iPhone 4S

poruka: 655
|
čitano: 159.267
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
iPhone 4S

imam iphone 4s koji je zakljucan na vip mrezu, a ja bi ga sad trebao otkljucat, koji nacini otkljucavanja postoje i kako je najlakse to odradit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 4S
mar123 kaže...

imam iphone 4s koji je zakljucan na vip mrezu, a ja bi ga sad trebao otkljucat, koji nacini otkljucavanja postoje i kako je najlakse to odradit?

Najlakše je ako ti je ugovor istekao da ga nosiš u vipa da ti oni džaba otključaju, ako nije javi se kolegi 'win32' sa foruma, otključao mi 2 telefona uredno i korektno :)

15 godina
offline
Re: iPhone 4S
MARKOZD15 kaže...
mar123 kaže...

imam iphone 4s koji je zakljucan na vip mrezu, a ja bi ga sad trebao otkljucat, koji nacini otkljucavanja postoje i kako je najlakse to odradit?

Najlakše je ako ti je ugovor istekao da ga nosiš u vipa da ti oni džaba otključaju, ako nije javi se kolegi 'win32' sa foruma, otključao mi 2 telefona uredno i korektno :)

za kolko novaca?

problem je sto ja nemam nikakav racun jer garancija je otisla odavno i nemam pojma di je kupljen mobitel. al znam da nije uzet na pretplatu.

13 godina
odjavljen
offline
iPhone 4S

Stari ne računaj ispod 400kn :/

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 4S
MARKOZD15 kaže...

Stari ne računaj ispod 400kn :/

ma onda nema sanse da to radim, radije ga prodam i kupim neki drugi mobitel.

 

jel se moze otkljucat preko jailbreaka nekako?

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.12.2014 11:59 (mar123).
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4S
Unlock vipovih uredaja do 4s ide po 45€ od 5 ide po 55€. Možda preko rsim kartice bi radilo al preko jailbreka nikako
12 godina
offline
iPhone 4S

Probaj preko r sim kartice, da

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S

Updatean na 8.1.1, i upravo jailbreakan.

Mogu rec da ponovno pocinjem osjecat kako je mobitel disao i radio na iOS-u 7, a baterija mi nije ovoliko trajala od iOS-a 6.

iPhone 4S, iOS 8.0/7.1.2
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 4S
Psych0 kaže...

Updatean na 8.1.1, i upravo jailbreakan.

Mogu rec da ponovno pocinjem osjecat kako je mobitel disao i radio na iOS-u 7, a baterija mi nije ovoliko trajala od iOS-a 6.

ja sam skeptican jos. jer otac mi ima isto 4s al na ios8 i primjeti se da je usporen (barem meni). tak da neznam dal da ostavim na 7 ili da udrim na 8

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember?
11 godina
offline
iPhone 4S
Pa ja na 5s osjecam da je malo sporiji pogotovo na tipkovnici kada pisem poruke. Al to su minorne razlike al se ipak osjete
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 4S

da samo kaj je tvoj 5s 4x jaci nek moj 4s.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember?
10 godina
offline
iPhone 4S

Pozz ekipa dali ima smisla danas kupit iphone 4s??Nisam nikakav zahtjevan korisnik?Poneka igrica vise ona za slikanje i tako...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 4S

a ono, jos je to uvjek solidan mob. kamera je super. a sad zavisi za kolko ga mos nabavit, pa u tom cjenovnom rangu usporedi ostatak mobova. premda mislim da vec danas ima i boljih za kupit za iste novce.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember?
13 godina
offline
Re: iPhone 4S
CPU kaže...

Pozz ekipa dali ima smisla danas kupit iphone 4s??Nisam nikakav zahtjevan korisnik?Poneka igrica vise ona za slikanje i tako...

Naravno, još uvijek jako dobar telefon.

13 godina
odjavljen
offline
iPhone 4S

Kao bivši vlasnik ovog moba (imao 3 komada), mogu reći da je kamera jako dobra i dan danas, da solidno radi unatoč tome što je stariji i solidan je telefon, ali ipak mislim pošto ima naručiti Nexus 4 za 1050kn sa jamstvom u RH, da se ipak ne isplati

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S

Pozdrav na iphoneu imam iOS 8.1.2 i mob sve u svemu radi dosta dobro,nije spor,nema nekih vecih trzavica...jedino mi fejs dosta steka pa me zanima jer ima kakav nacin da ga ubrzam ili nesto slicno??

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 4S

Ekipa jel se isplati stavit iOs 8.1,trenutno sam na iOs 7??

uređaj nije jailbrekan!

 

onako usput,mobitel je star 2 godine i mobitel radi odlicno,trebalo mi je malo vremena da se priviknem nakon godina koristenja Androida.

iOs ima svojih nedostataka ali nema stekanja i sve fluidno radi!!!

Na mobitelu nikad nije pravljen hard reset,ima preko 300 kontakata i preko 1500 slika!!

Jedino veca dijagonala ne bih bila na odmet.

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 4S

nemoj. moj je isto na ios7 i jailbrejkan je. dok imam jos jedan 4s na ios8 i on trokira i trza.

najljepse mi je bilo dok mi je mob bila na ios6.1.3 ali sam vrag ih je nahebo na servisu da mi stave ios7

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4S
volegradele kaže...

Ekipa jel se isplati stavit iOs 8.1,trenutno sam na iOs 7??

uređaj nije jailbrekan!

 

onako usput,mobitel je star 2 godine i mobitel radi odlicno,trebalo mi je malo vremena da se priviknem nakon godina koristenja Androida.

iOs ima svojih nedostataka ali nema stekanja i sve fluidno radi!!!

Na mobitelu nikad nije pravljen hard reset,ima preko 300 kontakata i preko 1500 slika!!

Jedino veca dijagonala ne bih bila na odmet.

 ostavi ga na 7-ici ako si zadovoljan

ako ga staviš na 8-icu postoje mogućnosti sporijeg rada, trzanja...

11 godina
offline
iPhone 4S

Danas i ja postao vlasnik 4s, a bio sam do sad na galaxy s2  Mogu reci da jos ne mogu da se naviknem na ios, nekako mi lakse bilo android koristi ahhaha. Uradio sam update odmah na 8.1.3, baterija mu je skroz losa, izgleda da cu morati mijenjati. I sto me iznerviralo, danas koristim whats up i hocu pozvi da obavim i mob samo od jednom zatrokira  a najgore sto je on obacio poziv i kredit mi porosio hahaha. Kasnije mi ta osoba vraca poziv i ne mogu da se javim, e kad nisam poludio.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 4S

Ako se mene pita napravio si gresku trebao si ostat na ios 7. 4s je jednostavno preslab da vrti ios 8. Ista stvar koni obicna cetvorka na ios 7.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 4S
anelko kaže...

Danas i ja postao vlasnik 4s, a bio sam do sad na galaxy s2  Mogu reci da jos ne mogu da se naviknem na ios, nekako mi lakse bilo android koristi ahhaha. Uradio sam update odmah na 8.1.3, baterija mu je skroz losa, izgleda da cu morati mijenjati. I sto me iznerviralo, danas koristim whats up i hocu pozvi da obavim i mob samo od jednom zatrokira  a najgore sto je on obacio poziv i kredit mi porosio hahaha. Kasnije mi ta osoba vraca poziv i ne mogu da se javim, e kad nisam poludio.

 Sa konja na magarca.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
offline
Re: iPhone 4S
omomomomoomm kaže...

Ako se mene pita napravio si gresku trebao si ostat na ios 7. 4s je jednostavno preslab da vrti ios 8. Ista stvar koni obicna cetvorka na ios 7.

 Jbg, nije bio dugo upaljen i nisam ni citao da bi moglo biti probema. Ne moze se to vise vratiti na ios 7?

@SimeKZ tako nekako :)

 

11 godina
offline
iPhone 4S

Kolko ja znam vise ne. Mozda i postoji neki nacin al ka ga neznam

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 4S
anelko kaže...

Danas i ja postao vlasnik 4s, a bio sam do sad na galaxy s2  Mogu reci da jos ne mogu da se naviknem na ios, nekako mi lakse bilo android koristi ahhaha. Uradio sam update odmah na 8.1.3, baterija mu je skroz losa, izgleda da cu morati mijenjati. I sto me iznerviralo, danas koristim whats up i hocu pozvi da obavim i mob samo od jednom zatrokira  a najgore sto je on obacio poziv i kredit mi porosio hahaha. Kasnije mi ta osoba vraca poziv i ne mogu da se javim, e kad nisam poludio.

 Nakon 2 godine androida i meni je trebalo nekih 15ak dana prilagodbe,sad sam se ušemio,ali moram priznat da mi bolje leži Android od iOs.Mobitel ne šteka,dosta fluidan,ekran je odličan(osim što je mali),kamera odlična,baterija mi izdrži do navečer (wifi off,svjetlina na malo manje od pola),nisam ga upgrejdao na iOS 8,(iPad mini jesam i moram priznat da je sporiji nego na 7,gdje je doslovno sve letilo,sad budem stavio 8.1.3 mozda se popravilo).

Pošto sam dosta dugo imao Samsung Gal.S.Advance koji je teško smeće,ovaj je raketa za njega u bilo kojem smislu!!

AUDIOFIL
11 godina
offline
Re: iPhone 4S
volegradele kaže...
anelko kaže...

Danas i ja postao vlasnik 4s, a bio sam do sad na galaxy s2  Mogu reci da jos ne mogu da se naviknem na ios, nekako mi lakse bilo android koristi ahhaha. Uradio sam update odmah na 8.1.3, baterija mu je skroz losa, izgleda da cu morati mijenjati. I sto me iznerviralo, danas koristim whats up i hocu pozvi da obavim i mob samo od jednom zatrokira  a najgore sto je on obacio poziv i kredit mi porosio hahaha. Kasnije mi ta osoba vraca poziv i ne mogu da se javim, e kad nisam poludio.

 Nakon 2 godine androida i meni je trebalo nekih 15ak dana prilagodbe,sad sam se ušemio,ali moram priznat da mi bolje leži Android od iOs.Mobitel ne šteka,dosta fluidan,ekran je odličan(osim što je mali),kamera odlična,baterija mi izdrži do navečer (wifi off,svjetlina na malo manje od pola),nisam ga upgrejdao na iOS 8,(iPad mini jesam i moram priznat da je sporiji nego na 7,gdje je doslovno sve letilo,sad budem stavio 8.1.3 mozda se popravilo).

Pošto sam dosta dugo imao Samsung Gal.S.Advance koji je teško smeće,ovaj je raketa za njega u bilo kojem smislu!!

 Ma android mi bolji, jer mozes raditi sta hoces, staviti rom koji ti odg. Ali ios je daleko bolje optimizovan. Nesto razmisljam da dam ovaj 4s i s2 da uzmem 5s. 

12 godina
offline
iPhone 4S

5s je vec fini mobitel, steta da nema veci ekran... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 4S

Nazalost :(( trazio sam nesto sa 5.0, ali malo promjene nije na odmet. Imam i ove kineze, moras jos iphone isprobati. Koliko je realno da se sada kupi nov 5s? Jer dajem dva telefona ne isplati se uzeti polovan.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 4S

Sumnjam da ce itko uopce uzet ta dva mobitela. Prodaj jednog i drugog i na njuskalu nadi neki 5s, sad ih se nade za male novce.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 4S

Ovako:

Prije godinu i pol mi je ukraden djetetu iphone 4s, i prije par dana policija dolazi do mene i donose mi ukradeni iphone.

Ja sav sretan oni odu ja upalim mob kad ono traži aktivaciju i naravno zaključan je icloud lozinkom.

Odlazim do policije i kažem u čemu je stvar, i danas mi javljaju da onaj kod kojeg su našli mobitel se ne sjeća lozinke (ja vjerujem da ju neće reć)

Posjedujem naravno račun,garanciju,kutiju i sve ostalo.

Sad me zanima dal postoji kakva šansa da tražim apple da ponište naravno ako mogu ili mogu mob stavit u ladicu na odmor

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice