Najbolje horror igre svih vremena

poruka: 17
|
čitano: 11.292
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Najbolje horror igre svih vremena

Evo još jedna tema od mene što se igara tiče. U ovoj temi ćemo malo pričati o igrama koje su nas najviše isprepadale ili naježile. Trenutno prelazim Amnesia The Dark Descent po prvi put u životu i ima neku jezivu atmosferu a tek sam na početku. Također uskoro Silent Hill za PS 1 prelazim. Pa pišite vaša mišljenja.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolje horror igre svih vremena
Gamingfan kaže...

Evo još jedna tema od mene što se igara tiče. U ovoj temi ćemo malo pričati o igrama koje su nas najviše isprepadale ili naježile. Trenutno prelazim Amnesia The Dark Descent po prvi put u životu i ima neku jezivu atmosferu a tek sam na početku. Također uskoro Silent Hill za PS 1 prelazim. Pa pišite vaša mišljenja.

Amnesia i nije baš misliš da te neko prati cijelu igru a zapravo je to sve kao priviđanje al dosta ljep effekt okoline ima, ja sad igram outlast i stvarno igrica ima scenaaa da se usereš {#}

10 godina
neaktivan
offline
Najbolje horror igre svih vremena

Dobra je Amnesia pa i tema jeste o tome znači ne isključivo klanje i ubijanje čudovišta i jumpscares nego i o igrama sa scary efektom a Doom 3 se ne zaboravlja hehe.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolje horror igre svih vremena

Meni je Penumbra serijal dosta strašniji i zanimljiviji od Amnesie. A o ovoj Machine for pigs da ne govorim, nije ni do koljena prvoj.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolje horror igre svih vremena

Amnesia: the dark descent ima odlicnu atmosferu i pricu, cijela igra je sama po sebi strasna, mozda jedino da ima malo vise iskakanja iz ormara i slicnih scarry elemenata

Machine for pigs je odlicna igra ali ne tako dobar horror.

Outlast: ovo trenutno igram i zasada mi je odlicna, puno pravih scarry trenutaka, osobno mi je strasnija od dark descent

 

Od ostalih horror igara, najdraze su mi system shock 2, resident evil 2 i posebno alan wake za kojeg sam ispocetka mislio da je obicno komercijalno s*anje ali igra me totalno odusevila sa pricom, movie elementima i odlicno razradjenim likovima(Barry).

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Najbolje horror igre svih vremena
Svinja kaže...

Amnesia: the dark descent ima odlicnu atmosferu i pricu, cijela igra je sama po sebi strasna, mozda jedino da ima malo vise iskakanja iz ormara i slicnih scarry elemenata

Machine for pigs je odlicna igra ali ne tako dobar horror.

Outlast: ovo trenutno igram i zasada mi je odlicna, puno pravih scarry trenutaka, osobno mi je strasnija od dark descent

 

Od ostalih horror igara, najdraze su mi system shock 2, resident evil 2 i posebno alan wake za kojeg sam ispocetka mislio da je obicno komercijalno s*anje ali igra me totalno odusevila sa pricom, movie elementima i odlicno razradjenim likovima(Barry).

 

Ma kakva komercijala, Alan Wake je zakon. Nije baš čisti horror, ali mi se zato i sviđa, ne volim kad mi se netko previše poigrava sa psihom.

HTC 8X :)
12 godina
neaktivan
offline
Najbolje horror igre svih vremena
Tehnički nije horor igra, ali Spec Ops: The Line me prestrašio više nego bilo koji horor.
De Soya je plakao dok su milijarde klicale.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Najbolje horror igre svih vremena

Alone in the dark

  Dosta sam horror igara igrao,ali Alone in the dark je po meni vrh vrhova!

Inteligentna prica isprepletena BUUU scenama i jezivom atmosferom u kombinaciji sa zvukovima!

Kada god se sjetim te igre,padne mi na pamet demo scena kada kerovi kidaju lance,tada je to bilo za mene vrh ljepote u grafici.

Zao mi je sto nikada nisam uspio preci priču sa zenskim likom.

 

Silent Hill

  Mozda po meni i ne tako strasna igrica,ali takoder jedan od "nostalgicnih horrora",koji mi mami osmjeh na lice.

Koliko me puna nazivcirala nelogicnost zadataka i tezina pojedinih,ali Bogomdani internet mi je pomogao u izluđujucoj sceni sa klavirom{#}.

Doduse Silent hill-the room,obiluje scary trenutcima,ali zato mi je prica dosta losija od prvoga djela!

 

Echo night

  Svaki ljubitelj horror mozgalica bi trebao odigrati ovu igru.Bezbroj prica,bezbroj tema,fino upakovano u jednu priću,sa dosta horror scena-ma savrseno!

 

Last of us

   Po meni do sada savrsenstvo u tome zanru igara.Graficki igra nema mane,prica je odlicna,raznoraznig gadosti i BUUU scena ima koliko hoces!

...No sve je vec receno o toj igri!


 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
online
Najbolje horror igre svih vremena

condemned criminal origins mi je bila stvarno super, trenutno također prelazim outlast  i atmosfera me dosta podsjeća na condemned {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Najbolje horror igre svih vremena

doom3 i suffering top..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Najbolje horror igre svih vremena

fatal frame serial

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolje horror igre svih vremena

uz gore navedene :

 

phantasmagoria na 7 CD-a 1995-te ! igra koja mi se urezala u pamcenje 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Phantasmagoria_%28video_game%29

 

i njen nastavak na 5-CD-a 1997-me

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Phantasmagoria_2

 

{#}{#}{#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.9.2013 15:30 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Najbolje horror igre svih vremena

ovo je meni najstrašnija igra.

 

http://www.fugly.com/flash/709/Scary_Maze_Game.html

 
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolje horror igre svih vremena
mce64 kaže...

Znas sto ce se desit na kraju ali i dalje ti je "najstrasnija igra" ?

 

Ti si jedan od onih gamera s fejsa?

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
11 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolje horror igre svih vremena
darkborg kaže...

condemned criminal origins mi je bila stvarno super, trenutno također prelazim outlast  i atmosfera me dosta podsjeća na condemned {#}

slažem se!

ali moram napomenuti i FEAR (1. dio sa dodacima)!!

atmosfera odlična!!!

10 godina
neaktivan
offline
Najbolje horror igre svih vremena

Ma ovih dana sam igrao Silent Hill 1,2 i 3 i po meni su to jedne od najjezivijih igara.Možda nema puno onih jumpscareova ali to mi se i sviđa hehe.Ali atmosfera je odlična,čak ponekad od muzike pomislim da se čudovište kreće prema meni ali zapravo čudovište uopšte nije prisutno.Ima tužnih scena,jezivih i strašnih scena ali sve odlično upakovano.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Najbolje horror igre svih vremena

sve horor do horora super ali kad se ubaci u Oculus Rift... 

dreadhalls na Oculus... grafik realno bezze, prica tanka ali sa novom dimenzijom Oculusa.. vraca jezu ko iz mladih dana :)

Moracu i neke novije koje su podrzane Oculusom makar preko dodatnih drajvera probati.. kazu da je radi Outlast sa 3rd party konverzijom pa da probam ali ako

ikada budete imali priliku obavezno probati!

 

http://www.modsrigs.com/detail.aspx?BuildID=32977
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice