Provaljen gmail accaunt

poruka: 15
|
čitano: 9.600
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Provaljen gmail i facebook profil

Netko mi provalio u profil i promjenio password. Jel ima ikakav način da dođem do svog računa, problem je u tome što im nisam ostavio br. mobitela za security kod?

 

 

 

 

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Provaljen gmail i facebook profil
Jel znas sigurnosno pitanje i odgovor?
12 godina
protjeran
offline
Re: Provaljen gmail i facebook profil
kovaos kaže...

Netko mi provalio u profil i promjenio password. Jel ima ikakav način da dođem do svog računa, problem je u tome što im nisam ostavio br. mobitela za security kod?

 

 

 

 

Prvo su te upozorili da ima pokusaja probijanja i da ostavis broj za potvrdu racuna, pa sad, nakon nekog vremena ne mozes uci?

16 godina
offline
Re: Provaljen gmail i facebook profil

Odgovorio sam na sigurno pitanje i ništa, poslali su kao nekakav mail na gmail.

 

Nikakvih upozorenja nisam dobio, naime noćas su mi probili i u facebook ali to sam uspio riješit.

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
13 godina
offline
Re: Provaljen gmail i facebook profil
Neka proba preko zaboravili ste lozinku
16 godina
offline
Re: Provaljen gmail i facebook profil

Probao, ne prolazi.

 

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
13 godina
neaktivan
offline
Provaljen gmail accaunt

predpostavljam ak imas fejs da na fejsu imas gmail...ako imas onda ces ostat i bez fejsa...

=)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Provaljen gmail accaunt

da, kad si zadnji put koristio gmail ? ovako,ako imas fejs, ODMAH, ALI ODMAH IDI PROMJENI MAIL, NAPRAVI SI NOVI MAIL ACC

 

ako si na ovom forumu s tim mailom onda ODMA I TU ZAMJENI MAIL I SVUGDJE GDJE IMAŠ TAJ MAIL

 

Jel znas odgovor na tajno pitanje ? - Pretpostavljam da trebaš čekati 24 sata dok ovo šta ti je neko provalio istekne.

 

Koje ti je tajno pitanje ?- jel mozda kako ti se zvala prva uciteljica ili koji ti je telefonski broj ? to ti je svaka budala mogla probit

 

Idi na tajno pitanje za par dana i probaj odgovoriti, ali prvo napravi ovo gore. 

 

Evo link ako možda znaš ovo što te traži, kao što vidiš moraš imati još jedan mail acc, ali to ti mogu poslati i na bratov ili frendov: https://www.google.com/accounts/recovery/knowledgetest

 

 

PS. Daj odgovori ako imas mail za oporavak ili broj telefona za oporavak ?

 

Pitaj ako ne razumijes, nije prvi put da su ljudima provalili, meni je tajno pitanje isto ko i lozinka, i mjere oporavka visoke (telefon).

 

EDIT: vidim da si za face uspio rješiti, nego ovaj link šta sam ti dao sam uzeo iz svojega ACC, čisto da vidiš, sad ti probaj

PUC GA MEDO
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2011 15:39 (jurek95).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Provaljen gmail accaunt

Pa ako već smatraš da ti je ajmo reć "provaljeno" prijavi to googlu...

Mada, u 99 posto slučajeva se ispostavi da bezveze pričate, već vam se negdje zalomi lozinka, niste ugasili "caps lock" i slično -.-

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Provaljen gmail accaunt

Jedna preporuka,na Facebooku makni mail sa profila....

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Provaljen gmail accaunt

prije par dana mi se dogodilo da se nisam mogao ulogirati na gmail i jubito..

i ne nisam pucao krivi pass, jer sam probao nekoliko puta, onda sam ga otipkao u notepad i nije prolazio.. probao drugi browser, ništa..

pošto sam bio na poslu probao sam još na službenom lapu (imam sejvan pass) i nakon što nije prošlo, odustao sam jer nisam imao vremena dalje se zaj..

 

nisam se brinuo, jer sam bio zicer da ću ga vratit sa mobom, ili alt mailom, ali par sati kasnije sam se normalno ulogirao.. kako i zašto ne znam..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Provaljen gmail accaunt

Evo poslao mail korisničkoj službi jer ništa od gore navedeno ne pomaže. Javit će se u roku 24h pa javim kako sam prošao.

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
12 godina
neaktivan
offline
Provaljen gmail accaunt

Eto, kao što sam ti i rekao, to je najbolje riješenje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Provaljen gmail accaunt
AtomicBomb kaže...

Pa ako već smatraš da ti je ajmo reć "provaljeno" prijavi to googlu...

Mada, u 99 posto slučajeva se ispostavi da bezveze pričate, već vam se negdje zalomi lozinka, niste ugasili "caps lock" i slično -.-

U ovom slučaju sigurno nije gore navedeni slučaj, ljudi iz mailing liste dobivaju neke čudne mailove a ja ih nisam poslao, tako da???

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
13 godina
neaktivan
offline
Provaljen gmail accaunt

da, samo ako ti odgovore

 

ja sam frendovima slagao to, bio je problem da im je tajno pitanje "Voliš li Facebook?",a odgovor DA, ali uvijek sam prvo poslao na taj meil nešto ovako "Šta je pe...., misliš da si faca i haker ako znaš odgovor na tajno pitanje ? ¨@!?@!?"!~¨@!?@!?"!~¨@!?@!?" !

i ugl odgovoril na tajno pitanje i promjenio na teže

 

 

a jel se tebi može odgovoriti na tajno pitanje ? si probao ?

PUC GA MEDO
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice