Google pamti povijest na istom routeru

poruka: 22
|
čitano: 18.870
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Google pamti povijest na istom routeru

Želim vas obavijestiti da pazite što 'guglate' na vašim mobitelima ukoliko ste(99% nas) spojeni na Wi-Fi u kući/stanu i isti taj Wi-Fi dijelite s nekim od ukućana jer maximum 3 zadnja pretraživanja će se izbaciti na nečijem mobitelu od ukućana... Danas sam imao neugodna iskustva s time...

Moj PC  
7 1 hvala 1
9 godina
protjeran
offline
Google pamti povijest na istom routeru

Jesil to tražio hardcore gang bang black milf.

 
13 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Google pamti povijest na istom routeru
playjob kaže...

Želim vas obavijestiti da pazite što 'guglate' na vašim mobitelima ukoliko ste(99% nas) spojeni na Wi-Fi u kući/stanu i isti taj Wi-Fi dijelite s nekim od ukućana jer maximum 3 zadnja pretraživanja će se izbaciti na nečijem mobitelu od ukućana... Danas sam imao neugodna iskustva s time...

Dok googlaš na računalu, onda ti prethodne upite izbaci i na mobitelu ili obrnuto?

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
neaktivan
offline
Google pamti povijest na istom routeru

 

@rustveawer hvala.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2014 20:57 (zerocool12).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google pamti povijest na istom routeru
Isti IP...
Lieber tot als rot
16 godina
neaktivan
offline
Google pamti povijest na istom routeru

Ja sam sad probao i meni to neće.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google pamti povijest na istom routeru
playjob kaže...

Želim vas obavijestiti da pazite što 'guglate' na vašim mobitelima ukoliko ste(99% nas) spojeni na Wi-Fi

Google prati IP adrese i kolačiće (ako ih ima). Logično, sva računala spojena na isti modem imaju istu vanjsku IP adresu i google ih ne može razlikovati dok im ne dodjeli jedinstveni kolačić, uopće nema veze jesi li sa modemom spojen preko WiFi-a ili žično, da odmah i tu zabludu odagnamo prije nego se ponovno opečeš{#}

A C program is like a fast dance on a newly waxed dance floor by people carrying razors.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Google pamti povijest na istom routeru
AA-d00d kaže...

Ja sam sad probao i meni to neće.

 

Ok ovo fakat radi :D samo treba malo vremena heh

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google pamti povijest na istom routeru
AA-d00d kaže...

Ok ovo fakat radi :D samo treba malo vremena heh

Trik je da zbuniš server, recimo ako bi obrisao kolačiće na oba računala (ili koristio private browsing da zaobiđeš postojeće kolačiće), google bi imao samo tvoj IP i ne bi znao na koje točno računalo slati prijedloge za pretragu pa se može dogoditi da krivi klijent dobije neke prijedloge :D

A C program is like a fast dance on a newly waxed dance floor by people carrying razors.
12 godina
odjavljen
offline
Google pamti povijest na istom routeru

moze netko objasniti step po step kako to funkcionira?

Pojavljuju se prijedlozi ili su posjecene stranice oznacene standardno ljubicasto...

Epistula non erubescit
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Google pamti povijest na istom routeru
Nitro233 kaže...

moze netko objasniti step po step kako to funkcionira?

Pojavljuju se prijedlozi ili su posjecene stranice oznacene standardno ljubicasto...

Ja sam npr. googlao Mercedes cla amg sport u google widgetu na Androidu, malo kasnije počnem u Chrome ukucavati i dođem do "Merc..." i odmah dolje ponuđeno "Mercedes cla amg sport" i tek ispod toga samo "Mercedes" itd.

 

EDIT: Probaj googlat nešto baš specifično, da ti ne izbaci pod rezultate ono što bi inače.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2014 21:01 (AA-d00d).
14 godina
offline
Google pamti povijest na istom routeru

Nope... Nije ti na ruteru, već ti upisuje u G+ račun. Vjerovatno si ulogiran u gmail i na kompu i na mobitelu pa zato.

To je čak i dobro jer pamti i kad ponovno digneš sistem, a za stvari koje drugi nebi trebali vidjeti... CTRL + SHIFT + N, na mobu isto imaš incognito i u Operi i Chromu.

Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google pamti povijest na istom routeru

ja kad googlam nesto privatno imam opciju u internet exploreru inprivate browsing i naravno moras iskljucit google account jer taj pamti svu povijest.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Google pamti povijest na istom routeru
Vkm996 kaže...

Nope... Nije ti na ruteru, već ti upisuje u G+ račun. Vjerovatno si ulogiran u gmail i na kompu i na mobitelu pa zato.

To je čak i dobro jer pamti i kad ponovno digneš sistem, a za stvari koje drugi nebi trebali vidjeti... CTRL + SHIFT + N, na mobu isto imaš incognito i u Operi i Chromu.

G+ nemam i baš sam pazio da nisam loginan na gmail na kompu pa mi je svejedno izbacilo što sam googlao na mobu.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
9 godina
offline
Re: Google pamti povijest na istom routeru
Vkm996 kaže...

Nope... Nije ti na ruteru, već ti upisuje u G+ račun. Vjerovatno si ulogiran u gmail i na kompu i na mobitelu pa zato.

To je čak i dobro jer pamti i kad ponovno digneš sistem, a za stvari koje drugi nebi trebali vidjeti... CTRL + SHIFT + N, na mobu isto imaš incognito i u Operi i Chromu.

 

Ja na iPhoneu imam safari a tu ima nesto 'privatno' pa da probam to da mi sakrije preglede ahah
9 godina
offline
Google pamti povijest na istom routeru
Evo ja obrisao čitavu povijest tako što sam se ulogirao u gmail i obrisao povijest i sad nema nicega vise, prvenstveno mislim ja eksplicitne sadrzaje ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google pamti povijest na istom routeru

Inače tko još eksplicitne sadržaje traži po googleu{#}

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google pamti povijest na istom routeru
AA-d00d kaže...

Inače tko još eksplicitne sadržaje traži po googleu{#}

A za sve ostalo, tu je bing haha

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
9 godina
offline
Re: Google pamti povijest na istom routeru
EZY-E kaže...
AA-d00d kaže...

Inače tko još eksplicitne sadržaje traži po googleu{#}

A za sve ostalo, tu je bing haha

 

Ah ah, morao sam ukucati jedan naziv pa sam iskoristio google, inače ne bih :)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Google pamti povijest na istom routeru
ngtx kaže...

Jesil to tražio hardcore gang bang black milf.

to i nije tolko neugodno, mislim da se prije radi o mom/boy, brother/sister pa su ga čudno gledali po kući poslije

16 godina
neaktivan
offline
Google pamti povijest na istom routeru

DuckDuckGo, Startpage (koji direktno koristi Googleove rezultate) su samo neki primjeri. Mislim, dajte ljudi, pogledajte malo dalje od Googlea. Bar za eksplicitne sadrzaje ako nista drugo.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
 
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Google pamti povijest na istom routeru

ne samo google,isto vrijedi i za youtube,na mobu ce vam izbacivati preporuke kanala od onih videa sto ste gledali dan prije,cak i nakon reseta rutera i promjene ip..

Pazljivo...

Epistula non erubescit
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice