eBay - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 14.261
|
čitano: 4.561.269
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
Re: eBay - pitanja i odgovori

Ak se sjetiš, javi kak je ispalo.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
CyberDemonVZ kaže...

budem, evo prepravio je na ebayu sa 10 na 20€ shipping, idem uplatiti pa cemo vidit, drzte fige :)

7 godina
CyberDemonVZ kaže...

evo stigao volan sa sjevera njemacke, sad malo prije preuzeo, sad vidit kako radi poslje posla.

5 godina
eBay - pitanja i odgovori

Kako to Kinezi rade. Nisu čak sposobni ni izmijenit taj lažni tracking number

1 0 hvala 1
9 godina

Pozdrav!

Imam jedno pitanje. Koja je situacija ako želim nešto prodavati na ebay-u? Iz Hrvatske naravno, pa me interesira kako bih, u slučaju prodaje, slao paket recimo u Njemačku ili Englesku? Da li mogu ponuditi E-Bay global shipping program ili? Nažalost nisam uspio naletiti na odgovor a tema je poprilično velika. Hvala unaprijed. 

0 0 hvala 0
4 godine
kbenzema kaže...

Kako to Kinezi rade. Nisu čak sposobni ni izmijenit taj lažni tracking number

Jedini kineski tracking koji meni radi i tocno pokazuje, je onaj koji pocima sa EE - orangeconnex.... naravno, od ovih koje ne platis....

Kad tamo pise da je stigao u hr i da je spreman za dostavu na adresu, od 1-3 dana i postar stvarno donese paket...

Ostali - zaboravi... imam paketa za koji sam odavno dobio refund, ponovo narucio i paketi stigli, a po tom tracking broju kojeg kinezi valjda na wc-u smisljaju jos su "in transit"

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2020 21:47 (Damir22).
5 godina
Meni su dosta precizni bili i oni koji počinju sa LVS (ak se ne varam), to je išlo preko Belgije. Kad je tam pisalo da je u HR, gotovo uvijek mi je stiglo u roku par dana, mada se znalo desit, ali rijetko, da je potrajalo po 2-3 tjedna.
4 godine

Nisam jos imao takav tracking broj, no i ovi ee idu preko belgije, i to su u principu paketi koji mi najbrze stignu, 7-10 dana max....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine

Sa strane sam odabrao ITEM LOCATION  da bude Europa, stavio sam kvačicu ali mi i dalje izbacuje proizvoode recimo iz Amerike.  

U čemu je problem ?

0 0 hvala 0
12 godina
moderator

Jesi ulogiran u eBay?

Probaj učitati čitavu stranicu pritiskom na Ctrl+F5.

Probaj očistiti cache web-preglednika. ž

Obriši cookije za eBay.

Probaš drugi web-preglednik

12 godina
T700 kaže...

Sa strane sam odabrao ITEM LOCATION  da bude Europa, stavio sam kvačicu ali mi i dalje izbacuje proizvoode recimo iz Amerike.  

U čemu je problem ?

A hrpa trgovaca upisuje lažne lokacije... da trebaš biti detektiv da pogodiš gdje se nešto nalazi.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice