www.net.hr - Freemail problem

poruka: 38
|
čitano: 57.784
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
www.net.hr , Freemail problem

Pozdrav svima!

 

Evo pišem prvi put te se nadam da će netko barem pročitati post i biti mudriji i pametniji za jednu informaciju. Naime, koristim godinama freewebmail   uslugu na www.net.hr. Uslugom sam do ovih dana bio relativno zadovoljan, kažem relativno jer najveću zamjerku imam na veličinu mailboxa, premali je, no što je tu je... usluga je besplatna, uspio sam si izabrati fini mail account...

Dakle, razlog mog pisanja je problem koji se pojavio prije cca 10 dana. Naime, mail radi normalno no nestali su mi svi kontakti iz adresara:( Godinama sam skupljao mail adrese i sada su one nestale. Ja sam lud, odmah sam poslao "reklamaciju" na službu za korisnike te su oni obećali odgovoriti u roku od tri dana. Naravno, prošlo je više od tri dana i nitko se ne javlja. Poslao  ja reklamaciju i drugi put pa ćemo vidjeti... Uglavnom,   obavijestit ću sve vas, što se dešava sa mojim mail adresarom, ako se ništa ne popravi , znate i sami, IZBJEGAVAJTE TAJ FREEWEBMAIL...

 

Laku noć , Piccard

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
www.net.hr , Freemail problem

Pise da su ovih dana moguce poteskoce:

 

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: www.net.hr , Freemail problem

Da, vidio sam što piše... Nadam se da će to riješiti... u svakom slučaju bilo da se popravi ili ne, obavijestiti ću...

14 godina
neaktivan
offline
www.net.hr - Freemail problem

NIŠTA OD ODGOVORA!!! PREKO DVADESET DANA JA SAM BEZ ADRESARA... ODUSTAJEM OD OVE MAIL ADRESE KOJU SAM GODINAMA KORISTIO...Viče

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
www.net.hr - Freemail novosti

net.hr Freemail vidim ima novo sučelje i nove funkcionalnosti (POP3, IMAP - imap.centrum.cz?).

Izgleda da nakon godina osnovnih funkcija, dolaze i novosti.. još da ima secure login.. bilo bi još bolje.

Koliko je sve to kvalitetno, vidjet ćemo s vremenom..

UTERE SED NE ABUTERE!
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2010 12:24 (Prometej).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
www.net.hr - Freemail problem

Meni su isto nestale sve adrese, medutim sad se sve pojavilo pa provjeri

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: www.net.hr - Freemail problem
Meni su se sve poruke označile kao nepročitane. Da li se to popravilo?
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
14 godina
offline
www.net.hr - Freemail problem

Da sad je sve u redu... sučelje i to mi se sviđa bilo je i vrijeme nakon 10 godina da ga promjene... nego..

 

Neznam dal ste primjetili sad ima pokazivač popunjenosti sandučića.. za koji piše da je veličine 20 MB, i meni je pisalo da je pun 100% a odmah ispod opcija povećajte svoj sandučić. Ispraznim sve foldere, pobrišem sve mejlove osim njih par koji mi trebaju i gle čuda, sandučić je i dalje 20 MB te i dalje skroz pun, opcija povećanje sandučića na 2 GB se aktivira SMS porukom koja košta 3,66 kn..  povećal sam ga, fućkaš 3,66 kn ali da su banda lažljiva - jesu !!

 

Nema bombe do napalm bombe
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: www.net.hr , Freemail problem

nerazumim zast svi koristite netfreemailhr to su najveci virtualni lopovi za povecanje email trebas placat a zove se free?

imate lipo Gmail i kristite lipo 7.5 gb od samog starta i sta je najbitnije u potpunosti je besplatan i izgleda odlicno

14 godina
neaktivan
offline
RE: www.net.hr , Freemail problem

Ja sam isto nekad koristio freemail, sve dok se nije pojavio google sa svojih (ondašnjih) 2GB koji su neprestano rasli i narasli čak na skoro 7,5 GB free prostora za e-mail poruke. Sučelje im je ljepo, ima hrpu beskorisnih dodataka, ali i nekoliko korisnih kao šta je onaj da možete poruku nakon što ste postali poništiti, uglavnom sve super za moje potrebe, bez zamjerke...

14 godina
neaktivan
offline
www.net.hr - Freemail problem

Da se javim kako sam i obećao. Mail adrese su se vratile:), no ovaj mail sada koristim kao sekundarni.

U međuvremenu  otvorio sam novu mail adresu na gmx.com , koju toplo preporučujem, mislim da ima limit na 5 Gb poruka.

 

Što se tiče novog sučelja od net.hr, meni je ok, novina je i da se može pristupiti mailu pomoću email klijent programa.Smijeh

Iz principa ne dam cca 3 kn za povećanje kapaciteta mailboxaViče

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
www.net.hr - Freemail problem

Preporucam da koristite ovoBelji se

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2010 20:27 (misko28).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: www.net.hr - Freemail problem
Pored Yahoo! Mail-a, Gmail-a i Windows Live Hotmail-a zaista ne vidim razlog zbog cega koristiti servise sa 20 MB prostora? Nekome je mozda furka taj nastavak "@net.hr" ili sta vec? (:
15 godina
neaktivan
offline
RE: www.net.hr - Freemail problem
Naprimjer ja sam navikao upisivati svoju_adresu@net.hr, a tih 20MB neću vjerojatno nikad popunit. Imam ja i GMail i Hotmail, ali sam ovaj prvi otvorio i sve za što mi je potreban mail sam stavio '@net.hr'
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
16 godina
online
www.net.hr - Freemail problem

Vidis, moja prva adersa je bila @net.hr, nazalost nisam joj pristupio mjesec dana i izbrisala se. Ta adresa mi je sluzila kao neka koju ostavim kad se registriram negdje (kao na bug forum) i nakon mjesec dana adrese vise nema. I sta sada, napravi pod istim imenom i sibaj dalje, opet mailovi stizu, ali ne netko je vec napravio adresu pod mojim imenom i sada ako ikad budem zatrazio reset sifre na stranici di sam otavio "svoju" @net.hr adresu sifra ce stici nekom drugom. i sta onda.

 

Zbog toga se meni gade i nikad vise tamo mail praviti.

 

Edit: Stvarno pored yahoo (na kojem je moj glavni mail) i hotmaila ne vidim razlog za nekim drugim.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.2.2010 7:29 (goodye).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
www.net.hr - Freemail problem

Pozdrav,

 

Molim Vas da mi netko pomogne ako može...

Imam mail na net.hr, ali je nešto počelo štekat danas, prvo mi je reklo da je neispravna lozinka ili nepostojeći mail, nakon ćega sam promijenio lozinku putem onog tajnog pitanja, i par minuta je sve bilo ok, ali kasnije se dogodilo opet, i htio sam ponovno napravit istu stvar, ali drugi put mi je pod tajno pitanje pisalo "nemaš pojma" i nisam nikako mogao opet promijeniti lozinku. Acc mi sigurno nije istekao, ne koristim ni taj forum tak da nisam banniran, imam drugu mail adresu, ali mi je ova potrebna za logiranje na fejs i slične stranice i da bi aktivirao drugi mail za te stranice, moram se ulogirati u ovaj a to neide i stvarno sam luuuuuud već pa Vas molim ako netko zna kak to riješit i ima iskustva s time bio bih mi jako zahvalan.

 

Unaprijed hvala

 

LP

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
www.net.hr - Freemail problem

BTW malo mi je hitno pa ako netko zna...Namigiva

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
www.net.hr - Freemail problem

Ajmo ljudi hićaaaa je, jel se da ovo sredit il da počnem radit nove profile, pa nije valjda da nitko od vas hakera to nezna, nisam se valjda đabe registriro, i jel ima kakve opristi slat upite na fejsu šta se dogodilo, navodno sad moram čekat 24h da mi oni odgovore ili ne odgovore.

 

Ajmooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: www.net.hr - Freemail problem
Ford2000 kaže...

Pozdrav,

 

Molim Vas da mi netko pomogne ako može...

Imam mail na net.hr, ali je nešto počelo štekat danas, prvo mi je reklo da je neispravna lozinka ili nepostojeći mail, nakon ćega sam promijenio lozinku putem onog tajnog pitanja, i par minuta je sve bilo ok, ali kasnije se dogodilo opet, i htio sam ponovno napravit istu stvar, ali drugi put mi je pod tajno pitanje pisalo "nemaš pojma" i nisam nikako mogao opet promijeniti lozinku. Acc mi sigurno nije istekao, ne koristim ni taj forum tak da nisam banniran, imam drugu mail adresu, ali mi je ova potrebna za logiranje na fejs i slične stranice i da bi aktivirao drugi mail za te stranice, moram se ulogirati u ovaj a to neide i stvarno sam luuuuuud već pa Vas molim ako netko zna kak to riješit i ima iskustva s time bio bih mi jako zahvalan.

 

Unaprijed hvala

 

LP

 

Ford2000 kaže...

BTW malo mi je hitno pa ako netko zna...Namigiva

 

Ford2000 kaže...

Ajmo ljudi hićaaaa je, jel se da ovo sredit il da počnem radit nove profile, pa nije valjda da nitko od vas hakera to nezna, nisam se valjda đabe registriro, i jel ima kakve opristi slat upite na fejsu šta se dogodilo, navodno sad moram čekat 24h da mi oni odgovore ili ne odgovore.

 

Ajmooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alooo pa nije ti ovo fejsbuk chat  Izlanuo se  ne moj bezveze spamati i trolati s postevima. netko će ti odgovoriti kada bude znao. ja imam account na freemailu, i upravo sam sada provjerio, radi mi i otvara bez greške. a osim toga taj freemail nije nešto posebno, otvori si gmail, ako ga već nemaš i fino postavi da ti uvozi poštu sa freemail računa, i to ti je isto kao da si tu poruku otovrio na freemail računu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.4.2010 18:31 (robisierra92).
14 godina
neaktivan
offline
www.net.hr - Freemail problem

Ma hića mi je, treba mi nešto, pa zato malo više postova.

 

Možeš li mi molim te reći kako to napravit da mi dolaze mailovi sa net.hr na gmail acc, nije mi to jasno.

 

Imam gmail, ali mi ovaj treba da neke acc prebacim na ovaj gmail račun

 

Hvala

 

LP

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: www.net.hr - Freemail problem

odeš na postavke gmaila, računi i uvoz i uvoz pošte i kontakta, i tamo samo slijediš upute na ekranu, vrlo jednostavno. potom ti se tvoja email adresa koju si uvezao pojavi s lijeve strane ekrana, tamo gdje ti je otpad, neželjena pošta i drugo, i samo klikneš na to i otovri ti poruke koje su ti došle s freemail računa. uvoz može potrajati i malo duže vremena.

14 godina
neaktivan
offline
www.net.hr - Freemail problem

Hvala na odgovoru, probat ću baš, ali opet, pretpostavljam da nemogu slat poruke više s tog acc, jel tak :( , a baš bi bilo super kad bi mogao poslat još par komada hehehe :)

 

JBG, već sam se pomirio s tim da moram sve ispočetka, ovo mi je zadnja nada, hvala ti

 

LP

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
www.net.hr - Freemail problem

Probao i ne pomaže, opet me traži lozinku koju kad upišem da ne radi...ista stvar kao i na net.hr, znači ništa od toga.

 

Probao sam na fejsu sljediti korak po korak upute za prebacivanje na drugi mail, ima opcija di se može navesti da stari mail više ne radi, naveo sam novi gmail račun i sad ću pričekat do sutra, ak ne jave, ide sve ispočetka :(

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: www.net.hr - Freemail problem

imaš na gmailu opciju pod postavke "slanje pošte s neke druge adrese", nisam nikada to isporboa pa ne znam kako radi, pa eto ti isprobaj i onda nam   javi ovdje na forum.

 

uglavnom, kada postaviš post, netko će ga pročitati pa će ti i odgovoriti, forumaši najviše mrze spamere i trolere, oni koji bezveze pišu sto puta iste postove o istoj temi, eto samo da znaš.

 

umjesto toga koristiš tipku UREDI, kako bi uredio nešto u svom postu (obrisao i dopisao) i napišeš EDIT: mislim da freemil općenito nije pouzdan i treba ga se kloniti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.4.2010 18:57 (robisierra92).
14 godina
neaktivan
offline
www.net.hr - Freemail problem

Moguće je poslati mail sa druge adrese, ali prije toga treba unjeti kod koji dobijem na onaj account za koji mi ne radi šifra...

 

Što se mene tiče, admini mogu slobodno izbrisati moj account ovdje jer sam se registrirao samo da probam riješiti problem šta napisati na odgovor tajnog pitanja na freemailu na net.hr ako je tajno pitanje "nemaš pojma", al vidim da odgovor neću dobit tak da slobodno ovo sve ide u brisanje, jer mi inače nebi palo na pamet regat se na ovakav forum di ima na tisuće postova u jednom danu, nekak mi to ne odgovara :)

 

Sorry

 

LP

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: www.net.hr - Freemail problem

a čuj, ovdje nitko neće plakati za tobom ako odeš  Izlanuo se

16 godina
online
RE: www.net.hr - Freemail problem
Ford2000 kaže...

Moguće je poslati mail sa druge adrese, ali prije toga treba unjeti kod koji dobijem na onaj account za koji mi ne radi šifra...

 

Što se mene tiče, admini mogu slobodno izbrisati moj account ovdje jer sam se registrirao samo da probam riješiti problem šta napisati na odgovor tajnog pitanja na freemailu na net.hr ako je tajno pitanje "nemaš pojma", al vidim da odgovor neću dobit tak da slobodno ovo sve ide u brisanje, jer mi inače nebi palo na pamet regat se na ovakav forum di ima na tisuće postova u jednom danu, nekak mi to ne odgovara :)

 

Sorry

 

LP

zbog ovakvog ponasanja bi ti trebalo crni dati i neodgovarati nikako na pitanja, ali posto smo mi ovde na bug forumu svi dobri, odgovorimo.

 

O cemu trabunjas? Di pise nemas pojma? Jel ti to pitanje? Jel ti to odgovor? malo raumnije pisi.

 

Ako ti je pitanje nemas pšojma, onda ti je vjerovatno netko puao na acc od maila, i promjenio postavke. A to ce biti vjerovatno netko od tvojih prijatelja.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
15 godina
neaktivan
offline
RE: www.net.hr - Freemail problem
goodye kaže...

zbog ovakvog ponasanja bi ti trebalo crni dati i neodgovarati nikako na pitanja, ali posto smo mi ovde na bug forumu svi dobri, odgovorimo.

 

O cemu trabunjas? Di pise nemas pojma? Jel ti to pitanje? Jel ti to odgovor? malo raumnije pisi.

 

Ako ti je pitanje nemas pšojma, onda ti je vjerovatno netko puao na acc od maila, i promjenio postavke. A to ce biti vjerovatno netko od tvojih prijatelja.

goodye, nemoj se živcirati zbog tog lika, bilo je uvijek tkavih *upaka i biti će ih još..

15 godina
neaktivan
offline
RE: www.net.hr - Freemail problem
robisierra92 kaže...

odeš na postavke gmaila, računi i uvoz i uvoz pošte i kontakta, i tamo samo slijediš upute na ekranu, vrlo jednostavno. potom ti se tvoja email adresa koju si uvezao pojavi s lijeve strane ekrana, tamo gdje ti je otpad, neželjena pošta i drugo, i samo klikneš na to i otovri ti poruke koje su ti došle s freemail računa. uvoz može potrajati i malo duže vremena.

  Evo ja sam probao ''uvest poštu i kontakte'', ali mi javlja da je krivi password, a upisao sam dobar. Login na freemail radi.

Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: www.net.hr - Freemail problem

ja sam si to riješio još prije pet-šest mjeseci, na jedan gmailov račun mi dolaze mailovi s tri računa, uključujući i jedan s freemaila. ali taj freemail je teški shit, tko zna više što mu je i što ga muči.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice