Google Wave

poruka: 200
|
čitano: 37.474
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Probao sam ga onako na kratko, uglavnom mi se više čini da su ljudi nahrlili kad je sve krenulo, zaštopali talase i sad se više niko ne logira. Užasno je spor na Firefoxu, a čitao sam da Chrome lakše podnosi veće valove (50+). Zanimljiv koncept, ali da može da zemeni mail, nikada. Nadam se da će ga ispolirati do finalne verzije.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2009 18:52 (Quark).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google Wave

pokušao sam malo provjeriti kako se kreće situacija sa samim requestovima, no kada sam uključio firebug aplikacija se jednostavno prestala učitavati zbog nekakvih internih errora.

 

Čak mislim da bi ovo bilo idealno riješenje za intranet korporacijsku mrežu, ali je za internet još prevelik zalogaj. google je samo prerano zagrizao kolač...

 

 

I evo sa moje strane potvrde Draganu Pertiću (zbog članka u Bug-u 206.), nije vas zahvatio kolektivni napad ludila, Google Wave je zbilja loša realizacija ne tako loše ideje. No opet, možda je Google razvoji tim samo zaboravio updateati production servere sa zadnjom development verzijom wave aplikacije.

dr. Mito Korupcija, doktor političkih znanosti.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2010 21:57 (coder_).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google Wave

jel ima tko pozivnicu da mi posalje???

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Google Wawe, otvorio sam stranicu, prijavio sam se. Odlogirao sam se i nikada se vratio.

Google Wawe je čisti promašaj, blago rečenoMršti se.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave
Proxyfy kaže...

Google Wawe, otvorio sam stranicu, prijavio sam se. Odlogirao sam se i nikada se vratio.

Google Wawe je čisti promašaj, blago rečenoMršti se.

Mogao si probat komunicirati sa nekim, prije nego što ga otpišeš.

15 godina
neaktivan
offline
Google Wave

ako neko moze poslat pozivnicu nek pma pa mu vratim gmail adresu

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Ako neko moze neka mi se javi na pp da mu dam adresu da mi posalje pozivnicu,i da malo isprobamo google wave ako ima vremena.

Hvala

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google Wave

ja sam jedno vrijeme podelio tridesetak pozivnica al i dalje nikada nikoga nema, možda svaki 7. dan...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave

Može li mi ko postali pozivnicu za Google Wave bio bi mu jako zahvalan. 

ceRina:)
15 godina
offline
Google Wave

Daj mail

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Pa nije tak loše kad se navikeš. Jednino još nisam shvatio kaj je tu revolucinarno posebno sa razmjenom fajlova! doduše cool fora je da će se wave-ovi moći embedati gdje želiš. Dobro za razne projekte... Bumo vidli kam će to krenuti. No značajno je kako je i sam google zašutio o svom valiću..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Google Wave

Vjerovatno su ga i oni probali i skuzili da je bzvz :)

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave
krampi kaže...

Pa nije tak loše kad se navikeš. Jednino još nisam shvatio kaj je tu revolucinarno posebno sa razmjenom fajlova! doduše cool fora je da će se wave-ovi moći embedati gdje želiš. Dobro za razne projekte... Bumo vidli kam će to krenuti. No značajno je kako je i sam google zašutio o svom valiću..

neznam, meni se trenutno wave ne čini da je nešto posebno, a pogotovo ne neka revolucija kako se najavljivalo..

možda se sada stvarno dogodi neki 'boom' pa se wave ipak počne za nešto koristiti

Djevojke postaju žene kada duboko u sebi osjete dovoljno čvrst razlog za to.
14 godina
neaktivan
offline
Google Wave

  A sta je to opce   Google Wave i zasto on sluzi moze neko pojasnit  Namigiva

http://speedtouch-samp.com http://www.svijetigra.com http://www.crotehnika.com/ http://acmilansansiro.blog.hr http://gtaspecials.blog.hr/ --->Best Web sites and blog
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave
Black Bulls kaže...

  A sta je to opce   Google Wave i zasto on sluzi moze neko pojasnit  Namigiva

ćemu služi ? a ničemu... xD

 

ovo ti ozbiljno ili ?    p.s.     wave.google.com pa vidi.

ako trebaš pozivnicu, pošalji pp

Djevojke postaju žene kada duboko u sebi osjete dovoljno čvrst razlog za to.
14 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Ej, jel bi mogli napraviti javni Bug Online Wave?

Koristio sam with:public u pretraživanju i našlo je svega i svačega, ima i hrvatskih wave-ova.

Spybot SD 2.0 Alpha
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave
Tom.K kaže...

Ej, jel bi mogli napraviti javni Bug Online Wave?

Koristio sam with:public u pretraživanju i našlo je svega i svačega, ima i hrvatskih wave-ova.

Već sam mislio na nešta ovakvo, ali problem je što wave kad se napuni sa malo više poruka stvarno postaje težak za pregledanje, a otvaranje novog talasa svako malo i nije praktično.

14 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Danas sam prvi puta koristio korisno wave. Fora je u tome da na svaku poruku u jednom waveu možeš odgovoriti.Dakle pitanje, pa slijedeće a ti ispod svakog staviš odogovor. Značajno bolje od chata ili msn-a jer se tamo zgube pitanja

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Ako netko ima pozivnicu, bio bih mu zahvalan ako mi poshalje.moj email : sasko.sfs@gmail.com

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave

Ja imam još 8 pozvnica ko hoce nek mi se javi prek pp pošalje svoju gmail adresu Namigiva

RIDER
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2010 15:05 (rider15).
15 godina
neaktivan
offline
Google Wave

imam dosta pozivnica, pm me.

Dočekali...10.11. The MW2
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google Wave

A koje sranje meni nesto nece jer imam Operu 10.0

http://speedtouch-samp.com http://www.svijetigra.com http://www.crotehnika.com/ http://acmilansansiro.blog.hr http://gtaspecials.blog.hr/ --->Best Web sites and blog
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Molio bih pozivnicu, ako ste u mogucnosti potrositi jednu ;) (mail: "rideronthestorm22@yahoo.com" )

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Vidim da vam se nedati pretaživati zadnjih par stranica.Imam još pozivnica pa mi samo pošaljite vašu e-mail adresu preko privatnih poruka.A i vidim da skoro nitko ne stisne hvala korisniku koji vam je dao pozivnicu.

alrighty then
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Btw, ja imam jos 25 pozivnica pa ko voli nek trazi.

Sad sam se logirao nakon skoro 2 mjeseca i vidio....

Intoxicate your brain with what I say - if not, you'll lie knee-deep in trouble.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave

Može meni pozivnica :) ? Unaprijed hvala!

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2012 1:01 (Ducyo).
15 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Evo ja cu poslati, za ostale, pitajte na PM tako da pozivnicu ne posalje veci broj ljudi nego samo jedan - a i da se topic ne spama.

Intoxicate your brain with what I say - if not, you'll lie knee-deep in trouble.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Obistinile su se D. Petriceve sumnje u vezi ovog servisa, ipak kako sam ga i sam probao i upoznao, moram reći da se ne slažem sa tim tmurnim predočanstvom, barem ne na duže staze.

 

Google Wave kao servis niti je namenjen da zameni e-mail niti chat ili neku društvenu mrežu, već je nastao kao simbioza svega prije pomeunutog i samim time njegova svrha nadilazi sve prije spomenuto. Koliko će nekome ta simbioza koristiti, to je drugo. Kao zamena za chat ili e-mail nije ali ima svoje prednosti, naravno kada se uvedu sve obećane mogućnosti i ispoliraju postojeće.

 

Nedavno sam naišao na odličan vodič kroz Wave, koji u detalj objašnjava njegovu svrhu i izvedbu, obavezno odvojite koji sat da prelistate vidil ili se barem upoznate sa njegovim osnovnim funkcijama.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2010 19:52 (Quark).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave
Quark kaže...

Obistinile su se D. Petriceve sumnje u vezi ovog servisa, ipak kako sam ga i sam probao i upoznao, moram reći da se ne slažem sa tim tmurnim predočanstvom, barem ne na duže staze.

 

Google Wave kao servis niti je namenjen da zameni e-mail niti chat ili neku društvenu mrežu, već je nastao kao simbioza svega prije pomeunutog i samim time njegova svrha nadilazi sve prije spomenuto. Koliko će nekome ta simbioza koristiti, to je drugo. Kao zamena za chat ili e-mail nije ali ima svoje prednosti, naravno kada se uvedu sve obećane mogućnosti i ispoliraju postojeće.

 

Nedavno sam naišao na odličan vodič kroz Wave, koji u detalj objašnjava njegovu svrhu i izvedbu, obavezno odvojite koji sat da prelistate vidil ili se barem upoznate sa njegovim osnovnim funkcijama.

Da, u pravu si... ali problem je u tome što su ga predstavljali kao zamijenu svim navedenim servisima, pa su se ljudi na prvu razočarali.

 

U svakom slučaju zanimljiv je to servis.

Follow the white rabbit.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave
Nevals kaže...
Quark kaže...

Obistinile su se D. Petriceve sumnje u vezi ovog servisa, ipak kako sam ga i sam probao i upoznao, moram reći da se ne slažem sa tim tmurnim predočanstvom, barem ne na duže staze.

 

Google Wave kao servis niti je namenjen da zameni e-mail niti chat ili neku društvenu mrežu, već je nastao kao simbioza svega prije pomeunutog i samim time njegova svrha nadilazi sve prije spomenuto. Koliko će nekome ta simbioza koristiti, to je drugo. Kao zamena za chat ili e-mail nije ali ima svoje prednosti, naravno kada se uvedu sve obećane mogućnosti i ispoliraju postojeće.

 

Nedavno sam naišao na odličan vodič kroz Wave, koji u detalj objašnjava njegovu svrhu i izvedbu, obavezno odvojite koji sat da prelistate vidil ili se barem upoznate sa njegovim osnovnim funkcijama.

Da, u pravu si... ali problem je u tome što su ga predstavljali kao zamijenu svim navedenim servisima, pa su se ljudi na prvu razočarali.

 

U svakom slučaju zanimljiv je to servis.

Upravo to, dignuta je velika prašina kako je to revolucija komunikacije koja zamenjuje sve dosada viđeno još od telegrama, a s obzirom da dolazi od Googlea ljudi su očekvali još veće iznenađenje. Mislim da Wave nije namenjen prosečnim korisnicima koji u njemu traže zamenu za e-mail, chat, blog i za komunikaciju tipa "Kako si...jesi gledo onaj film sinoć..." ili slično, za to postoje za to predviđeni servisi. Google Wave je namenjen jednoj grupi ljudi kojima će trebati njegove mogućnosti (a ima ih podosta) i koji će ih znati ceniti, a s obzirom na prije spomenutu simbiozu on eliminiše potrebu za šetanjem po raziličitim klijentima i web stranicama, sve (ili barem većina) što korisniku treba je dostupno kroz samo sučelje Wave-a. Kada se već postojećoj usluzi dodaju dodatci izdani od samoga Googlea i nezavisnih developera mislim da će Google Wave naići na svoju publiku.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice