Origin - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 879
|
čitano: 275.794
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
pirat kaže...
Friday kaže...

 

Meni to smrdi na nekakav zajeb...

 Nema ti kaj smrdjeti,ako je lik kupio na toj stranici dobio je ključ za sve te igre.Provjereno radi. 

 

Ključna stvar je u citiranju forumaša sa određenim nickom i utvrđivanju da smrdi na ZAJEB... Čitaj malo bolje

Freak Show Inc.
15 godina
moderator
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Friday kaže...

 

Ključna stvar je u citiranju forumaša sa određenim nickom i utvrđivanju da smrdi na ZAJEB... Čitaj malo bolje

 Izvini onda. 

سمندری ڈاکو
9 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Očito nezna kako aktivirat na ORIGIN-u igre sa Humble Bundle gdje se trenutno prodaje taj Hunble Origin Bundle 2.Na ORIGIN kljentu nek klikne u gornjem ljevom kutu gdje piše ORIGIN,ispod mu se odmah izlista Redeem product code.

Sad il nezna il nas za@eb@va.

STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
16 godina
odjavljen
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
ApretaH kaže...

Očito nezna kako aktivirat na ORIGIN-u igre sa Humble Bundle gdje se trenutno prodaje taj Hunble Origin Bundle 2.Na ORIGIN kljentu nek klikne u gornjem ljevom kutu gdje piše ORIGIN,ispod mu se odmah izlista Redeem product code.

Sad il nezna il nas za@eb@va.

 

Ti si se vratio sa novim accountom???

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

 I ja tako nekako razmišljam, budući da origin ne prodaje nikakav humble bundle, takva igra ne postoji na origin store-u.

 FYI, zajeb....š?

FYI, humble bundle je humble bundle, nema apsolutno nikakve veze sa originom.

FYI, tako teško je skinuti origin i redeemat kodove sa humble bundlea u originu?

FYI, koristim humble bundle, tj kupac sam bundleova od prvog njihovog bundlea u ponudi.

FYI, dont try to be smart next time, READ THE TEXT BEFORE QUOTING AND TRYING TO BE A SMARTASS! Boldao sam ti, za bolje razumijevanje ;)

TYVM.

 Aj priznaj da si tija ispast pametan pred likom ( lik ispada glup jer nezna pisat, zivcira se radi svog neznanja ) kao origin ne prodaje igru humble bundle.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
ApretaH kaže...

Očito nezna kako aktivirat na ORIGIN-u igre sa Humble Bundle gdje se trenutno prodaje taj Hunble Origin Bundle 2.Na ORIGIN kljentu nek klikne u gornjem ljevom kutu gdje piše ORIGIN,ispod mu se odmah izlista Redeem product code.

Sad il nezna il nas za@eb@va.

Pa Legionaro dobrodosao nazad! Vidim da za vrijeme svog odsustva s foruma nisi bas vjezbao gramatiku :)

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
9 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Hvala na lijepim pozdravima i željama.IP a i potpis su me otkucali,šta češ.Trudim se sa gramatikom al nejde mi,ipak sam ja sa sela pa molim za razumijevanje. :P

STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2015 11:47 (ApretaH).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
ApretaH kaže...

Hvala na lijepim pozdravima i željama.IP a i potpis su me otkucali,šta češ.Trudim se sa gramatikom al nejde mi,ipak sam ja sa sela pa molim za razumijevanje. :P

 

Dobro ti nama došao! Ja sam isto sa sela (i to jebena selendra) pa imam puno suosjećanja...

Freak Show Inc.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
ApretaH kaže...

Hvala na lijepim pozdravima i željama.IP a i potpis su me otkucali,šta češ.Trudim se sa gramatikom al nejde mi,ipak sam ja sa sela pa molim za razumijevanje. :P

Neka si se ti vratio, to je najbitnije! Znas da si nam nedostajao. Sto si zapravo radio u medjuvremenu? Ja sam tako jednom imao krizu identiteta pa sam 5 tjedana zivio sakriven na tavanu.

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
11 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

pozz 

 

trebao bih napraviti format winsa na C particiji a na istoj je instaliran batllefield 3.

e sad da li ga ikako mogu spasiti da ne moram raditi ponovni download??

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
razor1988 kaže...

pozz 

 

trebao bih napraviti format winsa na C particiji a na istoj je instaliran batllefield 3.

e sad da li ga ikako mogu spasiti da ne moram raditi ponovni download??

 

hvala

 

Prebaciš ga negdje dalje (origin games folder), formatiraš i središ win, instaliraj origin, pokreni download BF-a, pauziraj ga nakon nekog vremena (dovoljno da par mega prođe) i onda prekopiraj BF u origin games folder.

 

EDIT:

I onda pokreni repair igre - samo da napravi verifikaciju fajlova

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2015 12:30 (Friday).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Offtopic-
U međuvremenu sam prodao legendarni i najbolji CPU- Q6600 ! :p Vidim da se "netko" raspitivao tu na forumu jel sam ja prodao taj CPU članu tu na forumu.
Srećom sa krizom identiteta nisam imao problema.
STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
11 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
ApretaH kaže...
Offtopic-
U međuvremenu sam prodao legendarni i najbolji CPU- Q6600 ! :p Vidim da se "netko" raspitivao tu na forumu jel sam ja prodao taj CPU članu tu na forumu.
Srećom sa krizom identiteta nisam imao problema.

Q6600 je bio proc da glava boli! Ali je u to vrijeme na TV-u bila popularna serija princ s bel aira ... tako da mi je drago sto si na i5!

Drago mi je i radi krize identiteta! Nije to zgodna stvar ...

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
9 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
A štaš kad nisam mogao osvojit i7 u BUG-ovoj nagradnoj igri.Sad mi je GTX 660 trn u oku al trenutno imam prazne "džepove".Srećom pa je kartica iz vremena kad su Igre Prijestolja započele svoj pohod.
STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
9 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Kako obiti sq na originu 

sule
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Stefo002 kaže...

Kako obiti sq na originu 

Probaj s kljestima :P Ako imas sve potrebne druge podatke i ako je tvoj account moze ti pomoci support u suprotnom mozes biti sretan sto si nasao vrijedan combo racun. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2015 22:46 (L1nNk).
9 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Pozdrav!

Zanima me može li se na Originu kupovati putem paysafecarda?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Kratko i jasno,može.I ne uzimaju proviziju ko one cd key stranice po 2-5% !
STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
13 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Ljudi sta mislite koliko je sigurno kupovati sa origina direkt preko kartice ? Nemam straha da bi mi mogli hakirat karticu ili je ipak pametnije preko paypala ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

bump

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Daka96 kaže...

bump

 Nije baš da znamo točne načine zaštite Origina i Paypala, ali češće sam čuo da su pokupljeni podaci iz baza sličnih Originu nego iz Paypala.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
online
Re: Origin - pitanja i odgovori
Daka96 kaže...

Ljudi sta mislite koliko je sigurno kupovati sa origina direkt preko kartice ? Nemam straha da bi mi mogli hakirat karticu ili je ipak pametnije preko paypala ?

 Otvori si žiro račun i njega poveži s paypalom, i samo net bankarstvom prebaci lovu s tekućeg (protuvrijednost + neka sića) i tako si siguran.

Ako ti netko hakne karticu može ti uzeti samo onu siću.

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć - Origin kupnja Fifa 14

Bok svima

molio bih kratku pomoć iskusnijih jer nisam baš s Originove stranice shvatio kako to funkcionira.

 

Dakle komp mi ne podržava Fifu 15, a klinci bi htjeli igrati Ultimate Team pa bi im kupio preko Origina Fifu 14 za 9,99EUR.

Da li time automatski mogu igrati online Ultimate team (hoću li prilikom downloada dobiti šifru ili kaj?) ili moram prvo napraviti Origin account.

 

Sori ak je glupo pitanje....

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć - Origin kupnja Fifa 14
ziheraš kaže...

Bok svima

molio bih kratku pomoć iskusnijih jer nisam baš s Originove stranice shvatio kako to funkcionira.

 

Dakle komp mi ne podržava Fifu 15, a klinci bi htjeli igrati Ultimate Team pa bi im kupio preko Origina Fifu 14 za 9,99EUR.

Da li time automatski mogu igrati online Ultimate team (hoću li prilikom downloada dobiti šifru ili kaj?) ili moram prvo napraviti Origin account.

 

Sori ak je glupo pitanje....

 Moras napraviti Origin Account da bih koristio bilo koju igru s Origin a. A kad kupis kod njih preko svog account a onda mislim da dobijes opciju da je odmah aktiviras. Sve u svemu potreban ti je Origin da bih igrao FIFU 14 ili bilo koju igru. 

10 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Kakve su ovo provokacije na Originu??

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Avensac kaže...

Kakve su ovo provokacije na Originu??

 Pupovac ima veze u EA-u.

14 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

downloado sam na laptopu 83% fife i stavio sam to skinuto na usb i presmijestio u mapu gdje se skida na drugom pc-u i ucita ovih 83% al mi je network speed 0 kb/sec... zasto to? i jel se moze kako to srediti? kad pocnem ispocetka skidati normalna brzina interneta bude

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

jel vama origin normalno radi? meni ne zeli ucitati frend listu, a i kad sam se ulogiravao pisalo je da je vec netko ulogiran na acc sa drugog kompa?!? nikako mi to nije jasno, jer samo na ovom kompu koristim origin..svejedno sam se ulogirao jer je pisalo da ce ovog spojenog sa drugog kompa izbaciti...i opet sam se odlogirao promjenio pw i opet je to pisalo i sa novim pw-om..neznam jel se nes zbugalo ili mi netko korisiti acc?!?

Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Ma garant je nešto zbugirano jer i ja imam identične probleme i poslije dva puta minjane šifre

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

svaki put mi salje sms s kodom kad pokrecem origin. kako da to prekinem

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice