Facebook, dolaze izvještaji na mail adres

poruka: 6
|
čitano: 13.439
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Facebook, dolaze izvještaji na mail adres
pitanje

Eto kad mi netko komentira sliku ili nešto napiše na sliku ili status ili bilo šta što sam komentirao to mi se salje na moj mail..

 

Pokušavam to maknit , ali nikako ne ide, pa ako netko zna nek slobodno napise..

 

Evo primjer :

 

http://www.imagesforme.com/show.php/340396_jg.jpg

 

Tnx..

Cpu : Amd Athlon 4000+ Ram : 2 gb DDR2 ( 800mhz ) Kingmax HDD Seagate-Maxtor 160 gb Gainward Bliss 8800 gt 1 gb.. Napajanje : OCZ 600 W Mouse - Mx 518 Keyboard - G-15
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook, dolaze izvještaji na mail adres

Imaš u svom accountu settings pa tamo možeš disablati. Rekao bih ti točno kako to ide ali sam disable-ao svoj account.Cool

Mislim da tamo negdje moraš imati opciju send/dont send na e-mail

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook, dolaze izvještaji na mail adres

I ja sam svoj disableao. Ima par mjeseci. Razlog zbog kojeg to pričam je da sam jučer bio na CISCO seminaru o zaštiti mreža. Glavni predavač je rekao da je svatko tko koristi facebook, RETARD! Kaže kako ljudi ostavljaju svoje privatne podatke, tako mogu postati žrtva ciljanog e-mail spoofing, malware ili ciljanog phisinga. Podatke nikad nigdje ne ostavljati! Također nam je pokazao neke metode hackiranja u privatnoj mreži, i još dosta stvari. Stvarno bilo odlično.

Jer znanje treba da bude besplatno.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.2.2009 13:15 (Smooth Operator).
16 godina
offline
RE: Facebook, dolaze izvještaji na mail adres

A cuj, mnoge to ne smeta. Sta ih briga sto ce neki pedofil saznati kako im se zovu djeca, kako izgledaju i gdje idu u skolu. Ili kakvu imovinu imaju. Ili neki potencijalni lopov gdje zive i kad ih nema (kad su na moru). U kojim bankama imaju racune, itd...

 

Think locally, act globally...
14 godina
neaktivan
offline
Facebook, dolaze izvještaji na mail adres

Novi sam na forumu ali imam problem.Ja vise ne koristim facebook (gadi mi se) i neznam koji mi je vrag bio da ga koristim. Ali non stop mi dolaze mail poruke izvjesca na mail kad god neko komentarise ili bilo sta uradi na facebooku cak i od onih ljudi koji su prijatelji mojih prijatelja..prijatelja itd..itd...izludjecu. Molim vas da mi na jednostavan nacin pomognete da skinem tu glupost sa maila. 

 

Hvala svima na pomoci

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook, dolaze izvještaji na mail adres
bujke kaže...

Novi sam na forumu ali imam problem.Ja vise ne koristim facebook (gadi mi se) i neznam koji mi je vrag bio da ga koristim. Ali non stop mi dolaze mail poruke izvjesca na mail kad god neko komentarise ili bilo sta uradi na facebooku cak i od onih ljudi koji su prijatelji mojih prijatelja..prijatelja itd..itd...izludjecu. Molim vas da mi na jednostavan nacin pomognete da skinem tu glupost sa maila.

 

Hvala svima na pomoci

  ako isključiš account, kao npr ja, neće ti više ništa dolaziti na mail, i tvog profila više neće biti, a ako želiš isključiti samo da   ti ne dolaze emailovi onda moraš otići u podešenja, privacy settings, gdje možeš točno odrediti za što da primaš obavijest mailom, a za što da ne prmaš.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice