Opera Problem

poruka: 73
|
čitano: 18.397
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Opera Problem

i ova najnovija verzija opere 12.14 ima probleme...Cesto mi laga citava stranica.. Mislim da cu morati se opet vratiti na 12.12.. Jer poslije toga sve je katastrofa. Ne znam kako najednom ovi problemi

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Opera Problem

Meni za sada nikakvih problema, radi OK.

Pokusaj klasiku, ocisti cache i cookie.

Mozes sa CCleanerom, on to radi dosta dobro, samo pazi da si ne izbrises passworde, bookmarke itd...

 

11 godina
neaktivan
offline
Opera Problem

ma redovno koristim ccleaner.. I odlican je.. Samo mi se cesto, narocito kad sam na Youtubeu, desava da sve zamrzne..I ono standardno, opera not responding..

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Opera Problem

Nemam tih problema.

Pokusaj deinstalirat Flash, pa ga ponovo instalirat.


E da, pogledaj da ti Youtue video nije u HTML5 formatu, meni je taj HTML5 bio problematican, jako zahtjevan za procesor.

Nije da imam masinu, ali nije ni kanta (C2D 2.9GHz). Znao bi priliko reprodukcije videa blokirat.

Recimo stavim neki video, tj. spot da slusam glazbu, i ako radim nesto iole zahtjevnije, blokirao bi video zajedno sa zvukom.

Kada sam prebacio opciju da ne zelim HTML5 vise, nego iskljucivo Flash, sve je radilo normalno.

 

11 godina
neaktivan
offline
Opera Problem

nije ni do toga. Koristim onu ekstenziju za youtube "extendtube" .. ima puno opcija i mozda zbog  toga mi se rusi youtube. Virusa niti malwarea nemam

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Opera Problem

ovako i ja imam jedan problem sa operom ne mogu ući u jednu jedinu igru druge valjaju ali samo ta ne valja a jučer je valjala išao sam na google chrome i tamo je valjala kako da je napravim

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Opera Problem

ok sad sve ne valjaju

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Opera Problem
zasto ne rade vise stare verzije opere tj one posljednje i normalne prije nego sto su je unistili.
Verzija 12.16 je odlicno radila sve do veceras kad nema teorije da mogu normalno bila sta otvoriti ili skrolati a da mi ne laga i ne stopa kao ludo uz naravno ono 'not responding'.. Mislio sam da je do virusa ili nekih malwarea ali nije, ocito vise je nemoguce koristiti stare dobre verzije.
imate li vi slicnih problema?
steta, a bio je odlican browser {#} 
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Opera Problem

nije valjda da ostali nemaju problema ?

 

koji je alternativni browser a da je najslicniji operi 12..

 

od chromea i firefoxa mi je muka

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Opera Problem

Imam problem kod opere kada sam na yt svaki video mi se zaustavi u zadnjih 2-3 sekunde i kada odvrtim video i kliknem replay ne događa mi se ništa tj. video mi se zamrzne jel do flash playera neki problem ili ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Opera Problem

kako da onemogucim auto update na operi?? stalno se javlja u pozdaini u trosi mi mb kojih imam na kapaljku

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Opera Problem

Jeli normalno da u task manageru imam otvorenih desetak procesa opera.exe ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Opera Problem
titko kaže...

Jeli normalno da u task manageru imam otvorenih desetak procesa opera.exe ?

Da, od verzije 15, otkad su prešli na Blink engine (kao chrome) svaki tab se vodi kao zaseban proces.

Swedish latin super funk.
14 godina
neaktivan
offline
Opera Problem

Znači sljedeci problem imam na Operi odkako sam instalirao operu odmah sam instalirao i adblock ali nakon nekoliko mjeseci su mi opet pocele iskakati reklama koje me smaraju.Znaci ne vidi se slika nego samo okvir,sta da radim?
Brisao sam cookie sa ccleanerom,brisao history jedino mi preostalo reinstalacija opere. Evo slika dole 

volim sto vole mladi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Opera Problem
tpg kaže...

Znači sljedeci problem imam na Operi odkako sam instalirao operu odmah sam instalirao i adblock ali nakon nekoliko mjeseci su mi opet pocele iskakati reklama koje me smaraju.Znaci ne vidi se slika nego samo okvir,sta da radim?
Brisao sam cookie sa ccleanerom,brisao history jedino mi preostalo reinstalacija opere. Evo slika dole 

Imaš instaliran Adware/PUP.

 

Skeniraj sustav sa:

- Malwarebytes Anti-Malware

- HitmanPro

- Emsisoft Emergency Kit

- AdwCleaner

 

Nakon što si napravio skeniranje i obrisao prijetnje bilo bi dobro da resetiraš sve browsere:

 

Internet Explorer - http://malwaretips.com/blogs/reset-internet-explorer-settings/

Mozilla Firefox - http://malwaretips.com/blogs/reset-firefox-settings/

Google Chrome - http://malwaretips.com/blogs/reset-chrome-settings/

Opera - Princip je isti kao i za Google Chrome.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.1.2015 15:24 (Marko :D).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Opera Problem

evo vec mi je hitman nasao 34 komada. Javim ti sta je bilo

volim sto vole mladi
13 godina
offline
Re: Opera Problem
tpg kaže...

evo vec mi je hitman nasao 34 komada. Javim ti sta je bilo

Odlično, samo prije brisanja virusa savjetujem ti da pregledaš cijelu listu kako ne bi izgubio neke važne podatke. Za brisanje virusa u HitmanPro-u morati ćeš aktivirati TRIAL licencu jer taj program nije besplatan. Nakon što skeniranje virusa bude gotovo, napravi skeniranje sa još ona tri programa jer HitmanPro ne skenira cijeli sustav.

14 godina
neaktivan
offline
Opera Problem

nakon ovoga svega sto si mi rekao opet isti problem,nasao je dosta malwarea i trojana,odradio reset compa i browsera i opet :/

volim sto vole mladi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Opera Problem

ali nemam problema sa mozzilom barem to

volim sto vole mladi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Opera Problem
tpg kaže...

ali nemam problema sa mozzilom barem to

Jesi li odradio scan sa AdwCleanerom, EEK i MBAM-om?

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.1.2015 17:58 (Marko :D).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Opera Problem
Marko :D kaže...
tpg kaže...

ali nemam problema sa mozzilom barem to

Jesi li odradio scan sa AdwCleanerom, EEK i MBAM-om?

 jesam sve uradio

volim sto vole mladi
13 godina
offline
Opera Problem

Pokreni još ovaj alat i vidi jel onda riješen problem.

 

http://www.bleepingcomputer.com/download/junkware-removal-tool/

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Opera Problem

Opet isto ali samo sa operom mi se ovo desava,al nebitno necu da te zamaram radi mi mozzila.

 

 

volim sto vole mladi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Opera Problem

Još samo resetiraš Operu i to je to, problem riješen.

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Opera Problem
Marko :D kaže...

Još samo resetiraš Operu i to je to, problem riješen.

 Rijesen problem,hvala puno.. ne znam ni odakle mi se ovoliko nakupilo ovog smeca.

volim sto vole mladi
9 godina
odjavljen
offline
Opera Problem

Pozdrav, jel Opera dobila što proširenja, dodacima (add ons), zadnji put kad sam bio, po meni su mi nekako "siromašni" spomenutima, jel ima li što novo u Operi?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Opera Problem
keyofdestiny13 kaže...

Pozdrav, jel Opera dobila što proširenja, dodacima (add ons), zadnji put kad sam bio, po meni su mi nekako "siromašni" spomenutima, jel ima li što novo u Operi?

 Ima u njihovom "storeu" gomila ekstenzija, a ako koja fali - kad se ova instalira https://addons.opera.com/en/extensions/details/download-chrome-extension-9/?display=en moguće je instalirati Chrome ekstenzije. Tako da, u biti, Opera ima sve što i Chrome.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Opera Problem
MdN kaže...
keyofdestiny13 kaže...

Pozdrav, jel Opera dobila što proširenja, dodacima (add ons), zadnji put kad sam bio, po meni su mi nekako "siromašni" spomenutima, jel ima li što novo u Operi?

 Ima u njihovom "storeu" gomila ekstenzija, a ako koja fali - kad se ova instalira https://addons.opera.com/en/extensions/details/download-chrome-extension-9/?display=en moguće je instalirati Chrome ekstenzije. Tako da, u biti, Opera ima sve što i Chrome.

 Imam dojam, da je Opera sve više i više hvaljena.

15 godina
offline
Opera Problem

ja moram priznati da mi se chrome poceo kršiti i sad sam na Operi, oduševljen zasad...

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Opera Problem

Ima li 64 bitne Opere najnovije verzije (32)? Vidim da ima 64 bitne, ali to je 12 verzija, drugo 32 bitna.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice