IPhone 6S - Rasprava izdvojena tema

poruka: 1.068
|
čitano: 227.189
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s

Ocito nisi skuzio poantu posta. Apple kao donosi nesto wow novo, mo's si mislit 4K i onda opet stavi mono zvuk uz 16GB. Razlika u cijeni samo zbog malo vise GB je kod Apple-a ogromna i neopravdana. Moje novce vise nece dobiti.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 6s
robee1 kaže...

Ocito nisi skuzio poantu posta. Apple kao donosi nesto wow novo, mo's si mislit 4K i onda opet stavi mono zvuk uz 16GB. Razlika u cijeni samo zbog malo vise GB je kod Apple-a ogromna i neopravdana. Moje novce vise nece dobiti.

 Ne moze ti on to skuzit niti da hoce...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s

Vrhunski mi je taj argument sa ''nemate dovoljno novca za uzet iPhone'' kao da SGS6 ne košta čak i više... Ne ispadajte sješni ali dat 100$ više za koliko, 64GB verziju je fakat za bedake...

11 godina
offline
IPhone 6s

Da lik ga kenja ak ti ne pase kupi nekaj drugo. Zato i ima tolko proizvodaca da si svatko nade sto mu pase

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPhone 6s

prednarudzba na tcomu pala

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 6s
Kill Frenzy kaže...

prednarudzba na tcomu pala

Koji konkretno????

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s
Kill Frenzy kaže...

prednarudzba na tcomu pala

Meni se sve čini da ću ja svoj kupit za zimske praznike, kad budem u posjeti rodbini u Austriji.

Razlika u cijeni je apsurdna. Radje ipak pričekam 2 mjeseca, i uštedim 200€. 

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
14 godina
offline
IPhone 6s

6s 16gb.64 mi je preskup. Sad imam s3 16 gb i nikad ga nisam ni priblizno popunio p se nadam da ce i sad biti tako. 😃

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
IPhone 6s

I kolko ce te kostat i koja tarifa? I ja sam poceo razmisljat ali mislim da cu ga uzet poslje nove na njuskalu a ne unt comu jer sumnjam da ce imat neke dobre cijene

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPhone 6s

A jos neznam ali mebi trebao biti skuplji nego sestica.  Od njuske sam odustao jer nemam toliko love u kesu a cijene su smijesne. Bolesno visoke

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IPhone 6s
Kill Frenzy kaže...

A jos neznam ali mebi trebao biti skuplji nego sestica.  Od njuske sam odustao jer nemam toliko love u kesu a cijene su smijesne. Bolesno visoke

 njuska će vam bit oko 5.5 kad dođe kod nas. Za te novce možete skociti i do slovenije ili austrije pa ga fino u dućanu piknut.. Cak i 6ica drži cijenu i to previše 4200-4500kn

He who is brave is free.
14 godina
offline
IPhone 6s

Kakve su cijene?  Gdje pogledat su sloveniji da je najbilze zgu?  Ide li ma rate 😃

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IPhone 6s
Kill Frenzy kaže...

Kakve su cijene?  Gdje pogledat su sloveniji da je najbilze zgu?  Ide li ma rate 😃

 rate? to nije nesto sto se kupuje na rate, ili imaš ili ti nije toliko potrebno (bar ja tako sebi gledam, nije to novi auto ili stan pa da nemožeš iskeširat) neznam točno za sloveniju, ja sam se po 6icu zaletio do graza u mediamarkt..

He who is brave is free.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2015 10:19 (Dwyane Wade).
12 godina
offline
IPhone 6s
S obzirom da košta više od prosječne plaće, ne vidim zašto ga se ne bi uzelo na rate...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPhone 6s

Znaci cura i ja idemo kupit nove telefone i nek pripremimo 10k kesa. Ako nemamo onda nam ne treba. Bravo za tebe. A sto je kupovina moba u tarifi nego kupovima na rate

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone 6s

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IPhone 6s
Kill Frenzy kaže...

Znaci cura i ja idemo kupit nove telefone i nek pripremimo 10k kesa. Ako nemamo onda nam ne treba. Bravo za tebe. A sto je kupovina moba u tarifi nego kupovima na rate

 Ja sam ti rekao kako ja razmišljam, nije to nužno pa da nemožeš bez a oćeš ti uzet na rate il dignut kredit pa to kupit realno boli mene briga.. Ne, kupovina mobitela u tarifi nije kupovina mobitela na rate. Ti si prije uz potpis ugovora osvario određeni popust na uređaj. E sad to što pametnjakovići nisu birali tarife po svojoj potrošnji nego po tome da što manje plate mobitel i ostalo tako "na rate" to je druga stvar. Ovo što danas imamo uz tarife tzv. "otplata uređaja na rate" - plaćaš višu cijenu nego prije u kešu i još na to ti nabiju mjesečne rate uz tarifu. Zbroji tu osnovnu cijenu+mjesecne rate pa ces vidjet koliko ispadne samo za mobitel + nekakva debilna tarifa koja nemože biti ispod 200kn jer nema MB u njoj (a na bonove dobiješ to isto za 50kn) + mjesečna potrošnja za uspostavu poziva i frekvencija..  Neka se nitko ne naljuti ali za pristati na tako nešto stvarno moraš biti malouman. Tu jasno ne mislim na nekakve obiteljske, poslovne i sl. tarife nego isključivo na ono da se ušetaš u tcom ili vip i hoćeš novi ugovor i iPhone.

He who is brave is free.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2015 17:57 (Dwyane Wade).
13 godina
offline
IPhone 6s

Uglavnom ne tupim po nečijim "komentarima", ali ću se ovaj puta dotaknuti i nešto odkomentirati! 

Ne vidim razloga zašto ja ne bih "produžio" ne uzeo novu pretplatu, ako ukupno za mobilni gadget platim u roku 24 mjeseca a ne solarno olaćanje odmah na ruke nekih 5.000.00 i kusur kuna u odnosu na punu cijenu od nekih 9.000.00 kuna, plus minus koju kunu?! 

Jedino što me može odvući od moje "aktualne" tarife je neka nova čitaj po skorom svemu bolja, a primarno free ili po hrvatski mukte internetskom prometu! 

Obzirom imam iPhone 6 Plus koji očekujem da ću imati do kraja 2017 godine, ja ću produljiti dva puta pretplatu, ili prijeći na bolju, a uz produljenje mogu uzeti neki novi gadget, koji onda mogu dalje preprodati, a tu leži onda caka da je tražim neke novce ali solarno, na ruke, tko hoće ili ima, a može on i platiti mob a meni samo razlika koju ja odredim! 

Što se tiče prepaid tarifa, slažem se da ih ima jako povoljnih, a gledam samo isključivo internetski promet, ali opet, uvjeti pogodnosti uzimanja novih gadgeta su čini mi se uvijek povoljniji kod uzimanja na pretplatnički račun, odnosno odnos!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: IPhone 6s
Dwyane Wade kaže...
Kill Frenzy kaže...

Znaci cura i ja idemo kupit nove telefone i nek pripremimo 10k kesa. Ako nemamo onda nam ne treba. Bravo za tebe. A sto je kupovina moba u tarifi nego kupovima na rate

 Ja sam ti rekao kako ja razmišljam, nije to nužno pa da nemožeš bez a oćeš ti uzet na rate il dignut kredit pa to kupit realno boli mene briga.. Ne, kupovina mobitela u tarifi nije kupovina mobitela na rate. Ti si prije uz potpis ugovora osvario određeni popust na uređaj. E sad to što pametnjakovići nisu birali tarife po svojoj potrošnji nego po tome da što manje plate mobitel i ostalo tako "na rate" to je druga stvar. Ovo što danas imamo uz tarife tzv. "otplata uređaja na rate" - plaćaš višu cijenu nego prije u kešu i još na to ti nabiju mjesečne rate uz tarifu. Zbroji tu osnovnu cijenu+mjesecne rate pa ces vidjet koliko ispadne samo za mobitel + nekakva debilna tarifa koja nemože biti ispod 200kn jer nema MB u njoj (a na bonove dobiješ to isto za 50kn) + mjesečna potrošnja za uspostavu poziva i frekvencija..  Neka se nitko ne naljuti ali za pristati na tako nešto stvarno moraš biti malouman. Tu jasno ne mislim na nekakve obiteljske, poslovne i sl. tarife nego isključivo na ono da se ušetaš u tcom ili vip i hoćeš novi ugovor i iPhone.

 slazem se s ovim postom 100%

9 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s
Pa upravo si odgovorio sam sebi,ako ti je prosječna plaća 5500kn onda nemaš kaj razmišljati o mobitelu od 7000kn.
Još mogu razumijeti osobe koje su same i nemaju obitelj pa si mogu odvajati mjesečno za gadget. Sve ostalo nikak ne mogu shvatiti.

Kolegu mi mala od 12 g. žica da joj kupi iphone 6, a on ozbiljno razmišlja o tome. Ne znam jel bi zviznuo s lijeve ili s desne strane za uho...
11 godina
offline
IPhone 6s

Zvizni ga jer je glup kaj da ti velim

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s

Pročitao sam da će 64gb verzija u Austriji bit 5400kn, tako da se više nego isplati zapalit do Graza, sat i pol u jednom smjeru na manji izlet.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s
Tomek.Klc kaže...

Pročitao sam da će 64gb verzija u Austriji bit 5400kn, tako da se više nego isplati zapalit do Graza, sat i pol u jednom smjeru na manji izlet.

 http://www.mediamarkt.de/mcs/product/_APPLE-iPhone-6s,48353,2345805.html?langId=-3

14 godina
offline
IPhone 6s

moze li se negdje u zg kupiti zagg-ov invisible shield?

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
IPhone 6s

Sad dok pogledam ip6 vs ip6s, i nisu neke razlike velike..

 

Kolko sam čital, novi jači proc, kamera je bolja, al ne drastično, batka malo manja, al u rangu s prošlogdišnjim modelom po trajanju, force touch..

Al i dalje furaju mono zvuk, pa daj ono, wake up, epl..

 

Al ajd, bar je cijena ista, kao i na lanjskim modelu..

 

E da, 16gb i 4k video, mislim stvarno...

 

Al mora im se priznat, najjača stvar im je marketing i tu su vladari sljedećih sto godina, a uređaj kao uređaj, niš posebno, ak izuzmemo OS koji je daleko bolji od aktualnog, po pitanju većine stvari..

 

Nekad mi dojadi android koji s vremenom uspori, i najradije bi se prešalatal na ios koji je nenadmašan; al to znači da sam pokleknuo pred tim izazovom i dopustio da budem dio mase (čitaj ovaca) .

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2015 11:07 (zvonac).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
IPhone 6s

Kad čitam da ekipa kaže za kupce Apple da su ovce. Daj odrasti.

Šta ste stvarno uvjereni da ekipa kupuje Iphone zbog marketinga a ne kvalitete. Mislim da ni jedan marketing ne može sakrti poluproizvod.,a Iphone je daleko od toga.

Također ni cijena Iphonea nije drastično visoka od cijene Androdi konkurenata. Iphone 6s 6500kn, Edge + isto oko 6500kn, G4 5000kn, Z5 če isto biti oko 5500kn.Sve je to tu negdje.

Ne vidim razlog zašto bi bilo tko bojkotirao Iphone zbog okoline. Ne kupujem mobitel zbog sela nego zbog sebe.

 

 
7 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 6s
R36 kaže...

Kad čitam da ekipa kaže za kupce Apple da su ovce. Daj odrasti.

Šta ste stvarno uvjereni da ekipa kupuje Iphone zbog marketinga a ne kvalitete. Mislim da ni jedan marketing ne može sakrti poluproizvod.,a Iphone je daleko od toga.

Također ni cijena Iphonea nije drastično visoka od cijene Androdi konkurenata. Iphone 6s 6500kn, Edge + isto oko 6500kn, G4 5000kn, Z5 če isto biti oko 5500kn.Sve je to tu negdje.

Ne vidim razlog zašto bi bilo tko bojkotirao Iphone zbog okoline. Ne kupujem mobitel zbog sela nego zbog sebe.

 

 1000kn gore dolje bas i nije mala stvar. Pogotovo kad pogledas sta dobijes od G4 i sta dobijes od iP6s. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
16 godina
offline
Re: IPhone 6s
R36 kaže...

Kad čitam da ekipa kaže za kupce Apple da su ovce. Daj odrasti.

Šta ste stvarno uvjereni da ekipa kupuje Iphone zbog marketinga a ne kvalitete. Mislim da ni jedan marketing ne može sakrti poluproizvod.,a Iphone je daleko od toga.

Također ni cijena Iphonea nije drastično visoka od cijene Androdi konkurenata. Iphone 6s 6500kn, Edge + isto oko 6500kn, G4 5000kn, Z5 če isto biti oko 5500kn.Sve je to tu negdje.

Ne vidim razlog zašto bi bilo tko bojkotirao Iphone zbog okoline. Ne kupujem mobitel zbog sela nego zbog sebe.

 

 To je više zajebancija bila, bar si to trebao primjetit..

 

Na tom mobu nekaj kaj vredi je ios... Ak bi ajfon uzimal, to je samo radi ios-a...

Ok, cijena nije velika, u rangu je ostalih flagšipa; a dok vidiš kaj ostali nude za tu cijenu, čovjek se počinje pitat neke stvari..

 

Apple+ios+marketing=uspjeh

 

Mislim da ne čitaš s razumijevanjem i krivo si shvatio cijelu priču..

12 godina
offline
Re: IPhone 6s
SimeKZ kaže...
R36 kaže...

Kad čitam da ekipa kaže za kupce Apple da su ovce. Daj odrasti.

Šta ste stvarno uvjereni da ekipa kupuje Iphone zbog marketinga a ne kvalitete. Mislim da ni jedan marketing ne može sakrti poluproizvod.,a Iphone je daleko od toga.

Također ni cijena Iphonea nije drastično visoka od cijene Androdi konkurenata. Iphone 6s 6500kn, Edge + isto oko 6500kn, G4 5000kn, Z5 če isto biti oko 5500kn.Sve je to tu negdje.

Ne vidim razlog zašto bi bilo tko bojkotirao Iphone zbog okoline. Ne kupujem mobitel zbog sela nego zbog sebe.

 

 1000kn gore dolje bas i nije mala stvar. Pogotovo kad pogledas sta dobijes od G4 i sta dobijes od iP6s. 

 Što to nudi G4??

AUDIOFIL
9 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s
zvonac kaže...

Sad dok pogledam ip6 vs ip6s, i nisu neke razlike velike..

 

Kolko sam čital, novi jači proc, kamera je bolja, al ne drastično, batka malo manja, al u rangu s prošlogdišnjim modelom po trajanju, force touch..

Al i dalje furaju mono zvuk, pa daj ono, wake up, epl..

 

Al ajd, bar je cijena ista, kao i na lanjskim modelu..

 

E da, 16gb i 4k video, mislim stvarno...

 

Al mora im se priznat, najjača stvar im je marketing i tu su vladari sljedećih sto godina, a uređaj kao uređaj, niš posebno, ak izuzmemo OS koji je daleko bolji od aktualnog, po pitanju većine stvari..

 

Nekad mi dojadi android koji s vremenom uspori, i najradije bi se prešalatal na ios koji je nenadmašan; al to znači da sam pokleknuo pred tim izazovom i dopustio da budem dio mase (čitaj ovaca) .

 Upravo o tome pricam :) 16GB, mono zvuk....mislim stvarno...

iOS je to zbog cega sam ga dugo koristio ali jednostavno neke stvari vise ne mogu prozvakati.

Sto se tice cijena, jedino iPhone bezobrazno drzi cijene. Evo i nakon dobrih godinu dana i6 je u oglasu preko 4tis., i5s pregazen dodje preko 2.5tis, dok konkurenciji prilicno brzo pada cijena. Novi S6 je 3200, G4 3100 i to su cijene samo nekih pola godine od izlaska. Neki ce reci kako je iPhone kvalitetniji, bolji...no sve je to manje vise isto a sve ostalo je maketing i zaludjenost :). Budimo realni, dati 3800kn za i6 koji je star godinu dana granici sa ludoscu htjeo to netko priznati ili ne.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice