Amazon - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 1.506
|
čitano: 773.183
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Pozdrav,zanima me dali je netko narucivao neke pc komponente sa amazon.de ili co.uk tipa graficke ili procesore?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

koja je caka sa amazon prime?

vidim da je preko njega dostava besplatna..

jel se to mjesecno placa ili ? koja ja caka?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
versioN123 kaže...

Pozdrav,zanima me dali je netko narucivao neke pc komponente sa amazon.de ili co.uk tipa graficke ili procesore?

 Ja sam jednom naručivao proc. za laptop. Sve uredno prošlo, stiglo unutar 7 dana u savršenom stanju. Konkretno sa amazon.co.uk.

Mortiis kaže...

koja je caka sa amazon prime?

vidim da je preko njega dostava besplatna..

jel se to mjesecno placa ili ? koja ja caka?

 Plaća se mjesečno 10.99$, i koliko vidim može se bilo tko "učlaniti". Vidi slika ispod:

No koliko vidim, većina tih FREE shippinga su ugl. adrese tj. gradovi u SAD-u. Mislim da smo još daleko od takvih benefita. Još uvijek ne možemo dosta toga naručivati preko opće dostave...

ll keep it short and sweet. Family, religion, friendship. These are the three demons you must slay if you wish to succeed in business. - C.M. Burns
15 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Ja placam godisnje, 49€.. bas mi neki dan skinili.

 

btw. daj sibni kolko su ti uzeli za dostavu sa co.uk?

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2017 22:55 (Dudu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Dudu kaže...

Ja placam godisnje, 49€.. bas mi neki dan skinili.

 

btw. daj sibni kolko su ti uzeli za dostavu sa co.uk?

 Prije 2 godine je to bilo, a dostava je bila oko 15-20 funti ak se dobro sjećam.

ll keep it short and sweet. Family, religion, friendship. These are the three demons you must slay if you wish to succeed in business. - C.M. Burns
12 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

ne zivim ja u hrv

vecinom mi dostava bude 2-3€,tako nekako..

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Mortiis kaže...

ne zivim ja u hrv

vecinom mi dostava bude 2-3€,tako nekako..

 ...

 

Ovo mi je izazvalo ptsp tik iz dana rada u službi za korisnike........

 

Dragi korisniče, kako bi vam mogao pružiti bolju podršku, molim vas mi prvo recite, s obzirom da smo uspjeli utvrditi kako se ne nalazite u Hrvatskoj, gdje se nalazite tj. gdje vam je trenutno prijavljeno prebivalište? Hvala.

ll keep it short and sweet. Family, religion, friendship. These are the three demons you must slay if you wish to succeed in business. - C.M. Burns
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.3.2017 0:31 (pbandov).
12 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

odgovorit na pitanje u vezi cega?

pa pitao sam jel se amazon prime placa i dobio sam odgovor ''da'' (sto sam vec i bio izgluglao)

zasto bi sad morao objasnjvat gdje zivim?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Da li neko zna, da li amazon salje u BiH i koliko naplacuju postarinu?

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Ne
14 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Torent kaže...
Ne

 

ll keep it short and sweet. Family, religion, friendship. These are the three demons you must slay if you wish to succeed in business. - C.M. Burns
15 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Frend je narucivao sebi neke komponente sa amazon.fr pa sam se i ja ubacio za jedan hdd. Uredjaj je dosao zapakiran u one vrecice ispunjenje sa zracnim balonima kako bi se izbjegla ostecenja, no medjutim hdd je stigao neispravan i racunalo ga uopce ne prepoznaje te se povremeno cuje "klikanje" u disku. Kako ide procedura sa reklamacijom?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
myself kaže...
Frend je narucivao sebi neke komponente sa amazon.fr pa sam se i ja ubacio za jedan hdd. Uredjaj je dosao zapakiran u one vrecice ispunjenje sa zracnim balonima kako bi se izbjegla ostecenja, no medjutim hdd je stigao neispravan i racunalo ga uopce ne prepoznaje te se povremeno cuje "klikanje" u disku. Kako ide procedura sa reklamacijom?

 

ll keep it short and sweet. Family, religion, friendship. These are the three demons you must slay if you wish to succeed in business. - C.M. Burns
15 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Koliko je sigurno uzet monitor na amazonu  i koliko ce bit ukupna cijena ?(predpostavljam da nema carine)

https://www.amazon.de/gp/product/B01684HUJU/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Vinchix#2942
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Bubabug kaže...

Koliko je sigurno uzet monitor na amazonu  i koliko ce bit ukupna cijena ?(predpostavljam da nema carine)

https://www.amazon.de/gp/product/B01684HUJU/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

 Ukupna cijena:

 

Jamstvo je 2 godine:

Možeš doplatit za još extra 2 godine:

 

ll keep it short and sweet. Family, religion, friendship. These are the three demons you must slay if you wish to succeed in business. - C.M. Burns
9 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Bubabug kaže...

Koliko je sigurno uzet monitor na amazonu  i koliko ce bit ukupna cijena ?(predpostavljam da nema carine)

https://www.amazon.de/gp/product/B01684HUJU/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

 Sigurnije nego kod nas :P

15 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori

Sljedio sam upute koje je naveo pbandov i dobio 3 isprintana papira ali ne znam sto cu sa prva dva? :(
Na zadnjem se jasno navodi da polovicu ljepim na kutiju a drugu polovicu stavljam u kutiju. Medjutim, na prva dva je tablica sa svim podacima o narudzbi pa ne znam sto sa time.
Kada u posti saljem, ja placam slanje ili je to na njihov racun? Sto da kazem teti u posti?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
myself kaže...

Sljedio sam upute koje je naveo pbandov i dobio 3 isprintana papira ali ne znam sto cu sa prva dva? :(
Na zadnjem se jasno navodi da polovicu ljepim na kutiju a drugu polovicu stavljam u kutiju. Medjutim, na prva dva je tablica sa svim podacima o narudzbi pa ne znam sto sa time.
Kada u posti saljem, ja placam slanje ili je to na njihov racun? Sto da kazem teti u posti?

 Odgovoreno na pm.

ll keep it short and sweet. Family, religion, friendship. These are the three demons you must slay if you wish to succeed in business. - C.M. Burns
9 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Ja kad sam radio povrat, dobio sam 3 papira isto. 2 sam nalijepio na kutiju (izrezao ono na papiru sto je bilo iscrtkano) jedan uvalio u kutiju (iako mislim da ne treba) jer su 2 papira ista. Poslao s trackingom preko poste, njima poslao potvrdu racuna i refundirali su to odmah, a robu kad su dobili natrag. Na onim papirima sto sam isprintao nisam nista dalje ispunjavao (iako mislim da i to treba na jednom al nisam :) ). Sve proslo bez beda.

 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Je li tko od vas vraćao nešto Amazonu? Ja sam dobio paket i na njemu su bile naljepnice koje je Amazon nalijepio, ja sad one papire koje treba isprintati zalijepim samo preko ovih na originalnom pakovanju? I zatim odnesem to u poštu i to je to? Vidim da ste svi stavljali neki papir u kutiju, ali ja nisam dobio klasičnu kutiju jer sam naručivao mobitel. Meni u uputama koje sam dobio na mail od Amazona pise da sve zalijepim na vanjsku stranu.Jeste vi što potpisivali?

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2017 19:15 (emerik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Je li itko naručivao malo veći proizvod s Amazona, dođe li paket normalno do pošte i samo se preuzme ili nije tako jednostavno?

Konkretno, naručio bih uredsku stolicu s Amazon.de, s poštarinom bi izašla oko 1500kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
emerik kaže...

Je li tko od vas vraćao nešto Amazonu? Ja sam dobio paket i na njemu su bile naljepnice koje je Amazon nalijepio, ja sad one papire koje treba isprintati zalijepim samo preko ovih na originalnom pakovanju? I zatim odnesem to u poštu i to je to? Vidim da ste svi stavljali neki papir u kutiju, ali ja nisam dobio klasičnu kutiju jer sam naručivao mobitel. Meni u uputama koje sam dobio na mail od Amazona pise da sve zalijepim na vanjsku stranu.Jeste vi što potpisivali?

 Ja sam vracao procesor(ma da zivim u njemackoj ali ista stvar i iz druge drzave) isto sam preljepio preko original naljepnice, odneo na postu i oni to onda rijesavaju dalje. Ne sjecam se da sam ista potpisao... vec samo njima javio da je paket poslan, a oni su onda meni javili da su paket zaprimili i tjt.

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
7 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Bok! Bio bih zahvalan za kratke informacije. Kupujem konfiguraciju do 15 000 -16 000 kn, workstation PC.

 

1. Ukoliko naručim s Amazon.de, da li plaćam razliku u PDV-u između Njemačke i HR? Ako sam dobro shvatio zakon o slobodnoj razmjeni robe unutar EU, ne bih trebao? Ili sam u krivu?

2. Nemam kreditnu karticu, ali imam keš. Koji način plaćanja mogu koristiti?

 

Hvala! 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Vace kaže...

Bok! Bio bih zahvalan za kratke informacije. Kupujem konfiguraciju do 15 000 -16 000 kn, workstation PC.

 

1. Ukoliko naručim s Amazon.de, da li plaćam razliku u PDV-u između Njemačke i HR? Ako sam dobro shvatio zakon o slobodnoj razmjeni robe unutar EU, ne bih trebao? Ili sam u krivu?

2. Nemam kreditnu karticu, ali imam keš. Koji način plaćanja mogu koristiti?

 

Hvala! 

Nisam siguran za toliki iznos. Pregledaj ovdje!

 

Ne treba ti kreditna kartica, ali ti treba bilo kakva druga tipa debitna, devizna ili sl. Odi u banku i otvori žiro račun (tipa PBZ), ne plaća se održavanje niti otvaranje a dobiješ VISA karticu s kojom možeš obaviti navedenu transakciju.

ll keep it short and sweet. Family, religion, friendship. These are the three demons you must slay if you wish to succeed in business. - C.M. Burns
13 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori

Plaćaš PDV zemlje u koju se šalje roba unutar EU i amazon to odmah obračuna kod kupnje.

 

https://www.amazon.de/gp/help/customer/display.html/ref=help_search_1-3?ie=UTF8&nodeId=201895760&qid=1490186992&sr=1-3

 

13 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
pbandov kaže...
Vace kaže...

Bok! Bio bih zahvalan za kratke informacije. Kupujem konfiguraciju do 15 000 -16 000 kn, workstation PC.

 

1. Ukoliko naručim s Amazon.de, da li plaćam razliku u PDV-u između Njemačke i HR? Ako sam dobro shvatio zakon o slobodnoj razmjeni robe unutar EU, ne bih trebao? Ili sam u krivu?

2. Nemam kreditnu karticu, ali imam keš. Koji način plaćanja mogu koristiti?

 

Hvala! 

Nisam siguran za toliki iznos. Pregledaj ovdje!

 Kupuje iz EU, dakle nema carinjena robe, a nema veze ni s cifrom.

 

 

7 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Paket poručen sa Amazona 17. stigao juče. Plaćena ona brza dostava pa je zato tako brzo došao, a trebao je i dan pre, no bio neki problem.

Čekam da mi ga donesu, jer ne živim u Hrv, ali planiram i dalje naručivati tu da stiže.

Kakva su vam iskustva sa kupovinom grafičkih kartica?

 

Ako ima koji srećnik da živi u USA ili Kanadi, na ovom sajtu može zaraditi kupone za Amazon. https://app.irazoo.com/#/app/screen/daily_goals

Ako neko zna nešto slično za nas odavde, neka ostavi link.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Vanila kaže...

Paket poručen sa Amazona 17. stigao juče. Plaćena ona brza dostava pa je zato tako brzo došao, a trebao je i dan pre, no bio neki problem.

Čekam da mi ga donesu, jer ne živim u Hrv, ali planiram i dalje naručivati tu da stiže.

Kakva su vam iskustva sa kupovinom grafičkih kartica?

 

Ako ima koji srećnik da živi u USA ili Kanadi, na ovom sajtu može zaraditi kupone za Amazon. https://app.irazoo.com/#/app/screen/daily_goals

Ako neko zna nešto slično za nas odavde, neka ostavi link.

 

ll keep it short and sweet. Family, religion, friendship. These are the three demons you must slay if you wish to succeed in business. - C.M. Burns
11 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Jel iko od vas ikad mjenjo item sa amazona znaci ne refund nego replace opcija ja kad to pokušam napraviti dobijem ovaj eror aj bacite oko ako ko moze pomoc napiso sam na reddit problem

https://www.reddit.com/r/amazon/comments/62yna3/pleas_help_somebody/

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori

Sta ti je amazon odgovorio?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice