Torrenti i skidanje zaključana tema

poruka: 182
|
čitano: 73.890
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Torrenti i skidanje
mujica kaže...

lol, hehe...

 

s posla je naravno;) al je lijepo za vidjet.

 

 Da, i brzo i jos besplatno... Savrsena kombinacija, uzivaj dok mozes... U vecini firmi zabranili P2P klijente sto je i logicno...
16 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

Ljudi, nešto me zanima. Kako potići maksimalnu brzinu pri downloadu kad se koristi torrente? Meni je brzina uvijek mizerno mala i uglavnom ne prelazi 40 KB/s!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Torrenti i skidanje

Meni jučer skidao na nižem od 0.0kb/s,nije ništa pisalo,ali je skidao...


phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenti i skidanje

uTorent...  najvećom brzinom.... dakle od oko 100 do 218 najviše zabilježeno....

skidanje ti prije svega ovisi o resursima... ako se zakačiš na nekoga tko daje visok upload onda skače do maksimuma...

zato moraš birati torente s puno seedova pa se uvjek nađe netko tko ti pusti preko 50 a kad se spoje takva 2 i još onih sitnih po 2-3 eto ti 200

 

s utorentom je problem ako ne uštimaš ručno brzine onda ti on stavi na neki optimal.. a to je najgora varijanta... moraš se malo poigrati

i onda dobivaš maksimalne reference

izuzetno sam zadovoljan jer mi pruža najveću mogućnost reguliranja downloada i uploada.... a i sam torent teži svega stotinjak kilobajta

pa nikako ne opterećuje ni resurse ni samo surfanje internetom...

 

najveći hrvatski portal za kulturu i umjetnost --- http://www.svijetkulture.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.5.2008 11:23 (hondo).
16 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

E, ali u tome i je problem....bez obzira koji omjer uploadera i downloadera bio, meni je brzina uvijek, ali uvijek jako mala. Čuo sam da treba neke postavke manualno podesiti, postoje i neki trikovi, ah ne znam, pomažite ako znate.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

mene zanima koju verziju utorrenta koristite jer navodno neke verzije salju podatke o vama?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

skidam pomocu utorrenta sa www.torrent-damage.net brzina skidanja 217 kb/s imam jos dva invajta ko oce neka me pm-a


It*s our destiny
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Torrenti i skidanje
2029.MN4 kaže...

E, ali u tome i je problem....bez obzira koji omjer uploadera i downloadera bio, meni je brzina uvijek, ali uvijek jako mala. Čuo sam da treba neke postavke manualno podesiti, postoje i neki trikovi, ah ne znam, pomažite ako znate.

 Trebas forwardati port u routeru.
Upisi u gugl "Port forwarding" i naces stranicu na kojoj ti sve pise kako sta napraviti za koji torrent client i za koji router.

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
16 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenti i skidanje
deluge. uglavnom je na full speed(ogranicen na 150kBps zbog surfanja) jer skidam sa privatnih trackera,
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

eo dao  sam acc psihi


Aj em IronMAn
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

 naravno Utorrent a torrente sve sa Demonoid Osmijeh


DaDo - gp1
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

e ja imam qtorrent ali ne kuzim kako da preko toga skinem igrice

moze mi li neko objasniti

plz

fala

 

marac
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

imam qtorrent kak da si skinem igricu preko toga?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Torrenti i skidanje

Također skidam sa Utorrentom i brzina je full kad tražim pravi torrent sa punda seeda i regan sam na torrente di ljudi seedaju godinama..::)

Šaljem sve igrice za 20kn poštom...PES 2009,FIFA2009,Crysis warhead, Cod5,Nfs undercover, Tomb raider underworld, Far cry 2, fm9 ,stalker clear sky , fall out 2 , nba 09 ...Sve sam ja skinuo i isprobao .. Za sve upite na PM...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

ma kako da si naštimam da mi de brže...nikad mi nije vise od 100kb/s

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenti i skidanje

mikroTorrent koristim ofc.. najbolji imo.. brzina kad ima dosta seedova mi je average oko 600 kb/s (moj max)
kad ima malo onda 200-300 :P

15 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

koristio BitSpirit presao na uTorrent

brzina - Privatni Trackeri Belji se

Jack was nimble, Jack was quick, but Jack still couldn't dodge Chuck Norris' roundhouse kick.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

Ja koristim Bitt torrent i skida mi brzinom 200kb/s

jer imam privatni torrent Belji se

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenti i skidanje
Lrnted kaže...

Ja koristim Bitt torrent i skida mi brzinom 200kb/s

jer imam privatni torrent Belji se

 nema veze ako imas privatni torrent ili ne... privatni torrent na neki nacin tjera korisnike da seedaju... isto tako mozes naci torrent na isohuntu i skidat ce ti maximalno vazan je zaj omjer seed/peer .... inače koristim mjutorrent kao mnogi i stvarno je jedan od boljih skida brzo jer je brzina 8mb/s heh
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
15 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenti i skidanje
leo_819 kaže...
Lrnted kaže...

Ja koristim Bitt torrent i skida mi brzinom 200kb/s

jer imam privatni torrent Belji se

 nema veze ako imas privatni torrent ili ne... privatni torrent na neki nacin tjera korisnike da seedaju... isto tako mozes naci torrent na isohuntu i skidat ce ti maximalno vazan je zaj omjer seed/peer .... inače koristim mjutorrent kao mnogi i stvarno je jedan od boljih skida brzo jer je brzina 8mb/s heh
 bas zbog toga i jest brze, no uvijek na javnim trackerima ima dobrih dusa koji seedaju
Jack was nimble, Jack was quick, but Jack still couldn't dodge Chuck Norris' roundhouse kick.
16 godina
offline
RE: Torrenti i skidanje

Imam problem s privatnim trackeroma, TL-om.

Nakon puno traganja za njim konačno sam dobio pozivnicu, no sada se pojavio veliki problem... nemogu naći torrent koji će seedati. Downlaodao sam 4.7GB a uploadao samo 170MB. Neznam kako da ovo popravim... ako pređem 5GB a imam ratio manji od 0.4 (sada mi je 0.036) kickat će me za 3 dana.

Neznam kaj da radim Plač

 

 

 

 

Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
15 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenti i skidanje
momak kaže...

Imam problem s privatnim trackeroma, TL-om.

Nakon puno traganja za njim konačno sam dobio pozivnicu, no sada se pojavio veliki problem... nemogu naći torrent koji će seedati. Downlaodao sam 4.7GB a uploadao samo 170MB. Neznam kako da ovo popravim... ako pređem 5GB a imam ratio manji od 0.4 (sada mi je 0.036) kickat će me za 3 dana.

Neznam kaj da radim Plač

 

 

 

 

 Imas ratio mastere. no kako ti to ne zeli seedati
Ubuntu 8.10 Interpid Ibex User www.tutorialized.com (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenti i skidanje
momak kaže...

Imam problem s privatnim trackeroma, TL-om.

Nakon puno traganja za njim konačno sam dobio pozivnicu, no sada se pojavio veliki problem... nemogu naći torrent koji će seedati. Downlaodao sam 4.7GB a uploadao samo 170MB. Neznam kako da ovo popravim... ako pređem 5GB a imam ratio manji od 0.4 (sada mi je 0.036) kickat će me za 3 dana.

Neznam kaj da radim Plač

 

 

 

 

 Prvo si trebao skidat neke freeleech stvari.Sad si se usosio a vjerojatno i onog koji ti je dao pozivnicu.
World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
16 godina
offline
RE: Torrenti i skidanje

Ako se neveram na TL-u nema freeleecha...

 

 

 

Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
16 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

Pozdrav,
ovaj mjesec imam flat i lijepo počeo skidat preko utorrenta 1.8.2 prvih nekoliko sati sve u redu i zatim je počelo pucanje veze svakih nekoliko sati pa i minuta.
Čitao sam po forumima da bi mogao biti problem sa utorrentom,probao sam i sa bittorrentom ista stvar.Sad neznam dal treba podesit utorrent ili što?Skidao sam i prije sa istim klijentima i uvijek je sve bilo super,ne znam šta da više radim.Modem mi je THOMSON ST780

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

utorrent

min 500kb/ max 2.7mb/s

Pentium 100MHz @102 MHz, nvidia 1 4 mb , dram 8 mb , Windows 3.1 , 64 mb hdd,monitor u boji, ne radi mi GTA IV uskoro ču instalirat vistu tamo bi onda trebala radit !!!! ipak je komp predobar mogla bi onda i na high :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenti i skidanje

@ goran89

ako si na t-comu onda ti je možda problem kod njih... (99 posto je...), ljudima na t-scumu često puca veza u zadnje vrijeme... sumnjam da je do clienta... modem isto zna zezat tu i tam, i mene isto taj thompson, resetiram ga 2-3 put tjedno i sve 5...  ja bi preporučio 1.7.7 verziju utorrenta inače

Gateway P-7807u 17" WXGA+ / Intel Core 2 Duo P8600 2.4GHz / 4GB DDR3 RAM / 320GB 7200RPM HD / GeForce 9800M GTS
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2009 12:54 (markbodin).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenti i skidanje

Jučer mi je tehničar donio novi modem,ali kad sam opet nastavio download mi se opet počelo dešavat da mi puca veza.Ovu noć nisam ništa skidao i veza nije pucala sve do jutra kad sam opet nastavio skidat.Susjed ima isti modem i isto ima flat i kod njega sve štima

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2009 13:16 (goran89).
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

meni je problem sto u donjem djelu torrenta treba svjeztlit zelena kvacka a meni svjetli naradjasti trokut kako da to ispravim uzt to iam 3 laptopa i 2 racunala i na svima njima iam u torrent i to se pokazuje seedova je dosta i skidam sa isohunta i pirate bay

 

Bruno Bruno Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig komp je Intel core 2 duo quad 2.88ghz nvidia ge force 9600gt
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti i skidanje

zao mi je ako je ovo spam  ispricavam se

 

Bruno Bruno Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig komp je Intel core 2 duo quad 2.88ghz nvidia ge force 9600gt
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice