Torrenti i skidanje zaključana tema

poruka: 182
|
čitano: 73.881
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Torrenti i skidanje

da vam kazem registrirajte se na www.partis.si i skidajte punom brzinom svoga neta naravno morate seedati ako nebudete sedali budete bili banani

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

a gle sliku moj mis pokazuje u cemu je problem (gledaj kursor)ovo dole

vidi vidi
Bruno Bruno Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig komp je Intel core 2 duo quad 2.88ghz nvidia ge force 9600gt
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2009 21:04 (IBM ROADRUNER).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Torrenti i skidanje

neskidam nešto puno, oko 2-3 epizode voyagera mjesečno preko utorrenta ,a ostalo ovako sa stranica nekih...

 

Hebate kako  ovo ide sporo , 3-10kB/s. Skidam 3 epizode (3x350MB) već 1dan i 4h i skinuo sam 2/3 epizode, još ću morat skidat barem 4-8h.Viče

Konfa: Phenom II x3 720BE@3,4GHz 1,35V/HD4870 512MB +Scythe Musashi/ 2x2GB Kingmax 1066MHz /Corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Asrock 790gx/ Logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

nešto me pomalo zaj. Sa utorrentom skida maksimalno, ali mi upload nikad, ali baš nikad ne prelazi 30kB/s bez obzira seedao 1 ili 10 torrenta.

To nebi bilo ništa čudno da nije ista stvar i kod torrenata koje ja postavim, a skida ih nekoliko osoba.

Na t-comu sam i imam thompsona 780 njihova naravno. Operativni sustav je xp sp3

Ne ostavljaj ništa nedovr
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenti i skidanje
Joso162 kaže...

nešto me pomalo zaj. Sa utorrentom skida maksimalno, ali mi upload nikad, ali baš nikad ne prelazi 30kB/s bez obzira seedao 1 ili 10 torrenta.

To nebi bilo ništa čudno da nije ista stvar i kod torrenata koje ja postavim, a skida ih nekoliko osoba.

Na t-comu sam i imam thompsona 780 njihova naravno. Operativni sustav je xp sp3

 Pa 30kB/s up ti je max, ako imas standardnu T-comovu brzinu...
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

Koristim uTorrent a skida brzinom od 10kb/s - 270kb/s.

Brzina ovisi o seedersima tako da je sve to relativno.

Neka prosjecna brzina bi mi bila oko 50-70kb/s i sa tim sam zadovoljan

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

µtorrentom, brzine ovise... Nekad preko 500 a nekad jadnih 60-70

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

a kaj znac

Bruno Bruno Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig komp je Intel core 2 duo quad 2.88ghz nvidia ge force 9600gt
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenti i skidanje
IBM ROADRUNER kaže...

a gle sliku moj mis pokazuje u cemu je problem (gledaj kursor)ovo dole

 Moraš podesiti port
15 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenti i skidanje
IBM ROADRUNER kaže...

a gle sliku moj mis pokazuje u cemu je problem (gledaj kursor)ovo dole

 odi na http://portforward.com/ i tamo madi svoj ruter i podesi port,imas sve upute
nemoj skidati bnikakve programe da fowardanje jer to samo mažu oči

a meni uvik skida full brzinom 355Kb/s a upload sve skupa zna biti 60-50Kb/s
a vama ostalim je sporija brzina jer skidate s public trackera (nabavite koji privatni tracker pa cete biti zadovoljni-jer su tamo najbolji omjeri seedera i leechera)

I can't remember anything Can't tell if this is true or dream
15 godina
protjeran
offline
Torrenti i skidanje

Preporucam uTorrent

HD 2400pro 256mb,1.81GHz,768mb of ram. http://www.youtube.com/user/UKURR
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Torrenti i skidanje

Ja koristim uTorrent pokazao se kao najbolji od ostalih kao flash get, bittorent,samo nekada me brzina nervira,nekada ide max do 330 kb/s a nekada 20 kb/s,i puno varira sa 300 na 30 kb/s, koristim ovaj net, 7,2 MB hsdpa od tim operatera u italiji,dali ko ima kakvih iskustava sa ovim tipom konekcije...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Torrenti i skidanje
Hyperion kaže...

neskidam nešto puno, oko 2-3 epizode voyagera mjesečno preko utorrenta ,a ostalo ovako sa stranica nekih...

 

Hebate kako  ovo ide sporo , 3-10kB/s. Skidam 3 epizode (3x350MB) već 1dan i 4h i skinuo sam 2/3 epizode, još ću morat skidat barem 4-8h.Viče

 Regaj se na zamundi kada otvore registracije, tamo skines cijelu sezonu, za 2 dana. Skido sam tamo st enterprise i DS9.
Q6600 OC @ 3.0Ghz, 4GB 1066Mhz Corsair, HD4870 512MB OC 790 1000, Gigabyte EP35-DS3, TT Soprano, Logitech Wave + MX 518, Z-4 MSI Wind U90x : Atom 1.6Ghz, 1Gb DDRII, Intel® 945GS, 80 GB, XP home
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

MOM FRENDU skida 1100 kbps a meni sto a moze 1500kpbs kako taj port da popravim molim vas skidam lord of the ring s

viditre viditre
Bruno Bruno Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig komp je Intel core 2 duo quad 2.88ghz nvidia ge force 9600gt
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2009 20:15 (IBM ROADRUNER).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

meni s portom ide 2MB> a bez <500

I7 965 @5.1 , ASUS RAMPAGE II EXTREME , Dominator 12 gb DDR3 1600mhz , EVGA GTX295 & ASUS GTX 295 , HX1000W , WD1000BE X2 ,Coolermaster 932 HAF + monitor u boji .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenti i skidanje

utorrent i prezadovoljan s njim

Brzina skidanja gotovo uvijek maksimalna, a vrti se oko 480 kBps

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali balkan nikako iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2009 20:25 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

Imam utorrent i jako sam zadovoljan, brzina od 10-220 kb/s, imam  2Mb/ 256 kb.

 

AMD Athlon64 X2 5200+ 2.71 GHz , Asus Radeon HD3650, 2 GB RAM, 320 GB, Logitech X-530
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

svi pricate kak ste zadovoljni da j mi rjesite problem skino sam onaj pf config da detektiram ruter i stavim port ali  neam rutera updato sam sve novije routere a u torrent je na 20 kpbs vidi sliku gore molim pomoc

Bruno Bruno Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig komp je Intel core 2 duo quad 2.88ghz nvidia ge force 9600gt
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

Skidanje (download)torrenta,zapravo je vrlo jednostavno.Da malo surfate po internetu,ne biste pisali ovakve gluposti.Največi problem port.  Često se susrečem sa ovim pitanjem na stranicama foruma. Port prevedeno kanal. Šta je to. Recimo biosu pomaže u kom pravcu treba djelovati operativni sustav ili programska potpora. Ako želite skrenit vodu kad pada kiša, iskopajte kanal prema svojim ulaznim vratima i vidit čete šta če se dogodit. Tako i ovde port služi da aplikacija stigne di triba ,a isto tako i da dođe kad mi to želimo. A sad ozbiljno .Naša razmjena se vrši preko tcp ili udp protokola. Razlika je šta tcp kontrolira isporuke i ispravlja pogreške. Zapravo traži neispravan paket ponovo, dok udp jednostavno rečeno nema kontrole razmjene podataka. Znači portom, kanalom putuju paketi ,dolaze na odredište i preko tcp protokola uzimaju se ispravni a neispravni odbacuju. Da bi ti ,nazovimo ih paketi izašli iz našeg računala i stigli na odredište triba ih uputit u pravi kanal. Naša računala imaju windows firewall ili neki drugi zid slične namjene,koji ti paketi moraju proč. Da bi im olakšali put u tom zidu otvorimo port da se naši paketi ne muče.  Kliknite na  start.upravljačka ploča,windows firewall,exceptions,zatim add port tu upišite pod name -utorrent,pod port onaj isti koji vam je u utorrentu.Kliknete ok i to je to. A šta se tiče posebnog otvaranja porta u dsl uređaju .Ako je download dobar.Ako je upload dobar. Ako u recimo utorrentu stoji zeleni krug.Ponekad i žuti trokut.  Ne vidim zašto otvarat još jedan port u dsl uređaju. Koliko ja znan tamo su svi portovi otvoreni,a zida nema. Ako vas šta interesira pitajte jer:

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Šta znamo je kap a šta neznamo more

frenki
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Torrenti i skidanje

regao sam se na partis.si i svi problemi oko skidanja i brzine su nestali download mi uvijek ide max brzinom a to je oko 310 kpbs,,, zato samo privatni torrenti pa navaliteee...pozzzzzzzzz

Brak iz racuna je zajednica ljudi koji nikada ne mogu racunati jedno na drugo. Brak je nalik na pecurku, da li je dobra ili otrovna primjetis tek kad je kasno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Torrenti i skidanje

Zadnjih par dana uopće ne mogu otvoriti bittorrents.ro. Imam MAX adsl. Probao sam otvoriti stranicu preko VIP broadband interneta i kod frenda koji ima Optima adsl, u oba slučaja stranica se otvara bez problema. Sve druge stranice se otvaraju. Da li još netko s T-comovim adsl-om ima taj problem, a ako nema što to kod mene ne valja?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Torrenti i skidanje
Igor kaže...

Zadnjih par dana uopće ne mogu otvoriti bittorrents.ro. Imam MAX adsl. Probao sam otvoriti stranicu preko VIP broadband interneta i kod frenda koji ima Optima adsl, u oba slučaja stranica se otvara bez problema. Sve druge stranice se otvaraju. Da li još netko s T-comovim adsl-om ima taj problem, a ako nema što to kod mene ne valja?

Ja inace ne koristim tu stranicu uopce ali probao sam sad uc tam ali nista ne ide, isto T-Šrot internet koristim normalno. Kod tebe je sve ok ne moras brinut a u cemu je problem da se stranica ne otvara ko zna a ionak ima drugih slicnih koliko hoces!Cool

15 godina
offline
RE: Torrenti i skidanje

ugl sa tpba utorrent maxovano :)) 1 mb ili 800 , 900 ma kao sto ovi kazu sve ovisi o tome kakav je torrent

16 godina
offline
Torrenti i skidanje

Ne radi mi Revolution.net kad se pokušavam spojiti preko Max ADSl-a, ali kad se spajam preko VIP broadbanda onda radi. U čemu je problem? Jel još netko s MAX ADSL-om ima taj problem?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Torrenti i skidanje
Igor kaže...

Ne radi mi Revolution.net kad se pokušavam spojiti preko Max ADSl-a, ali kad se spajam preko VIP broadbanda onda radi. U čemu je problem? Jel još netko s MAX ADSL-om ima taj problem?

Hm neznam stvarno, u petak cu se registrirati pa cemo vidit dali ce biti kod mene isto.

torrentolog!
16 godina
offline
RE: Torrenti i skidanje
BORG kaže...
Igor kaže...

Ne radi mi Revolution.net kad se pokušavam spojiti preko Max ADSl-a, ali kad se spajam preko VIP broadbanda onda radi. U čemu je problem? Jel još netko s MAX ADSL-om ima taj problem?

Hm neznam stvarno, u petak cu se registrirati pa cemo vidit dali ce biti kod mene isto.

A što je s Bittorrents.ro opet ne radi?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
offline
RE: Torrenti i skidanje
razer1911 kaže...

da vam kazem registrirajte se na www.partis.si i skidajte punom brzinom svoga neta naravno morate seedati ako nebudete sedali budete bili banani

pa i ako si baniran ponovo se prijaviš....

 

imam je 10000000000000000000  e-mail adresa pa me mogu banirat kolko god oče

hahahahaah
15 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenti i skidanje
car kaže...
razer1911 kaže...

da vam kazem registrirajte se na www.partis.si i skidajte punom brzinom svoga neta naravno morate seedati ako nebudete sedali budete bili banani

pa i ako si baniran ponovo se prijaviš....

 

imam je 10000000000000000000  e-mail adresa pa me mogu banirat kolko god oče

Em skidas badave em nebi seedao! Ovakvima kao ti bi banao sve ip adrese tako da ni Firefox djabe nebi skinuo. Kad vec krades onda budi fer i daj drugima da skidaju od tebe.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
15 godina
odjavljen
offline
RE: Torrenti i skidanje
F1-IVO kaže...
car kaže...
...

 

imam je 10000000000000000000  e-mail adresa pa me mogu banirat kolko god oče

Em skidas badave em nebi seedao! Ovakvima kao ti bi banao sve ip adrese tako da ni Firefox djabe nebi skinuo. Kad vec krades onda budi fer i daj drugima da skidaju od tebe.

Šta se dogodilo s poštenjem među lopovima.. Lopov od lopova krade, di mi odešmo.... Kasnije se žale da ima malo seedera... Fuj. Perma ban na IP adrese i GUID hardverski ban (smislit neš u stilu PB-a i to stavit u torrent aplikacije) da istrijebimo ove lopove....

Stick to the shadows.... // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
16 godina
offline
RE: Torrenti i skidanje
F1-IVO kaže...
car kaže...

pa i ako si baniran ponovo se prijaviš....

 

imam je 10000000000000000000  e-mail adresa pa me mogu banirat kolko god oče

Em skidas badave em nebi seedao! Ovakvima kao ti bi banao sve ip adrese tako da ni Firefox djabe nebi skinuo. Kad vec krades onda budi fer i daj drugima da skidaju od tebe.

Upravo to!

I ne samo to, daš npr. pozivnicu nekom takvom biseru, pa te zbog njega banaju.

To su već ozbiljne stvari, ne dječje igre kao što car misli :((

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice