Najgore igrice?

poruka: 409
|
čitano: 75.870
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Najgore igrice?

Fear

More POWER!!!!!!
Moj PC  
1 12 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najgore igrice?
Butcher kaže...

Fear

Mozes li mi reci sto ti se tocno ne svida u toj igri?

14 godina
offline
RE: Najgore igrice?
uuu doso je novi fear... glave lete naokolo... haha evo jos jedna igra...
meni quake II nevalja....
Loši stari komp... na izmaku snaga :P
15 godina
offline
RE: Najgore igrice?
tonchy kaže...
uuu doso je novi fear... glave lete naokolo... haha evo jos jedna igra...
meni quake II nevalja....

  Di ćeš to govorit za legendu .

Aj nam napiši koje su ti dobre

14 godina
neaktivan
offline
Najgore igrice?

DarkStone

Sve je moguće...
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Najgore igrice?
al zagorec kaže...

call of duty 2,pes 06,pes 08,warcraft 3,just cause 2

Tebi stvarno nije lako Plač

Ja nemam potpis!?
14 godina
odjavljen
offline
RE: Najgore igrice?
codec kaže...

 crash bandicoot igrica prejadna :((((((

Crash mi je najdraža igra, prije sam igrao na PS1, ne prićaj gluposti. Nije loša, nego je za mlađe uzraste.

Ja nemam potpis!?
15 godina
protjeran
offline
RE: Najgore igrice?
Weky kaže...
legend kaže...

Mass Effect 2

  Stvarno se pitam kakav ti ukus imaš.... Ok, svako ima svoje mišljenje i njegovo je pravo, ali nazvati Mass Efect II lošom ili najgorom igrom, onda jednostavno ta osoba ima čudan ukus.

Mozda je okorijeli fan PES-a?Smijeh

born to be gamer
15 godina
protjeran
offline
RE: Najgore igrice?
codec kaže...

 crash bandicoot igrica prejadna :((((((

FIRE IN THE HOLE!!!!!

born to be gamer
14 godina
neaktivan
offline
Najgore igrice?


Prince Of Persia: The Forgotten Sands i Alpha Protocol.

Respect!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2010 16:30 (DoDSrcolomac).
 
1 3 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najgore igrice?
Kill Frenzy kaže...

Ja recimo nemam najgoru igru jer svaku igru koju sam nabavio sam prije toga provjerio i ubiti nikad nisam igrao nešto što je baš toliko loše da sad kažem e ova je nagora.

Ali igra koja me najviše razočarala(opet kažem nemogu reći da je najgora) je pes2010.dodao bi tu u počecima i empire TW i GTA4 ali to su opet neki drugi razlozi :D

Slinčno i kod mene, i ja obično igram samo ono što me zanima i što me neće razočarati, ali evo nakon par mjeseci BC2 je ispao kao iznimka. Iako mi je upočetku bio odličan ali sa svkim novim patchom/update-om meni je igra bila sve gora, od bugova sa nožem, raznoraznih rebalansa, pa nespretnosti server browsera(koji mi nije htio spremati više favorite) pa do toga da je igra neigriva jer mi je stalno rušila cijeli kompjuter iako je on stabilan. Neću reći da je igra najgora ali meni je ostavila gorak okus u ustima s obzirom da sam još i lovu dao za nju, sa cryisom barem nakon ovih godina i dalje veselo radi i nije mi žao niti jedne kune, dok ovog planiram prodati i spremiti lovu za crysis 2...

 

Ali da nije samo da trkeljim po BC2, moram reći i da onaj sniper: ghost warrior sam igrao i da je dosta loš zbog gomile bugova i sve kao da su se žurili sa izdavanjem igre, prvi leveli su odlični a poslije kako se ide prema kraju igre sve više nelogičnosti se pojavljuje(tipa neprijatelj me vidi i počne se derati, i u pola rečenice ja ga ubijem ali njegov glase se i dalje čuje i to aktivira alarm i moraš restartat misiju, frustrirajuće)

Stoja
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2010 16:42 (Stoja).
14 godina
offline
Najgore igrice?

mozes srat po BF: BC 2, Cod 2, Cod 4, Wow......

ALI !!! nemoj da diras chrash besha pa to je igrica kakve nema i nece bit Mršti sePlač

MOJ AVARTAR = JAMES HETFIELD /// WEB SITE http://hcgamer.weebly.com/ !!!!!!!!!
Moj PC  
12 0 hvala 4
15 godina
offline
RE: Najgore igrice?
Stoja kaže...
Kill Frenzy kaže...

Ja recimo nemam najgoru igru jer svaku igru koju sam nabavio sam prije toga provjerio i ubiti nikad nisam igrao nešto što je baš toliko loše da sad kažem e ova je nagora.

Ali igra koja me najviše razočarala(opet kažem nemogu reći da je najgora) je pes2010.dodao bi tu u počecima i empire TW i GTA4 ali to su opet neki drugi razlozi :D

Slinčno i kod mene, i ja obično igram samo ono što me zanima i što me neće razočarati, ali evo nakon par mjeseci BC2 je ispao kao iznimka. Iako mi je upočetku bio odličan ali sa svkim novim patchom/update-om meni je igra bila sve gora, od bugova sa nožem, raznoraznih rebalansa, pa nespretnosti server browsera(koji mi nije htio spremati više favorite) pa do toga da je igra neigriva jer mi je stalno rušila cijeli kompjuter iako je on stabilan. Neću reći da je igra najgora ali meni je ostavila gorak okus u ustima s obzirom da sam još i lovu dao za nju, sa cryisom barem nakon ovih godina i dalje veselo radi i nije mi žao niti jedne kune, dok ovog planiram prodati i spremiti lovu za crysis 2...

 

Ali da nije samo da trkeljim po BC2, moram reći i da onaj sniper: ghost warrior sam igrao i da je dosta loš zbog gomile bugova i sve kao da su se žurili sa izdavanjem igre, prvi leveli su odlični a poslije kako se ide prema kraju igre sve više nelogičnosti se pojavljuje(tipa neprijatelj me vidi i počne se derati, i u pola rečenice ja ga ubijem ali njegov glase se i dalje čuje i to aktivira alarm i moraš restartat misiju, frustrirajuće)

  Čini mi se da nas je sve više koje je razočaro bc2.

Igra u početku zanimljiva,napreduješ polako sve misliš kad otključaš ostala oružja bit će bolje.

Kad ono čista puša ,kampera ko u priči ne znaš ko kog guzi,pucaš po njem 3 minute a on još živ,priđe mi s leđa i zakolje me ,a da pritom uopće ne čujem da mi neko prilazi.

Ma jednom riječju katastrofa,također razmišljam o prodaji dotične

14 godina
protjeran
offline
RE: Najgore igrice?
doxy kaže...

Godfather, BF:BC2, Infernal, 80% POPCAP igara, 2. dio Hitmana, novi Flashpoint. Nemogu se sjetit drugih naslova trenutno.

Zasto ????BfBc2

14 godina
protjeran
offline
RE: Najgore igrice?
al zagorec kaže...

call of duty 2,pes 06,pes 08,warcraft 3,just cause 2

haha,cod2 jedna od boljih FPS igara,po popularnosti,igra je stara 5 godina a jos se igra kao da je izasla

16 godina
neaktivan
offline
Najgore igrice?

silent hunter 5 - tesko smece

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Najgore igrice?

tako je, bugirana do boli a misije traju po par sati -.-  jer mi nije delala kontola za ubrzanje vremena

MOJ AVARTAR = JAMES HETFIELD /// WEB SITE http://hcgamer.weebly.com/ !!!!!!!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2010 22:03 (GRDI-146).
15 godina
offline
Najgore igrice?

Najvece razocarnje:

 

NFS World - igra je jadna, neoptimizirana je do bola ( radi losije od Crysisa i Metroa 2033) grafika i mapa je samo reciklza Most wanteda i Carbona, placa se po levelima pa je i skupa, voznja je najgora od svih NFS- ova koje pamtim, vise preferiram lobbye nego tako otvoreni svjet ( za SP je dobro )

 

svaki drugi NFS na trzistu je po meni bolja investicija od ovog s*anja

 

nadam se da ce najavljeni Hot prisut nastaviti pute shifta koji je savrsen.

Bolje ispasti kreten nego iz aviona
Moj PC  
1 3 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Najgore igrice?
zaki kaže...

Najvece razocarnje:

 

NFS World - igra je jadna, neoptimizirana je do bola ( radi losije od Crysisa i Metroa 2033) grafika i mapa je samo reciklza Most wanteda i Carbona, placa se po levelima pa je i skupa, voznja je najgora od svih NFS- ova koje pamtim, vise preferiram lobbye nego tako otvoreni svjet ( za SP je dobro )

 

svaki drugi NFS na trzistu je po meni bolja investicija od ovog s*anja

 

nadam se da ce najavljeni Hot prisut nastaviti pute shifta koji je savrsen.

  Nije neoptimizirana nego očito ATi opet ima problema sa driverima pa igra loše radi

Meni je radila na max u zakucanih 60 fps.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
15 godina
offline
Najgore igrice?

Kako to mislis "opet" jer je navodno bio isti problem sa shiftom, i od prvog trena kada sam instalirao igru (prvi tjedan prodaje) radi na max sa 80-150Fps

 

Inace igra je deinstalana jer rade igram most wanted/carbon nego ovo (radi glatko, ponasanje auta nikad nije realno ali je navedenim nastavcima zabavno...)

Bolje ispasti kreten nego iz aviona
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2010 22:15 (zaki).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Najgore igrice?
zaki kaže...

Kako t mislis "opet" jer je navodno bio isti problem sa shiftom, i od prvog trena kada sam instalirao igru (prvi tjedan prodaje) radi na max sa 80-150Fps

  Shift i ova igra tehnički neamaju veze, jer se nekoristi isti engine....

Jesi ti sad rekao da ti trza world? Ako na jednoj kartici (koja je mnogo slabija) radi uredno na max (i na svim nvidia karticama uredno radi), očito je problem do ati-a.

 

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
14 godina
protjeran
offline
Najgore igrice?

Tomba 2,Svi Pokemoni,Pes svi,Fifa sve,cod 1,2,3,5 i...još mnogo toga

I live to die another day
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2010 22:17 (SUPER :)).
Moj PC  
0 17 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najgore igrice?
Weky kaže...
zaki kaže...

Kako t mislis "opet" jer je navodno bio isti problem sa shiftom, i od prvog trena kada sam instalirao igru (prvi tjedan prodaje) radi na max sa 80-150Fps

  Shift i ova igra tehnički neamaju veze, jer se nekoristi isti engine....

Jesi ti sad rekao da ti trza world? Ako na jednoj kartici (koja je mnogo slabija) radi uredno na max (i na svim nvidia karticama uredno radi), očito je problem do ati-a.

 

Naravno da nje optimizirana, ali to nije uredu da kups igru jadne grafike i igrivosti i na grafi od 4500kn neradi na 25fps-a

Bolje ispasti kreten nego iz aviona
14 godina
protjeran
offline
RE: Najgore igrice?
SUPER :) kaže...

Tomba 2,Svi Pokemoni,Pes svi,Fifa sve,cod 1,2,3,5 i...još mnogo toga

cod2 mp je previse nego dobar,a cod1 nebi ja usporedio s danasnjim igrama za svoje godiste je isto predobra

14 godina
odjavljen
offline
Najgore igrice?

To je problem ATi-a (čitaj: šlampavi driveri). No, sredit ce oni - Prekosutra izlaze 10.7 potvredno je od ATi-a.

Jer, ako na jednoj kartici radi uredno, to nije onda developer kriv, jer je jedan kod koji je napisan.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najgore igrice?

Emergency Patrol. Ko je igrao, zna o čemu pričam. :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najgore igrice?
AlienWare1 kaže...
tonchy kaže...

GTA IV- loša grafika, nikakva igrivost....

Hajde ne trollajte, može?

 

Tebi je bila loša grafika jer si možda igrao na kalkulatoru.

Grafika nije loša, ali je osrednja. Pogledaj npr. Just Cause 2 koji ne ždere toliko, a izgleda 10x bolje. Obje igre sam isprobao na maxed out. Unatoč tome, GTA4 sigurno nije najgora igra, makar me blago razočarala.

 

 

 

Najgora igre - cijeli Sims serijal. Najbesmislenija igra koja niti nije prava igra. Spore je također katastrofa. Najzabavniji je početni dio kao bakterija (ima dosta igara na npr. Miniclipu i sličnim stranicama koje su skoro pa iste kao taj dio Sporea). Ostatak igre nije zabavan niti zanimljiv. Zatim Area 51 i još neke igre čijih se naziva ne mogu sjetiti, niti ne želim :)

http://boards.4chan.org/b/
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2010 22:28 (Horagio).
14 godina
neaktivan
offline
Najgore igrice?

Još jedna tema sa god damn Flame War-om i obasipanjem Thumb Downovima.

 

Ja preklinjem, ali preklinjem, na koljenima da se tema IZBRIŠE, ne samo LOCKA, već IZBRIŠE!!!

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Najgore igrice?

bf:bc2-sada će svi navaliti, ali meni se igra ne sviđa i to je moje mišljenje, ne mogu reći zašto

cod 5-volim cod, ali petica mi nije legla

 

inače i nisam neki gamer pa nisam igrao baš puno igara, a rijetko koju sam prešao

Apple rulz!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Najgore igrice?

Alpha protocol - totalno podbacio
WoW - stvara ovisnost i najgore je što puno igrača zamijene WoW sa društvenim životom
Driving simulator 2009 i sve srodne igre (probajte i bit će vam jasno)
zadnjih par Fifa (isključivo PC verzije)
Star Wars KOTOR jedinica - jedna od najboljih ali nikako NE RADI na Win7 x64 Plač

 

You are empty - vjerojatno najgori FPS ikada

Stalin vs martians - najgori RTS

 

eto, to je na prvu loptu, dopisat ću još dok se sjetim

 

...something diabolic
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice