponudi za sve iphone.

 bok, daj mi reci, za zamijenit kompletno taj prednji dio na 6s, je li dosta tesko? znaci imam potpuno funkcionalnu 6s, no na rubu sam malo oštetio kad me pas povuko i ispao mi mob iz ruke :)... pa ima 6 kg....al je trzaj bio jači hhhhh. :):)

 

ugl... samo malo na rubu sam sjebao staklo, dakle estetski... ako bi narucio ovo, to je totalno kompatibilno i ako se napravi dobro sve ce sljakat?

gledam, kao servisi kojekakvi u RH  uzimaju 800-1200kn za to...reko nema šanse da toliko dam...cjenim posao njihov, al brate mili.. ..

 

thnx unaprijed..

 

 

MuWu
8 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Vrlo jednostavno je promjeniti lcd. imas na jt video kako se promjeni. za 5 min ga promjenis ako se i malo kuzis. sa starog ekrana moras prebaciti home tipku, zvucnik i flet kabal na kojem je prednja kamera.
13 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
MujagaWudakhi kaže...
M3d0 kaže...
Imaš recenzije tih baterija na yt. ja sam kupio na ebayu originalnu novu za 100kn. Ako kome treba ekran za 6s ima jeftinih a odlicnih.ugradio. ugradio sam ih vec dosta i svi su dobri. 100% Tested LCD for iPhone 6s Display with Digitizer Replacement Quality Shenchao
http://s.aliexpress.com/Y7FzQf26?fromSns=Copy to Clipboard
svi ekrani od firme timeway su odlicni. imaju u ponudi za sve iphone.

 bok, daj mi reci, za zamijenit kompletno taj prednji dio na 6s, je li dosta tesko? znaci imam potpuno funkcionalnu 6s, no na rubu sam malo oštetio kad me pas povuko i ispao mi mob iz ruke :)... pa ima 6 kg....al je trzaj bio jači hhhhh. :):)

 

ugl... samo malo na rubu sam sjebao staklo, dakle estetski... ako bi narucio ovo, to je totalno kompatibilno i ako se napravi dobro sve ce sljakat?

gledam, kao servisi kojekakvi u RH  uzimaju 800-1200kn za to...reko nema šanse da toliko dam...cjenim posao njihov, al brate mili.. ..

 

thnx unaprijed..

 

 

 Moj savjet da to ne radiš sam osim ako ne znaš što radiš i što te čeka. Caka i cakica ima na svim modelima gdje možeš pogriješiti bez pola frke, a onda recimo trajno izgubis funkcionalnost otiska prsta i slicno. Na kraju ce te ispasti skuplja pita nego tepsija.

12 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Pozdrav ekipa,

 

Zanima me koliko bi vrijedila maticna ploca od iPhonea 6S, 64gb model?

 

Rodjak je svog totalno strgao sprijeda, tako da tih od prednjih dijelova nema nista funkcionalno..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava

Bok,

pitanje je da li je maticna ispravna. Ukoliko i je ispravna, potrebno je vidjeti da li radi otisak prsta. Uglavnom, kupujem takve stvari. U zg sam, pa se javi ako te interesira prodaja.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.3.2018 16:05 (DFurka).
15 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s - Rasprava

da li vam šteka najnoviji ios na 6s?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Stvaio jucer IOS 12 na 6s, mobitel radi odlicno.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice