Ne mogu se prijaviti na Google account

poruka: 17
|
čitano: 2.614
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Ne mogu se prijaviti na Google account

Do prije pola sata je sve funkcioniralo, a sada ne radi. Želio sam se prijaviti na YouTube kanal, ali nisam mogao. Prije toga me je pitao za email adresu i broj telefona. Na toj adresi nemam account, ne znam odakle mi baš tu adresu izbaci. Uglavnom, pritisnuo sam "next" i ušao tada u svoj account na YouTube-u. Sada pokušavam, ali ne može. Piše da je nešto krivo. Onda pokušam ući u Google account, ne može ni to. Kucam i tu drugu adrsu koja nema veze, ne može ni to. Uđem u običan YouTube video i ne mogu gledati komentare, nema ni tuđih ni mojih. Uđem u video koji nisam komentirao i ni tu ne mogu gledati komentare. Što se dešava?

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Ne mogu se prijaviti na Google account
zombie kaže...

Do prije pola sata je sve funkcioniralo, a sada ne radi. Želio sam se prijaviti na YouTube kanal, ali nisam mogao. Prije toga me je pitao za email adresu i broj telefona. Na toj adresi nemam account, ne znam odakle mi baš tu adresu izbaci. Uglavnom, pritisnuo sam "next" i ušao tada u svoj account na YouTube-u. Sada pokušavam, ali ne može. Piše da je nešto krivo. Onda pokušam ući u Google account, ne može ni to. Kucam i tu drugu adrsu koja nema veze, ne može ni to. Uđem u običan YouTube video i ne mogu gledati komentare, nema ni tuđih ni mojih. Uđem u video koji nisam komentirao i ni tu ne mogu gledati komentare. Što se dešava?

 ja se usro da mi nije netko upao u acc. ženi još sve radi. meni sve krepalo prije 10 minuta

PSN - darklydexter
12 godina
offline
Ne mogu se prijaviti na Google account

Ne radi ni meni, ocito je do njih problem

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Ne mogu se prijaviti na Google account
zombie kaže...

Do prije pola sata je sve funkcioniralo, a sada ne radi. Želio sam se prijaviti na YouTube kanal, ali nisam mogao. Prije toga me je pitao za email adresu i broj telefona. Na toj adresi nemam account, ne znam odakle mi baš tu adresu izbaci. Uglavnom, pritisnuo sam "next" i ušao tada u svoj account na YouTube-u. Sada pokušavam, ali ne može. Piše da je nešto krivo. Onda pokušam ući u Google account, ne može ni to. Kucam i tu drugu adrsu koja nema veze, ne može ni to. Uđem u običan YouTube video i ne mogu gledati komentare, nema ni tuđih ni mojih. Uđem u video koji nisam komentirao i ni tu ne mogu gledati komentare. Što se dešava?

 https://forum.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/poteskoce-pristupu-google-uslugama/279512.aspx

15 godina
odjavljen
offline
Ne mogu se prijaviti na Google account

Kihnulo je sve: https://downdetector.com/status/gmail/

 

12 000 prijava problema u zadnjih nekoliko minuta. Ne radi login i sve vezano uz logiranog korisnika.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Ne mogu se prijaviti na Google account

Uh, donekle je dobro. Štrecnulo me. Mislio sam da sam potpuno izgubio profil.

 

Evo, ovo sam našao na današnji datum vezano za YouTube i Google.

 

https://www.indiatoday.in/technology/news/story/google-gmail-youtube-down-in-massive-outage-worldwide-1749463-2020-12-14

 

http://ba.n1info.com/Technology/a495094/Pao-Youtube.html

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Ne mogu se prijaviti na Google account
Pao Google!...i ne ustao!!!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ne mogu se prijaviti na Google account

Sve je palo.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Ne mogu se prijaviti na Google account

Meni je gmail bio nedostupan nekih 20 minuta, al sad radi normalno. Youtube nula bodova i dalje. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ne mogu se prijaviti na Google account

Zamolio bih vas da netko javi kada mu YouTube proradi. 

 

Koliko su ovakvi problemi trajali prije?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Ne mogu se prijaviti na Google account

sat, dva max, tako je bilo zadnji put kad je yt prdnuo..

10 godina
offline
Re: Ne mogu se prijaviti na Google account
zombie kaže...

Zamolio bih vas da netko javi kada mu YouTube proradi. 

 

Koliko su ovakvi problemi trajali prije?

 Evo kod mene upravo proradio. Sporo učitava početnu stranicu, al svaki video mi radi normalno tak da nebu dugo down. 

Edit: blogger i maps također proradili. Jedino hangouts mi ne radi, al to ni ne koristim.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 13:35 (ddarknessfairyy).
13 godina
online
Ne mogu se prijaviti na Google account

Evo baš prekontrolirao YT, i  ne šljaka 
Ako bude dulja frka, tko je najviše na gubitku, ili su svi moguli na gubitku ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Ne mogu se prijaviti na Google account

Austria calling - radi Gmail, Google, Youtube, sve radi... Da nije do balkanskih zica? Da nije hrvaCka posta ukrala internet?

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Ne mogu se prijaviti na Google account

Samo da javim da je i meni proradio YouTube, ali još uvijek se ne mogu čitati komentari kada niste logirani.

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Ne mogu se prijaviti na Google account
Bitno da ostale stranice sa "you" rade
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ne mogu se prijaviti na Google account
Pošto imam isti problem vezano za naslov teme, imam sljedeći i problem.
Prije par tjedana sam promjenio šifru na gmail accountu, uspješno, zatim se s tim računom logirao na android tv. I taj račun na android tv-u radi uredno, no ne mogu se sjetiti šifre da se logiram na taj email račun preko računala. Nisam je zapisao.
Je li ikako moguće kako preko Android tv-a, pošto tamo taj račun je uredno aktivan, jel ikako moguće preko tv-a pristupiti postavkama googla, pa oporaviti lozinku. Jel preko browsera na računalu nikako ne uspijevam oporaviti lozinku. Molim vas neki savjet bilo kakav, unaprijed hvala..
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.5.2021 2:55 (sage).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice