Problem pri pokretanju igre

poruka: 9
|
čitano: 3.112
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Problem pri pokretanju igre

Pozdrav svima. evo dolazim sa problem o kojem se je možda već pisalo, tako da ako je netko o ovome već govorio molim vas samo me uputite. Kad pokrećete neku pc igru vjerojatno ste se svi susretali sa eror greškama, padom sistema i tome slično. Najčešći problem je ******.dill mising ili not found. Kakogod dosad se je to davalo riješiti da podešavanjem kompaktibilnosti i instaliranjem potrebnih drivera. No kakogod to je radilo na win7, dok na win10 neradi. Važno je napomenuti i da u win10 skinuti driveri nerade (najčešće). Evo neznam je li netko to dosad uspio riješiti ili meni promiće nešto, kakogod nadam se vašoj pomoći. Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem pri pokretanju igre

Koja igra je u pitanju, poslikaj error, jesi probao potražiti error na netu, kakve probleme imaš sa driverima?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
6 godina
neaktivan
offline
Problem pri pokretanju igre

Hm da možda sam trebao pitati malo preciznije. Evo uzmimo za primjer far cry 4 Pri pokretanju javljaju mi se tri greške. Jedan od njih.

http://prntscr.com/h0nuk6

Naravno tražio sam na netu rješenja čitao po forumima itd. Za ovaj problem ima više stranica koje nude mogućnost instalacije potrebnih programa, ali problem je što ti programi nerade u win10.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Problem pri pokretanju igre

Nešto ti nevalja sa DirectX-om.

 

Klikni na Start i ukucaj dxdiag i reci šta ti piše skroz dole pod DirectX version?

 

Trebalo bi ažurirati DirectX.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Problem pri pokretanju igre

Nije do tog problem, imam DX12 i računalo mi je full apdate-irano prije par mjeseci.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem pri pokretanju igre

Pa greška d3dx10_39.dll upućuje na problem sa DirectX-om. Ako ti smatraš da ti je sve uredu, onda OK.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
8 godina
neaktivan
offline
Problem pri pokretanju igre

Pozdrav ako neko moze pomoc (znam da je igra stara) oko igre Rise and fall civilization at war znaci sve skinuto i i instalirano na win 10 i pokrene se i pojavi se error da nemam internetske mreže a spojen sam s lanom na racunalo. Ako neko zna neki koristan savjet fala unaprijed

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Problem pri pokretanju igre

 Pozdrav gospodo imam igru euro truck simulator 2 sporo mi ucitava igru i u igri koci se a inace imam win 7 2.5 gb ram 64 bit grafiku nvidia quadro 2000 moze li neko da mi pomogne hvala unapred

alsen
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Problem pri pokretanju igre

Kao prvo ako si skinuo igru,moras da imas crack,ako si kupio igru vjerovatno nemas DirectX odgovarakici verzijui

The_Vex
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice