Google Wave

poruka: 200
|
čitano: 37.497
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Google Wave

Zasad ne saljem pozivnice, dok ne vidim kolko mojih prijatelja treba.

Nothing is true, everything is permitted...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Meni prijatelj nudi prekuce pozivnicu,ali mi se uopce ne zuri.Nije sve bas tako sjajno odma u pocetku.Cemu trka na taj wave kad je i sam u testnoj fazi.Ako bude ok,nece on nikud pobjec i registrirat cu se.Strpljiv jesam,ali jos vise znam cinjenicu,da ninasto tamo necu okasniti,i zato,cemu zurba,tamo jos valjci i radni strojevi po putu,kad asfaltiraju,onda ce dodjem :)

Ne moze to bez kabla
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Google Wave

daj posaljite pozivnicu na mario.breski@gmail.com

Šta imaju podmornica i windowsi zajedničko? Čim otvoriš prozor počinju problemi!
16 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Zanima me nakon koliko vremena ste dobili invite??? Ja ga evo čekam već dan i pol i ništa...

Q: U čemu radiš site? A: Pa u Dreamweaveru! Naravno! - hahahahahahaha
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave
coder_ kaže...

Zanima me nakon koliko vremena ste dobili invite??? Ja ga evo čekam već dan i pol i ništa...

Pozivnica je poslana 24. 10. oko 14:15.

E-mail sa pozivnicom sam dobio 27.10. u 23:13.

Dakle, nisi dovoljno čekao. Namigiva

Error 404 - Signature not found. The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.
16 godina
offline
RE: Google Wave

Zamolio bih nekoga tko ima pozivnicu da mi se javi preko PP da mu dam mail.. Hvala

15 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Evo meni je danas stigao mail sa pozivnicom. Hvala još jednom Assassin. I samo poruka ovima koji čekaju pozivnicu. Samo čekajte, doći će. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Ljudi ko me hoće dodat u potpisu mi je account.

 

P.S. sry na duplom postu.

Google Wave account: gen.balet@googlewave.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2009 19:23 (Joe Cavallo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave
Joe Cavallo kaže...

 Samo čekajte, doći će. 

Sad sam se sjetio jednog filma(ne znam točno koji je [čini mi se da glupi Kevin Kostolomac :D ])...

 

"If you build it, he will come..."

Q: U čemu radiš site? A: Pa u Dreamweaveru! Naravno! - hahahahahahaha
15 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Jedno pitanje. Da li, i kako mogu slati pozivnice? ili ja još nemogu? danas sam dobio invite.

Google Wave account: gen.balet@googlewave.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave
Joe Cavallo kaže...

Jedno pitanje. Da li, i kako mogu slati pozivnice? ili ja još nemogu? danas sam dobio invite.

http://www.google.com/support/wave/bin/answer.py?hl=en&answer=162237

Error 404 - Signature not found. The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.
16 godina
offline
Google Wave

Je li ista procedura ako se prijavim tamo na stranici, ili brže ide sa pozivnicom?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave
rashomon kaže...

Je li ista procedura ako se prijavim tamo na stranici, ili brže ide sa pozivnicom?

Vjerojatno je brže preko pozivnice, ali napravi i jedno i drugo. Ništa te ne košta da ispišeš formu.

There is no place like 127.0.0.1
16 godina
offline
RE: Google Wave
rashomon kaže...

Je li ista procedura ako se prijavim tamo na stranici, ili brže ide sa pozivnicom?

Kroz tu formu neces nista dobit... Previse je ljudi dalo tamo svoj mail, pa je google izabrao samo one odabrane (developere, dizajnere, vazne ljude velikih tvrtki, vazne novinare i blogere, i slicno...)

Nothing is true, everything is permitted...
16 godina
offline
Google Wave

Ispunio sam formu, svejedno...a malo mi je problem davati zvanični mail po forumima...jedino da napravim levatski mail...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave
rashomon kaže...

Ispunio sam formu, svejedno...a malo mi je problem davati zvanični mail po forumima...jedino da napravim levatski mail...

  1. Ako se bojiš automatiziranog spama stavi mail kao sliku.
  2. Ne moraš uopće postaviti mail na forumu, neka te netko tko ima pozivnice kontaktira preko PM-a.
There is no place like 127.0.0.1
16 godina
neaktivan
offline
Google Wave

evo već 5 dana i još nema invite-a... Zbilja nije u redu. Malo sam google-ao i kažu ljudi da i po 2-3 tjedna nisu dobivali invite.. Nadam se da to neće biti moj slučaj.

Q: U čemu radiš site? A: Pa u Dreamweaveru! Naravno! - hahahahahahaha
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google Wave

evo me tek par dana i već mi dosadilo...nemam kaj više radit, funkcije znam napamet...čekam sada public, al i dalje sam na waveu.

Čekamo...10.11.09.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google Wave

ako ima neko invite molio bi ga da me na pm kontaktira u svezi daljnjih informacija Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Napokon i meni stigao invite. Kreirao sam račun ali ne mogu baš nešto puno raditi jer ne mogu slati pozive (invite) svojim kolegama.

Q: U čemu radiš site? A: Pa u Dreamweaveru! Naravno! - hahahahahahaha
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google Wave

nakon koliko vremena se mogu slati pozivnice?

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Google Wave

Ima li tko pozivnicu? Da proučim malo taj wave. Osmijeh

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Google Wave
jel moze pozivnica? saljite na djdado16@gmail.com :) hvala lijepa
15 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Google je ugasio pozivnice na neko vrijeme jer su rekli da im sada treba još vremena da svi koji su dobili ili će dobit pozivnicu, da ih smjeste,razmjeste itd. ali upalit će ih opet u skoroj budućnosti.

Google Wave account: gen.balet@googlewave.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Evo jucer se prijavio, i nisam bas nesto odusevljen. Na prvi pogled izgleda kao mailklijent, na drugi izgleda kao napuhani izmarketizirani social site.

Malo sa frendovima s treninga pricao i isprobavao na jednom waveu, i to je to.

Fora zamisljen koncept, treba vidjeti kako ce se razviti. Ovako mi se bas ne cini niti priblizno kao neka zamjena za mail.

 

 

Svi mi svakodnevno putujemo kroz vrijeme i to brzinom od jedne sekunde u sekundi. -hrx
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Može jedna pozivnica na zbosnjak(AT)gmail.com ?

 

Hvala unaprijed

A skeptic is a person who would ask God for his ID card.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Google Wave
meni su juce poslali pozivnicu i jutros mi stigla ;) za manje od 24H ...ok je (malo opcija zasad) i kad se ubaci klipovi i sl uspori pc (moj stariji pc :))
K'eni pa te vat' ;)
15 godina
neaktivan
offline
Google Wave

ajde želio bih to barem probat. molio bih pozivnicu od nekoga. hvala

i jedno pitanje: to je zamišljeno da bude ko neki social site, da pričamo s frendovima ili šta?

When i get sad, i stop being sad and be awesome instead. True story.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Koliko sam ja procitao dok sam bio u tijeku, namjenjeno je da zamijeni email.

Svi mi svakodnevno putujemo kroz vrijeme i to brzinom od jedne sekunde u sekundi. -hrx
 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

ajde želio bih to barem probat. molio bih pozivnicu od nekoga. hvala

i jedno pitanje: to je zamišljeno da bude ko neki social site, da pričamo s frendovima ili šta?

To ti je email, gtalk, flickr i word u jednom. Alat pokraj kojega ti ne treba ništa više. Recimo, radiš na projektu i komplet planiranje i dogovaranje sa kolegama radiš u wave-u.

Samo zato što ste na forumu, ne znači da ne morate pisati gramatički točne rečenice !!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice