Za skidanje sa torenta kazna... zaključana tema

poruka: 358
|
čitano: 207.107
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Za skidnje sa torneta kazna...

^^^i to sam imao bas rasparvu lepo sam reko da su lopvi da kradu na veliko i meseca dana pre isteka dodje ovo{#}

Ako su resili da mi napalate nema sanse da se izborim dali ce novac kod njih ili advokata sve jedno mislim da mi nema spasa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Za skidnje sa torneta kazna...

Jednostavno je rijesenje, neki dobar black encrypted VPN(bolje platit 90$ nego kaznu od 600+ eur) + enkriptirna particija i .... {#}

I don't care that they stole my idea . . I care that they don't have any of their own. — Nikola Tesla
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2014 4:13 (xZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Za skidnje sa torneta kazna...
Kako si i sam rekao na skidao si se mnogo toga preko torenta, a ti si dobio kaznu samo zbog skidanja tocno određene stvari, BrBa 4 - 1.
Postoji li tu onda kakva vjerojatnos da ISP ubiti niti ne zna da si to skidao nego su isli na blef, jer ipak je to bila najskidanija serija??
11 godina
offline
Za skidnje sa torneta kazna...

lijepo iznajmis neki malo bolji seedbox 20-30€ mjesecno i na njega sve skidas al vecinom ti boxovi dozvoljavaju skidanje sa privatnih servera. i kad ti se nesto skines samo preimenujes na serveru u abcsvmdkf npr i onda skines na svoje racunalo i vratis u pravo ime...i operateri i niko nezna sta si skinuo...

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2014 10:36 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Za skidnje sa torneta kazna...

LOL----dajte me nemojte za**avat!! kakva kazna????

 

pa mjesečno bi tako utržili VIŠE LOVE nego cijela zarada EU od trgovine!! nema šanse da se to naplati...ni tamo u Švabiji a pogotovo južnije!!!

 

samo zastrašivanje!!

 

neka prvo zatvore torente i osobe koje to stavljaju!! i njihova adresa nije tajna pa onda nek krenu od njih   pa ćemo onda lako dalje!!!

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2014 11:06 (zlatkor).
 
13 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Za skidnje sa torneta kazna...

A sta je sa privatnim torrent stranicama? Jesu one sigurnije?

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2014 11:25 (Independent).
15 godina
offline
Re: Za skidnje sa torneta kazna...

A kako bi Njemci naplatili npr Rusu koji je postavio taj torrent?

You got to lose to know how to win
16 godina
offline
Za skidnje sa torneta kazna...

E ljudi moji, ajd malo razmislite. Dakle radi se o Njemačkoj, najbogatija i najprosperitetnija zemlja u Europi trenutno.

 

Da živite tamo i radite za 2500-5000 eura plaću mislite da bi se bavili torrentiranjem??? Iskreno ne znam nikog da je otišao u Njemačku i da ima plaću manju od 2000-2500 eura, a znam dosta ljudi koji tamo žive i rade.

 

Netflix uzmeš mjesečno za 10 eura (VPN ili DNS i pretplata za Netflix) i vozi... Njemačka je država koja nije nastala na lopovluku i naravno da svi štite svoje interese, zato i jesu tamo gdje jesu jer nisu lopovi/kriminalci/mafija u duši kao većina nas s balkana.

 

I sad bi neki balkanac, rumunj, kinez, itd. tamo išao i varao, krao i živio od socijale. E pa ne može, nebi im niti ja to dopustio. Zakoni su zakoni i tamo se poštuju, i jako brzo radi sudstvo.

 

Što se tiče autora, ako si već otišao živit i radit tamo onda imaš para i da mjesečno iznajmiš 10 filmova, a ako radiš teško da ih i toliko stigneš mjesečno pogledat, i još ubroji to da će biti nešto zanimljivo i na TVu vjerojatno. A pretpostavljam da je njemačka TV ponuda definitvno bogatija od naše, iako je negledljiva jer oni sinkroniziraju sve, al onda si jednostavno pikneš Netflix/Hulu i mir. Za glazbu imaš tak i tak već dosta besplatnih servisa tako da to nije problem, a ako baš nešto jako želiš kupiš.

 

A što se tiče ovog što je netko naveo da te uče redu plaćanja... Pa naravno da te uče. A i tko te tjera da koristiš bilo što od tih stvari??? Jel to možda obvezno??? Zato u ovoj državi i stojimo kako stojimo jer reda nema i svako gleda kak će shebat onog drugog. Istina je da sadržaja fali i da smo još u kamenom dobu što se tiče Interneta, i nadam se da će se to promijeniti dok ovakve stvari ne stignu kod nas, u što sumnjam jer malo koja država kažnjava ovak drastično ovakve stvari...

 

Također zanima me kak Njemačka stoji sa skidanjem koje nije prek torrenta, znači ako FTP skineš neki fajl, što ako neš skineš s youtubea? Jel i onda kazne stižu?

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2014 11:54 (lllnuclearlll).
Moj PC  
12 3 hvala 0
14 godina
offline
Za skidnje sa torneta kazna...

Od frenda brat mu živi u Švabiji,dobio je kaznu 2put od 3000€,angažirao odvjetnika i na kraju je platio 2put po 90€ prije 2god.

Kontaktiraj neku odvjetničku firmu specijaliziranu za takve stvari.

A druga priča je da se frendu isto u Švabiji netko zakačio na njegov wifi i poskidao torrente i tip je dobio kaznu i na kraju platio,sada gasi router preko noći,turbo wifi zaštita i praktički se boji interneta.znam da se trenutno u Hrvatskoj prati torrentiranje ali nisam još čuo kažnjavanje korisnika.

Malo ću se pozabaviti i informirati o sigurnijem načinu skidanja,pitanje vremena je kad će početi kod nas...

Autoru teme želim sreče i što manjem izdatku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Za skidnje sa torneta kazna...
lllnuclearlll kaže...

 

 

Da živite tamo i radite za 2500-5000 eura plaću mislite da bi se bavili torrentiranjem??? Iskreno ne znam nikog da je otišao u Njemačku i da ima plaću manju od 2000-2500 eura, a znam dosta ljudi koji tamo žive i rade.

 

 

 

kojih 2500-5000  eura.

Prije će bit 1200-do 2500 eura,  prosjek je negdje oko1500 eura.

Zato ne pričaj gluposti.

Nadalje u njemačkoj trečina radi na crno i valjaju državu kako god znaju.

14 godina
offline
Re: Za skidnje sa torneta kazna...
Promatrač kaže...
lllnuclearlll kaže...

 

 

Da živite tamo i radite za 2500-5000 eura plaću mislite da bi se bavili torrentiranjem??? Iskreno ne znam nikog da je otišao u Njemačku i da ima plaću manju od 2000-2500 eura, a znam dosta ljudi koji tamo žive i rade.

 

 

 

kojih 2500-5000  eura.

Prije će bit 1200-do 2500 eura,  prosjek je negdje oko1500 eura.

Zato ne pričaj gluposti.

Nadalje u njemačkoj trečina radi na crno i valjaju državu kako god znaju.

Barem rade...

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
16 godina
offline
Re: Za skidnje sa torneta kazna...
Promatrač kaže...

kojih 2500-5000  eura.

Prije će bit 1200-do 2500 eura,  prosjek je negdje oko1500 eura.

Zato ne pričaj gluposti.

Nadalje u njemačkoj trečina radi na crno i valjaju državu kako god znaju.

1500 eura je prek 11000kn. Da od toga nemaš za izdvojit 10 eura za Netflix i 3-4x godišnje 50-60 eura za neku računalnu igru na Steamu nekako ne mogu vjerovat. I to je plaća nekog nižeg radnika sa srednjom školom. Ljudi na boljim poslovima imaju i bolje plaće, sad zavisi što radiš.

Ovdje takvi ljudi rade za 2200-4000kn, ako rade. Znam jednog taxistu koji radi u bavarskoj, zarađuje preko 3000 eura, i znam vodoinstalatera koji dobiva 2000-2500 eura. Koliko onda zarađuje jedan programer, IT profesionalac, bankar, strojar, liječnik, farmaceut???

 

A na crno rade 95% imigranti, ne njemci.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2014 12:44 (lllnuclearlll).
12 godina
neaktivan
offline
Za skidnje sa torneta kazna...

O bože nekada srkenm i po 500-600 Gb mjesečno pa završio bi na doživotnoj! {#}

 
19 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Za skidnje sa torneta kazna...
zmegati kaže...

O bože nekada srkenm i po 500-600 Gb mjesečno pa završio bi na doživotnoj! {#}

ma ne sekiraj se...imao bi sve blagodati - golf terene, knjižnicu, internet, sportske aktivnosti...gledaj malo naše političare...

14 godina
protjeran
offline
Re: Za skidnje sa torneta kazna...

Drugi put pamet u glavu. Radije se strpi pa kupi kasnije cijelu sezonu, jeftinije te izadje.

B-A-R-C-A
15 godina
offline
Re: Za skidnje sa torneta kazna...
lllnuclearlll kaže...

 

A na crno rade 95% imigranti, ne njemci.

vidim da ova rasprava ide u smjeru oni nijemci pametni vrijedni itd,a mi balkanci ljenčine i glupi i došli krast po njemačkoj.

Vidim da nemaš pojma kako zbilja izgleda situacija u dojčlandu a vjeruj nije bajna.

Ali da to su nijemci nedaj bože da bi oni nešt zdrpili.

 

10 godina
protjeran
offline
Re: Za skidnje sa torneta kazna...
cardadule kaže...

Nisam pravnik ali ajde neka dokazu ok skidao sam "znamo" mogu da kazem skidao komsija opreko vlana otkljucan mi slüs sta onda jel imaju dokaz koji im je to dokaz mogu je da skda bilo ko...

Nisam ja, moja baba je skidala :D :D :D

 

Ionak pise "frau" a ne "herr" :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2014 13:40 (VedranOo).
10 godina
neaktivan
offline
Za skidnje sa torneta kazna...

Rece neko plate 2000-2500 neto ili bruto?? velika je razlika...

Mi balkanci vecina tu platu mozemo sanjati "zato sto smo vecina na "obicne poslove" gde je prosek oko 1700e mesecno neto.

Ja sam dipl Arhitekta kada sam dosao u nemacku nisu hteli da mi priznaju dipl trebo sam da idem na pretpolganja u medjuvremenu sam naso drugi posao koji danas radim tu sam i ostao,dosta je nasih dobra gazda kako kasu kasika u med.

Ti sad od svoje plate placas,socijalno,stan,auto,osiguranja,pa vidfi koliko ti ostane kod nas je isto veliki slucaj gde zena ne radi nego samo jedna iz porodice radi.

Ono da doji nai dole pa doteraju kola i kazu imam toliko i toliko to je hvaljenje cisto. eto ukratko off topic

 

Neznam sta cu sa ovim moraci kod advokata

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Za skidnje sa torneta kazna...
Promatrač kaže...

vidim da ova rasprava ide u smjeru oni nijemci pametni vrijedni itd,a mi balkanci ljenčine i glupi i došli krast po njemačkoj.

Vidim da nemaš pojma kako zbilja izgleda situacija u dojčlandu a vjeruj nije bajna.

Ali da to su nijemci nedaj bože da bi oni nešt zdrpili.

 

Nisam to rekao da je sve bajno i krasno, znam i sam da nije. Ali da je puno bolje nego ovdje je, i to ne možeš reći da nije. Njemcima s domovnicom je puno bolje nego imigrantima, a to je i logično, zar ne??? Ja ne kažem da su naši glupi i nesposobni jer to nije istina, glupi bi bili da su ostali u ovoj državi ako su mogli bolje proći u inozemstvu. Samo sam rekao da znam par ljudi koji tamo rade i znam kolika su im primanja otprilike, a to se i vidi po kućama koje su napravili ovdje za svoje obitelji, a ne rade nekakve poslove za koje trebaju visoke kvalifikacije. A moš si mislit za kolike pare onda rade visokokvalificirani ljudi u deficitarnim zanimanjima.

 

A u RH većina ima dovoljno da plati Netflix 10 eura mjesečno, a kamoli onda ne u jednoj Njemačkoj.

 

Eto sam autor veli da ima 1700 eura neto plaću... Da je platio Netflix i gledao filmove tamo ostalo bi mu 1690 eura, i nebi sad imao ovakav problem... Na žalost trebao se raspitati ranije kakva je politika u toj državi s ovakvim stvarima...

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2014 14:05 (lllnuclearlll).
16 godina
offline
Re: Za skidnje sa torneta kazna...
cardadule kaže...

^^^i to sam imao bas rasparvu lepo sam reko da su lopvi da kradu na veliko i meseca dana pre isteka dodje ovo{#}

Ako su resili da mi napalate nema sanse da se izborim dali ce novac kod njih ili advokata sve jedno mislim da mi nema spasa.

Ubuduče sve serije ili filmove koji te zanimaju gledaj online,Nevinašce i nema frke imaš takvih Streaming stranica s linkovima na serije ili filmove kolko hočeš.Kvaliteta nije kao ono šta skideš u nekoj HD rezoluciji jel, no barem te niko ne bude ganjal za piratiju to sigurno.Cool

R4zOR229 kaže...

A kako bi Njemci naplatili npr Rusu koji je postavio taj torrent?

To tvoje pitanje je skroz besmisleno,Izlanuo se jer ako je Rus(a isto je i za Kinu) nekaj uplodal sa Ruskog teritorija tu niko ništa ne može bilo Njemci ili Ameri itd.Ruskim vlastima živo se fučka za piratiju, tj američku i neku drugu filmsku industriju njima je to zadnja rupa na sviralu.{#}

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2014 14:35 (rambox).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Za skidnje sa torneta kazna...
Independent kaže...

A sta je sa privatnim torrent stranicama? Jesu one sigurnije?

Da, ako pretpostaviš da se nitko od tih agencija za praćenje nije infiltrirao (nema account tamo) i na te trackere što je stvarno teško za potvrditi, i ako imaš isključen DHT tako da ti torrent klijent ne pokušava tražiti druge izvore datoteke izvan onih koje ti pruža tracker (DHT ti može ubrzati skidanje jer jednostavno pronalazi alternativne izvore datoteke koji nisu spojeni na tracker i AFAIK apsolutno je nužan za magnet linkove jer magnet ne koristi tracker).

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2014 17:39 (rustweaver).
10 godina
neaktivan
offline
Za skidnje sa torneta kazna...

http://falsecolour.com/aw/sasse/sasse.html

 

Firma koja mi trazi novac i iskustvo jednog korisnika {#}

 

Ajde neka probaju na sud

 

Moj PC  
5 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Za skidnje sa torneta kazna...
Marko :D kaže...

Ja ne mogu vjerovati da je dobio kaznu za skidanje torrenta.

- nije dobio za skidanje, nego za distribuciju (tj klasičnu pirateriju, kršenje copyrighta i autorskih prava).

- Već par godina, legendarna kazna od 911€ (koja je sad vidim već na 970€)... stiže automatizmom.

 

(edit: ... woow, pa tu ima hrpa postića, tko zna, možda je ovaj višak).

 

Milka30 kaže...

..

-Postoji li torrent program koji zabranjuje upload(ili se moze ukinuti)?Pošto je koliko znam djeljenje kažnjivo!

-Skidanjem preko privatnih trackera se ne moze utvrditi tko skida ili?

-Netko je spomenuo skrivanje IP-a...pa zar to ne šljaka preko torrenta?

-Online gledanje filmova(kao što ja radim),je kažnjivo,da ili ne?

-ne, može, ne.

-konzumiranje nije kažnjivo, u svim civiliziranim zemljama, nekim čudom i HR ima takav zakon, kao i npr Švica. Kažnjivo je 'Piratierija' (ono što sve pod to ide, kazneno djelo).

 

chutac kaže...

..

Igre kupujem na Steamu, skidam filmove, pjesme i "filmove".

 

 

 

Ima li razloga za brigu ili za prestajanje skidanja?

ovisi o načinu skidanja. Torrentom nema leglanog načina (ni jedan legalni distributer..). Skidanje samo po sebi je legalno.

 

bunkermax kaže...

 

..

Nije kaznjiv download nego korištenje i distribucija zaštićenog sadržaja. ...

-sa zakonima moraš biti 100% (i više) precizan. Korištenje nije nikakvo kršenje zakona, nije kažnjivo, nit zabranjeno. Za AV materijale je svaka konzumacija leglana npr radio stanica, dok je za korištenje soft potrebna licenca i da je koriptenje u skladu s licencom il bez valjane-odgovarajuće licence, prekršaj po privatnoj tužbi vlasnika ili BSA-zastupnika. Piraterija je ono drugo, ono što se konstantno po novinama (često pogrešno) interpretira... namjerno.

 

rustweaver kaže...
R4zOR229 kaže...

A na koji nacin se dode do adrese korisnika?..

Ubace se peerovi u mrežu i oni samo bilježe sve IP adrese koje s njima dođu u kontakt ..

-hmm. da.. postoje i teorije (zavjere?).. da sami vlsnici seedaju, i sve što se time može povezati. Slično kao kad policija radi s drogom ili prostitucijom, mitom itd..

-Realna opasnost, logična. Jer tad i neki pjesmuljak ili indie igra koja nema prođu, može postati vrlo unosan izvor zarade... dovoljno je upasti u torrent i uplatnica stigne. To je najgora stvar povezana s ACTAom i sl. zakonima koji to omogućavaju.

 

xZero kaže...

Jednostavno je rijesenje, neki dobar black encrypted VPN(bolje platit 90$ nego kaznu od 600+ eur) + enkriptirna particija i .... {#}

-glupost=dezinformacija, koja ne pomaže. oni 'pametniji' zato koriste mule, dal (novi ruski hacker i sl) koji je obično samo paravan, maloljetnik i sl..

-npr, zakoni povezani s piraterijom, ukoliko si optužen, na tebi je teret dokazivanja nevinosti, enkripcija diska je nevažna, tj tad si kriv ili im moraš dekriptirati. (mada oni imaju dovoljno resursa za razbiti i to..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2014 20:01 (ihush).
10 godina
neaktivan
offline
Za skidnje sa torneta kazna...

Postoji neki "siguran" nacin skidanja igara,sajtove koje imaju igre mozemo na jednoj ruci da nabrojimo a za to su nam potreni torneti..?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Za skidnje sa torneta kazna...

A zasto recimo ne skidate preko warez-bb.org sajta...skinete jdownloader i rokaj....nema sidera, uglavnom ide full speed i milina...mali off ali bas me zanima...istog dana kada bilo koji sadrzaj izadje na torent izadje i na warezu..

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Za skidnje sa torneta kazna...
cardadule kaže...

Postoji neki "siguran" nacin skidanja igara,sajtove koje imaju igre mozemo na jednoj ruci da nabrojimo a za to su nam potreni torneti..?

 

 

 siguran? Siguran je svaki, nećeš dobiti spolne bolesti ili slomiti ruku, dali je nešto od tog leglano ili kažnjivo je nešto drugo. Sigurnost ne postoji, postoji samo uplatnica na 9xx€.

-gore netko govori o hajdanju guze i proxičima.. ne pomaže, jer paketi da bi došli do korisnika moraju znati adresu, oni koji se time bave, znaju.

-legalan download je npr s MSovih stranica, Steama... tamo vlasnik, kontrolirano distribuira sadržaj. Torrrent je istovremeno i distribucija, zato ne postoji ni jedan komercijalan sadržaj na torrentu, jer bi svaki korisnik istovremeno bio distributer (i onaj koji je legalan-kupac) jer to mu ne daje pravo distribucije. Upravo je to osnova za kaznu po sili zakona. Korištenje bez valjane licence je ''zanemarivo'', nema ni jedne tužbe MSa u svijetu protiv kućnog korisnika (ili ostalih soft firmi). Pamet u glavu, to je sigurnije, jer naša policija zna biti jako susretljiva, pa čak kad nema pravne osobe na zahtijev drugih upadaju u stan i nose čak i monitor... vjerojatno jer je to dobra fotka.

 

edit: Rapidshare (i sl. servisi) je recimo OK za download, ali vidimo kako prolazi .com kao vlasnik.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2014 17:01 (ihush).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Za skidnje sa torneta kazna...
ihush kaže...
cardadule kaže...

Postoji neki "siguran" nacin skidanja igara,sajtove koje imaju igre mozemo na jednoj ruci da nabrojimo a za to su nam potreni torneti..?

 

 

 siguran? Siguran je svaki, nećeš dobiti spolne bolesti ili slomiti ruku, dali je nešto od tog leglano ili kažnjivo je nešto drugo. Sigurnost ne postoji, postoji samo uplatnica na 9xx€.

-gore netko govori o hajdanju guze i proxičima.. ne pomaže, jer paketi da bi došli do korisnika moraju znati adresu, oni koji se time bave, znaju.

-legalan download je npr s MSovih stranica, Steama... tamo vlasnik, kontrolirano distribuira sadržaj. Torrrent je istovremeno i distribucija, zato ne postoji ni jedan komercijalan sadržaj na torrentu, jer bi svaki korisnik istovremeno bio distributer (i onaj koji je legalan-kupac) jer to mu ne daje pravo distribucije. Upravo je to osnova za kaznu po sili zakona. Korištenje bez valjane licence je ''zanemarivo'', nema ni jedne tužbe MSa u svijetu protiv kućnog korisnika (ili ostalih soft firmi). Pamet u glavu, to je sigurnije, jer naša policija zna biti jako susretljiva, pa čak kad nema pravne osobe na zahtijev drugih upadaju u stan i nose čak i monitor... vjerojatno jer je to dobra fotka.

 

edit: Rapidshare (i sl. servisi) je recimo OK za download, ali vidimo kako prolazi .com kao vlasnik.

Kao prvo policiji treba sudski nalog da nekome upadne u stan a i volio bi vidjet tog sudca koji će potpisat taj nalog., osim toga i najednostavnija enkripcija (winrar) im može onemogućit pronalaženje skinutog sadržaja.

15 godina
offline
Re: Za skidnje sa torneta kazna...
zeroname kaže...
...

Kao prvo policiji treba sudski nalog da nekome upadne u stan a i volio bi vidjet tog sudca koji će potpisat taj nalog., osim toga i najednostavnija enkripcija (winrar) im može onemogućit pronalaženje skinutog sadržaja.

 -? ... progooglaj malo temu.. Ta karikirana slika je uobičajena za našu policiju. Nalog im nije problem, imaju ga. (btw, upravo zakoni koji su se proguravali ACTA i sl. su išli za tim da i to eliminira).

Enkripcija je samo placebo kojim naivac misli da je riješio problem. Jednako kao da policiju ne pustiš u pregled.

Oni ne traže od tebe skinuti sadržaj, kažnjavaju te zbog nelegalne disitribucije s tvoje adrese. Na tebi je teret dokazivanja da nemaš takve sadržaje, da nisi distributer u suprotnom imaš (novi zakoni, koji se polako uvode..) npr GB automatsku kaznu 5g zatvora.

Uz današnje 'oblake' (hostove) uopće ne mora sadržaj biti kod tebe na HDDu, sporedno. Kriv si kao vlasnik linije (IP) kojom je obavljena distribucija ili dokazuj nevinost.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
neaktivan
offline
Za skidnje sa torneta kazna...

Imam jedno pianje sigurno je negde pisano i ovome a ima poznavaoca o tome sigurno ovde:

 

Da li postoji negde u nekoj drzavi da vas provajder interneta da vas logo ip trecem licu bez sudskog naloga?

 

Da li se sme upste provajder otkivati vasu privatnost bez sudsko naloga.

 

-Pitam iz razloga ovo sto se meni desilo moze se desti bilo kome,ovo sta se desava u nemackoj je cisto iznudjivanje novca,sta sam time hteo reci.Znaci mene tereti prvatna Advoktska firma specilazovana za zastitu nekog autora neznam gde...na kraju salju korisnicima pismo da platite toliko i toliko van suda znaci i pazite sad ovo u pismu kazu "vase podatke smo dolbili od vaseg provajdera uz saglasnost,film taj,tornet verzija ta,ip ta, ime to.....

Nemacki zakon kaze jasno "Privatnost vasih inforamcija se iskljucivo daje uz sudsku odluku i obavstenjem lica na koje se vrsi odluka tj proces"

 

Kasnije od forma i slucaja a ima ih podosta malo njih je platilo gotvo niko dospeo na sud saznam mozete videti i ovde(forum i advokatska firma lopvska koja me goni) http://www.aw3p.de/forum/viewtopic.php?f=17&t=84&sid=f23d5306bdb31b053534a2d2f53075fd da postoji privtna programerska firma Guardaley koja po svoj nameni nemoze biti registrovana u DE..otkriva ip i log zrtve...

 

Piitam se ko je ovde lud ko normalan ovo je cisto inudjivane novca hvatanje na starh i brzinu pa ko padne padne,stavimo na stani zakon o piratteriji koji nije kazem NIJE DRZAVNOM SEKTORU.

 

Ovo a ako ikad nekog i pozovi na sud oborice i malo dete {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.1.2014 0:47 (cardadule).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Za skidnje sa torneta kazna...

Cek @ihush

 

Kak ce znati ako skidam preko nekog VPS/VPN-a (koji ne cuvaju logove) ili cega vec ne. Npr. platim u Bitcoinima, skinem file prvo na njihov server, tamo kriptiram taj file (ako hocu) i stavim neko random ime file-a kao npr. "t2g24t4" i preko njihovog servera skinem direktno na svoj komp. Na svojem kompu to otvorim i raspakiram, a kad ono unutra cijela sezona GT-a

 

Na koji nacin ce me otkriti? Mislim, kazes da ne funkcionira, a vidim ekipu iz Njemacke (npr. na Boerse.bz) koja kaze da im upravo to pomaze kod skidanja

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.1.2014 9:00 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice