Firefox dodaci (add-ons) izdvojena tema

poruka: 189
|
čitano: 105.113
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Firefox v3 dodaci (add-ons)
Smata123 kaže...

ja koristim ono osnovno: adblock, cookie monster (brisanje cookieja,blokiranje cookieja...), onda da mi sve lijepo izgleda personas i još smooth wheel. šteta što na 3.6.6 ne radi glasser pojoPlač nadam se da će ga što prije updateat....

Radi: LINK

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.7.2010 10:44 (xZero).
14 godina
neaktivan
offline
Firefox v3 dodaci (add-ons)

Dajte mi recite kako ovo radi. Samo ispunite ovu sliku.

Napišite di upišem svoj broj s kojega šaljem, a di broj od onoga ko prima i kako to sve izgleda.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Firefox v3 dodaci (add-ons)

u "phone number" upišeš broj na koji šalješ, a dole pod "from" upišeš svoj broj

 

ali mislim da to više ne radi, ne znam točno jer ga nisam dugo korsito. ali znam da jedno vrijeme nije radio

Atomska bubamara | edomovina.blog.hr
14 godina
offline
RE: Firefox v3 dodaci (add-ons)
jurluk kaže...

u "phone number" upišeš broj na koji šalješ, a dole pod "from" upišeš svoj broj

 

ali mislim da to više ne radi, ne znam točno jer ga nisam dugo korsito. ali znam da jedno vrijeme nije radio

Imas pravo,jedno vrijeme nije radilo,pa je jedno vrijeme kakti "radilo",ali nije slalo poruke (a pise da je poslalo).Ko ce znat dali to sad radi.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Firefox v3 dodaci (add-ons)
Tsar kaže...

Dajte mi recite kako ovo radi. Samo ispunite ovu sliku.

Napišite di upišem svoj broj s kojega šaljem, a di broj od onoga ko prima i kako to sve izgleda.

 

Evo na prilozenoj slici nalaze se svi koraci. Al neznam dal ce ti raditi taj servis jer meni neradi. Bar ne kad saljem na VIP, a na ostale mreze nisam pokusavao. Ukoliko ti neradi to uvijek ti preostaje OVA STRANICA koja pouzdano radi i salje na sve mreze,u mnoge drzave osim u Srbiju i jos neke drzave. 

upute1 upute1
Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.7.2010 1:37 (xZero).
14 godina
neaktivan
offline
Firefox v3 dodaci (add-ons)

Ja sam T-Mobile al mi taj program neradi, tj. pise da je uspješno poslao poruku, ali ta poruka nedođe.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Firefox v3 dodaci (add-ons)

Koristim AdBlock za uklanjanje reklama i LastPass za lozinke, što se tiče tih SMS addon-ova ni meni ne rade.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Firefox v3 dodaci (add-ons)

Greasemonkey - skripte instalirane preko Greasemonkeya zamjenjuju dosta addona koje bih inače koristila tako da većinu toga odrađujem preko njega.

 

AdBlock Plus - ljepse i ugodnije surfanje bez dosadnih pop-up poruka i reklama koje kradu prostor stranice.

 

Firefox Sync - omogućuje mi usklađivanje svih postavki između laptopa i računala i ujedno pravi backup svih bookmarka što smatram vrlo korisnim.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Firefox v3 dodaci (add-ons) - blokiranje slika?

postoji li kakav add-on koji blokira slike na način na koji opera mini na mobitelima ne prikazuje slike. da bude onako kao jednobojna "slika", a ne kao sad kad u opcijama isključim prikaz slika, doslovno ništa ne prikazuje pa stranice izgledaju svakako...

 

ne pitajte zašto mi to treba :))

Atomska bubamara
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Firefox v3 dodaci (add-ons) - blokiranje slika
jurluk kaže...

postoji li kakav add-on koji blokira slike na način na koji opera mini na mobitelima ne prikazuje slike. da bude onako kao jednobojna "slika", a ne kao sad kad u opcijama isključim prikaz slika, doslovno ništa ne prikazuje pa stranice izgledaju svakako...

 

ne pitajte zašto mi to treba :))

Mislis OVO Osmijeh

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
15 godina
offline
RE: Firefox v3 dodaci (add-ons) - blokiranje slika
xZero kaže...

Mislis OVO Osmijeh

heh, nije to. to sam prije nego što sam napisao gornji post probao, ali to je doslovno isto kao i kad se u opcijama makne kvačica sa load images automatically. samo što se ne mora ići u opcije, već se glikne na gumb u toolbaru

Atomska bubamara
15 godina
neaktivan
offline
RE: Firefox v3 dodaci (add-ons) - blokiranje slika
jurluk kaže...
xZero kaže...

Mislis OVO Osmijeh

heh, nije to. to sam prije nego što sam napisao gornji post probao, ali to je doslovno isto kao i kad se u opcijama makne kvačica sa load images automatically. samo što se ne mora ići u opcije, već se glikne na gumb u toolbaru

Al cek ti hoces da slike ucita  C/B boji?

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
15 godina
offline
RE: Firefox v3 dodaci (add-ons) - blokiranje slika
xZero kaže...

Al cek ti hoces da slike ucita  C/B boji?

ma nee. ovako... jesi koristio kad operu mini na mobitelu? ja sam sebi u operi mini isključio prikaz slika, jer tako štedim promet, a i stranica se višestruko brže učita.

 

evo kako to izgleda. stranica izgleda sasvim normalno, samo što su slike kao zamućene u jednu boju. zanima me jel postoji što slično za firefox, add-on ili možda greasemonkey skripta?

 

 

Atomska bubamara
15 godina
neaktivan
offline
RE: Firefox v3 dodaci (add-ons) - blokiranje slika
jurluk kaže...
xZero kaže...

Al cek ti hoces da slike ucita  C/B boji?

ma nee. ovako... jesi koristio kad operu mini na mobitelu? ja sam sebi u operi mini isključio prikaz slika, jer tako štedim promet, a i stranica se višestruko brže učita.

 

evo kako to izgleda. stranica izgleda sasvim normalno, samo što su slike kao zamućene u jednu boju. zanima me jel postoji što slično za firefox, add-on ili možda greasemonkey skripta?

 

 

Da, koristim operu mini. Neznam bas dal tako nest postoji za firefox ali mislim da bi trebalo da postoji. Pokusat cu naci.

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Firefox v3 dodaci (add-ons) - blokiranje slika
jurluk kaže...
xZero kaže...

Al cek ti hoces da slike ucita  C/B boji?

ma nee. ovako... jesi koristio kad operu mini na mobitelu? ja sam sebi u operi mini isključio prikaz slika, jer tako štedim promet, a i stranica se višestruko brže učita.

 

evo kako to izgleda. stranica izgleda sasvim normalno

 

 

tools>options>content> makneš kvačicu s load images automatically
samo ne znam dal ćeš bit zadovoljan ,ali možeš malo experimentirati i napraviti izuzetke
neke stranice su ok,neke nisu

15 godina
offline
RE: Firefox v3 dodaci (add-ons) - blokiranje slika
joj, joj, seneka, pročitaj 5-6 prethodnih postova!
Atomska bubamara
15 godina
neaktivan
offline
RE: Firefox v3 dodaci (add-ons) - blokiranje slika
jurluk kaže...
joj, joj, seneka, pročitaj 5-6 prethodnih postova!

jbg,sorry

16 godina
offline
Firefox v3 dodaci (add-ons)

evo koji ja koristim add-on za slanje sms poruka.

Kapljica sms toolbar. zeznuto je što morate biti registrirani na vipovoj stranici sa svojim brojem mobitela.


Naravno i nije ko na vipovoj stranici da možete slat isključivo na vip broj - s ovim možete na sve mreže slati poruke (15 dnevno)Osmijeh.

Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.7.2010 18:01 (mali.ivica87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Add-oni na Firefox-u 4.0

ako želite koristiti add-one koji su nekompatibilni sa zadnjom verzijom, napravite ovo:

 

1. upišite about:config u adressbar, te kliknite na i'll be careful, i promise!

 

2. desni klik i odaberite new -> boolean. dajte ime extensions.checkCompatibility.4.0b i postavite vrijednost na false

 

3. ponovo desni klik i new -> boolean. sad dajte ime extensions.checkUpdateSecurity te također postavite vrijednost na false

 

4. restartajte firefox i onda bi add-oni trebali raditi.

Atomska bubamara
 
2 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
RE: Firefox v3 dodaci (add-ons)
GigaGirl kaže...

AdBlock Plus - ljepse i ugodnije surfanje bez dosadnih pop-up poruka i reklama koje kradu prostor stranice.

 

Firefox Sync - omogućuje mi usklađivanje svih postavki između laptopa i računala i ujedno pravi backup svih bookmarka što smatram vrlo korisnim.

Ova dva su ujedno i jedina add-ona koja koristim, zapravo Sync je od Firefox 4 Bete 4 postao integrisan pa više nije add-on.

Sync je odlična stvar.

A bez Adblock Plus-a ne koristim browser.Smijeh

http://redfoxyhead.blogspot.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.8.2010 1:36 (icecold).
15 godina
offline
Firefox v3 dodaci (add-ons)

Treba mi Add-on sa kojima bi snimio screenshot čitave stranice, da može snimiti u jednu sliku i kada skrolam prema dole stranicu.

Imao sam jedan ali sam zaboravio naziv i sada nemogu naći.

 

Našao sam: Fireshot

Radio, ne radio, svira radio!
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.9.2010 18:07 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Firefox v3 dodaci (add-ons)

screengrab

16 godina
neaktivan
offline
Firefox v3 dodaci (add-ons)

Ima koji dobar addon da moze potamniti stranicu po potrebi (kad se po noci cita). Nekad sam koristio Blackout https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/blackout/ ali izgleda da se vise ne razvija i ne radi u FF5. Zna tko nesto slicno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Firefox v3 dodaci (add-ons)

Od nedavno su stvarno poludili s izdavanjem novih verzija Mozille. Mislim da ih ove godine bilo bar pet. Uglavnom prije par dana mi se instalirala verzija 8.0 i sad svaku puta kad upalim komp i upalim Mozillu nešto me pita za nekoliko Addona koje imam kao dali ih želim updatirati/ osposobiti ili što već ne. Ja samo klikam 'continue' i onda mi kaže restart Firefox i ako ge ne re-startiram ne radi mi najvažniji addon a to je Adblock plus tako da svuda viddim reklame i bannere, tako da bi ga restartirao i on bi radio.

 

Sad mi evo od jučer kad otvorim Mozillu nakon paljenja kompa ne zraži da resetiram Mozillu samo trebam kliknuti 'continue' na tabovima koji mi se otvore za pojedini addon. No danas mi iato ne traži da resetartam Mozillu samo click na 'continue' ali mi ni Adblock neradi!!! Probao sam restartati nekoliko puta Mozillu no i dalje viddim te bannere. Probao sam ponovno re-instalirati Adblock no ne funkcionira! WTF!!!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Firefox v3 dodaci (add-ons)

Stvarno što da radim da mi Firefox ne izgleda ovaku svaki put kada ga pokrenem nakon paljenja kompa

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2011 9:38 (Sjekirica).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Firefox v3 dodaci (add-ons)

Meni se Firefox ovih dana čudno ponaša. Počeo mi je svakim novim dizanjem aplikacije prebacivati da pristupam preko manualno postavljenog proxya. Dok ne prebacim u opcijama da ne ide preko proxya nema surfanja. Jel ima netko sličan problem?

Čvarci su bomboni od svinje
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2011 19:01 (bocic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox v3 dodaci (add-ons)
Sjekirica kaže...

Stvarno što da radim da mi Firefox ne izgleda ovaku svaki put kada ga pokrenem nakon paljenja kompa

 

 

Označiti kvačicu "allow this installation" ?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox v3 dodaci (add-ons)

Pa to i radim svaki put kad otvaram Firefox nakon paljenja kompa i onda kliknem na "restart firefox" no zašto to od mene traži svaki put kada ga pokrenem nakon paljenja kompa?

13 godina
neaktivan
offline
Firefox v3 dodaci (add-ons)

Netko zna addon za FF i Chrome koji bi omogućio popunjavanje lozinke na način na koji je to odrađeno u Operi (gumb s ključićem) osim LastPass-a?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox v3 dodaci (add-ons)
GigaGirl kaže...

Netko zna addon za FF i Chrome koji bi omogućio popunjavanje lozinke na način na koji je to odrađeno u Operi (gumb s ključićem) osim LastPass-a?

Maybe Secure Login?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice