Opera Problem

poruka: 73
|
čitano: 18.401
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Opera Problem

Neznam ako se pitanje ponavlja, al ne mogu pronaći odgovor...

 

gdje podesiti da prvo otvori pdf ili doc dokument umjesto da snimi. Uvijek kad želim pregledati na netu neki dokument uvijek me pita za spremanje istog, a ne ponudi mi mogućnost otvaranja dokumenta.

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Opera Problem

Ova slika, će ne pojavjulje često, ali zna biti, a neznam što ona zapravo predstavlja. Može li netko reći? Bio bih zahvalan.

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Opera Problem

Na kojoj ti se to stranici pojavljuje (čisto da vidim javlja li se i meni greška)?

9 godina
odjavljen
offline
Re: Opera Problem
Marko :D kaže...

Na kojoj ti se to stranici pojavljuje (čisto da vidim javlja li se i meni greška)?

 Samo na videima se pojavljuje,tipa dailymotion,a ne na youtubeu.

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
13 godina
offline
Re: Opera Problem

Reinstaliraj Adobe Flash Player.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Opera Problem
Marko :D kaže...

Reinstaliraj Adobe Flash Player.

Vidim ja, da u svom control panelu imam adobe flash player 18 i 21 PPAPI, izbrisao sam 18, pa ću vidjeti.

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
13 godina
offline
Re: Opera Problem

Obriši oba pa onda instaliraj zadnju verziju.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Opera Problem
Marko :D kaže...

Obriši oba pa onda instaliraj zadnju verziju.

 Stari, rješen je problem, hvala ti! 

Btw, zakaj mi, samo na Operi, nevidim simbole prilikom pisanja i odgovanja na poruku svaki put??. Drugi preglednici nemaju taj problem.

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
13 godina
offline
Re: Opera Problem

Nema na čemu.

 

Što se tiče ovog drugog problema, za početak probaj počistiti s povijest, cache i kolačiće. Ako to ne uspije riješiti problem, klikni na Izbornik -> Stranica -> Kodiranje -> Unicode -> UTF-8.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 20:48 (Marko :D).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Opera Problem
Marko :D kaže...

Nema na čemu.

 

Što se tiče ovog drugog problema, za početak probaj počistiti s povijest, cache i kolačiće. Ako to ne uspije riješiti problem, klikni na Izbornik -> Stranica -> Kodiranje -> Unicode -> UTF-8.

 Nakon što sam kliknuo povijest, išao na postavke - izbriši povijest pretraživanja, kliknuo pregledavanje povijesti, povijest preuzimanja i kolačići i drugi podaci o web mjestu, da li je to to, to kliknem, izbriše će, onda otišao na onaj UTF-8, već je bio namješten, ali je problem i dalje ostao. Neznam kako rješiti. Unaprijed hvala.

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
13 godina
offline
Re: Opera Problem

Onemogući sve instalirane dodatke. Možda ti neki dodatak blokira znakove.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Opera Problem
Marko :D kaže...

Onemogući sve instalirane dodatke. Možda ti neki dodatak blokira znakove.

 Problematični dodatak koji uzrokuje taj problem se zove uBlock Origin, a taj spomenuti program koristim, on je bolji nego Adblock, kakav je obični uBlock? Ako je jednak kao uBlock Origin, onda ću njega uzeti.  Hvala.

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
13 godina
offline
Re: Opera Problem

Skini si Adguard (program). Poslao sam ti PP.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2016 12:32 (Marko :D).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice