Ruski ključevi - diskusija

poruka: 218
|
čitano: 37.446
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Ruski ključevi - diskusija

Napravi još 4 ovakve teme i imaš moje poštovanje.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Sinatra kaže...
generic9974 kaže...
...sad si nasao stvarati probleme oko toga jer ljudi pokusavaju jeftinije kupiti kljuc..... taj kljuc mozda nije 100% legalan ali je daleko od toga da se cracka i igra bez ikakvog kljuca ..... navika kupovanja software-a se uvodi polako

 

To nije navika kupovanja orginalnog softvera. To je želja za igranjem multiplayera pošto-poto. Zato, uz brojne probleme će i dalje kupovati najjeftinije ključeve.

Sto je i logicno.Ja ti ponudim nesto za 1000 kuna a netko to isto za 800,ti ces kupiti skuplje?{#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
protjeran
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
zoharbizo kaže...

Sto je i logicno.Ja ti ponudim nesto za 1000 kuna a netko to isto za 800,ti ces kupiti skuplje?{#}

  Ja kad u Konzumu vidim mlijeko od 20Kn i mlijeko od 10Kn kupim ono od 20 jer je poštenije.

 

Sinatra kaže...

CD-ključ je u svakom slučaju ilegalno kupiti, pa se već tu vidi ako se radi o legalnoj ili ilegalnoj trgovini.

Postoje samo dva načina distribucije, fizička i digitalna. Ključevi ne spadaju u te dvije kategorije.

  Znači ako ključ postoji na papiru, legalno je?

 

Sinatra kaže...

Još jednom, nemam ja ništa protiv vas, gdje god vi kupujete vaše igre.

Samo želim da EA i Valve trajno ukinu sve accountove s aktiviranim ruskim ključevima izvan Rusije.

  I daju naknadu u obliku novca, to si propustio.

 

Sinatra kaže...

Kupim sve što mi se čini zamiljivo. To je oko 10-15 igara godišnje.

  750 Eura godišnje, not bad.

 

Sinatra kaže...
Ono što te trgovine rade je to da otvaraju fizičke kopije i šalju ključeve kupcima na mail. Ilegalan posao koji se treba sankcionirati svim dostupnim sredstvima.

 

  Evo zovem Putina i govorim mu da spremi vojsku, neki tipovi otvaraju fizičke kopije!

Sinatra kaže...

Ja sam dvoje novce zaradio, potrošio i imam čist obraz.

  Da ti kupuješ igre u Hrvatskoj, pomogao bi prodavaču igara, a pritom platio porez i pomogao državi, pa bi država bila u boljem stanju, država u boljem stanju dopušta slobodu ljudima koji se ne brinu za novac, sloboda im dozvoljava kreativnost, a tada bi mi imalo domaće igre, pa ne bi bio izdajica i kupovao strane.

 

 

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
12 godina
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Y2K2 kaže...
Deus ex machina kaže...
Y2K2 kaže...

Sinatra je jedno isfrustrirano dijete koje nema pametnijeg posla nego trolat po forumu.

Lol, pogledaj se u ogledalo.

 

Problem koji vi jednostavno ne zelite shvatiti da je igru napravio netko drugi, ne vi, i nemate nikakvo pravo (moralno i zakonski) kupovati je po vasim idejama.

To je ko da dodjete u trgovinu i kazete "Ma znas sta, vidim da je cijena za ovaj DVD 400kn, ali platit cu ti samo 80kn jer se tako osjecam a i nemam bas love." Namjerno kazem DVD a ne kruh jer uzimanje DVD-a je kopiranje, a ne kradja (therefore razlika piratstvo/kradja, gdje se Sinatra emotivno izgubio).

 

Znaci mi koji si nemozemo priustit igru od 400 kuna nas ko jebe mi nemamo nikakva prava,yebiga pored zdrastvenih problema na koje potrosim 1000+ kuna mjesecno meni je zao sto sam uvrjedio vas radisne ljude kupnjom ruskog kljuca. I volio bi da sinatra bude samo jedan dan u mojoj kozi da vidim kako bi se snasao da dadne 400 kuna za igru.

Stari, to je samo tvoj problem, i ničiji drugi;) ako nemaš para za igru, nemoj ju igrati... Nije Bethesda ili Bioware ili netko treći dobrotvorna ustanova koja za napaćeni narod radi besplatnu zabavu.

16 godina
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Sinatra kaže...

Nedavno se na našem području javio novi trend, kupnja ruskih ključeva.

Ključevi novih igara koštaju manje od 100 kuna, no po meni, to je gori oblik krađe nego piratstvo.

 

Igrač će za sitne nove dobiti mogućnost online igranja, a i oprati će obraz od krađe igara. No on ipak je ukrao izdavaču.

 

Problemi koji se javljaju s ruskim CD-ključevima su još gori nego s piratskim kopijama. Svako toliko treba instalirati fixeve za jezik, igre treba aktivirati preko lažne IP adrese i VPN programa, a redovito postoje problemi s nadogradnjama.

 

Kako stati na kraj tome?

Valve i EA bi na svojim servisima Steam i Origin trebali pratiti aktivaciju ruskih CD-ključeva i kasnija spajanja na servere igre preko njih.

Onim igračima koji te ključeve aktiviraju izvan Rusije, pružatelji servisa bi trajno trebali izbrisati račune. Znači ne samo igre s kupljenim ruskim CD-ključevima, već i sve ostale igre na računu. Time bi pokazali primjer i ostalim igračima da legalno kupuju igre po cijenama koje su definirane za njihovo područje stanovanja. Drugo je kupiti igru u inozemstvu ako je u istoj regiji (npr. Njemačka, Italija), no ruske igre bi s vanjskih računa trebalo u potpunosti ukloniti.

 

Sebi stvarate probleme brojnim fixevima i aktivacijama, a servis i izdavač nemaju nikakve koristi od vas. Dapače, pokrali ste ih.

A sta tebe to toliko brine?

 

Ako to brine EA i misle da netko krsi njihova prava, neka nazovu 192 i obrate se policiji

Intel i5 750 @3.8; GA P55 UD3; Kingmax 4 Gb 1600 Mhz; Gigabyte 6950 2 Gb; Hdd Samsung F3 1 Tb X 2 i F4 2 Tb
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Volos kaže...
Y2K2 kaže...
Deus ex machina kaže...
Y2K2 kaže...

Sinatra je jedno isfrustrirano dijete koje nema pametnijeg posla nego trolat po forumu.

Lol, pogledaj se u ogledalo.

 

Problem koji vi jednostavno ne zelite shvatiti da je igru napravio netko drugi, ne vi, i nemate nikakvo pravo (moralno i zakonski) kupovati je po vasim idejama.

To je ko da dodjete u trgovinu i kazete "Ma znas sta, vidim da je cijena za ovaj DVD 400kn, ali platit cu ti samo 80kn jer se tako osjecam a i nemam bas love." Namjerno kazem DVD a ne kruh jer uzimanje DVD-a je kopiranje, a ne kradja (therefore razlika piratstvo/kradja, gdje se Sinatra emotivno izgubio).

 

Znaci mi koji si nemozemo priustit igru od 400 kuna nas ko jebe mi nemamo nikakva prava,yebiga pored zdrastvenih problema na koje potrosim 1000+ kuna mjesecno meni je zao sto sam uvrjedio vas radisne ljude kupnjom ruskog kljuca. I volio bi da sinatra bude samo jedan dan u mojoj kozi da vidim kako bi se snasao da dadne 400 kuna za igru.

Stari, to je samo tvoj problem, i ničiji drugi;) ako nemaš para za igru, nemoj ju igrati... Nije Bethesda ili Bioware ili netko treći dobrotvorna ustanova koja za napaćeni narod radi besplatnu zabavu.

Ti stvarno mislis da sam je jedini sa takvim problemom ili necim slicnim,vi ste stvarno u tom svom svijetu sretni,i mene zanima sta to vas boli qurac kako ce netko nabavit key za igru, i sta bi ti trebalo znacit ovo boldano. Iili je to onaj stav ja imam love i ko yebe ostale.

=XII=SandMan....
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2011 18:40 (Y2K2).
16 godina
offline
Ruski ključevi - diskusija
Parafrizirat cu druga Tita: Priznajem sud samo svoje partije!

Dakle, kao potvrdjeni Hrvat, domoljub, rodoljub, katolik te krscanin, kao onaj kome je dom sloboda i vjerna ljubav lijek, priznajem samo zkone, propise i obicaje nase majcice zemlje Hrvatske!

I dok mi netko ne pokaze zakon kojim mi moja majcica zemlja Hrvatska, svome vjernome sinu brani da kupim CD kljuc u majcici Rusiji i da ga zaigram u u svojoj domovini, s ostalim prijateljima domoljubima i krscanima, ja cu kupovinu CD kljuceva u Rusiji smatrat naj legalnijim i najmoralnijim cinom kojim jedan hrvat sebe pokazuje u istini bitka...

Dakle, priznajem sud samo svoje partije

A ono sto EA pise po kutijama, neke njihove interne objave, ovo ono, to me uopce ne tangira jerbo svi znamo da su to samo sluge krupnoga kapitala, ljubitelji cionistickog rezima i da ne nabrajam vise
Intel i5 750 @3.8; GA P55 UD3; Kingmax 4 Gb 1600 Mhz; Gigabyte 6950 2 Gb; Hdd Samsung F3 1 Tb X 2 i F4 2 Tb
Moj PC  
10 2 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Ruski ključevi - diskusija

Ako bude bananja ljepo iznajmit host za rusku ip samo za one koji plate i imat stalnu IP rusku :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Ruski ključevi - diskusija

kakve su cijene na steamu tamo u rusiji?

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Ruski ključevi - diskusija

 

Kupit ću Maca u SAD-u ili bilo gdje na kugli zemaljskoj gdje je jeftinije od lokalnih distributera pljačkaša u Hrvatskoj, i da, prošvercat ću ga preko granice ako treba. Ne želim financirati prenapuhani državni apart s njihovim nebuloznim zakonima. 

 

Kupit ću DVD video iz regije 1 jer nekih filmova nema za moju regiju 2 ili ću skinuti preko torrenta u krajnjem slučaju. Neka mi popuši MPAA i njihovo prekrajanje svijeta na regije.

 

Kupit ću igru LEGALNO (jer se ne želim zamarati s potencijalnim trojanima i crackovima ali i to mogu riskirati ako želim, moja stvar) bilo kojom metodom (VPN-om, proxyem, kupnjom ili ako mi netko pokloni izvana itd.), zaboli me za prasca Newella, Steam i developere koji od svojih kupaca rade budale.

 

Nije ovo neka univerzalna formula za sve živo u životu ali u nekim slučajevima je kao što je navedeno ovdje.

 

Sinatra, promašio si ceo fudbal i to epohalno.

 

edit:

 

Ej Frenki! Ekipa je pokupila legalne ključeve s poljskog foruma CD-ACTION poljskog gamerskog časopisa, daj se žali:

 

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/free-keyevi-arma-2-darkmessiah-wot--/103907.aspx

 

Baci Xbox kroz prozor i koristi PC za igranje kao i svi normalni ljudi pa nećeš biti jalan na snalažljivost PC-aša.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2011 19:45 (the_tux).
 
14 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Ruski ključevi - diskusija

Ruske keyeve izbjegavam zbog problema koje sam imao s njima. Jedan naš key vendor mi je prodao Mafiu 2 koja se nije dala aktivirati na Steamu i onda me je, na moje zaprepaštenje, tražio steam username i password da mi je on registrira preko VPN-a. Naravno da sam ga odbio. Drugi je prodavao BF3 sa oznakom worldwide, da bi na kraju ispalo da je ruska verzija i da treba skinuti language patch i changer. G2play i ostali dućani u zadnje vrijeme pošteno naznače da je nešto ru+vpn pa imaš izbor, ja ne bih riskirao ban na accountu zbog 100 ili 200 Kn, ne isplati se.

 

A moralni razlozi? Pohvalno je da ljudi kupuju igre, pa makar i ovako. Ne treba biti prestrog. Neka svatko odluči za sebe.

Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Tvrdy kaže...

Ruske keyeve izbjegavam zbog problema koje sam imao s njima. Jedan naš key vendor mi je prodao Mafiu 2 koja se nije dala aktivirati na Steamu i onda me je, na moje zaprepaštenje, tražio steam username i password da mi je on registrira preko VPN-a. Naravno da sam ga odbio. Drugi je prodavao BF3 sa oznakom worldwide, da bi na kraju ispalo da je ruska verzija i da treba skinuti language patch i changer. G2play i ostali dućani u zadnje vrijeme pošteno naznače da je nešto ru+vpn pa imaš izbor, ja ne bih riskirao ban na accountu zbog 100 ili 200 Kn, ne isplati se.

 

A moralni razlozi? Pohvalno je da ljudi kupuju igre, pa makar i ovako. Ne treba biti prestrog. Neka svatko odluči za sebe.

1.) naravno da te tražio username i password, čovjek ti je želio aktivirati igru, radio ti je uslugu

2.) BF3 je jedna jedina igra za koju se nije znalo da će biti ruska do nekih par dana prije izlaska...nitko od preprodavača to nije mogao predvidjeti...

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Ruski ključevi - diskusija

Jasno, ali to su i dalje original igre, i ti problemi nisu vezani uz tehnicke aspekte same igre, nego uz njezinu aktivaciju i promjenu jezika. Tih "problema" nema ako ste iz Rusije i ako razumijete ruski ili nemorate razumjeti ruski ako hocete igrati, totalno nebitno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ruski ključevi - diskusija

Вы хотите ключи?

Вы хотите ключи? Вы хотите ключи?
 
1 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Ruski ključevi - diskusija
Kordy kaže...

1.) naravno da te tražio username i password, čovjek ti je želio aktivirati igru, radio ti je uslugu

2.) BF3 je jedna jedina igra za koju se nije znalo da će biti ruska do nekih par dana prije izlaska...nitko od preprodavača to nije mogao predvidjeti...

 

 

  1) Čovjek ima account sa preko 200 igara. I da daje username i password? Ni u ludilu. Erm... Meni su krali gorivo u autu, kamoli nebih steam account sa preko 200 igara.

 

2) Onda neka takvi distributeri ljepo naznače da igra ima problema sa update-ovima i da treba prčkat po fajlovima i da nije sigurna.

Autore koje ignoriram: Tallahasee, Fićo_CoD5, Promatrač, proćerani
13 godina
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Deus ex machina kaže...

 

@Bluemax

stvar je jednostavna. Pocni raditi nesto sto se moze jednostavno kopirati, i osnuj svoj biznis.

Recimo, radi pjesme, pisi knjige, ili radi igre. E sad, iako je to tvoj posao i od toga zivis, budi fer i nemoj bit kapitalist, nego sve daj vani besplatno. Sta ces naplacivat' bezveze, pa nisi valjda isti ko ta korporacijska stoka?

 

Radim nesto upravo tako. Kopiram ja od drugih i drugi kopiraju od mene. Dosta slicno izradi softwarea ili igara. Sve to u svom vlastitom biznisu koji je apsolutno legalan i na 5 racunala koje koristim u uredu nema ni jedna ilegalna stvar. Doma nemam nista legalno osim par free aplikacija. Sad ulazis u sferu konkurencije a to nije ono o cemu se tu prica. Mogu ti i na to odgovoriti. U mom poslu kopiranje je 99%. Osim toga, da je kopiranje nesto nemoralno ili zabranjeno nikad ne bi imali umjetnost kakvu poznajemo. Recimo svi slikarski (glazbeni, arhitektonski, knjizevni) pokreti, smjerovi vezani su uz odredjena razdoblja. Valjda je svima jasno da nisu svi ti umjetnici istovremeno dobili nadahnuce da stvaraju vrlo slicne stvari nego da su ti stilovi plod kopiranja. 

Ovdje takodjer ne pricamo o besplatnom dijeljenju. To hocu li ja nekome odobriti nekakav popust na svoj rad zato jer mi je rodbina, susjed ili cisto jer mi je simpatican je stvar mog izbora. U mom poslu nema preprodaje ali mi nimalo mrsko ne bi bilo da se taj moj rad nekim kanalima prodaje i onima koji ga po punoj cijeni ne bi kupili jer ne mogu ili ne zele. Kad bi takva potraznja za mojim radom bila, bio bi sretan. No nije ni ovako lose niti se zalim.

Sto se tice ciste piraterije i toga u mom poslu ima jako puno. Ja nekome nesto napravim i onda ovaj to pokaze svom prijatelju ili susjed vidi, svidi mu se i napravi apsolutno identicnu stvar. Ja tu ne mogu nista i nimalo ne razbijam glavu o tome da li je to fer ili moralno.

12 godina
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Ranko Kukumar kaže...
Kordy kaže...

1.) naravno da te tražio username i password, čovjek ti je želio aktivirati igru, radio ti je uslugu

2.) BF3 je jedna jedina igra za koju se nije znalo da će biti ruska do nekih par dana prije izlaska...nitko od preprodavača to nije mogao predvidjeti...

 

 

  1) Čovjek ima account sa preko 200 igara. I da daje username i password? Ni u ludilu. Erm... Meni su krali gorivo u autu, kamoli nebih steam account sa preko 200 igara.

 

2) Onda neka takvi distributeri ljepo naznače da igra ima problema sa update-ovima i da treba prčkat po fajlovima i da nije sigurna.

Vlasništvo accounta se uvijek može lako dokazati. Ima račune od svega, kao i karticu s kojom je kupovao, tako da se ja ne bih (niti se brinem) za svoj account. Također se može procjeniti kome se može vjerovati a kome ne.

http://key-storm.com/ But, you won't find love in a, won't find love in a hole. It takes more than fucking someone to keep yourself warm.
15 godina
odjavljen
offline
Ruski ključevi - diskusija

Ako ima 200+ igara na računu zašto kupuje rusku igru i riskira cjeli račun? I da, meni su isto "ukrali" odnosno hakirali račun pa sam ga dobio nazad nakon 24 sata... I lijepo se vidjelo da gore imam rusku igru ali mi račun i dan danas nije banan niti neće biti...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ruski ključevi - diskusija

Ha HA, Pa pošteno bi bilo da ovi šta prodaju igre odrede neki cenzus, pa tako nama "siromašnim" zemljama igre naplaćuju recimo 30 kuna.

Mama koja radi za 2700 kuna, nemože svaki mjesec kupiti igru sinu osnovnoškolcu.

Evo sad sam skužio, pa mi smo u prednosti! Ovako će naša dijeca više učiti i biti pametna.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
juchinio kaže...

Ha HA, Pa pošteno bi bilo da ovi šta prodaju igre odrede neki cenzus, pa tako nama "siromašnim" zemljama igre naplaćuju recimo 30 kuna.

Mama koja radi za 2700 kuna, nemože svaki mjesec kupiti igru sinu osnovnoškolcu.

Evo sad sam skužio, pa mi smo u prednosti! Ovako će naša dijeca više učiti i biti pametna.

 

Pa u tome i jest stvar. Problem je što smo se mi ugurali na "zapad", a zbog igara bi bilo bolje da smo "istok"

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
13 godina
protjeran
offline
Ruski ključevi - diskusija

Pc gaming propada, a uništavaju ga Razvojne i distribuciske kuče,još malo i pc gameri će moč igrat samo minesweeper

Da pc igrači nisu tolki lopovi situacija bi bila drugačija!

 

{#}{#}{#}

 

{#}{#}{#}

Moj PC  
0 8 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija

Evo jos jedan se nasao prosipat pamet,ako nisi primjetio i igraci na konzolama su kako ti kazes lopovi.

=XII=SandMan....
16 godina
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
roseman kaže...

Pc gaming propada, a uništavaju ga Razvojne i distribuciske kuče,još malo i pc gameri će moč igrat samo minesweeper

Da pc igrači nisu tolki lopovi situacija bi bila drugačija!

 

{#}{#}{#}

 

{#}{#}{#}

 

Neće pirati upropastit velike lopine od izdavača tipa EA, upropastit će samo male izdavačke studije

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
14 godina
offline
Ruski ključevi - diskusija

Prije sam imao vise novca  i sve sam kupovao origigi preko Steama ili box izdanja etc

 

Sada imam manje i kupujem uglavnom ruski key jer drugacije ne mogu uzeti igre koje hocu, nema se...

 

Nastojim biti uvijek normalan i moralan, ali u svijetu u kojem zivimo da mi neko prigovora radi rus kljuca je licimjerno.

 

Ja imam cak i Win 7 origigi, je li ti Sinatra imas ????

 

Btw troll je uspio u svojoj namjeri, pogledajte koliko stranica je napisano....

BE HAPPY xD : )
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
roseman kaže...

Pc gaming propada, a uništavaju ga Razvojne i distribuciske kuče,još malo i pc gameri će moč igrat samo minesweeper

Da pc igrači nisu tolki lopovi situacija bi bila drugačija!

  Ja to ne vidim tako. Starijim igračima se više ne da petljati sa traženjem piratskih servera, keyeva, modifikacijom fajlova itd.

 

A zašto i bi kad sada mogu dobiti punokrvnu verziju za siću (Steam)?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
juchinio kaže...

Ha HA, Pa pošteno bi bilo da ovi šta prodaju igre odrede neki cenzus, pa tako nama "siromašnim" zemljama igre naplaćuju recimo 30 kuna.

Mama koja radi za 2700 kuna, nemože svaki mjesec kupiti igru sinu osnovnoškolcu.

Evo sad sam skužio, pa mi smo u prednosti! Ovako će naša dijeca više učiti i biti pametna.

Onda bi UK, njemački i drugi forumi bili puni tema tipa "hrvatski ključevi-diskusija", a mi bi trljali ruke i prodavali na zapad ;)

http://av-gurus.blogspot.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija

A sta ces, ocito adminima nesmeta troll,jer da je netko drugi pokrenuo temu bila bi izbrisana za sek.

=XII=SandMan....
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Kordy kaže...

Ako ima 200+ igara na računu zašto kupuje rusku igru i riskira cjeli račun? I da, meni su isto "ukrali" odnosno hakirali račun pa sam ga dobio nazad nakon 24 sata... I lijepo se vidjelo da gore imam rusku igru ali mi račun i dan danas nije banan niti neće biti...

Ti si nešto krivo shvatio. Da sam znao da je Mafia2 ruski key i da treba vpn aktivacija, nikad je ne bih ni kupio. Ali pisalo je worldwide, nema teritorijalnih ograničenja. I onda najednom nije tako.

Da je prodavač bio profesionalac, rekao bi - moja greška, nabavit ću pravi key i razliku snositi sam jer sam vas za**bo, a ne da traži moj username i password. Ali ne treba očekivati profesionalan odnos od tih sitnih preprodavača kad ga nemaju ni veće firme. 

 

Barem je bila dobra škola, od domaćih key shopova ne kupujem više ništa. Rasprodaje na Steamu, gamesplanet, gamersgate .. ima dosta toga i bez njih.

16 godina
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Tvrdy kaže...

 

Barem je bila dobra škola, od domaćih key shopova ne kupujem više ništa. Rasprodaje na Steamu, gamesplanet, gamersgate .. ima dosta toga i bez njih.

 

 

Mislim da to i jest poanta čitave priče

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija

kupujem ruske kljuceve redovito i sa steama kad su snizenja,takodjer uzeo sam win 7 ultimate kljuc kod kineza za 20 dolara,i  ako neko vidi problem nek prijavi te prodavace a ne mene,jer oni su za mene legalni ,tako pise na njihovim stranicama

btw za win 7 dao 120 kuna a kod nas su 1500 kn,i sve radi ,,,,

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice